IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
24. jún 2011

@ketere držím silno palce, aby to vyšlo... len pekne oddychuj, viem to čakanie na výsledok je hrozné 😉

ketere
24. jún 2011

@tinasc ďakujem🙂 áno, budem 2 týždne vyvalovať šunky 🙂 ...ale nie, do práce sa chodiť musí, ale po robotke lážo plážo 😀

zubrienocka
24. jún 2011

@ketere 3-7 dní 2x1 clostil a potom pregnyl. Čítala som, že už dosť žien je stimulovaných Merionalom, ale mne to doky nikdy nespomenul. V čom sa líši od clostilu?

tinasc
24. jún 2011

@ketere ale tak to čakanie, mne sa vždy dni vlečú, keď na niečo čakám 🙂

ketere
24. jún 2011

@zubrienocka asi to je silnejšie... ale neviem presne... dedukujem to z toho, že mne clostil nezabral....

ketere
24. jún 2011

@tinasc hej, jeden deń je aj za päť....

tinasc
24. jún 2011

@ketere asi tak nejako 😉

gombicka
24. jún 2011

Folik narastol na potrebnych 18mm, pregnyl pichnuty a zajtra sa ide na to....

ketere
24. jún 2011

@gombicka tak držíme palce 😉

alibabaa
24. jún 2011

@tinasc ja normalne 29 po iui sa mi to zvysilo aj na 31.. 19 je dost velky rozdiel... ale ved my zeny prezijeme vsetko... ako sa citis??

alibabaa
24. jún 2011

@gombicka drzim palceky... 🙂

tinasc
24. jún 2011

@alibabaa uplne v pohode, nič mi nie je, okrem väčšej únavy, ale to je asi tak všetko 🙂

alibabaa
24. jún 2011

@tinasc tak to je uplne super. nech to tak zostane aj nadalej 🙂

tinasc
24. jún 2011

@alibabaa ďakujem 🙂

zubrienocka
24. jún 2011

@gombicka Držím palce 🙂

fomarik
24. jún 2011

@alibabaa No lebon iečo opravuju, my máme na paneláku vlastnu plynovu kotolnu, tak sa daju ušetriť pekné peniažky za teplo.
inak ten tvoj cyklus - je skutočne krátky. le hormony vedia urobiť riadnu šarapatu, ktohovie. radšej sa opýtaj dokyho 😕

alibabaa
24. jún 2011

@fomarik ked ta mrcha mrchata pride tak to budem riesit.. ale som dnes pazrava a tie predmrch.bolesti... urcite zajtra dorazi... brrr... uz aby som sa nemusela 9 mesiacov tymto trapit... 🙂

aby
24. jún 2011

@zuzanka7834 trdielko nebuď taká rýchla 😉 ešte len tabletky provery až v stredu budem pichať moja pomaličky budeme spolu tehulkovať 😉 😉 😉 😀 😀 😀

walta
24. jún 2011

dievcata moje- merional mam uz doma... cakam na mrchu a potom pich, pich... ake mate s nim skusenosti? ako sa znasa, pripadne vedlajsie ucinky... neviem, napiste, co vas napadne 😉 🙂 😉

pici
24. jún 2011

@zubrienocka dakujem :D

pici
24. jún 2011

@sijust dakujem. v to dufam... ked je nasa zuzanka spat, mohla by spravit tabulku, hm?lebo stracam prehlad

pici
24. jún 2011

@walta vela stastia v pichani :D nech to mas cim skor za sebou

pici
24. jún 2011

@aby no uz sa vam to blizi... jupiiiiiiiii

ketere
25. jún 2011

@walta tak sa drž🙂 držím päste, nech foliky rastú🙂
...aj ja som mala teraz 2 cykly po sebe merional, prvý cyklus som ho dobre znášala a druhý mi od 7 dňa pichania bolo hrozne blbo od žalúdka... také krče, stále som mala pocit, že budem zvracať a mala som trochu hnačku.. trvalo mi to asi tak 3-4 dni... dúfam, že dnes ma bude už moje bruško poslúchať... 😀

fomarik
25. jún 2011

@alibabaa aha...tak tebe tá mrcha ešte nedošla - no ktovie ako dnes. Inak nám na spermošky pomohol karnitín a tribulus terestris. mm mal na začiatku zlý spermiogram...bola zlá morfologia a bolo ich aj málo. No ked sa dopoval tabletkami, kt. obsahovali ten karnitín, tak sa mu tak spg zlepšil, že ho teta andrologička pochválila. Bol ukážkový 😉

fomarik
25. jún 2011

@walta takže čakať na mrchu a potom pich-pich. Ale sa vás tu zbiera s tými injekcijkami. Zlatko, hlavne psychickú pohodu, aby stimulka bola ukážková...držím palce!! 😉

fomarik
25. jún 2011

@gombicka nech ten 18mm folik je ten, z ktorého už dnes bude základ pre tvoje babatenko 😀 😲 . Držkaj sa!!!!! Potom nohy hore, klídek, leháro. Ja som po IUI 2 týždne nerobila absolutne nič, pýtala som si aj PN. Doslova som bola tak často s vyloženými nohami, ako sa len dalo - a oplatilo sa!!! 😅

fomarik
25. jún 2011

Idem ešte do mesta dokúúpiť nejaké caky-paky do porodnice, bo pre seba nemám absolutne nič. Takže prajem vám pekný dník. Večer sa tu zastavím.

little_miracle
25. jún 2011

@zuzanka7834 neviem preco mi dal kratky protokol - ale moze to suvisiet aj s tym, ze mne v jednom cykle diagnostikoval PCO..........lenze o 3 mesiace neskor bol uplne prekvapeny, ze som mala vraj vajecniky uplne v poriadku........len HP bol dost rozhodeny.........vies, ja uz mam pomaly 36 rokov...
Ked mi robil protokol, tak povedal ze pre mna to bude vhodne, lebo kazdopadne ten nabeh na PCO mam, takze ma musia stimulovat velmi opatrne..........a nemam cakat ani nejak vela vajok. Dokonca mi dal na prvych 5 dni len minimalnu davku merionalu.....ze az ked uvidi ako som zareagovala tak zvysi - inak by ma asi OHSS neminul..........takze postupujeme velmi opatrne 🙂
V stredu ideme na sono - potom sa uvidi 😝

gombicka
25. jún 2011

@fomarik dakujem za radu, ti vylozene nohy sa mi celkom pozdavaju. S tou 2tyzdnovou dovolenkou je to trosku tazsie, tu si nechavam na IVF, na ktore by som mala ist v novembri.No dufam,ze to uz nebude potrebne🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre