IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
16. okt 2011

@katy33 Ty kokso, však ten som ani nikde nevidela, šport. čast je užasna, krasna...ale zlato, ty si ho nekupiš. budeš pozerat ,,turbo kočik pre dvojky,, 😝 😝 😀

pici
16. okt 2011

@katy33 na slovensku moc nefici.. skor v uk... mne sa velmi paci a cena je prijatelna :D ale tento a slalom su moje srdcovky :D no ja turbo pre dvojky.. tak to bude zabavicka...

apolenka6
16. okt 2011

No baby moje ja mám takúto skúsenosť s kočiarom.....ked som bola malá tak som mala žltý kočík a samú mušku na ňom ked som vozila bábiku 😠 tak som sa na to jedovala 😖 a som si povedala ,že žltú farbu nebudem chcieť ked budem veľká 😉 😀 😀 😀

katy33
16. okt 2011

@pici ten prispevok, čo som si poslala, je pre teba 😀

katy33
16. okt 2011

@apolenka6 Ahoj, mojenko, ty budeš mat tiež turbo dvoj-kočik 😀 ..už vidim, že ked pôjdeme kočikovat sa nemestim vedla teba, budememusiet chodit za sebou ako take húsky 😀 😝

pici
16. okt 2011

@apolenka6 tam je len trochu zltej... je to mozne :D mne sa paci skor jednofarebny a doladis si ako chces... ale ved uvidime...

pici
16. okt 2011

@katy33 pochopila som

apolenka6
16. okt 2011

@katy33 že húsky 😀 😝 no tak ja neviem ,kedy to bude ,ale ty máš veľký náskok ....ja ešte vôbec netuším kedy budem mamuľka 😕 asi ty už budeš mať aj druhé 😉

apolenka6
16. okt 2011

@pici ved si ho kúp ked sa ti páči ja ťa neodhováram,len som prispela aj ja s mojou" veľkou skúsenosťou " 😝 😀 😉

pici
16. okt 2011

@apolenka6 prd bude mat katy druhe :D ona tak skoro neplanuje a ty si nenechavaj taky naskok :D srandujem... ved uvidime co bude ked bude. kolko bude ako bude.. a podla toho sa vyberie

katy33
16. okt 2011

@apolenka6 Cha, kdeže, v kočiku mimi vydrži aj vyše dva roky, to stiiiiihaš 🙂 😉 ....zajtra ideme do MT, bude nas mat Galo, tak som zvedava, ako sa mu malinka zasa pootrča, popredvadza, zasa pôjdem odtial červena ako brontosaurus 😀 ...a už viete , čo je s autičkom?

katy33
16. okt 2011

@apolenka6
@pici ...presne tak... 😀 ...ja by som chcela druhe miminko tak po 2-3 rôčkoch, no mm sa mi vyhraža, že bude ako šijaca mašina, on chce chlapaka, tak ja vam baby neviem 😕 😀 😀 ...budem mu musiet asi nejako zamačknut pedal na tej jeho mašinke 😀 😀 😀 😝

apolenka6
16. okt 2011

@pici no ako bude tak bude ..ja jej nedám veľký naskok 😠 😝
@katy33 že šijaca mašina ,tak musíš pedál na mašine priseknúť aby nešila ... 😕 😀 tak zajtra budete vidieť znuvu bambuľku malú.....no neviem prečo sa červenáš?!?..dr Galo,fešák 😉

katy33
16. okt 2011

@apolenka6 No však to....Galo fešak a naša malinka už pri Krajkovičovi stale ukazovala, že je baba ako sa patri, tak, čo pri nom 😕 😀 😀 ...ved sa už aj Krajkovič smial, že ako sa len predvadza a že sa jej musi pačit 😕 😀 ...zajtra tam už ideme asi poslednykrat, až mi je to luto, po ceste naspät sa chceme zastavit v PE v tej pôrodnici a popytat sa, ako to tam chodi, chcela by som mat dr Abutaimu, on bol istu dobu aj tu na pôrodnici, tak som zvedava...

katy33
16. okt 2011

@zuzana151 Micik, pozri si toto, hore si zadaj termin pôrodu, al.den posl. ms a tam ti presne vyrat v kokom si tt a kolko by mala mat bambulka-je tam rozmedzie, do kt. by mala spadat, ja tam chodim dost často 😉 http://tehotenstvo.academy.sk

apolenka6
16. okt 2011

@katy33 no ved toto malá je predsa žena a tak sa ukazuje 😅 som zvedavá čo budeš zajtra písať...no aj budeš rada,že nemusíš nikam chodiť a už sa,len pripravovať na materstvo 😵 😵
pána dr. poznám a pamätám si ho tu u nás on my našiel cystu na vaječníku 😒 je pohodák,ale bacha má rad žienky 😀 😀 aby si sa nečervenala,no ked ťa zbadá bude mať brčkavé myšlienky ako on má vlasy také 😝

apolenka6
16. okt 2011

@pici a ty sa ako cítiš? tehu príznaky sú? 😉

pici
16. okt 2011

@apolenka6 boli ma brucho a prsia.. ale to preto ze v utorok by som mala dostat,.. cize aj zvysena chut na jedlo rovna sa tomuto stavu

apolenka6
16. okt 2011

@pici ja neviem aké s tehu stavy ...len trošku ...jesť mi tiež chutilo a celkom ako pred MS ....ja silno,silno verím,že si tehuľka tebe to najviac prejem ,,,samozrejme aj babuľkám ,ale ty si to už ozaj zaslúžiš 🙂

mirka2010
16. okt 2011

@katy33 ahoj zlaticko....no Jane je uzasna znacka, ale naozaj troska pridraha...musime pobehat po obchodoch, lebo kupovat len cez internet je pre mna dost nepredstavitelne, potrebujem vidiet, chytit, poskusat...tak uvidime...napis mi typ aky mate, nech si ho pozriem na internete....aj ty mavas kontrakcie????ako to pocitujes ty??? mne brusko velmi netvrdne, len trosicka, tak malicko...ja to pocitujem ako silnu svalovicu spojenu s menstruacnymi bolestami a dnes ledva zase chodit....magnezium mam uzivat 4x1, ale ze ked mam horsie tak aj 5x2...tak dnes som na tom horsie, tak budem to do seba davat viac....mna este neprehnalo, ale pocula som ze je to mozne....tak uvidime.....inak sa ako mate????

katy33
16. okt 2011

@apolenka6 Magdiiiiiiii, ja ta zastrelim 😀 😀 😝 ....no pekne, radšej si dam nejaky červeny sveter, aby si mysleli, že sa mi to odráža do tvare 😝 ...dufam, že mi nezahlasi, ako mojej znamej, ked bol ešte tu a ešte dobre neovladal slovenčinu, že ,, vyskočila na koza, ukazala vagina,, 😀 😀 😀 ...však by ma tam hned šmajchlo o zem 😀 😝 ...ja mu dam kučerave myšlienky, ale vieš, že mi to už spominali 😕 ...však, ked ma bude naozaj rodit on, tak mu ich vyškutam z hlavy tie jeho brčiny 😝 😀 😀 ..ojojoj, však to musim teda urobit nejaky ten strih dole 😀 -len ja si tam už nevidim 😀 😀 😝 😕 ...najskôr mi to bolo smiešne, ale to ti nie je sranda-som sa aj draheho pytala, že či si cez brucho vidi všetko, čo ma, len sa tukal po hlave, že na čo som zas ja došla 😀 😀

apolenka6
16. okt 2011

@katy33 Našej" mladej" v práci, jej kamoška si tam vybavovala pôrod koncom mesiaca ma termín u neho....jej povedal,že taká mladá a nenechá aby jej tu u nás sfušovali to tam dole čo má ved je mladá a má to mať potom nadalej krásne ..aj ju pohladil po pleci ...no ona bude slobodná mamička a nemá partnera tak si preto si to dovolil 😕 😕 😝 😅 ..ved ty tam budeš mať Pepa on ťa zachráni,alebo to prehliadaj ,on je inak veľmi milý 😉

katy33
16. okt 2011

@mirka2010 Mojenko, je to Jane transporter unlimite 2010 - mam ho aj v albume 😉
Mne to chodi tak vo vlnach, ja už citim, ked to ide, je to taky zvlaštny tlak a ked sa pozriem na bruško, tak sa mi urobi až taka akoby kocka , a kedpredychavam do bruška, tak to prejde...vždy to mam, ked vstavam z postele, el. menim polohu, asi preto, že ta vaha sa presunie dolu, no neviem 😕 A krčok máš vporiadku? Ale vraj kontrakcie v našom tyždni tehu su normalnou vecu, len nesmu byt priliš bolestive-silne, vraj sa telo pripravuje takymto spôsobom na pôrod..vola sa to myslim ,,Braxtonove kontrakcie,, 😕 😉 Ja vždy, ked zalahnem a oddychujem, polavi sa, tak, zlatinko, oddychuj, ako sa ti len da, ja inak mvam tiež, niekedy dni, že mam stahy 2-3x zaden, no inokedy zasa mam po cely den, neviem od čoho to tavisi 😕 Zlatičko, my sa mame dobre, včera som si musela urobit večer o 20.00 šišky 😀 😀 😀 ....už mame 9,5kg hore a 95cm obvod pasu 😝 Zajtra ideme do MT na sono - biometricke, tak sa prestrašne tešime, na malinku - uvidime ju na sone poslednykrat...aj mi smutno bude...

katy33
16. okt 2011

@katy33 Micinka, sa mi nebojkaj, však ja mu raz-dva niečo zahlasim 😀 😝 ...mna si bude pamätat 😎 ...to, akože jej tam urobi pekne šitie, či čo? 😕 😀 ..ja mu hned poviem, že krížikove vyšívanie mi robit nemusi a ani zlatu nit použivat 😀 Veru, ja tam budem mat Pepina, no Pepino ma chorobu z bielych plaštov, takže automaticky, ako vojde za dvere k dr.vypina software a nenahrava-ma pokazenu čitačku 😀 😲 😲 ...ale on mi stale hovori, že sa o mna nemusi byt, že ja si viem poradit 😉 A ozaj mladej stale vyhrava ako sa patri?

katy33
16. okt 2011

@apolenka6 Ten prispevok je pre teba, čo je pre mna 😀 😀 😀

pici
16. okt 2011

@katy33 ty si dneska nejako posielas sama prispevky katy :D

katy33
16. okt 2011

@pici 😀 😀 😀 😀 ...mám presladený organizmus, od rána hlcem šišky 😀 😝

lenisko1
16. okt 2011

@katy33 dala by som si 🙂

apolenka6
16. okt 2011

@katy33 pochopila som,že to patrilo mne.....ale ten dr.nie je taký moc doterný,je mladý kuknuť sa na neho dá 🙂 a ja viem,že ty si šikovnica a vieš,čo kedy povedať 😝 😀
Vieš každý deň čakáme ako sa madam vyspí 😨 a vieme čo bude za teň 🙄 no hrúza ,čo ti poviem...normálne,ale vážne uvažujem zmeniť robotu...sú tam aj iné a vážne veci kt,tu nemôžem vypisovať,by ste si mysleli čo som tak už dávno nespravila....mladá nám napr. doktora rozkázala si vybaviť, v rámci prestávky to máme stihnúť al.pred prac. dobou a priepustky u nás neplatia 😠 ja viem,že mám na to nárok la.je to žiaľ tak, mám teda na dr použiť dovolenku,moju dovolenku!!! ☹ ..môžem ísť ak sa mi nepáči a toho je oveľa viacej...............

katy33
16. okt 2011

@lenisko1 🙂 ...ešte pozerám na posledné dve 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre