IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kuspitka
21. mar 2012

@adikasala až o tretej budem vedieť.sled mam zly pocit.

adikasala
21. mar 2012

@kuspitka neboj vydrz...do tretej 🙂 ved na testikoch je nieco vidiet...

apolenka6
21. mar 2012

@katy33 no snád som už návštevu u zubára ukončila 😝 klop,klop,klop aby som to nezariekla 🤐 🤐 už pôjdem,len na preventívnu ,o rok 😨
no dr. je v poliklinike starej na 1. poschodí oproti kožnej Majtánovej zatial robí iba 3x do týždňa pondelok a vo štvrtok robí poobede od 13hod do 17hod a v stredu ráno od 7hod do 13hod. ,ale neskôr bude robiť celý týždeň ,teraz čerpá ešte u Síleša dovolenku do mája 🙂 a kartu kde máš? zavolaj sestričke Renátke ona ti povie 😅
ja ked som odchádzala od môjho dr. tak mi stačilo poštou poslať ,že chcem kartu a kto ma berie potvrdenie od nového dr. a mi ju poslal,ale ja som zas mala dr. v Bánovciach tak preto poštou som to riešila
Tak malá maminku vyciciava 😀 aj moja švagriná nemá žiadné prsia a mliečka má ajajáááj a kojí ju doteraz a to už má 2r.a 3 mesiace 😀 a to,že si štíhla po pôrode to ta môže tešiť ,nemusíš zhadzovať ..no asi ta pozvem na niečo sladké aby si nám pribrala 🙂

apolenka6
21. mar 2012

@tinasc tak je tam jedno bábo 😅 som nevedela ,to je dobre,že ti dr. predpísala utrogestan budeš kľudnejšia ,som zvedavá kedy ti príde obálka čo som ti poslala,že koľko to trvá 😕 🙂

apolenka6
21. mar 2012

@ursula5 ahoj 🙂 ako sa máš? už si tu dlhšie nebola a čo malinké rastie ? 😅 že sa pýtam rastie aj mamina 🙂

ursula5
21. mar 2012

@apolenka6 ahoj ja sem chodím ale už tak nevypisujem, len si Vás prečítam čo máte nové 😉 malinké rastie, už kopkáme a ja sa tiež zväčšujem smejem sa teraz na reakciách ľudí lebo doteraz v tom zimnom oblečení nikto nič nevidel a teraz keď ma stretnú tak sa všetci čudujú 🙂
pribrala som nejakých 5kg doteraz tak dúfam, že sa moc nezväčším 😀 začala som včera s cvičením pre tehulky a tak celkovo si to užívam, hodne spím, oddychujem ako najviac sa len dá, papkám dobrotky, ovocie, zeleninku a teším sa 🙂

tinasc
21. mar 2012

@apolenka6 moja ďakujem, obálka prišla hneď na druhý deň ešte raz moc ďakujem... ono ten utroš sa mi hodí, lebo aj tak mi ho napísala málo, a potom ho mám aj tak od 10tt vysadzovať, takže sa mi hodí aj tento od Teba 🙂

tinasc
21. mar 2012

@ursula5 brala si aj nejaké tehu vitamíny? lebo ja nie, kvôli tomu, že je všade jód a to ja nemôžem 🙂

ursula5
21. mar 2012

@tinasc brala som calibrum baby plan pre prvý trimester, E vitamín, rakytník na odbúranie PC žiarenia a ako som prešla do druhého trimestru tak so si kúpila tiež nejaké vitamíny a ten rakytník ale beriem to len každý druhý deň 🙂 ak nemôžeš brať kvôli jódu tak ten prvý trimester aspoň tú kyselinu listovú ber 😉

tinasc
21. mar 2012

@ursula5 hej kyselinu si dávam každý deň, ešte nejaké céčko, ale snažím sa v ovocí a zelenine 🙂

bobinka77
21. mar 2012

Ahojte babenky 😀 Chcem sa Vás opýtať, ktoré ste boli na IVF aj Vám ostali nejaké tie injekcie po stimulácií, mne áno takže mám aj neodbalené, čo s tým???? V lekárni mi za ne vrátia peniaze alebo sa to nedá?? Ďakujem za info 😀 😀 😀

tinka9075
21. mar 2012

@kuspitka ahoj ako dúfam že krv pozitívna 🙂

tinka9075
21. mar 2012

@walta
@adikasala
@kuspitka
@buba13
@tinasc
@kostickabonnie
@cmelica
@kostickabonnie a ostatné babenky čaute dnes som bola v Blave na sone zatial nie je nič vidiet ale pichli mi injekciu a zobrali krv či hcg stúpa výsledky budú v piatok ale mám strach aby to zase nedopadlo zle 😒

adikasala
21. mar 2012

@tinka9075 jaj nemam slov... nejak mi to cele nejde do hlavy .no dufam ze nakoniec to bude dobre.a mozes sa tesit z tehulkovania

adikasala
21. mar 2012

@tinka9075 akoze tam vobec nic neni?ani naznak gestacneho vacku?a kolky tyzden by si uz mala byt 🙂

adikasala
21. mar 2012

@kuspitka ?????

tinka9075
21. mar 2012

@adikasala ved aj ja mám obavy aj ked je hcg pozitívne nejak tomu neverím a dnes mi povedal že nie som prvá vraj niektorým babám stúpa hcg velmi pomaly ved uvidíme 🙂

tinka9075
21. mar 2012

@adikasala vypočítal to na 3-4 týžden ale ja chodím k docentovi ktorý už má po 70tke tak možno to nevidel 😀 😀 😀 škoda že nemal natočené sono aby som videla aj ja kukla by som si to sama 😀 😀

adikasala
21. mar 2012

@tinka9075 no tak na ten 4 tyzden by sedelo ze tam nic neni aj mne pri 4+5 este nebolo nic vydiet len sliznica zvacsena a krcok uzatvoreny.a par dni nato uz bolo vidiet vacok a nieco viac.. 🙂

walta
21. mar 2012

@tinka9075 ahojky.... ono obavy su vzdy, pokym krv nepovie jasne, co a ako. Ale zase treba verit a ty musis verit. Budem na teba mysliet, silno, aby to dopadlo na vybornu 🙂

tinka9075
21. mar 2012

@adikasala musím len vydržat do piatku 🙂 🙂

tinka9075
21. mar 2012

@walta presne obavy sú vždy a ked som pred týždnom volala dokimu aké je hcg a ked povedal že pozitívne tak sa mi roztriasli kolená a začala som plakat nečakala som že bude pozitívne 🙂 a najlepšie mi to povedala kamoška že hcg je dobré tak sa tam niečo deje 😀 😀

walta
21. mar 2012

@tinka9075 nebooooj, iste sa tam nieco deje.... fazulka rastie 😉

tinka9075
21. mar 2012

@walta len nech pekne rastie 🙂 🙂

tinasc
21. mar 2012

@tinka9075 držím palce, nech to dobre dopadne a môžeš sa tešiť z tehotenstva 🙂

tinasc
21. mar 2012

@bobinka77 v niektorých centrách injekcie zabalené berú naspäť a dajú peniaze, závisí od centra aké má zvyky 😉

tinka9075
21. mar 2012

@tinasc dakujem dúfam že to dobre dopadne a potom idem na peenku a pekne len odychovat do pôrodu 🙂 🙂

kostickabonnie
21. mar 2012

@ursula5 ja nie som ani tehotna a pribrala som 5 kil od oktobra 😀 😀 😀

kostickabonnie
21. mar 2012

@tinka9075 neboooj, je to tam 😉 😉 boze, od takych dedkov prec, ten uz naozaj nemoze nic vidiet 😀

tinka9075
21. mar 2012

@kostickabonnie to asi nie aj muž sa smial že ako tam prikúkal v piatok pôjdem k môjmu dokimu tak uvidíme 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre