IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mariankach
18. apr 2012

@mirka2010 jak cez kopirak, my sme v novembri zateplovali a ona vsade rozhlasovala, ze ona este v 9.-tom mesiaci na byte okna umyvala. Zabudla povedat, ze na jednoizbaku 😀. Nakoniec jej sestra bonzla, ze este aj s tym jej pomohli. Ja som si v novembri zorganizovala po zateplovani brigadu, dosli kamarati a bolo veselo. Stiahli malinu, ja som varila cajiky..no a teraz jeden parik z brigadnikov cakaju tiez babetko.Inak prezradim, ze lepsie umyvanie okien som este ako v tom novembri nezazila. 😎

mirka2010
18. apr 2012

@mariankach tak to je sranda...mame to teda podobne 🙂🙂🙂 ja som jej vtedy povedala, ze pride mi pomoct moja mama a rodina a uz bolo zle, ze som jej povedala nieco proti jej srsti...a potom o mesiac prisla pomoct aj ona 😀 😀 😀 a bola nakoniec tiez sranda....tak vy mate tiez novy domcek? a kde presne?

alibabaa
18. apr 2012

@mariankach no... to vypili tu, na ktoru sa chystam co??? 😉 😉 😉 dufam, ze to stihnem este pred KET 😉

majca55
18. apr 2012

@mirka2010 gratulujem Maroškovi krásne rastiete 😵 moja ale to letí 😉

mirka2010
18. apr 2012

@majca55 jeeeej, dakujeme...no rychlo to veru ide...vsak kazdy den nas malicky niecim prekvapi...rastie uzasne...gagoce, ved ked si predstavim, ze takto pred 3 mesiacikmi sa len narodil, batoztek nas milovany....a teraz co uz vsetko vie...ako narastol....a ty mojinka, ako?

majca55
18. apr 2012

@mirka2010 odratávam dni kedy pojdem na sono a KET 😵 teraz si upratujem doma zanedbané 😀 idem si skolegynkami trošku posedieť.modlím sa aby mi to vyšlo 😕

mirka2010
18. apr 2012

@majca55 tak super, ides von s kolegynami...parada...aj ja tie moje pojdem v piatok pozriet do prace, uz som sa s nimi dohodla a taaaaak moc sa tesim....a samozrejme ze KET vyjde...uvidis...to uz by inak ani nemohlo byt!!!! 🙂 ale citis sa uz lepsie?

majca55
18. apr 2012

@mirka2010 je mi už lepšie ale ešte som na 100 % není 😕 ale verím že ako sa bude blížiť KET budem spokojnejšia 😵 takže ideš im ukázať Maroška? 😉

tinasc
18. apr 2012

@buba13 neviem, či je to už bruško, alebo som len nafúknutá z utrošu 😀

mirka2010
18. apr 2012

@majca55 ano, mojinka, KET je samozrejme tou najvacsou motivaciou a verim ze to dopadne len s babulkou v brusinku...ano, idem malickeho ukazat do prace...aj ked bude spinkat, ako ho poznam, ale aspon sa uvidime a vytesime spolu 🙂

adikasala
18. apr 2012

@majca55
@mirka2010
@alibabaa @sijust @apolenka6 @tinasc a ostatne kocenky
takze dnesne sono mame takto malinka nam krasne nabrala mame 2700gr 🙂 rast je v norme,ale mame viacej plodovej vody,mae navyse,takze caka nas monitorovanie o tyzden ak sa este bambulka nerozhodne,a zatial mi povedali ze ked by sme isli pretahovat tak maximalne 5-6 dni po termine takze maximalne 10 maja nasa bambulka bude snami...nemate niekto stym skusenosti stou plodovou vodou naviac? 🙂

tinasc
18. apr 2012

@adikasala npoznám situáciu, že by bolo plodovej vody viac... ale to bude ok 🙂

tinasc
18. apr 2012

@mirka2010 takže Maroško má už tri mesiace? veru letí to 🙂 rastie rýchlo a je krásne sledovať, aké úžasné pokroky robí 🙂

majca55
18. apr 2012

@adikasala moja verila som že malinká dorastie a to kludne može mať aj tri kila pri narodení 😉 teším sa stebou a držím palčiaky 😵 moja ja som mala veľa vody ale nič to neznamenalo len že pred porodom mi pomali odtekala a museli mi ju prepichnúť aby urychlili porod 😵

adikasala
18. apr 2012

@majca55 no to si myslim aj ja ze pri narodeni tie 3 kilecka bude mat urcite... 🙂 a ktej plodovej vode som zatial v pohode doktorka povedala ze nic vazne len to treba kontrolovat, a ze sa nemoze ist po termine viacej ako tyzden.tak len dufam ze sa valentinka vypyta sama,a nebudeme musiet ist vyvolavackou alebo cisarom 🙂

sijust
18. apr 2012

@adikasala papulka krasna uz ma skoro tri kilecka...posielame vam so Stellikom pusky bambiny nase 🙂

adikasala
18. apr 2012

@sijust posielame aj my vela vela pusiniek stellinke 🙂 baci baci baci baci baci baci baci 😝

kostickabonnie
18. apr 2012

@sijust @alibabaa @mirka2010 @mariankach @majca55 @tinasc @renka dakujem vam za podporu, za vase nazory...dnes som bola u gyndosa, aby sa vyjadril k tym vysledkom no a povedal, ze ak sa to nepodarilo prirodzene za 3 roky a vzhladom na vek a diagnozu mm, tak vraj nema vyznam uzivat prednison a skusat dalej prirodzene 😖 takze ostava iba IVF - zajtra volam do heliosu, ktory vymienam za Gynfiv. Myslim, ze sa tymto rozhodnutim zmeni strasne vela veci a citim sa podobne ako pred takmer 6 rokmi, ked som sa mala vydavat 🙂 - nieco ziskam ale nieco aj stratim a nikdy si nebudem 100% ista, ci to bolo najlepsie riesenie (ale to je uz asi o mojej blizencovej povahe) snad do obdobia schvalenia ziadosti sa moje rozhodnutie ustali 😉

majca55
18. apr 2012

@kostickabonnie moja držím paalce moc moc a verím,že to všetko ok dopadne 🙂 ajja som blíženec 😀

renka5
19. apr 2012

@kostickabonnie ahoj aj ja ti budem drzat palceky 😵 neboj da sa to zvladnut a stoji to za pocit ze mozes mat 😲 😲 😵

ursula5
19. apr 2012

@mirka2010 ja sa cítim fajn, až na kopec roboty čo mám ale ak prežijem tento a budúci týždeň tak potom už len oddychujem, bude zarobené aj na kočík aj na sedačku 🙂 makám kým sa dá, aby sme mali všetko čo potrebujeme a mohli sme na MD vegetiť a venovať sa maličkému 🙂

tinasc
19. apr 2012

@kostickabonnie veľmi Ti držím palce, aby všetko vyšlo a želám veľa energie aby si to všetko zvládla 🙂

mirka2010
19. apr 2012

@adikasala ahojky, tak super, vahu mate krasnu...to este priberie malicka a bude nadherna ked sa narodi 🙂 s tou plodovou vodou nemam skusenosti, skor naopak, ze jej mali zeny malo...takze vobec neviem, co to moze sposobovat, ale si uz takmer pred koncom a malicka sa mozno vypyta tak, ze nebudete musiet nic riesit 🙂 tak ju moooooooooc aj s maminkou pozrdavujeme a posielame boztek 🙂

mirka2010
19. apr 2012

@tinasc to ano, rastie a robi pokroky neustal a kazdy den...je to uzasne ho sledovat a taaaak moc sa z toho tesime 🙂

mirka2010
19. apr 2012

@kostickabonnie tak vidis, vyriesilo sa to samo, nemusela si to s mm ani riesit...podstupis si to sama, ale zvladli ine, zvladnes aj ty...len aby si naozaj mala tu podporu doma, ktoru si zasluzis...!!!! my ti prajeme vela stastia a hlavne rychle schvalenie ziadosti a tiez co najrychlejsie ivf 🙂 aby bolo babatko co najskor tu 🙂

mirka2010
19. apr 2012

@ursula5 tak to bola presne aj moja filozofia, co najviac este porobit, aby sme sa na md mali dobre 🙂 ja som do 38 tt fungovala este sice uz ako na md, ale fungovala...brusko ako balon, sneh, lad vsade...ale makala som, proste ma to bavilo a lepsie tak dni ubiehali....potom pride chvilu oddych, ked uz nevladzes sa ani pohnut a to bolo tiez supeeeer...uz nma len rozmaznavali, obskakovali, obuvali, obliekali 😀 😀 😀 takze aj to si treba uzit...pred tym co pride 🙂

mariankach
19. apr 2012

@alibabaa figu, este jedna ostala, to by tak bolo 😀..a nechystaj sa ty uz na ziadne maliny moja draha, lebo ta vyjucham po usoch. Inak dnes idem za tou mojou kamaratkou, uz je 15TT 🙂

kostickabonnie
19. apr 2012

@mirka2010 @tinasc @renka5 @majca55 baby, ste super 😉 😉 😉 3.5.2012 ideme na vylet do Martina, vybrala som si termin u dr.Gatovej, lebo vela z vas na nu pisalo dobre referencie...snad budu akceptovat sucasne vysledky a vsetko pojde rychlo. Prajem vam krasny den s vonou orgovanu (aspon u nas uz kvitne 🙂 )

renka5
19. apr 2012

@kostickabonnie Ahoj veru Gatova je dobra 😵 tak ti drzim palceky 😵

majca55
19. apr 2012

@kostickabonnie super moja držím palčeky uvidíš všetko dopadne dobre 😵 vybrala sisi superrr 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre