IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

maminkakacenka
15. jún 2014

@evadek aj ja som mala i podhodnotene hodnoty, co tiez nie je dobre, ono stitna zlaza je stale velka neznama a ani doktori nevedia presne, ako na nu, takze iba skusaju a ona im z krvicky ukaze, ci treba pridat alebo ubrat, preto to trva niekolko mesiacov, kym sa pride na to, co jej lahodi, aka davka. Netreba panikarit, ono sa to telo uz teraz pekne upravuje a je vdacne, ze koooonecne dostava, co potrebuje na spravny chod hormonov.
Trpezlivost babatko prinasa ... 😀

evadek
15. jún 2014

@maminkakacenka juuuuuj..kiezby boli tvoje slova pravda...)
Ja viem..uz som netrpezliva...ale citim sa ako pokusny kralik...stale sa mi zvysuje...znizuje...skusa....aaach....a ja pritom taaaak tuzim byt tehu...
Ale hovorim si, ze si uzijem aspon leto....a mozno sa podari...🙂

maminkakacenka
15. jún 2014

@evadek sak aj ja som tuzila, styri roky, moje nervy, ved viem, ake to je, preto som Vas sem prisla podporit, aby ste vedeli, ze takych je mnoho, co to nemali lahke a nacakali sa, o to bude ceresnicka na torte sladsia ... 😉

evadek
15. jún 2014

@maminkakacenka si zlata...TAkato podpora od ludi kt. boli na tom podobne ako my je na nezaplatenie...
Ostatni mozu mudrovat, ale kto nezazil...nepochopi.
Tak teda dufam,ze pride moj cas...a potom budem rada, ze som to nevzdala🙂

maminkakacenka
15. jún 2014

@evadek jaaaaaaj, dnesna doba je velmi narocna na pocatie potomka pre mnohe pary, tazke je to ale tym, ze okolie, ktore toto nikdy nemuselo riesit, je nechapave, rypave a cakajuce mamicky sa este viacej vystresuju.
Aj do mna si kde kto rypol, tiez sa mi zdalo, ze vsetci okolo mna tehotneju, dokonca uz aj dva krat a ja, ze som posledny mohikan. Nebolo to lahke, viem. Ale ulava pride v pravy cas ...

evulienka300
16. jún 2014

@andynkoo ahoj ja som bola prvy krad na insmeminaci a podarilo sa hned na prvy krad dnes ma moj drobcek 3 roky skusame dalej ale bohuzial nejde zauz som mala 2 potrati tento posledy bol najhorsi potratila som 9 tt prestalo bit srdiecko ☹ teraz chotak ja dufam ked visla ta prva hned na prvy krad ze aj ta druha vinde dim do heliosu a tento mesiac idem ties na inseminaciu

maca0411
23. jún 2014

ahojte chcem sa opytat ci nahodou niekto nema problem po uzivany liekou (clostilbegit,utrogestan) a injekcie (pregnyl) mne vysli po tele suche ruzovo-hnede flaky.kozna mi povedala ze to moze byt od liekou dala mi na to krem na premastenie ale stale mam toho viac na tele.na nete som citala ze to moze byt aj hormonalna porucha.moze to byt od tich liekou?ale aj na nete vsetko mozne popisu aj hluposti len som zbytocne vystresovana.dakujem za info.

sheenka
23. jún 2014

ahojte všetky dúfam budúce maminky🙂
Chcem sa spýtať,či niektorá z Vás skúšala IUI v Heliose v tomto mesiaci.
Ja som bola po 1.krát na IUI 16.6.,teraz užívam Duphaston a čakám,kým ubehne týchto nekonečných 15dní a ja konečne budem vedieť na čom som..toto čakanie neskutočne ubíja...ja viem,že je to zbytočné po 8mich dňoch,ale už som bola zvedavá a dnes som si urobila test,bohužiaľ negatívny. Ja už po 5tich rokoch snaženia sa strašne túžim konečne zbadať dve čiaročky..☹((( nemám žiadne pocity,prvé 1-2dni som chodila častejšie na wc,pobolievalo ma podbruško,inak sa nič nezmenilo. Myslíte,že môžem stále dúfať,že to moje malé klbko sa uchytilo?

sheenka
23. jún 2014

maca0411 môže to byť z hormónov. každé telo je iné,niektoré citlivejšie,niektoré menej reaguje. Ja napr.pri užívaní hormónov som mávala občasné návaly tepla z ničoho nič to začalo a aj prestalo. aj keď som bola vkľude. Ja by som sa išla asi znovu poradiť s kožnou,možno skúsi iný prípravok. Predpísala ti miešanú IPL mastičku?

kescha
23. jún 2014

@sheenka ahojky, tak ja som bola 15.06. na 3.IUI, tiež žiadne príznaky a myslím, že nevyšiel ani tento pokus. Tých 8 dní po IUI je dosť krátka doba na to, aby Ti test ukázal či si alebo nie, musíš počkať aspoň do 12-teho 😉 a držím palce nech to výjde

sheenka
23. jún 2014

@kescha ahoj,držím palčeky nech to vyjde aj tebe. tak čakáme spolu 🙂 dúfam,že sa to podarí obidvom 🙂

maca0411
23. jún 2014

@sheenka ahoj kozna mi vypisala krem Excipial U Lipolotio na premastenie pokozky.pojdem sa jej ukazat nech mi da nieco silnejsie. 🙂

sheenka
23. jún 2014

@maca0411 skúsila by som cremor holt,ale uvidíš,čo ti povie kožná,istota je istota 🙂 držím palce nech ti to zmizne. 🙂

empathia
23. jún 2014

@sheenka ahoj mala som tiez take pocity, este som aj citila pichanie v maternici alebo vo vajecnikoch... po 10dnoch od IUI som bola na krvi a nic :(

sheenka
23. jún 2014

@empathia to ma veľmi mrzí,je to ťažké takto sa trápiť a skúšať. pôjdeš na IUI znovu?ja pevne verím,že sa to určite musí podariť. Ja na krv idem 30.6.,budem veľmi veľmi sklamaná ak sa to nepodarí,nakoľko manžel dlhodobo odcestoval a nemôžme teda skúsiť znovu. Ale musíme zrejme myslieť pozitívne,ja verím,že sa to podarí.

empathia
23. jún 2014

@sheenka tak bola som v ten moment sklamana aj ja ale snazim sa byt silna aj pre svoje okolie, mamre psika takze som zamerana naneho ze nemyslim nato tak, ale v den vysledku krvi som sa zosypala ... neviem asi skusime este jedno iui a popritom si podame ziadost do ferticentra. drzim ti paste nech sa ti to podari 🙂

sheenka
23. jún 2014

@empathia ja som na tom podobne,mám psíka aj kocúra🙂 psychicky to pomáha. Ľúbime,mojkáme,tešíme sa z nich,ale aj tak podvedome stále myslíme na tú jednu veľkú túžbu..mám aj ja strach z toho dňa,nakoľko tam aj sama budem musieť ustáť výsledok. Ale dúfam,že to bude plač od šťastia. Ďakujem moc,aj ja vám držím palčeky,nech je všetko dobré a nech sa to už teraz podarí. 🙂

sheenka
24. jún 2014

no dnes som sa zobudila na zvláštny pocit v prsiach,akoby jemný tlak a na dotyk citlivosť. Pobolieva ma hlava,dúfam,že to nie je predmenštruačný syndróm..... ☹

maca0411
24. jún 2014

@sheenka da sa ten krem kupit v lekarni bez receptu?citala som charakteristiku asi skor by ten pomohol dakujem

sheenka
24. jún 2014

@maca0411 áno,je voľnopredajný,kúpiš v lekárni,nestojí veľa. Je veľmi dobrý,trošku smrdí,ale dá sa to vydržať. 🙂

sheenka
29. jún 2014

dievčatá,som 14.deň po IUI,zajtra ma čaká odber krvi. Dnes ráno bol tehot.test negatívny,ani len náznak slabej čiarky,myslíte,že môžem ešte dúfať? ☹ mám z toho depku,tak som dúfala,že konečne budú 2 čiarky ☹

katuskamala
30. jún 2014

@sheenka ahoj. citala som, ze si po iui a dnes ta caka odber... drzim ti palce! my sme na tom rovnako s tym, ze 14ty den po iui bude tuto stredu, teda pozajtra... a aj ja som si robila test dnes, a tiez ziadny naznak ciaročky... je to nase druhe iui, prve bolo ale bez liekov teda v prirodzenom cykle... vy ste ako na tom?

kescha
30. jún 2014

@sheenka ja som bola tiež dnes na odbere a žiaľ negatívny, ale pravdupovediac som to očakávala, a ty ako?

gloria13
30. jún 2014

@kescha ahoj, dúfam, že neruším....a výsledok z krvy povedia hneď v deň odberu?

kescha
30. jún 2014

@gloria13 áno, zavolajú poobede v deň odberu, aké sú výsledky

gloria13
30. jún 2014

@kescha aha...som myslela, že až na druhí deň...no takže zajtra držte palušky..som po IUI a idem na krv a sono...☹ veľmi by som si priala pozitívny výsledok, trochu ma pobolieva brucho ako pred mrchou, tak neviem čo si mám o tom myslieť.. ☹

kescha
30. jún 2014

@gloria13 tak držím palce 🙂, aby si zdvihla úspešnosť tejto metódy. ja som bola trikrát, ale žiaľ neúspešne 😒 ale sú dievčatá, ktorým to vyšlo, tak sa drž a mysli pozitívne 😉

gloria13
30. jún 2014

No dúfam,že zajtra zdvihnem štatistiku IUI smerom hore..🙂 dám vedieť..🙂 ďakujem

sheenka
30. jún 2014

@kescha ahoj moja,tak sme boli naraz? veru,aj u mna negativny☹( som strasne sklamana a zlomena...teraz ma cakaju predoperacne,nakolko po liecbe clostilbegytom mi opat narastol polyp v maternici,tak ako minuly rok...k hysteroskopii pridali uz aj hysty..takze to bude zdvojene. moc ma to trapi,pretoze manzel je daleko za hranicami a vratit sa ma najskor v oktobri...takze som na to sama ☹(((( neviem co robit,ci mam ist na operaciu cim skor alebo pockat na neho,aby som nebola sama...aj s tym cestovanim je to teraz zlozite... ☹ Dr.vravela,ze este raz mozme skusit IUI,ale ked sa nepodari,tak uz iba IVF.. a ty ako?

sheenka
30. jún 2014

@katuskamala ahoj moja,drzim ti velmi silno palceky,aby sa ta druha ciarka objavila a aj ked nie,tak nech je hcg z krvi co najvyssie,aby sa ti to klbko podarilo. mne sa bohuzial nepodarilo :.-(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre