IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
7. jún 2011

@zambilka ach jaj, a bola si tak blízko!!! Ak ťa to aspoň trošičku poteší, tak vedz, že 2IUI bude už uspešná, ked už pri 1IUI sa vajko potenciálne oplodnilo 😉

fomarik
7. jún 2011

@tinasc mojka ale to je dobre 😉 Aj ja som ich mala a poriadne, uff!!!!! 😀 😀

tinasc
7. jún 2011

@fomarik tak dúfam, že naozaj to nič... no veď uvidíme 😉

fomarik
7. jún 2011

@tinasc Ešte zajtra a potom šup-šup na krvičku. Ja som taká nedočkavááááááááááá 😅 😅 😅 😅 😅

lea101
7. jún 2011

@timona uvidis...dr Lattakova je zlata... a uci sa od Valkyho... mozno ty si iny pripad.... 🙂 🙂 🙂 ja som sa tam strasne rozplakala tak asi uznala za vhodne ze by som si mala odpocinut a nabrat sil na ovela zlozitejsi process of IVF.,, Aby som do toho proste nesla s nervami v koncoch ale prave naopak 🙂 Drzim velmi velmi palce... daj vediet potom co ti povedala. 😉

tinasc
7. jún 2011

@fomarik aj ja, už aby to bolo 😉

micikatka
7. jún 2011

@fomarik dakujem za odpoved. a smiem sa spytat ake lieciky si mala? predtym ako si otehotnela?

micikatka
7. jún 2011

@zambilka moja zlata, je mi to luto. ale aspon vies ze sanieco podarilo, aj ked nie do uspesneho konca. ale po druhy krat to vyjde. uvidis. aky bude teraz postup?

fomarik
7. jún 2011

@micikatka 4 roky som užívala duphaston ( aby mi aspon mrcha prišla,pretože ja som menzes nemávala), na stimulku clostil3x1, pregnyl, Estrimax na rast sliznice a kyselinu listovu ElastiQ. Ešte kým nám plánovali povinný keksík, tak som užívala Femikvapky a pila som alchemilkový čajík 😉

jalanecek
7. jún 2011

takze ahojte babulky nedavini som dosla bola som este u kamaratky dokopy som sa nic nedozvedela dr hovoril,ze sliznica je stale vysooka ale ziadny naznak ze by islo o tehot.zobrala som im aj testy aby si o mne nemyslel ze som salena..a videl aj on tie ciarky hovoril,ze pockame do piatku a ak by som dostala nejake bolesti alebo silno krvacala mam dojst takze nic neviem sliznica je vysoka ale nikde fazulku nevidno no neviem co si mysliet a ani krv mi nezobrali ze vraj pockame a uvidime no ja neviem nic ine mi nezostava...

dzuli08
7. jún 2011

@jalanecek Tak to ma mrzí, že ťa zatiaľ nepotešili. A nehovorili prečo ti nezobrali krv? A ideš brať nejaké lieky?

alibabaa
7. jún 2011

@jalanecek ti mohli zobrat krv ta je predsa najistejsia..nie??? nechapem ich postup... ale silno drzim palceky, nech sa v piatok tesis 🙂

jalanecek
7. jún 2011

@dzuli08 ked som sa pitala ci by mi nezobrali krvicku na hcg dr mi povedal ze to nieje potrebne nepredpisal mi ani lieky nic neviem akosik to bolo cudne ani neviem ci v piatok pojdem nechapem preco to je tak testy pozitivne a nakoniec nic ale aj tak lekar hovoril ze ked ma zena menzes mala by sliznica klesnut a ja ju mam stale vysoko takze asi v piatok pojdem....mozno sa budem teskat... 😉 😉 😉

jalanecek
7. jún 2011

@alibabaa ved nechapem ani ja ale nejdem sa snimi hadat ked pojdem v piatok uvidime ja uz neviem comu verit noc co narobime nic musime cakat a stale len premyslat ci to je alebo nieje....

zambilka
7. jún 2011

@micikatka ahoj teraz ked dostanem menzes hned začinam brat clostil na 2 iui 🙂

zambilka
7. jún 2011

@fomarik veru blízko aspon viem že sa mi vajko oplodnilo 🙂 a dufam že 2 iui bude to pravé . inak som v pohode celkom dobre to znášam idem si ako bolestne kupit kokteilový mixer 😀

zambilka
7. jún 2011

@tinasc ahoj mojka ale aspon viem že som na IUI reagovala a moje vajko sa oplodnilo aj ked sa neuchitilo 😒 ale 2 iui sa podarí 🙂 toto bolo skušobné 😉

zambilka
7. jún 2011

@lea101 🙂 veru moja predsa som dobre cítila že niečo sa deje moj inštikt ma nesklamal 😒 aj ked to nedopadlo ako som dufala 🙂

zambilka
7. jún 2011

@jalanecek no to ti fakt mohli zobrat krv 😠 a zajtra si mohla vediet na čom si ,takto ta len stresuju lebo najhoršie je ked človek nevie na čom je 😕

jalanecek
7. jún 2011

@zambilka ta tak moja presne aj ja si to hovorim keby mi zobrali krv vedela by so uz poobede aj minule to tak bolo o desiatej zobrali a o jednej som volala o vysledky a ja to nechapem kaslem na vsetko zatial mi je fajne brusko ma nebolki a citim sa dobre aspon ze tak...

zuzana151
7. jún 2011

@fomarik Ahoj moja , sme dostali tehu knizku 🙂 takze som oficialne tehotna. Som sa pytala na ten D. syndrom a ze na ten mi robili testy uz minule z krvi a vsteko je v poriadku - chvalabohu. Zatial vyzera byt vsetko v najlepsom poriadku som z toho prekvapena ked si predstavim tie problemy vsetky predtym, menzes nikdy v zivote spontanny ale samozrejme ze som najstastnejsia na svete. dnes nam aj kyvkal , ma 5 cm od hlavicky po ritku nozicky sa zevraj nemeraju 😉 Mam silny pocit ze to bude chlapcek, kedy sa mozeme dozvediet pohlavie?? Citala som ze mas brusko do bokov a cakate dievcatko, ja mam skor tak dopredu, pribrala som uz 1 kilo , ty iba 4 kg za 29 tyzdnov?? To nie je vela , to by som aj ja chcela mat ako ty 😎

ketere
7. jún 2011

@zambilka ahoj moja, je mi to veľmi ľúto... a tak som verila, do poslednej chvíle.... no bohužial... ale nestrácaj nádej, čítala som, že ideš aj do druhého kola.... držím päste najviac ako viem🙂 😉 🙂

lea101
7. jún 2011

@zambilka presne aj ja som to tak citila... pred 2 tyzdnami... presne tak... drzim nam vsetkym palceky... nech to uz nabuduce vyjde

fomarik
7. jún 2011

@zuzana151 mojenko veľmi sa teším s tebou, že ste aj s drobcom v poriadku. A už máš aj tehu knižku...to je ako vysvedčenie 😉 !!! No áno, ja mám skor to bruško také do šírky a do bokov, cici malinkaté a na váhe +4kg, ale ja som bola baculka. Nikdy som nebola štíhla a ževraj plnoštíhle na váhe v tehu priberaju pomalšie. Takže ty to citiš na chlapčeka? Tak ti to zo srdca prajem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A už ste aj pekne veľký - 5cm od hlavičky po ritku......valibuk malý/veľký!!!!
Joj, potešila si ma tvojou správou!!!!!! POzdravujeme drobátko v brušinku!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲

fomarik
7. jún 2011

@zuzana151 zabudla som ohladom toho pohlavia.my sme to na 99% vedeli v 20tt. Ale mali sme šťastie, lebo malá bola dobre otočená a ukázala nám svoje "kávové zrnko" 😉 . Ale pri chlapčekovi vidieť pohlavie skor ako pri dievčatku, tak možno už budete vedieť skor ako my 😉

tinasc
7. jún 2011

@jalanecek tak to je blbé, že ti ani krv nezobrali, nemuseli ťa takto naťahovať, už by si vedela, na čom si 😠 tak sa upokoj, ak ťa bruško nebolí, tak je to v pohode, budeš si ešte robiť testík?

jalanecek
7. jún 2011

@tinasc je to blbe ale co narobim musim cakat neviem ci si robit ked mi dnes rano rapid clear vysiel negativny ja tam ciarku videla ale mozno som ju tam ocami nasilu vytlacila ved uvidim ako sa budem citit a ty jsi ako dopadla no ....

tinasc
7. jún 2011

@jalanecek moja, nezúfaj, snáď z toho ešte niečo bude, držím palce 🙂

zuzana151
7. jún 2011

@fomarik no ja som strasne zvedava na to pohlavie, neviem ako to moze niekto vydrzat nevediet chcem uz nakupovat bud chlapcenske alebo dievcenske, takto musim len neutralne farby 😉 Boze , ale ke by si vedela ak osa bojim porodu, ja mam stres uz teraz, ja u lekarky odpadnem aj ked mi beru krv , ja si neviem predstavit taky porod 😅 uz teraz rozmyslam nad tou epiduralkou , ty si uz o tom rozmyslala??? dala by si si to?? Ze ma to svoje plusy aj minusy ale mne sa to zda celkom rozumne ja mam z bolesti zo vseobecnosti strach

tinasc
7. jún 2011

@zuzana151 však treba kupovať v neutrálnych farbách, však výbavička sa ešte zíde 🙂 😉 a pôrodu sa neboj, už odrodili väčšie padavky a sú tu 😉 nič sa ty neboj a ak chceš daj si epidurálku, je to super vec 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre