IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
18. dec 2010

@fomarik Jasne moja, len pekne chod znova za dr. a vytri mu zrak 😀 ...za tu jeho blbu pripomirenku 😝 Vravela som, že ten rapiclear je na trtky-prtky-inak neviem podla čoho mu dali taky nazov 😎 Naozaj sa musiš šetrit a nič neriskovat, pekne si budeš domka lebedit , však ta haved v škole by mi ta udupala 😠 😝

sony44
18. dec 2010

ahojte baby prepáčte že vám sem vstupujem, 13.12. som bola na iui(naše 2.), ale mala som už prasknutý folík, čo myslíte?mohli by to supermani 😅 stihnúť??? už vám robili iui, ked bol folík prasknutý??nie je to neskoro?
@fomarik - tebe gratulujem, ani mne rapid neukazoval pozitivitu, ja mám dobrú skúsenosť s mamatestom

dakujem za odpoved

katy33
18. dec 2010

@sony44 Ahojky moja, vitaj u nas a zostan, kolko len chceš-my sme jedny velka rodina a radi sa rozmnožujeme 😀 Mna ešte len čaka 1.IUI, no ale osobne si myslim, že určite tam šanca je, pretože mohol prasknut v ten den a vajičko by sa malo dožit zhruba 12 hodin, takže je velmi velka šanca a najmä-každa sme ina - ale ja verim, že mm ma super chlapikov a oni si vajko uuuurčite najdu 😅 Držím pršteky, aby vam to vyšlo 😉

sony44
18. dec 2010

@katy33 -dakujem, si zlatá, viem že vajko može prežiť 12 a niekde píšu až 24 hodín, no manžel nemá až takých bojovníkov( teraz boli aspon dobré počty a pohyb, ale tvar nevieme, a s tým my bojujeme!!! )My skúšame iui, len počas čakania na ivf-ka ( tie sme už mali dve) ale straaaašne chcem tomu veriť, žeby sa to podarilo aj takto, ved niekedy može motyka vystreliť( kto neskúsi, nič nezíska). Vieš chcela som len vedieť či aj tak urobia insemináciu aj ked je folík prasknutý. A vy kedy idete?, prepáč ešte som Vašu tému nečítala 🙂 🙂

katy33
18. dec 2010

@sony44 Zlatinko, my tiež mame tvar troška iny, ako by mal byt a ja mam pco 😠 Mali sme ist na IUI už v novembri, no zo stimulacie sa mi urobila ccysta, teraz sme boli na kontrole a naštastie ta hnusoba zmizla 😎 Takže teraz čakam na ms-mala by byt na Vianoce 🙄 a pravdepodobne nam to bude vychadzat hned začiatkom roka 😅 Snad ho začneme tak ako sa ma 😉 A u vas musi byt tiež šanca , že sa podari aj IUI, lebo inak by vam ho nerobili...a spermiogram je zakaždym iny, takže len pekne mysli pozitivne a u pozitivne naladenej maminky sa aj fazulka bude citit eňo-ňuno 😀 Teba aj museli nastimulovat, či u vas sa vajka tvoria pekne same 😕

zuzancek22
18. dec 2010

@fomarik no presne daj sa na PN-ku, nič neriskuj. a ak by doktor nechcel tak mu vysvetli , že čo všetko si si musela prejsť, tak by bola hluposť kôli stresom v škole aby sa niečo stalo, občas to na doktorov platí. treba isť na nich citovo 😀

sony44
18. dec 2010

@katy33 - mne sa vraj tvoria vajká, len poslednú dobu mávam ovulku hocijako, zrejme po tých hormónoch čo som brala na ivf-ka to hapruje( lebo raz som mala na 14.dc folík len 13 mm a raz už prasknutý)

brala som 1x denne clostylbegyt od 3.dc do 7.dc, na sone som bola 10. dc a na pravom vaječníku som mala 3 folíky okolo 13-15 mm, tak uvidíme. Ja sa teším a verím že to vyjde........

Ja mám tiež cystu nad pravým vaječníkom-už od júna. to je fajn že ti tá cysta zmizla. To je ako naschvál, že sa to vždy nejako musí skomplikovať

tak budem držať palčeky nech Vám to vyjde

katy33
18. dec 2010

@sony44 To je super, že sa ti tvoria vajka same-u mna, keby nenasadili clost. 3x1, tak po vajku ani chyru ani slychu 😠 Ono to asi aj tak je, že ti to tie hormony poblbli, pretože, ty očividne problem nemaš a ono sa to tymi hormonami len rozhadzalo. A ak sa môžem spytat, vy mate už za sebou IVF 😔 Dakujeme za palčeky-my sa snažíme o sto-dvesto, či sa nahodou nezadari i prirodzene, musime mysliet na to, že nič nie je nemožne 😎

sony44
18. dec 2010

@katy33 presne si to vystihla.... aj my sa snažíme aj prirodzene aj "neprirodzene"- všetko pre naše bábatko. áno mám za sebou 2 ivf- ka, žiaľ neúspešné....takže ked nám vraveli, že nemáme čakať veľa od iui, tak som si povedala, že v našom prípade je úspešnosť ivf zatial rovnaká ako pri iui, tak prečo to neskúšať !!!

little_miracle
18. dec 2010

@fomarik ......na chvíľočku vytiahnem päty a takéto úžasné správy ma tu čakajú??? Gratulujeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inak mňa presne na ceste do Viedne zastihla dobrá správička - volali mi z CAR, že máme schálenú žiadosť na IVF 🙂
V pondelok ideme na folikulomertiu - tak uvidím ako sa dohodneme - ale čo sa týka IVF, asi to z pracovných dôvodov budeme musieť posunúť až na jar..........mm nie je z toho nadšený - ale treba aj pracovať, aby bolo z čoho žiť a financovať baby..............

katy33
18. dec 2010

@sony44 Presne tak, moja....nikdy neviem, kedy nas naše telička prekvapia, zazraky sa deju a tu na MK je kooooopec babuliek ako dôkaz 😉 Takže žiadne zufanie a bojovat, čo nam budu sily stačit 😎 Aj chcete skusit dalšie IVF - či ešte skusite IUI?

katy33
18. dec 2010

@little_miracle Supeeer moja - vyzera to tak, že buduci rok bude plodnyyyy, fomarik nam to tu odpalil, tak laskavo ju musime všetky rad-radom nasledovat 😉 Zlatinko, tolko ste čakali, že tie 3-4 mesiace pretču ako voda a nenazdaš sa a je tu jar a ,,lit.miracle,, s fazulkou v brušku, ja to vieeeeem 🙂 😎

sony44
18. dec 2010

@katy33 - áno dali sme si žiadosť na 3.ivf a čakáme kedy nám ho schvália a uvidíme, a možno ho už nebudeme potrebovať 🙂 🙂 🙂 sme sa rozhodli skúšať, kým to bábatko nebudeme mať .....

katy33
18. dec 2010

@sony44 Tak to ma byt, tak sa mi to páči 😉 Do tretice všetko dobre - a ako píšeš, možno ho už ani nebude treba-tomu verim 😎 My sme odhodlani vyskušat 3xIUI a potom bez vahania IVF, tak , ked k tomu dojde, čo dufam, že nie 😕 tak budeš mojim informatorom, čo všetko Ivf obnaša 😉 Ale jednoznačne sme odhodlani podstupit všetko, len aby sme si vybojovali ten najkrajši uzliček na svete 😲

sony44
18. dec 2010

@katy33 -mám z teba pocit, že si veľmi pozitívne naladená osôbka,si zlatá, ak by si niekedy potrebovala info,čo dúfam, že nie, veľmi rada pridám svoje skúsenosti........ale to je ešte daleko, ak k tomu vôbec príde.....dovtedy už budeš mamina .....vykrútime tej nespravodlivosť krk 😀 😀 😀

katy33
18. dec 2010

@sony44 😀 😅 ..jasaaaaaan, musime byt vysmiate a vpohodičke, i ked je to velakrat takmer nemožne, ale kto je silnejši ako my, žienky 😝 ....tu su všetky velke bojovnice,kto neprežil, nepochopi...aj ja sa pred tebou sklanam, pretože tiež si si prešla už tym svojim peklom, no i tak sa biješ za živůtik našich drobčekov, ale ja verim, že je čas na zmeny, ver mi, mojenko 😎 Budem velmi rada, ak nam tu zostaneš a budeš nas informovat, ako to pokračuje s fazulkou 😉 Takže testik HCG bude až po Vianociach, ak som to dobre prepočitala 😝 ...budete mat povianočny a novoročny darček, musite tomu verit 😉

sony44
18. dec 2010

@katy33 - áno, testovať mám 27.12., aj v centre vraveli že budete mať vianočný darček, a ja vraj to už nestihneme , ale novoročný áno 🙂 🙂 🙂 .Aj manžel "povedal", že už v odberovej miestnosti všetko dopozeral 😀 😀 😀 😀 , že už videl koniec, nič si tam nenechal rozpozerané 😀 😀 😀 😀
máš pravdu sme všetky bojovnice, bojujeme za svoje"mláďatká", tiež som si po druhom ivf ( ked som potratila) povedala že dosť, už to nechcem zažiť - radosť, že to vyšlo a potom bolesť, ked sa bábatko nevyvíjalo, ale ten prvotný pocit( ani neviem ako ho opísať)zoslabol a dali sme sa opäť na boj

little_miracle
18. dec 2010

@katy33 ďakujem ti za podporu, si plná pozitívnej energie - a všetkým nám ju tu rozdávaš 😉

fomarik
19. dec 2010

Ahojte dievčatá. včera som veľmi nepísala, pretože som ešte zo všetkého bola akosi mimo, vlastne to som ešte aj teraz. Testujem ako besná, to je už asi choré. Dnes bola palička o čosi slabšia a už stresujem. Ja mám fakt strach. ja som súca na psychiatriu...ved ja trpím paranojou.
O chvílku idem volať riaditeľke, že neprídem do roboty vôbec..teda aspon do 10.1....kým budú prázdniny..... neviem, neviem, či sa jej to bude páčiť, ale ja moje priroty poznám......Bod č1 - naša bábika!!!!!!!!!!!!!!§

fomarik
19. dec 2010

a ešte....veľmi ma bolí podbruško ako pri poriadnej mrche!!!!! To je asi tak všetok z mojich pocitov na začiatok.

yasminne
19. dec 2010

@fomarik dobre ranko, pocuj mojko Ty sa uz prestan tolko pozorovat, netestuj, nechaj to na lekarov, vysledok ti povedali, tak skus este vydrzat mysliet pozitivne, ze tento raz to tam je a hotovo! lebo toto co robis Ti vobec neprospieva!!!! pekne v klude si vybav volno a pockaj si na sono, kasli na testy. Ved naco su dobre taketo stresy??? snaz sa uvolnit a urobte si s drahym pekny den 😉 drzim palceky a neboj vsetko dobre dopadne, ved su Vianoce cas na zazraky 🙂 tak jasne??!! opatruj sa.

mna akurat velmi bolia prsia uz asi 5 den nemozem spavat na bruchu, vcera som bola trosku podrazdenejsia, tak tiez sa ma drahy pytal, ze ci su to uz neni priznaky mrchy, ja na to ze neviem, ved to mozu byt aj tie hormony,nie?

katy33
19. dec 2010

@sony44 To 2.IVF ma moc mrzi, ale taky zly koniec sa už nesmie zopakovat, takže treba mysliet iba na to, že to proste raz musi vyjst, a preto sme tu 😉 27.12.-budem silnooo na teba mysliet a verit, že si na testiku najdeš krasne dve // , lebo inak si bude musiet mužík priniest svoj povzbudzovaci material - ked to tam ma už všetko okukane 😀 😀 😀 Môjmu to ani nespominam, chudatko, ten bol taky vystresovany z toho, že cely den takmer nerozpraval 😀 Určite nam daj vediet, ako testiky dopadli, a nech ti tety lekarničky laskavo predaju tie prave testiky-s // , lebo, že inak budeš reklamovat 😅

katy33
19. dec 2010

@little_miracle 😎 😲 😉 ....ja vas tu všetky moooooc lubim a presne viem, čo si preživate, pretože to preživam 😵

sony44
19. dec 2010

@katy33 - dakujem, dám vediet,dúfam, že mi naozaj predajú len tie dvojčiarkové 😀 😀 😀 papa a pekný zvyšok víkendu, my ideme na návštevu

katy33
19. dec 2010

@fomarik Zlatko, ty prestan, lebo dostaneš 😠 Pekne krasne všetky testy, čo maš doma - VYHODIIIIIŠ, je to jasne....ty si už konečne začni uživat, že sa fazulka ujala a nestažuj jej to zbytočnymi stresmi - lebo ver, že ti to vrati...budeš blinkat cele tehu 😀 ...bruško ta musi boliet, je to normalne, pretože sa maternica pripravuje na 3,5kg babatinko a , čo ked sa musi roztiahnut velmi, lebo su tam dva kusky, haaaa...jasne, že to musi boliet. Ked sa stresuješ, tvoje teličko vyplavuje do krvi zle latky a hormoniky a to nechceme 😠 Pekne zavolaj tete riaditelke a oddychuj s nohami na kanape 😀 A zajtra nam daj vediet, čo vravel dr. - no chcela by som vidiet jeho face 😝

katy33
19. dec 2010

@sony44 Podobne moja, dobre ponavštevujte - a dobre ich vypapajte 😀 a my ideme do prace 🙄

fomarik
19. dec 2010

@yasminne
@katy33 Božinku vy ste strašne zlaté. Už žiaden test robiť nebudem, bo sa zbláznim. Nechám veci plynúť tak ako majú. Dnes mi je celkom dobre, len sem-tam príde tak blbo na podbruško...no ale ako sama píšeš, čo ak budú 2 sloníčatá? ved majú byť po kom veľké. Volno už mám vybavené, volal som riaditelke, tak na 3 dni beriem dovolenku, nejdem na PN, ak bude treba, tak od 10 januára, ked skončia zimné prázdniny, to mám aj tak volno. Bola velmi milá a ešte mi povedala, že v stredu po obede mám prísť aj s manželom na aute, že každý učiteľ dostane 10kg vianočné ovocia. ... taká milá pozornosť zo sociálnych fondov. A vitamíniky nám teraz treba až-až. Takže idem len oddychovať, nestresovať sa a čakať na štvrtok 😵 😵 😵 😵 😵 😵

fomarik
19. dec 2010

@katy33 zabudla som, ja k mojmu dokymu zajtra asi ani nepôjdem. Vo štvrtok idem do heliosu a vlastne do 6.TT patrím pod Helios. Potom, ked už bude fazulke alebo fazulkám 😵 biť ♥ 😵 , tak mu poviem...... nízka sliznica...tento cyklus z toho nič nebude a v brne sú lepší 😖 😖

fomarik
19. dec 2010

kuk moj fotoblog

apolenka6
19. dec 2010

@fomarik ahoj maminka aj nám môžeš poslat teh.vírusy 😉 čo sa stresuješ testami!? 😖 raz to máš už potvrdené a hotovo no ne? 😅 ja od piatku neužívam utroš a čakám asi tak zajtra mrchu vôbec nijak sa necítom ani prsia... 😕 a ozaj teba prsia boleli od ktorého DC?ja som sa testovala iba raz test sa volá Woman secret "baby" asi nejaká novinka ešte mám jeden a vôbec ma nepokúša 😨 a dnes som začala cítit pálenie zo spodu 😠 sakra práce 😒 ☹ neviem prečo ešte toto mi bolo treba !budem si musieť niečo kúpiť na preliečenie po mrche aby som mohla ísť na IUI .Jooj to bude radosti ked ti narátajú 2 fazulky 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre