IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
26. okt 2011

@sijust zlatko moje, len papaj, lepsie ako ked ja som mala totalne nechutentvo....a negrckas????

sijust
26. okt 2011

@mirka2010 zatial nie...sem tam mi byva tak zvlastne,ako keby mi zle travilo....ale inak nic...dnes ma sem tam tak trosku pichne v podbrusko...uz som mala strach,nemoze to byt nic zle? ☹

ketere
26. okt 2011

@mirka2010 ďakujeme...hej bude mať na výber... všetky sa o ňho budú trhať 😀 😀 😀 😀

mirka2010
26. okt 2011

@sijust mna pichalo v podbrusku do tretieho mesiaca, je to uplne normalne...aj ako keby menstruacne bolesti som mala...takze nic zvlastne to nie je...praveze je to normalne, ked sa vsekto v tele meni, maternica roztahuje....hormonalne zmeny atd...🙂 jedine asi krce by boli zle...to co som ja mala v 18tt....ked som isla na pohotovst, to uz bolo naozaj divne....ale to sa tebe nestane 🙂

mirka2010
26. okt 2011

@ketere no ved to....🙂 to bude fesaaaaaak, laska nasa 🙂

zambilka
26. okt 2011

@ketere jééé gratulujem takže baba to bude 🙂 moje 3 iui dopadlo negativne 😒 no čo už ,neviem ešte čo bude dalej ale asi v januari skusime 4 iui ale nie z clostilom skusime inekcie nech je viac vajok ako jedno 😠 😕 aj ty si mala inekcie však? a kolko si mala vajok? nejak sa nepametám 😅

pici
26. okt 2011

ahojte. .tak musim skusit hematologa a imunologa.. neviete o nejakom? tuto pobliz :D

dasaa
26. okt 2011

@apolenka6 dakujem 🙂

ketere
26. okt 2011

@zambilka ďakujeme.... je mi ľúto že vám nevyšlo IUI... zlato nechceš to teraz skúsiť ešte raz, do konca roka??? nech nestrácaš čas zbytočne... neviem.. myslím, že by to bolo v pohode 2 mesiace po sebe, aj ja som mala iui 2xpo sebe... hej mala som injekcie, myslím, že merional? Už sa presne nepamätaám, ale myslím, že tak sa volali.. na clostil som nereagovala.vôbec a po injekciách som mala vždy len jedno vajko.. mám dosť lenivé vaječníky 😒 Ale ak sa dobre pamätám, tak ty nemáš problém s clostilom, tak injekcie určite "vyprodukujú" viac vajok a budú to // ako vyšité 😀 😀 veľmi Ti to želám 😉 myslím na Teba a držím palce... 😉

radosska
26. okt 2011

Ahojte baby, môžem sa k Vám pripojiť?? nedarí sa nám už jeden a pol roka.. chodili sme do MT asi pol roka, stále sme len plánovali pohl. styk, ale nedarilo sa.. spg je v norme, ale mne bez liekov nedozrievajú vajíčka.. dali sme si teraz pauzu od liekov a v januári máme ísť na insemináciu.. ale teraz ste ma znepokojili, že to nemusí vyjsť na prvýkrát.. :( v máji plánujeme svadbu, tak neviem ako to všetko zvládnem..

fomarik
26. okt 2011

@ketere takže dalšie dievčatko...super...to budeme veeľa kamarátok!!!! Zlatko, určite sa nesmierne tešíte vašej babulienke!!!!!! Držkajte sa mi kočenky! 😵 😵

apolenka6
26. okt 2011

@fomarik jéééé ty si tu 😵 😵 😵 máš trošku času odbehnúť od malej 🙂 ?

fomarik
26. okt 2011

@radosska vitaj medzi nami. No, nie vždy s ato podarí na prvýkrát.... to vieš aj sama. Ttrpezlivosť je to, čo tu dievčatá potrebuju a pevnu volu a vieru v to, že raz sa to podarí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nám to vyšlo na tretí pokus. Držím palce!! 😉

fomarik
26. okt 2011

@apolenka6 ahoj mojenko. Jasné, Livinka zabuvala. Mám času. Zoberiem si chlebík k pc a už koníkujem 😉

apolenka6
26. okt 2011

@pici a to môže mať niečo spoločné s neúspešným IVF hematologia a imunologia?

radosska
26. okt 2011

@fomarik trpezlivosť nie je zrovna moja silná stránka.. 😉

apolenka6
26. okt 2011

@fomarik a koľko bude spinkať? kolko spáva v noci ?prespí v noci? 😕 toľko otázok 😀 😀

apolenka6
26. okt 2011

@radosska ahoj! všetko zvládneš ,neboj jééj svadba to bude zhonu okolo a aj otehotnieš ani nebudeš vedieť ..IUI som aj ja absolvovala a nie je to nič strašné ,zvládneš aj to 😉

fomarik
26. okt 2011

@radosska no, je to ťažké, ale ked si pomyslíš na tie dievčatá, čo čkajú a bojujú roky rokúce.... 😔 My sme sa bojovali a 5 rokov. Celý ten čas som musela byť trpezlivá, a veru, bolo to velmi ťažké. Inak ani mne nedozrievali vajíčka bez stimulky...nemala som ovulku. proste chyba bola vo mne. Ani mrchu som nkdy bez liekov nedostala. A tewraz... po porode fičím ako hodinky--- presne na 28 DC príde mrcha.

tinasc
26. okt 2011

@sijust kyselina listová je dostupná aj bez predpisu, môžeš si vybrať, je ich dosť na trhu aj od viacerých výrobcov... ale možno pre teba by bolo lepšie brať komplex vitamínov, napr. je vraj dosť dobrý Femibion, alebo Calibrum, alebo aj iné, stačí sa popýtať v lekárni, je toho na výber dosť 🙂

fomarik
26. okt 2011

@apolenka6 no, uspávam ju okolo tej šiestej, to vydrží aj do 3.00 a potom sa zobudí už len ked ide Mirko do práce o 6.00. Takže v pohodičke. Idem ju teraz mrknuť. Hned som späť

radosska
26. okt 2011

@apolenka6 toho zákroku sa ani neobávam, len výsledku.. všetky kamošky ma odhovárajú, aby som šla až po svadbe, ale mne sa zdá pol roka navyše večnosť.. :(

apolenka6
26. okt 2011

@fomarik jasné ,a pohladkaj ju za mňa chrústika 🙂 😵 aspoň dá mamičke oddych ,to máš dobré spánok je dôležitý

tinasc
26. okt 2011

@apolenka6 áno súvis to môže mať... napr. ak je vysoká zrážanlivosť, alebo protilátky proti sperminám, ale aj proti plodu... tak treba všetko vyšetriť... škoda, že sa to len vyšetruje až po potrate...

apolenka6
26. okt 2011

@radosska no ak to ty tak cítiš tak chod ! ja by som sa radšej s bruškom vydávala ako ho vôbec bruško nemala 🙂

radosska
26. okt 2011

@fomarik jeden vaječník mám PCO, tiež mávam ms kadejako.. ale clostil zaberal.. tak snáď to bude ok..

radosska
26. okt 2011

@apolenka6 ide o to, že neviem, čo ma čaká.. drahý sa bojí, že mi bude na svadbe zle, že budem unavená a neužijem si ju.. ale ja by som to asi radšej riskla.. prinajhoršom si pôjdem zdriemnuť na izbu.. 🙂

fomarik
26. okt 2011

@apolenka6 ale nie vždy sa jej podarí tak spinkať. Má aj zlé dni. Teraz s anapr. prebudila a brble si v postielke, no rozkošná je, ale nechám ju, nech si šomre, ona zabúva aj sama. Zajtra máme poradnu, budu ju vážiť a dosť mám strach, že bude mať okolo 7kg, to jej nariadi dr. tú diétu, no neviem si to predstaviť.

apolenka6
26. okt 2011

@tinasc no ja som kedysi chodila na hematologiu,lebo som mala znížené trombocyty ,v tej dobe som bola samá modrina ,stačilo ma viac stisnúť a bola modrina ...už to mám lepšie ..a aj to by mohlo niečo znamenať?

fomarik
26. okt 2011

@radosska ja PCO na oboch . Mne clostil prvé cykly nezaberal, až ked som si sama zvýšila dávku na 4tbl denne. Až vtedy som mala tri vajká a aj som bola tehu. Ty berieš akú dávku? A sliznicu maternice mávaš OK? lebo aj to je podstatne doležité. Na to som užívala estrimax alebo estrofen.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre