IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jerryjanka
16. jan 2011

@fomarik fomarik držím hrozne moc palce na zajtra uvidiš aky to je krasny pocit ked vam pustia ten krasny zvuk 😵 😵 😵

fomarik
16. jan 2011

@apolenka6 ale ved neboj. Možnože ty už budeš mať foto tiež! U mna je to všetko trošku pozadu.

fomarik
16. jan 2011

@jerryjanka Dakujem Janka. Bože, ja som sa nevedela vynadívať na tvoju princeznú. je taká nádherná a tie očká.... 😵 😵 . Pôrod prebehol v poriadku či si mala nejaké komplikácie?

jerryjanka
16. jan 2011

@fomarik no odsrala som si to poriadne 😀 teraz sa už len smejem... ale bolo to hrozne 😅

fomarik
16. jan 2011

@jerryjanka odsrala doslova? 😉 či? No, hlavne že je to za tebou. Už mi budeš dávaať rady ako sa pripraviť na pôrod. rady ako otehotnieť mi pomohli, zvýšená dávka clostilu pomohla, ... nechceš si otvoriť ambulanciu?

apolenka6
16. jan 2011

@fomarik no to som zvedavá!?prečo by si mala byť pozadu?! už si predstavujem ten zvuk kt. budete zajtra počuť 😵 😵

kavaapalma
16. jan 2011

neviem ako to je ci poistovna preplaca iui ak nie co to stoji

jerryjanka
16. jan 2011

@fomarik no veru asi ti pošlem fakturu 😀 😀 😀
no ja som sa pripravovala akurat s epinom na hradzu aj tak mi to bolo k hovnu
rano o 5 mi odtiekla voda - ale že totalne zelena fuj, hned začali kontra asi po 6 minutach ale dali sa zvladnuť akurat že už boleli dosť lebo šli do križov a nie do bruška - otvarala som sa tak akuratne, o 9 mi dali oxytocin a už to šlo, po 3-2 minutach ale take že som videla všetkych svätych a lamala mužovi prsty, plakala, skoro som odpadla čo mi davali aj kyslik už som tie bolesti nezvladala take boli. proste každy to ma inak byť to do bruška tie kontra tak v pohode zvladam ale do križov - no išla som do bezvedomia fakt. asi o pol dvanastej som si vymodlila epidural, a ked mi ho pichli ešte hned neučinkoval ono to chvilu trva a ked začala pomaly nastupovať trocha ulava - ono to citiš aj tak ale aspon trocha menej - tak malej klesli ozvy zo 140 na 50 a už som aj pratala na sekciu...
no takže asi tolko zažitok z pôrodu 😅

fomarik
16. jan 2011

@kavaapalma ahoj. Bohužiaľ neprepláca. Stojí ako -kde. V centre 100 euro, inde menej. 😉

jerryjanka
16. jan 2011

@kavaapalma nepreplaca , hradiš si plnu vyšku - cena zavisí od centra a je to cca od 40 do 120 eur

fomarik
16. jan 2011

@jerryjanka mojka, tak si si to riadne od...rala. Juj, ale hlavne je že ste obe v poriadku. No, musíš byť na seba právom hrdá! Ja si niečo také nedokážem ani len predstaviť! A manžel, ako prežíval pôrod?

fomarik
16. jan 2011

@apolenka6 pozadu preto, lebo mne IUI robili až na 16DC a tebe na 12DC 😉 . Ale viem, že to s tým nesúvisí. Nechaj sa prekvapkať. Ja som už fotku našej bublinky skoro zodrala, dám si ju asi zalaminátovať 😉

apolenka6
16. jan 2011

@fomarik tak mi svitla malá nádej.... 😵 ved to je rozdiel 5 dní
😀 😀 😀 aj ja budem fotočku zdierať asi si ju dám zaliať do folie aby sa to nestalo

jerryjanka
16. jan 2011

@fomarik muž bol v pohode - strašne mi to pomohlo že tam bol so mnou fakt. som myslela že bude skôr na priťaž ale bol zlaty a pomahal mi masiroval kríže, držal ma za ruky, nechal si ich stiskať... si zo mna potom robil srandu že už mi zavaraniny otvarať nebude že šak ja mam taku silu v rukach 😀 😀 😀

strelicia
16. jan 2011

@fomarik dakujem ti moja za povzbudive slova, ani nevies ako si ma potesila a dodala mi sily. ty si nas odstartovala a verim ze nam to doda vela pozitivnych myslienok v nasej snahe - myslim tym vsetky holky co tu sme.

katy33
16. jan 2011

@apolenka6 Ahoj kočena naša tehulkovska 😀 ...ešte stale to stiham, prajem všecičko NAJ...k narodeninkam .....nech ste zdravučkaví a nech su dve fazulky 😀 😀 😀 😝 Prekrasny darček si si dala ...počkaj to -do tej 30-ky stihaš ešte aj druhe 😎

katy33
16. jan 2011

@adikasala Ahojky, moja pekna, vitame ta tu u nas a budeme veeeelmi radi, ak nam tu budeš do temičky prispievat pravidelne....aaaaaleeee o dva tyždne čakame len alen dobre spravičky, jasan 😎 Držim zajtra palčiska, aby to dr. naištaloval tak ako sa patri 😉 A ppotom nezabudni na oddych...

katy33
16. jan 2011

@jerryjanka Gratulujem k prekrasnej princezničke, je prenadherna - samozrejme po maminke 😉 Prajem, aby ste boli zdravunke a v teple domova 😉

jerryjanka
17. jan 2011

@katy33 dakujeme 😵 a jasne že držíme palce

petuska123
17. jan 2011

ahojte baby tak uz je po vikende..co je nove???? my nic cakame kym dorazi mrcha este casu a casu a len aby neprisla v piatok alebo stvrtok lebo my to potom nevychazda na 3dc.joj potom neviem co budem robit

katy33
17. jan 2011

Dobre ranko, kočeny moje tehulkovske i netehulkovske -tie budu, čo nevidiet 😎
@fomarik Slniečko naše. myslime na teba a na ten najkrajší zvuk, kt. si dne určite aj spolu s mm vypočujete, jujha, keby vam tak chcelo až v ušiach zvonit z fazulkinho srdiečka 😉 Čakame, ako nam ten prekrasny zažitok opíšeš, držim palčeky 😉

katy33
17. jan 2011

@petuska123 Nemysli, moja, tolko na mrchu, aby nedorazila neskoro, mne sa to tak udialo minuly mesiac, stale som ju čakala a ona si herečka prišla s osem-dnovym omeškanim....HP ti určite vyjde na ten spravny den a určite bude lepši ako ten posledny 😉

strelicia
17. jan 2011

Ahojte tak mam pn do stvrtku buduceho. Dovtedy budem doma lezat a oddychovat.ked to uz teraz nevyjde tak ma klepne uz.

kavaapalma
17. jan 2011

@fomarik @jerryjanka dakujem vam za odpoved,no zase az tak vela to nie je,som myslela,ze to bude stat viac.

zuzanka7834
17. jan 2011

@strelicia Ty si mala darcu? Mm mal az taky zly spg? 😕 A to ste si mohli vybrat z nejakeho zoznamu, ze vysoky tmavovlasy zelenooky sportovec, mierna priatelska povaha, sympatak 😉 Darca-nedarca, teraz sa to pekne podari! 😀 A co pises ohladom tych chorob, ja som ostala aj dnes doma, chora ako diva svina a cakam na telefonat od Krajka, ci vobec mozem ist na IUI alebo nie 😕 Bozinku baby, drzte mi palce, nech nam dovoli... Ja sa uz tak bojim. Dnes som sa dala uz aj vypisat (samozrejme, ze ma moja lekarka vypisala na tuto chripku ci co to mam a nevie nic o mojich dalsich planoch. Vypisala mi aj antibiotika, ale neviem, ci ich zacat uzivat alebo to zvladnem bez nich, musim sa spytat Krajka). Bozeeeee!

@fomarik srdienko tesim sa na Tvoj utz🙂 Drzim palce, nech srdiecko bije ako zvon🙂Ci dve srdiecka? 😉 A do LC musis prist, lebo sa Ta musim minimalne dotknut, ako talizman 😀 😀 😀

@adikasala iba teraz som sa dostala ku PC, takze predpokladam, ze uz si po IUI 😉 Drzim Ti velke palce🙂 A kde v IT zijes? To je moja najzamilovanejsia krajina co sa tyka vsetkeho🙂

@apolenka6 dakujem za velke povzbudenie 🙂 Mna ta moja choroba neprechadza, akurat cez den mi je trochu lepsie, ale aj tak som ako mrcinka. Ale ak by mi to malo pomct k tehu, znesiem aj viac, len nech je a nech je zdrave 😉 😉 😉 Akurat cakam na telefonat od Krajka, volala som tam o 11 ale sestricka si len vzala moje cislo, ze mi sam zavola, ale ked som volala teraz znova (ci na mna nezabudol) tak mi povedala, ze uz je na obede, mam skusit o hodinu 😕 Tak dufam, ze nam da zelenu 😉 Myslis, ze by bolo trufale pytat si vyslovene jeho na IUI? To prve mi robila Gatova, ale Krajko ma asi lepsiu uspesnost 😉 😉 😉

zuzanka7834
17. jan 2011

@jerryjanka mas nadhernu princeznicku 🙂 Blahozelam Vam a obom prajem veeela zdravia 😉 Citam, ze na svoj porod tak skoro nezabudnes... ale na druhej strane, ked sa pozries do postielky, asi vies, ze to cele stalo za to 😉 😉 😉

@strelicia aj ja mam blby pocit z toho, ze som uz na PN a este nas mozno ani na IUI nepustia. Tak buduci mesiac pojdem tiez na PN? 😕 To uz v praci nevysvetlim... a doktorke? (Hoci teraz fakt kvoli mojej chorobe- ale planujem ostat az do vysledkov krvi).

zuzanka7834
17. jan 2011

@jerryjanka mas nadhernu princeznicku 🙂 Blahozelam Vam a obom prajem veeela zdravia 😉 Citam, ze na svoj porod tak skoro nezabudnes... ale na druhej strane, ked sa pozries do postielky, asi vies, ze to cele stalo za to 😉 😉 😉

@strelicia aj ja mam blby pocit z toho, ze som uz na PN a este nas mozno ani na IUI nepustia. Tak buduci mesiac pojdem tiez na PN? 😕 To uz v praci nevysvetlim... a doktorke? (Hoci teraz fakt kvoli mojej chorobe- ale planujem ostat az do vysledkov krvi).

zuzanka7834
17. jan 2011

aha, riadne mi blbne konik....

mirus11
17. jan 2011

@fomarik no hej,bola som na sone a bolo pekne vidiet,ako malinkemu bije srdiecko.a ja idem zajtra do BA,tak som zvedava,ze co mi povedia tam

mirus11
17. jan 2011

@zuzanka7834 no ja som bola tiez vypisana ododna iui a nic doktor nenamietal.a teba vypisala obvodna,alebo gynekolog?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre