IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
20. okt 2011

@katy33 ahoj zlatik,ako sa mate princezne?tie fotky na FB su uzasne...si tam prekrasna!!!!mojecka ak by si mala zaujem,nieco som hodila na net,tak sa mozes pozriet...pre najmensie babatka teraz nebolo toho az tak vela,skor uz na take vacsie...ale nieco tam je 😉 daj vediet...poslem link 🙂

lenisko1
20. okt 2011

@tinasc no asi nie teraz mi písala jedna baba čo bola v tom istom centre na iui a tiez jej tam nic nedali takze asi mi ani nedaju

tinasc
20. okt 2011

@sijust chcem tomu veriť, ale moja psychika ma teraz nejako dobehla...

tinasc
20. okt 2011

@lenisko1 aha no tak snáď to bude v poriadku... 🙂 držím palce na pozitívny výsledok... 🙂

lenisko1
20. okt 2011

@tinasc no snad ano dik tak týžden este vydrzim a ked budem tehu tak v piatok idem na krv a sa spýtam či mi nieco daju alebo nie ked nie tak budem volat svojmu na gyndu nech mi da aspon dufaston

katy33
20. okt 2011

@sijust Ahoj zlatinko, jasne, že chcem obkuknut, pokochat sa, tak šup link 🙂 Máme sa dobre, mojenko, prave som prišla z obchodu, tak fučim, ako taka lokomotiva 😀 😝 Už by som chcela, aby boli vysledky z krvičky a my sme sa mohli s vami vytešovat 🙂 ...to že prska , no najmä bruško stale pobolieva je podla mna to najlepšie 🙂 😉

katy33
20. okt 2011

@tinasc 🙂 🙂 🙂 ...nie je to až take ako od profesionalok, ja som novačik - ešte len sa učim 🙂 😉 ...a vieš, že mam z toho ovela väčšiu radost ako ked kupiš hotovu vec za nenormalne peniaze 😠 🙂 Jasne, že porobime, ake len budeš chciet, počkat, ked to budu dve kočky, sa aj uštrikujem k smrti 😀 😀 😝 A mojenko, prečo maš divne stavy, ja to hovorim, žeto je z toho hnusneho počasia.

sijust
20. okt 2011

@katy33 zlatik a nesvrbeli ta bradavky nahodou? 😕 ja by som uz tiez chcela vediet vysledok,neviem,ci naberiem odvahu na test 😨 http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=1853

katy33
20. okt 2011

@sijust Jaaaajha, svrbeli a na dotyk aj boleli.....ked sa bojiš testiku, tak si ho nerob, zbytočne sa budeš stresovat, ale ak budeš robit tak len s // - iny ani neskúšaj 🙂 😝

tinasc
20. okt 2011

@sijust moja ja som po vklade nemala ale žiadne a to naozaj žiadne príznaky tehu... a bolo to tam... takže pokoj... určite sa tam niečo deje 😉

tinasc
20. okt 2011

@katy33 no neviem prečo, občas si na to spomeniem... teraz by som bola už v 25tt... ale nemyslím na to intenzívne, len niektoré udalosti vyvolajú vo mne vlnu pocitov... no a idú dušičky a aj to počasie je na kočku... ale bude to v pohode, január to istí 🙂

katy33
20. okt 2011

@mirka2010 Mojenko , ja mam teraz mg uplne vysadeny a zatial som si ho nedala naspät, v utorok idem na poradnu, tak sa popytam, či ho mam znova brat, lebo nevidim nejaky rozdiel v tom, ked som ho brala a teraz....mne pomôže na bruško len oddych, ono mi zatvrdne, ked som dlhšie na nohach a najhoršie, ked vstavam z postele, al.čupnem a vstanem.....Jaaaj a zimnu bundičku ani nespominaj, ja som odskušala všetky, čo mam a nevojdem sa veru do žiadnej , no do jednej, ale nemôžem sa silno nadychnut, inak by bolo po zipse 😀 ...no nechcem si na par tyždnov kupovat bundu a aj tak chodim len k dr. a to idem vždy autom, tak si ju len prehodim a ja sa naobliekam do viacerych vrstiev ako had 😀 😉 ...Tak na buduci tyžden uvidiš znova anjelika, budu ho merat, kolko vyži a tak.... 🙂 😉 Mm pekne pritlač, ved a čo ked to bude skôr? Ja som si pozrela teraz do papierov z tohoto posledneho sona a tam napisane, že podla velkosti malinkej - pôrod môže byt už 14.12. a to mame oficialny termin 28.12....

alibabaa
20. okt 2011

@tinasc aha.. ja som zacala v pondelok. mala prist vcera.. a stale nic.. dufala som ze to nebude haprovat... ale ako vidim tak ano.. najviac ma stve, ze ja uz mam predoperacne hotove, dufam, ze mi kvoli tej hnusobe mrche neprepadnu...

majca55
20. okt 2011

@tinasc dakujem ti moja bojím sa síce ale čo ked to nevinde tak idem na IVF 😵 tak to potom asi spolu budeme bojovať 😵

alibabaa
20. okt 2011

@katy33 kraaasne ciapockyyy 🙂 sikovnucka si 🙂 by si to mohla robit a predavat v bazariku.. myslim, ze by boli hned fuc 🙂

mirka2010
20. okt 2011

@sijust moje zlatko zlateeee🙂 tak to som rada, ze budem medzi prvymi 🙂 uz aby to bolo, lebo sa neviem dockat 🙂 viem, ze este musime pockat...ale uz nie dlho, vsak???? dolezite je, ze nespinis a nekrvacas a ze prska bolkaju, aj brusko citis...to su vsetko dobre priznaky 🙂 hlavne musis byt v klude a setrit sa 🙂 my sme ok, tuk, tuk, tuk...aj ked moje dutiny sa zase ozyvaju, mam tam cysty a tie ma tlacia az do oka...tak ma to stve...dufam, ze to coskoro prejde...hlavne ze tie kontrakcie ma menej trapia, tuk, tuk, tuk 🙂

alibabaa
20. okt 2011

@sijust a ty vlastne kedy ides na krv? u vas to nie je tak ako v gf? 10 a 14 den na krv?

tinasc
20. okt 2011

@alibabaa tak skús ešte pár dní počkať a potom to riešiť v gf... naozaj ak máš tie predop. vyšetrenia, tak aby ti neprepadli... tak nech čoskoro dorazí... 😉

mirka2010
20. okt 2011

@katy33 hmmm, ja mam pocit, ze to magnezium ako tak pomaha...ale napriklad momentalne mam bolesti....tak ja neviem od coho to zavisi....mozno aj od toho, ako je maly ulozeny, pokladik moj milovany....inak vies, ja mam uplne skveleho manzela, za inych okolnosti by so mnou pobehal aj vsetky obchody na Slovensku s kocikmi, len naozaj dorabat dom a hlavne mat tu zodpovednost, ze sa potrebujeme stahovat, ze mam uz velke brusko a ze nam tam treba este milion veci...tak to je jeho priorita....ale dnes sa po dlheeeeeej dobe ideme na pizzu, tak sa tesim 🙂
inak budnicku co som si kupila som dohodnuta s jednou kamoskou, ze jej ju potom predam...lebo mne bude velka...je to totiz XL a ja bezne nosim M, takze kolko ju vyuzijem, tolko vyuzijem a potom ju predam...takze som spokojna 🙂

mirka2010
20. okt 2011

@lenisko1 no myslim, ze by nemalo co poskodit....ved sme to kazda jedna co sme tu uzivali...takze nevidim dovod preco by to malo poskodit...stale nechces volat do centra,???? je naozaj nepochopitelne, ze ti to nepredpisali, vsak kazdemu lekarovi by malo zalezat na tom, aby sa babatko udrzalo...pozri, nemas co vahat...jednoznacne tam zavolaj.....a porad sa co dalej...hlavne nastoj na tom, ze chces ten utros uzivat....potom ked budes vediet dovod, preco ti ho nenasadili, tak sa my dve dohodneme co dalej, dobre????

lenisko1
20. okt 2011

@mirka2010 no ked to v splne nedavaju po iui tak asi vedia preco.... ja tam volat asi nebudem... podla mna ked sa ma udrzať tak sa udrzi a v piatok tak idem na krv a potom sa spýtam ved si myslim ze ani potom neude neskoro čo myslis? ved to bude 14 od iui

sijust
20. okt 2011

@katy33 nebudem zlaticko...bojim sa ☹ uz nech je za tym 😝 nechcem o toho drobceka prist.... 😕

sijust
20. okt 2011

@mirka2010 zlatik,mrzi ma,ze ta dutinky bolkaju,dufam,ze budes v poriadku,aby si si mohla uzivat zvysok tehulkovania 🙂 tak klop klop,zatial nekrvacam,nespinim....dufam,ze to tak aj ostane,ale ten test neviem ci budem robit...asi fakt nie ☹

sijust
20. okt 2011

@tinasc vies tie priznaky su take ako pred ms...mna vzdy pobolieva podbrusko aj prsia...ale zatial po ms ani stopy,tak dufam,ze tam ten drobcek ostane...uz mam trosku aj strach,ale snazim sa mysliet pozitivne 🙂

petuska123
20. okt 2011

@sijust a kolky si den po vklade??

sijust
20. okt 2011

@alibabaa v pondelok zlatik,u nas je to tak,ze na 14ty den...ale aj tak je to sila,ze davaju rovnaky cas aj po IUI aj IVF...si zober,ze ja som usetrila 5dni,tym ze mi vlozili uz blastocystu....ci nie?u vas je to dobre,ze uz aj na 10ty den 🙂

sijust
20. okt 2011

@petuska123 v pondelok idem na krv,takze 10ty 🙂

alibabaa
20. okt 2011

@sijust jeejda preco maju tie centra rozdielne praktiky.. juj, som zvedava, ako to ja vydrzim netestnut... 😅

cmelica
20. okt 2011

@buba13 to mi je luto ☹ ale urcite bude vsetko v poriadku a v decembri pojdete na dalsie kolo 🙂

cmelica
20. okt 2011

@sijust ahooj!!!ako sa mas???aj budes testovat este pred krvickou???je dobre ze nespinis 🙂 drzkaaam ti moooc palce 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre