IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
2. jún 2011

@jalanecek no bodaj by, nechce sa mi to všetko absolvovať znovu 🙂

jalanecek
2. jún 2011

@tinasc n to verim ak je to moc narocne tak sa ti ani necudujem a hlavne je to asi financne dost narocne a na psychiuku vsak??

tinasc
2. jún 2011

@jalanecek no je to náročné, hlavne teda finančne... ale čo, človek rád podstúpi, zaplatí... len aby z toho niečo bolo...

fomarik
2. jún 2011

@zuzana151 posledné veľké sono sa robí v 30tt, zajtra začínam 29tta presne v piatok na bud. týžden budem v 30tt. Áno, čaká ťa veľké sono v 12tt, kde by mali babatku odmerať NT hladinu na vylučenie Downovho syndromu. Určite bude všetko v poriadku. Daj mi potom vedieť, ako ste dopadli, dobre? S tým bruškom..vieš ja som vždy bola baculka, tak moje bruško bolo naozajsky tehotné asi od toho 20tt. Dovtedy som vyzerala ako stále tučná 😒 . No teraz mi už každý tipuje že idem rodiť každu chvílu,... 😉

jalanecek
2. jún 2011

@tinasc ved mojko tak je to pre dietatko vsetko ja budem koncit zacina sa bliskat asi prichadza byurka tak sa majte krasne a drzkajte sa mi vsetci paaa

fomarik
2. jún 2011

@jalanecek teraz možeš byť cca v 5tt. nám bola machulka na sone vidieť už 27DPO, teda v tom skoro štvrtom týždni sme ju už videli. 😅
Aj ja chcem burku...ja milujem burku!!!

tinasc
2. jún 2011

@jalanecek tak sa maj pekne 🙂

dzuli08
3. jún 2011

@jalanecek Ahoj moja, tak ako sa máme ? Dobré ránko ináč prajem všetkým. U nás vykúka po búrlivej noci slniečko, tak snáď to bude pekný dník.

jalanecek
3. jún 2011

@fomarik jej ahohojky a ja sa bojim burky zdala sa byt silna a potom po 15 minutach [restala a bolo po burke a ako vyspinkane no uvidime s tym ultrazvukom dnes mam ist pozriet kamosku do mesta tak si kupim testik a urobim uvidim co ukaze....a vy ako bambulky?? 😉 😉

jalanecek
3. jún 2011

@tinasc ahojky a ja prajem krasne ranko ako sa citime???

jalanecek
3. jún 2011

@dzuli08 ahojky mojko u nas tiez vykuklo slniecko ale burka bola len 15 minut a potom to preslo....a co ako sa citime???? 😉 😉

fomarik
3. jún 2011

@jalanecek my sme sa vrátili od internistky. Chodím každý týžden kvoli tomu tlaku.
Práve sa orzčulujem, včera nám dokončili podlahu v detskej izbe a vyzerá to strašne. zašpinili nám od lepidla novu malovku, lišty na parketách su nakrivo, všade samé diery, z radiátora obitá nová farba. O hodinku sa obliekam a idem to reklamovať. nebudem predsa platiť za niečo, čo by som ja lepšie urobila. Vŕŕŕŕŕŕŕ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lea101
3. jún 2011

@zambilka no podali sme ziadost teraz v pondelok.. tak predpokladam ze nejake 4 tyzdne sa caka na schvalenie.. a potom musim asi cakat na dalsi cyklus.. 😒 co je skoda... ja by najradsej aby sme to stihli v dalsom cykle... 🙂 ale zase... stahujee sa do noveho byvania. koncom Juna tak asi to tak ma byt. Uvidime... tentokrat sa idem nechat prekvapit. 😀 Vela vela stastia v pondelok... drzim ti veeelmi palce... budem cakat na dobre spravicky 🙂

dzuli08
3. jún 2011

@jalanecek Cítim sa ako zbité spíča :D S kámoškou sme sa celé doobedie túlali po Poľsku, aj výbavičku som si doplnila trošičku a teraz vylihuje s labkami hore :D

dzuli08
3. jún 2011

@fomarik Tak narobila si pri ten reklamácii riadny rozvrh? Máš pravdu, najlepšie je zapýtať si kopu peňazí a robotu odfláknuť. Ja by som to tiež len tak nenechala. Prídu ti to opraviť ?

dzuli08
3. jún 2011

@jalanecek Ojeeeej ja ale pletiem, že spíča :D :D :D psíča som chcela napísať.

fomarik
3. jún 2011

@dzuli08 áno, prídu nám to opraviť...chvalabohu!
pobavila som sa na tvojom preklepe "spíča" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - nemá chybu!

dzuli08
3. jún 2011

@fomarik No super, aspoň, že sú korektní. A nábytoček ste už nejaký vybrali ? No ten preklep sa mi fakt podaril :D Tiež som sa rehotala. 😅 😅

fomarik
3. jún 2011

@dzuli08 ja sa rehlím ešte teraz!!! No ved to, že neprotestovali aboli celkom milí šefovci v tej firme. Zevraj majstri im sami už včera povedali, že to nebolo dobre urobené, pretože sme nemali rovné steny 😕 😕 .Kupili sme len dve komody pre malu a pre nás konečne posteľ, ktoru sme švihli do jej detskej, ved aj tak budeme buvať spolu všetci traja. S postiellkou neviem...či ju kupiť už vteraz alebo radšej ešte počkať ( kvoli poverám). Ink nechcem, aby tá izba bola veľmi prečačkaná, žiadne sošky, žiadne zbytočné gýče nechcem. Umyla som tam práve okienko, zmyla dlážku a mm už aj buva v novej izbietke a v novej postielke.

fomarik
3. jún 2011

@zuzancek22 tak ako stojíte s tou žiadosťou? ešte stále nič?Zuzanka, myslím na teba, aby ste sa už pohli vpred! 😉

jalanecek
3. jún 2011

@fomarik no ved mojko pekne to reklamuj dostali zaplatene amali by to urobit riadne myslim na teba ja som teraz dosla od kamaratky a pekne ma bolia nozky z toho chodenia... 😉 😉

jalanecek
3. jún 2011

@dzuli08 jej a ja sa zasa tulala po meste s kamaratkou boli jsme si na pizzi mnaaam ale bola dobra a tak a pekne ma boli nozky aj s chodenim ale bola som s malynkym krsniatkom a je uzasna taka zlatucka je moje zlaticko...

ketere
3. jún 2011

@bibi11 ahoj moja, a ako dopadla krvička??????

ketere
3. jún 2011

@kaaaty ahoj moja, ako zaberá merional?

jalanecek
3. jún 2011

tak babulky kde jste cakam ze vam poviem asi halucinacie...

ketere
3. jún 2011

@jalanecek čo sa deje?

jalanecek
3. jún 2011

@ketere ale nic mojko ja len ze na tom teste vidim ducha je uplne slabulinky ale je tam moze to byt ze ciarka na teste je uplne slabulilinka skoro neviditelna???? 😒 😒 😒

jalanecek
3. jún 2011
jalanecek
3. jún 2011

vidite to aj vy?/ci mam halucinacie??????/ 😒 😒 😒

ketere
3. jún 2011

@jalanecek vidím ducha na druhej fotke🙂 gratulujem🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre