IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
9. dec 2011

@dasaa zlatko vypadol mi net a az teraz sa nastartoval nanovo 😖
tak si sa trosku hybala...no ale uz len odpocivat 🙂 som sa rozhodla ,ze idem urobit tortu nasim...zajtra ideme gratulovat tak sa idem pohrat 🙂 🙂
nie nepozerala som to..prisiel mm z prace tak som sa mu venovala 🙂
a co mas este na plane okrem schodze??

adikasala
9. dec 2011

@ursula5 ahojky moja ako dopadli tvoje vysledky.ak sa nemylim uz mas po 14 dnoch od vkladu 🙂 dufam ze to je pozitivne

eri28
9. dec 2011

baby ja mam taku otazocku od prvej navstevy vo vasuch centrach po prve mini, aka doba ubehne plus minus a kolko vas to stalo penazi...
mi ideme na vec v amsterdame na klinike tu zijeme....

dasaa
9. dec 2011

@cmelica ta co ste sa dali na torty aj @majca55 aj ty no toto.Tak nech sa ti podari urobit super fajnu tortu.Po schodzi budem pozerat telku ako stale 😉

sisinka78
9. dec 2011

Ahojte dievcata, ja len chcem motivovat v dalsom boji. Mam PCO jednu bambulku uz skoro 4 ročnú doma po 2 IUI a teraz sme sa vrhli na druhe dieta a po druhom IUI dve palice //. Takze vsetkym drzim palce nech sa aj vy coskoro vytesujete z pozit. teh testu. pa

dasaa
9. dec 2011

@eri28 ahoj je to dost tazka otazka.Niektorim babenkam sa podarilo na prvy krat IUI a zase inim az na 3x alebo 4x IUI alebo boli na umelom oplodneni.
IUIstoji 100e plus spermogram 17e a krv si uz nepametam .Mozno ti babenky viac napisu ako ja 🙂

sisinka78
9. dec 2011

Nas stala IUI 50 eur plus lieky , ale tie su individualne. Za spermiogram sme neplatili nikdy.

cmelica
9. dec 2011

@dasaa no ja som sa rozhodla az dnes ,ze napeciem...ako nuda naozaj robi divy 🙂 🙂 uz sa mi pecie korpus a idem urobit krem 🙂

cmelica
9. dec 2011

@sisinka78 veliga gratulka a dakujeme za povzbudenie 🙂 🙂

dasaa
9. dec 2011

@cmelica jeeej ty si tu ?a aky krem budes robit a aka torta bude tak isto marcipanova ?

cmelica
9. dec 2011

@dasaa no sem tak kuknem a teraz mam chvilku tak pisem 🙂 krem bude cokoladovy a aj cela torta obliata cokoladou 🙂 🙂 to ma tata rad 😀 a na marcipan nemam vlohy 🙂
lezis pred tv??

dasaa
9. dec 2011

@cmelica ano lezim 🙂 Ty ma vidis 😀 😀 😀

dasaa
9. dec 2011

@cmelica ja marcipan nemusim mam rada torty a ked uz je marcipanova tak marcipan dam dole a okrem toho vsetko zjem. 😀 😀 😀 😀 😀

katy33
9. dec 2011

@cmelica
@majca55
@tinasc
@dasaa
@sijust @mirka2010 @apolenka No babulky naše krasne, dnes sme boli na poradni zasa u našej dr. - a som akasi smutna, pretože mi povedala, že som krvacala ptreto, lebo dr. včera nasilu otvaral krčok, aby sa rozbehol půrod, ona ma dnes vyšetrila a povedala mi, že určite krvacat nebudem, lebo sa mi v nom neštarchala a verte-neverte, naozaj som ani len kvapku krvi nemala 😔 😢 ..vraj on ma v praktikach pôrody rozbiehat skôr a prispôsobovat si ich k svojim službam...vraj sa nemam dat nalomit a davat si vyvolavat pôrod, ked budem otvorena na 2cm, mam brat ohlad na malinkú a počkat, kedy sa na svet bude pytat ona sama-a ja to aj tak chcem, nechcem ju vyhnat z domčeka skôr, ako by ona chcela...Dr. sama povedala, že som prvorodička a tym, keby mi pôrod umelo vyvolaval, budem len viac trpiet ja a malinka ☹ ...malinka ma narok vybrat si termin pôrodu a krasny datum sama a nik by to nemal nasilu menit...a ešte, že vôbec nie som otvorena na 1,5cm - ale len na vchod prsta 😕 😢 ...niečo naozaj na tom bude, lebo včera som naozaj velmi krvacala a dnes ničovite nič...a možno naša Vikinka naozaj chce prist na Vianoce , šup na nu už len mašličku a bude prava vianočna 😀 😲 😲 ....a dakujem vam, slniečka naše, že tak na nas myslite, nebojkajte, ak niečo, som v kontakte s ,,apolenočkou,, a ona vam za nas určite napíše 😉 🙂

katy33
9. dec 2011

@adikasala zlatinko, spraviška hore je aj pre teba samozrejme 😲 😲 😲

katy33
9. dec 2011

@mirka2010 Jeejda mojenko, tak vy ste dostali papučku 😕 😀 ...ale dobre sa to aspon vyjednalo, ten ujo, čo volal policajtov, musel byt ,,mily,,...ale keby tam bolo odstavene nejake faro nejakeho mafioza, to nikoho ani nehne a my, čo sme rady, že sa vůbec ešte vieme premiestnit z bodu A do bodu B, tak toto 😠 ...no ale, ešte , že teta bola taka mila a zohladnila to 😉 ...a ty sa vmestiš ešte za volant? 😕 😕 😕 ...lebo ja nie 😀
Tak malinky je tiež už pripraveny, da sa povedat, možno naozaj budeme mat naše zlatička naraz 🙂 a stale budeš chodit na poradnu k tvojmu dr.? al. už budeš chodit do půrodnice?

katy33
9. dec 2011

@cmelica Micinka moja, a ty čo mi to tu robiš - jaaaajha, moje milovane vanilkove rožteky, vieš, ake mam ja gebriny 😀 😝 ...zajtra začinam s vypekanim už aj ja , už sa vidim 😝 ...začnem perničkami, tie chcem davat aj na stromček, nech nam to tu vyvana 😎...si ty šikulka-kucharka 🙂

dasaa
9. dec 2011

@katy33 Ahoj mas pravdu nech sa malicka rozhodne sama kedy bude chciet prist na nas svet 🙂.Aj tak je najlepsie v mamkynom brusku. 🙂drzim prsteky a myslime na vas.Pohladkaj za nas malicku 😉

dasaa
9. dec 2011

@mirka2010 Ahoj krasne vazi len tak dalej.Ved takto by mali mat stale lekari dobru naladu 😀 .Tak to ti nezavidim ze si dostala papucu ale cena je velmi dobra este dobre ze aj policajtky su take chapave a mile.Mala si fakt dnesny zazitok. 🙂

cmelica
9. dec 2011

@katy33 ahojky!!takze si malicka pekne urci kedy sa vam chce ukazat v plnej krase 🙂 🙂 a je to tak aj lepsie,co ake znasilnovanie aby uz bola na svete 🙂 no ten porodnik je niaky spekulant sa mi vidi 😅 hlavne ,ze ste v poriadku a do Vianoc to zvladnete 🙂
no ja vypekam...to z tej nudy uz 😀 dnes som chcela linecke,ale peciem nasim tortu 🙂

cmelica
9. dec 2011

@mirka2010 no teda mojka si dnes dobre pochodila 🙂 takze malicky uz moze prist na svet v plnej krase 🙂 🙂
a mozno pojdete naraz aj s @katy33 a to by bolo naozaj super 🙂 🙂 drzkajte sa!!

cmelica
9. dec 2011

@dasaa ja tiez marcipan moc nemusi..neboli sme na to zvyknuty 🙂 🙂
ale inac zjem vsetko 😀 aj si dnes varila?

dasaa
9. dec 2011

@cmelica nie polievku som robila vcera a dnes mi mm doniesol obed. 😀

dasaa
9. dec 2011

@cmelica mojo budem koncit idem sa este sprchnut a pojdem na schodzu.Ved potom tu pridem tak oklol20hod

eri28
9. dec 2011

@dasaa diki, ale od prvej navstevy po zakroky sa kolko caka, mesiac dva tri ja viem je to podla diag. ja len tak plus minus 😉

dasaa
9. dec 2011

@cmelica co si ty dnes varila ?

cmelica
9. dec 2011

@dasaa no ako ti je dobre 😀

dasaa
9. dec 2011

@eri28 ja som mala 2 xIUI a to trvalo skoro 3 mesiace.Po skonceni menzesu beries lieky na IUI a 10 alebo 11 den prides na sono.Ak mas vsetko v poriadku tak vecer dostanes injekciu a o dva dni ides na zakrok.

dasaa
9. dec 2011

@cmelica no dobre ako dobre ved uz ani neviem co by som jedla ☹ a zase sa mi zda ze nejak menej jem ako vtedy

cmelica
9. dec 2011

@eri28 ahoj!my mse na 1IUI isli hned ...1 navstevu som mala 10DC-to bolo len sono ...dalsie sono som mala 12DC a to som zavolala do centra ake su foliky a na 15DC uz bolo IUI...
no to nevyslo tak sme sa dohodli v centre ze nam urobia spermiogram,mne HP a to bolo 1 cyklus a na ten dalsi uz som stimulovala znova na IUI...tkze zalezi na tom kokky den cyklu tam pojdes a hlavne ako to bezi v tom danom centre...to ti povedia hnd pri prvej navsteve...celkovo je to asi mesiac aj s vysetreniami...
vela stasticka 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre