IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
5. jún 2011

@fomarik ďakujeeeem veľmi pekne, už len podľa toho, ako na seba myslíme a podporujeme sa tak by sme tu už mali byť všetky tehotné 🙂

dzuli08
5. jún 2011

@fomarik Držkáme prsty na zajtrajšiu poradňu. Nech sa len malinká riadne poukazuje a maminke pekne zakýva :D. Už je z nej určite veľká slečna :D

fomarik
5. jún 2011

@zambilka joj, výsledky až v utorok? Ja by som bola ako na ihlách 😖 . Nech ti to dobre dopadne!!!! 😉

dzuli08
5. jún 2011

@tinasc Moje ja sa tiež pridávam do funclubu :D a budem zajtra silno držkať prsty a myslieť na teba.

fomarik
5. jún 2011

@tinasc tak, tak, to už by sme tu mali mať hotovu školku!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
5. jún 2011

@dzuli08 dakujeme veľmi pekne. Zajtra určite dáme vedieť, ako sme dopadli!!!! 🙂

tinasc
5. jún 2011

@dzuli08 ďakujem 🙂

tinasc
5. jún 2011

@fomarik ale budeme a potom si budeme písať mamičkovské skúsenosti 🙂

micikatka
5. jún 2011

neviem ktora z babeniek ste tu spominali v poslednych dvoch dnoch ze papate estrofem? chcela bysom si vymenit skusenosti pripadne si popytat nejaku radu. ak by si sa mi mohla ozvat, budem ti vdačna.

jalanecek
6. jún 2011

@tinasc ahojky zelam krasne ranko krvacanie pokracuje ale bez kuskou neviem co mam robit ja uz kaslem na vsetko vcera som si poplakala dneska na vcerajsom testiku ani ducha nevidno somz toho nestastna len nechapem preco som predtym mala testy pozitivne ked teraz nic ja uz neerozumiem nicomu nic sa mi v zivote nedari no co narobim.... ☹ ☹ ☹ ☹

ketere
6. jún 2011

@zambilka Ahoj, snáď hej 😉 Ty ideš na hcg dnes??? Držím päste🙂

bibi11
6. jún 2011

ketere, krv dopadla negatívne 😔 Takže sme mali "pekný" víkend. Ale tak nevadí. Ideme ďalej, akurát som sa objednala do centra. takže 15.6. začíname znovu.. 🙂 🙂 Už sa teším 😎

bibi11
6. jún 2011

zambilka, test dopadlo negatívne ☹ Ale nevadí, už sme iobjednaní do centra, takže od 15.6. ideme odznova. A asi to spravím tak, ako si mi napísala. Dáme sa na druhé IUI a medzitým si dáme žiadosť na IVF...

bibi11
6. jún 2011

hope2011, tak test dopadol v piatok negatívne... ☹ ☹ Ale už sme objednaní do centra a od 15.6. ideme opäť na to 🙂 🙂 🙂 Tešíííím sa 😉

dzuli08
6. jún 2011

@jalanecek A je to silné krvácanie? Ideš k lekárovi? Ja viem, ako sa cítiš, je to strašný pocit, ale nehovor tak, že sa ti nič nedarí. Veď ste zdraví, máš manžela, ktorý ťa miluje, ocko sa ti vyliečil, otvorila si si obchodík. No niekedy je cesta k babatku ťažká preťažká, ale veď raz sa ti to musí a určite aj podarí. Raz príde ten čas, ver mi. 😉

zambilka
6. jún 2011

@bibi11 ahoj mojka škoda 😒 ale teraz sa podarý 🙂 ja som dnes bola na krvi zajtra budem vediet vysledok 😔 a dnes som si spravila test a negatívny kedže som dnes 16 den od iui tak je to už isté 😒

zambilka
6. jún 2011

@bibi11 zas budeme spolu bojovat 🙂 a stresovat 😅

jalanecek
6. jún 2011

@dzuli08 ahoj zlatko neviem ci ist neviem kto frobi pride mi,ze ich budem zasa otravovat na vlozke nemam skoro nic ale ked sa utrem tak je tam krv a take hleny ako spliky z nosa ale kusy klrvy nie dala som si utrogesan a svokra mi kupi jeste jeden test uvidim co mi ukaze ked dojde od lekara myslim ten test a potom zavolam ja viem ale sama dobre vies ze to nieje lahke 😒 😒 😒

ketere
6. jún 2011

@bibi11 Ahoj zlato, mrzí ma to ☹ ......ale teraz to určite dobre dopadne.... treba veriť 🙂 idete na druhé IUI, alebo na IVF?

ketere
6. jún 2011

@zambilka netreba ešte zúfať... testy sú nespoľahlivé... lekár mi povedal, aby som si nič nerobila, že sú to zbytočne vyhodené peniaze... a povedali to aj mojej kamoške.... jej mama bola tehotná... urobila si v jeden deň 3 testy a vyšli nasledovne: negat, pozit, negat.... tak si vyber.... takže zambilka, treba dúfať do poslednej chvíle... ešte nejaká nádej tam je, verím tomu 🙂 ...ja som dnes 12-ty po IUI, ešte som netestovala, i keď som mala nutkanie, aj napriek tomu,že Ti niekto povie, že to je nespoľahlivé... 😒 ...že topiaci sa aj slamky chytá..... ☹

olajcova
6. jún 2011

@jalanecek takto isto som bola aj ja. Slabá čiarka na teste a v období menzesu takú špinenie, dokonca som použila aj vložky. Ked som nabehla k doktorovy ešte ma aj sprdol že neni dobré sa vtom rýpať. Kázali mi šumivý magnezium piť a hore nohy.

jalanecek
6. jún 2011

@olajcova aj ja p[ouzivam vlozky na vlozke malo krvy a le ked sa utriem tak je tam krv a take maliiiinkate kusocky krvy je to take tmavo cervene no pockam na ten testik a testnem uvidime co bude.....dufam,ze to vsetko dobre dopadne a ty si potom mala vsetko v poriadku mne to meskalo9 dni a potm som zacala spinit....

micikatka
6. jún 2011

tak dnes som volala so sestrickou a povedala ze uz dnes nemam uzivat tabletky estrofem :o( ze mam prist na sono v stredu. tak uvidime co dalej.

zambilka
6. jún 2011

@ketere ahoj mojka už nech je zajtra lebo toto čakanie je hrozné 😒 dalšie iui už nebudem testovat 😅 😲

zambilka
6. jún 2011

@ketere v stredu ideš na krv? 🙂

ketere
6. jún 2011

@zambilka hej v stredu... a pravdepodobne v stredu budú aj výsledky... neviem sa dočkať.... ale neviem či to dopadlo dobre, ani sa nijako výnimočne necítim, ani nič...

fomarik
6. jún 2011

@dzuli08 tak na dnešnej poradni sa sono nekonalo 😠 😠 😠 . Absolvujem ho až na buduci utorok. Ale som rada, že už v piatok ideme do Helíka. Od začiatku tehu sme pribrali 4kg 😉 , tlak máme našťastie dobrý, krčok sa nám chvalabohu neotvára.... Inak ja som aj rozmýšľala, že prečo mám poradnu v 29tt, ked veľké sono sa robí až v 30tt. No nevadí, malá kopká, tak som pokojná. 😉

@tinasc tak ako dnes dopadla krvička? myslela som dnes na teba- intenzívne!!! 😉

olajcova
6. jún 2011

@jalanecek ja som pri obidvoch tehotenstvách krvácala, vždy som použila tak 4 vložky, aj som stále nabehla na pohotovosť a vždy ma tam sprdli že tak na začiatku neni dobré sa rýpať, a dali mi vždy šumivý magnézium a hore nohy do luftu. A potom to prešlo a žiadny problém som nemala. Hlavu hore ked ti to meška 9 dni tak tam už neni o čom 😵

timona
6. jún 2011

baby, viete mi poradit ci sa moze ist na IUI dva mesiace po sebe?chodim do iscare Ba..dnes mi oznamili ze druhe IUI bolo neuspesne a mame odoslanu ziadost na IVF, ale rozmyslem ze by som predsa len skusila IUI do tretice...mame astenozoospermiu...

majca55
6. jún 2011

@timona myslím že je to zbytočné vyhadzovanie penazí.ja pojdem na prve IUI.a čo som sa tam rozprávala z babami tak mi povedali že nech to len dva krát skúsim a potom IVF. 😉 možno to aj ja urobím aby sme skrátili dobu čakania. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre