IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
31. dec 2010

@zuzancek22 😒 ...ale snad ti o chvilu padla.... 😕 ....a šup do Silvestrovskeho harašenia 😉 ...treba sa rozlučit so starym rokom a privitat ten Novy...pretože ten bude pre nas uspešny na 100%, nedame mu šancu byt neuspešny 😉

zuzancek22
31. dec 2010

@katy33 no skoro este tu niečo dorobím a pojdem, veď mam čo na večer chystať. 🙂 a presne privítame ten nový rok aby nám prial.

fomarik
31. dec 2010

@zuzanka7834 zuzanka, ja som sa ani nepýtala, v ktorom som tt. O dva týžden pojdemme znovu a to nás už z helíka odovzdajú do rúk mojho gynekologa.

@zuzancek22 na foto práve pracujem. večer som už nekoníkovala, bo sme mali návštevu, rodičov, brata so synčekom a švagrinú. Maminka na foto z UZV hladala placentu a pupočnú šnuru a Mirko jej na to: "Mama, ved to je gestačný vaK!"... to všetko až pozdejšie!

fomarik
31. dec 2010

vedeli ste o tom, že za tehotenské sono v helíku sa platí plná suma? Poisťovna to vobec neprepláca. Takže sme ostali trošku prekvapkaní a uhradíme to pri najbližšej návšteve 😒

a ešte niečo...moj drahý sa bol včera prvýkrát ako sme svoji doslova ožrať............... zapíjal malú bodku. No ale aj tak ho lubim 😉

fomarik
31. dec 2010

@zuzanka7834 to ♥ urobíš alt spolu s 259 😉

zuzancek22
31. dec 2010

@fomarik moja to sa nemá zapíjať vopred

little_miracle
31. dec 2010

@zuzancek22 @fomarik........nevadí že sa bol ožrať 😅 .......veď niektorí chlapi chodia aj bez príčiny........chudák chlapec - zaslúžil si resetnúť hlavu po všetkom tom snažení, lebo ťa pekne podporoval............a aj malé úspechy sú úspechmi 😲 ktoré postupne pekne krásne narastú.............

fomarik
31. dec 2010

@little-miracle
@zuzancek22 ved ja som mu to hovorila! Aj ma to mrzelo, ked išiel. Ale povedal, že si na to musí trošku pripiť, že sa podaril taký zázrak.

Tie foto sa mi akosi nedajú dať do fotoblogu 😠 😠 😠 😠. Aj s tými testami som sa mordovala dva dni kým sa mi to podarilo. Neustále natiahne 95% a potom napíše že error! 😠

katy33
31. dec 2010

@fomarik Zlatinko, ja sa mu tiež nečudujem, že sa potreboval odventilovat, on sa musi z toho tak tešit 😉 Počkaj to, tych priležitosti bude ešte viac.....ked na bud. tyzden uvidi bit srdiečko, počitam, že zas bude oslava 😀

fomarik
31. dec 2010

@katy33 jáááj, teraz ho tak bolí hlava...tak mu treba, hovorí, že až ked sa narodí, tak potom sa sundá. Chcela som ísť dnes do kostola sním, no neviem ako to zvládne. Vieš, my sme sa pred IUI v kostole dali modliť aby nám pán Božko pomohol. Tak by sa patrilo isť mu podakovať 😉

katy33
31. dec 2010

@fomarik 😀 😀 😀 ...chudatko, tak ma teraz hlavy-bôl .... asi by som šla do kostolika sama, čo ked sa k tej hlave prida ešte aj žaludok 😝 😅 ...slniečko, i ja som za to, treba podakovat, my sa tiež modlime, aby nam PanBožko doprial a požehnal

little_miracle
31. dec 2010

@fomarik @katy33.........jáááááááj babuľky, my sme sa tiež modlili, prosili........aj náš miestny farárko sa za nás modlí - lebo on je aj náš dobrý kamarát..........a zatiaľ nič nepomáha................aj balóny šťastia sme kúpili...........a stále nič - z cyklu na cyklus sa to viac a viac komplikuje, ale život nám priniesol popri tomto trápení aj nejaké tie útechy v inej oblasti, tak sa uspokojujem s tým, že asi to všetko malo byť takto...............

nemko
31. dec 2010

kocky prajem vam krasny Silvester a v dalsom roku vela uspechov a dufam, ze v priebehu 2011 sa vsetky stretneme v inej teme.Na zdravie a este raz prijemnu oslavu posledneho dna v roku 2010, ktory bol pre niektore uspesny a naopak pre niektore veeeeeeeeeelmi smutny.

speranza1
31. dec 2010

@zuzancek22 ahojky moja, nie nezanevrela🙂..ale kedze my sa uz snazime inou metodou ako IUI tak castejsie som v inej teme... ako sa mas? ako sa ti dari? a ako budes travit silvestra? 🙂

zuzancek22
31. dec 2010

@speranza1 a ako sa teraz snažíte, a čo máš nového zasebou? ja som tiež uz neni iu-áčka. ale zostala som tu. asi si čitala čo teraz idem podstupovať.
a silvester, mám ho tráviť s mojim drahým u známych ale musel este zostať v práci tak čakám kedy príde. a vy?

mirus11
31. dec 2010

@zuzancek22 zuzka mozem sa ta spytat,kde chodis do heliosa alebo do gyn-fiv?

katy33
31. dec 2010

No babulky moje, my budeme silvestrovat aj s mrchou, ešte, že si nepočkala na polnoc, začali sme špinit, tak zajtra ms v plnom prude a konečne stimulka na IUI 😀
Babulky prajem krasneho Silvestra a uspešny rok 2011 - pre nas všetky ,,snažilky,, aby bol rokom naplnenia našej obrovskej tužby 😉

apolenka6
1. jan 2011

Ahojte dievčatá!No to som teda dopadla bola som včera na IUI,ale banujem spomínala som kašel kt sa mi zhoršil ani neviete ako som sa musela premáhať a nekašlať no hrúza samotné IUI nebolo také hrozné ako ten kašel a námaha nekašlať nemožné.Celú cestu domov som kašlala a kašlala a vykašlala asi spermošky ked som prišla domov začala mi stúpať teplota na 38,2 tak teraz ležím hrdlo,nádcha tepl. neklesá a ešte k tomu som 3x zvracala no des čo vám budem hovoriť takúto chrípku som už dávno nemala a teraz mi ide hlavu roztrhnúť ☹ Pekneho silvestra som mala ráno som bola na pohotovosť a tam dr kt mi dal Penclen pre prípad ak som tehotná...tak takto sa mám 😔 Tak nám prajem aby rok 2011 bol pre nás najplodnejší!!!

miminkad
1. jan 2011

@apolenka6 to mi je luto

katy33
1. jan 2011

@apolenka6 ☹ mojenko, prajem rychle uzdravenie...nebojkaj sa, určite si chlapcov nevykašlala, už ked su na ceste, nič ich nezastavi 😉 a vajičko sa zahniezduje o nejakych 5-7 dni, niekedy i vyše a to už budeš určite vykurirovana 😉 ...dufam, že zostaneš doma na pn a žiadna praca 🤐 ,,,vieš kolko je bab, kt. otehotneli prave vtedy, ked boli chore, ani tomu nedavali nejaku nadej a šup, bolo to tam, takže hlavne sa rychlo vyzdrav a nech mame o dva tyždne super čislo z hcg, jasneeeee 😎

mata71
1. jan 2011

ahojte dievcence,Vela stastia v Novom roku prajem vsetky........ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 prosim Vas poradte mi ako ste sa dostali na IUI ? robia to len centra? alebo i gynekologovia? ako dlho trva od navstevy centra kym spravia to IUI? chceme to podstupit no neviem ako? ake mate skusenosti....dakujem za odpovede.....Chceme ist do Blavy.

little_miracle
1. jan 2011

@mata71 vitaj medzi nami. IUI robia centrá - v BA ich máš na výber hneď niekoľko. To ako rýchlo sa dopracuješ k IUI závisí od toho, aký je u vás problém - či je vôbec známa príčina prečo sa nedarí a aké ďalšie vyšetrenia ti budú robiť - to je veľmi individuálne. Takže môže to byť hneď najbližší cyklus po úvodnej konzultácii - ale môže to trvať aj dlhšie... Každopádne si dohodni konzultáciu v niektorom centre.
My chodíme do ISCARE - na Šulekovej ulici (nad Palisádami). Môžeš si pozrieť aj ich stránku www.iscare.sk
Držím palčeky, nech sa to čo najskôr podarí 😉

little_miracle
1. jan 2011

@apolenka6 neboj sa, kým sa fazuľka uhniezdi, budeš úplne fit 🙂
Hlavne ležkaj, lieč sa a oddychuj !!!

strelicia
1. jan 2011

Baby kolky den sa ma zacat uzivat clostyl a do kedy?uz si to nejak nepamatam.

strelicia
1. jan 2011

@zuzanka7834 ja mam v BA super gynekologa chodim do sukromnej kliniky a sono ma v ambulancii dobre. Ale chcem ist do helika bo aj dohodnut koordinatorku ivf.

mata71
2. jan 2011

@little_miracle dakujem,popozeram 🙂 🙂 🙂 ja som mala 39r,takze vsetko budem hradit myslim....ked nemusim mat papier od gyndosa ,lebo podla neho mame skusat do nemoty...a to uz 7rokov som s manzelom,no intenzivne skusame 1rok a 8mesiacov. v 6 tt+4 dni sa moje tehu skoncilo28.12.10 spontalne mali sme mat dvojicky..tak preto som si teraz povedala ze skusime nejake centrum.... nebudem cakat ,chcem to chytit do vlastnych ruk...manzel niekolko rokov nechcel o centrach ani pocut !!!!!!!!!!!,ale teraz uz sa da s nim o tom hovorit,dala som mu precitat vselico,tak dufam ze cez centrum sa nam zadari.......,ja by som pristupila aj na IVF.

katy33
2. jan 2011

@strelicia No ja mam napr. clost. 3.DC-5.DC, ale dava sa aj od 5.DC - 9.DC 😉

fomarik
2. jan 2011

Dobré ránko dievčatá, tak foto z UZV je konečne v mojom albume. 😉

fomarik
2. jan 2011

@katy33 ja som clostil brala 3 - 7 DC

katy33
2. jan 2011

@mata71 😔 ...to mi je luto, zle ukončenie roka sa musi prebit len dobrym začiatkom toho Noveho...moc vam držim palčeky, aby sa vam fazulka čo najskôr vydarila 😉 Myslim, že je dobre, že ste sa rozhodli pre centrum, verim, že nam všetkym určite pomôžu a nainfikuju nas fazulkami 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre