IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lenisko1
28. okt 2011

@majca55 dufaston mi dali a idem 8 na ultrazvuk na krv mi nekazali

majca55
28. okt 2011

@lenisko1 aha hrozne som rada že ti to vyšlo a prajem ti to z celého srdiečka 😲 😲 hned som veselšia 🙂 testovala si vždy ráno?mna to začína lákať a to som chcela vydržať 😵

katy33
28. okt 2011

@walta Micka, mna teraz napadlo, že tu hodnotu NT by si mala mat napisanu v tehu knižku-myslim, že je to zadna strana 😉 A ku komu chodiš, ja sem tiež chodim k dr., no na tieto všetky sona chodime stale do centra, tak som si istejšia

katy33
28. okt 2011

@walta Mojenko, ved sa popytaj v tom Iscare, či ti neurobia 3D tam..

katy33
28. okt 2011

@lenisko1 Mojenko, gratulko velkeeeeeee, len nam davaj na seba a fzulku pozor 😉
@majca55 Zlatinko, tie prska svedčia o pritomnosti fazulky, ver mi 😉 už sa to aj tebe bliži, nebojkaj, bude to tam 😉

jada1
28. okt 2011

@walta ahoj, ja by som ti odporučila Dr.Grochalu v Martine. Robí podrobný UTZ, kde pomeria bábo od hlavy, po päty a vyhodnotí, či máte všetko v norme. Spraví aj echo srdiečka bábätka. Tiež som nechcela na amnio, tak tento špciálny UTZ mi odpočučil môj Dr. Platili sme 30€. Tu je link:
http://www.femicare.org/?run=content&id=2191&la...

walta
28. okt 2011

@katy33 no, v tehu knizke to napisane nemam, hovorim, mne to dr. nemerala... sak sa jej opytam, ked najblizsie k nej pojdem, ze preco nie....ja chodim k dr. Koseckej

walta
28. okt 2011

@katy33 v pondelok sa budem pytat a vela otazok mam... uvidime

walta
28. okt 2011

@jada1 ahoj a dakujem, ale martin je daleko

majca55
28. okt 2011

@katy33 juj moja hrozne bolia prestrašne tak dufam,že preto lebo máme fazulku 🙂 veru moja už aj tlak začínam mať vyšší 😀

ursula5
28. okt 2011

@walta moja netráp sa, verím, že to bude dobré, hlavne kľud, rozvahu, pevné nervy .... sprav všetky vyšetrenia a netráp sa dopredu, verí, že je to ťažké ale ubližuje to Vám obom a nakoniec to nemusí byť ani pravda a budete vystresované
hore hlavu moja všetko bude tak ako má byť

ursula5
28. okt 2011

@majca55 držím palce, nech tam fazuľka je riadne zakusnutá, kedy ideš na krv? 🙂

lenisko1
28. okt 2011

@majca55 ano rano.. dakujem pekne aj ja som stastna snad sa to udrzi

majca55
28. okt 2011

@ursula5 dakujem moja idem v stredu a už som trochu aj nervozna 😵 😨 a ty ideš teraz ešte na vklad?

lenisko1
28. okt 2011

@katy33 dakujem pekne budem

majca55
28. okt 2011

@lenisko1 tak tfuj tfuj nech sa udrží 😵 teraz drž palce ty mne na stredu 😨

katy33
28. okt 2011

@walta 😕 😕 😕 ...aj ja k nej chodim, mojenko, to sa tam musime niekedy stretnut, ak sme sa už nestretli 😕 🙂 Je to zvlaštne, že by zanedbala takuto vec, pretože je to naozaj dôležite 😒 Veru sa na všetko pytaj, hlavne na ten utz do 13tt, či ti ho vôbec urobila 😕 A ona vie, že ste po IVF? Ved tym padom by mala byt ešte dôkladnejšia. Ja som s nou zatial spokojna, ale vravim, na všetky tieto velke sona sme chodili do MT..

tinasc
28. okt 2011

@walta moja neboj sa, verím, že je všetko v poriadku, že je to len nejaká chyba v labáku, všetko bude ok... neviem ti napísať, aké som mala ja hodnoty, ale bolo to v norme... moc a moc ti držím palčeky, nech je drobček zdravučký... no možno budeš musieť ísť na amniocentézu ale nič neboj...

tinasc
28. okt 2011

@lenisko1 gratulujem, veľmi držím palce, nech je všetko v poriadku 🙂

apolenka6
29. okt 2011

@walta neboj moja ,všetko bude v poriadku 🙂 veríme v to všetky 😉

apolenka6
29. okt 2011

@lenisko1 jééj tak veľká gratulka 😅 😅 😅 !!! to si mala tuším 2 IUI ak si nepletiem,lebo je vás tu toľko 😕 🙂

apolenka6
29. okt 2011

dobré ránko!no včera ste toho popísali...aspoň som mala čo čítať pri rannej kávičke 😕 zas do práce 6dní v týžd. 😝 dnes je asi nízky tlak hlava sa mi točí od rána 😠 ...tak ja idem sa obliecť do práce, o 8hod.otvárame

mirka2010
29. okt 2011

@walta mojka, vobec sa neboj, najlepsie by bolo keby ti to sono v 12-14 tt robili niekde v kavlitnom centre na vymakanom ultrazvuku, tam by ti bolo vsetko vidno, aj by ti dokazali pomerat hondoty, ktore su teraz pre tebe tak dolezite, len neviem, ci sa to da uz ked si v tomto tyzdni....co keby si si zavolala do nejakeho cenra, napr. do MT-Helious,alebo iscare a opytaj sa, ci by sa to dalo este pomerat aj teraz, pripadneti poradia, ze co robit...lebo podla mna je najdolezitejsie, aby si bola ty v klude, kvoli malickemu...aj ked verim, ze je uricte na milion percent v poriadku...ani troska nepochybuj....🙂

adikasala
29. okt 2011

@walta ahoj zlatino...nezufaj este neni nic stratene,,uvidis pripadne pojdes na amnio...aj ja si pojdem dnes vybrat vysledky z testov uvidime ako som na tom,a som rozhodnuta ze ked bude treba idem na amnio uz som aj objednana na 24.11,pripadne ju odvolam,viem ze obavy su stale ale co uz urobyme....myslim na teba aby bolo vsetucko v poriadku 🙂

mirka2010
29. okt 2011

@walta este som si pozrela v ktorom tt si....mojinka zlata...mne brali tento odber na tieto hodnoty v 16tt, takze si myslim, ze mas stale cas ist na nejaky kvalitny ultrazvuk...inak, co citam, som az zaskocena, ze ta dr nechala bez takchto merani, vsak aj to, ze mas po 30 a tiez ze ste po ivf....proste...moja rada je, ze predtym ako pojdes na amnio, uricte si daj urobit v tom iscare v ba, ako pises, ze tam ides, tam nech ti spravia podrobny ult....bud ich o to popros tam, uz ked budes, alebo telefonicky si to dohodni...pripadne, ako ti aj Katka pisala, v MT a nielen tu, vsade kde sa robim 3D, alebo 4D, alebo aj v iscare v mt....ti spravia kvalitne sono s meranim a budes hned vediet na com si....mne toto meranie robili v 14tt, dr si maleho otacal dovtedy, kym nebola tak otoceny, ze mu zmerali siju a presne mi povedal, ake hodnoty su v poriadku a ake nie...potom to cele napisal do spravy...a viem, ze sa bezne meria aj nosova kosticka, co ti urobia uz pekne v tomto tt co si.....uricte chod najprv na sono....velmi to pomoze, uvidis....🙂

lenisko1
29. okt 2011

@majca55 ved aj budem drzat nech ti povedia taku dobru správu ako mne 🙂 tfuj, tfuj,tfuj, 🙂

lenisko1
29. okt 2011

@tinasc dakujem musi byť všetko ok iné neberieme

mirka2010
29. okt 2011

@lenisko1 skvela sprava....jupiiiii, tesime sa s tebou 🙂 tak srdecne gratulujemeeeee 🙂 hlavne prajeme aby sa malickemu aj maminke darilo??? ako prezivas tuto nadhernu novinku???🙂

lenisko1
29. okt 2011

@apolenka6 dakujem nie bolo to moje prvééééééé a úúúúúúúúúúspešnéééééééééééé. dufam, že to aj tak ostane a dotiahneme to do šťastného konca :D

majca55
29. okt 2011

@mirka2010 ahoj takže kočík kúpený? 😵 aj prechádzka po ZA bola? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre