IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
19. apr 2012

@kostickabonnie tak super, len bojujte ako sa len da🙂 a budete o chvilu traja 🙂🙂🙂

ursula5
19. apr 2012

@mirka2010 akurát mám taký pocit že mi trošku tvrdne bruško ale neviem to isto, mám ho také natiahnuté tak dúfam, že sa nič vážne nedeje 😖

mirka2010
19. apr 2012

@ursula5 no tak to radsej povedz dr, lebo tvrdnutie nie je dobre...magnezium uzivas?

ursula5
19. apr 2012

@mirka2010 neužívam magnézium, ale ja som si istá není ale doteraz som nič také nepociťovala a k lekárke idem až 15.5. tak uvidím čo ako či to prejde alebo bude pokračovať a rozhodnem sa 🙂

ursula5
19. apr 2012

@mirka2010 mám si kúpiť magnézium? užívam každý druhý deň vitamíny pre tehotné ale neviem ako volajú teraz si nespomeniem 😢

mirka2010
19. apr 2012

@ursula5 no, mne ked mi zacali tie kontrakcie, tak mi prepisalix denne magnezium...aj ja som uzivala tehu vitaminy ale toto bolo navyse...neviem, skus radsej zavolat dr ci si to mas kupit...a opis jej priznaky...pre istotu...vies, tvrdnutie nie je moc dobre...a hlavne treba byt v klude...ale ty chodis aj do prace..tak neviem...🙂

ursula5
19. apr 2012

@mirka2010 ale to cítim dnes prvý krát tak intenzívne inak bolo všetko ok, uvidím či sa to bude opakovať ale kúpim si Magne B6 niekde som sa dočítala, že to pomáha 🙂
aj maličký je akýsi viac aktívny a začína sa vydúvať tak možno aj pre to 🙂 uvidím či sa to zopakuje už je zase kľud 🙂

mirka2010
19. apr 2012

@ursula5 tak jasne, ked to citis dnes len prvy krat, tak to este nevolaj, jedine ze by sa to opakovalo...ale moze to byt veru aj tym, ze maly je aktivnejsi a tiez ze rastie...aj tym to moze byt...juuuj, uz sa na neho tesite, vsak? babika malicka...to obdobie babatkovania je tak nadherne...neopakovatelne krasne 🙂🙂🙂

ursula5
19. apr 2012

@mirka2010 alebo som len zdutá a potrebujem ísť na veľkú 😀 😀 😀 uvidíme 🙂
veru tešíme sa na neho a ja hlavne na to, že si to užijem a nebudem lietať ako pri prvom tehu s tými moji dvoma, to som si nestihla vôbec užiť to bola makačka, teším sa na prechádzky a na maznanie 😀 tí moji mi už ani pusu nedajú len po mne hučia 😀 ťažká puberta to budeme mať všetci takú malú baviačku, jedine čoho sa obávam je kojenia a komplikácií s tým, hádam to zmáknem lebo pri chalanoch som odstrekovala 5 mesiacov 🙂

mirka2010
19. apr 2012

@ursula5 no to uz tak je s pubertakmi....tohto sa inak vlmi bojim, ze ja budem na maleho tak naviazana a on mi potom ani pusu neda...ani sa neprituli...ach, to mi bude smutnooooooo...ale ani dievcata to nerobia...takze puberta je proste taky vek, musi sa prekonat a verit, ze to rychlo prejde 🙂 a kolko maju rokov?

ursula5
19. apr 2012

@mirka2010 moji majú 15, ťažké obdobie, teraz je jeden strašne zamilovaný a asi sa hádajú tak aj plakáva ale nechce mi nič povedať to je najhoršie, že už sa nedá s nimi porozprávať, do tých 11 rokov to bolo v pohode potom to začne ty máš ešte čas rozmýšľať nad takými vecami 😀

majca55
19. apr 2012

@ursula5 moja kludne si kúp to magnezium 😵 pubertu máme aj my doma ufuf 😝

mirka2010
19. apr 2012

@ursula5 no ved ano, casu este dost...ale aj tak ma to napada, ze ako to bude ked bude uz taky velky, ach, jaaaaj, vsak uvidime 🙂 a ako brusko, este stale tvrdne?

ursula5
19. apr 2012

@mirka2010 už je teraz dobre s bruškom 🙂 mám robotu tak sa nesledujem ale je mi lepšie ako vtedy 🙂

sijust
20. apr 2012

@ursula5 zlatko,ak ti zacina tvrdnut brusko,mala by si zacat uzivat magnezko...ja beriem MagneB6 kazdy den dve az tri tabletky kvoli tomu,ze je Stelli nizsie,ale robi mi to velmi dobre,ani raz mi netvrdlo,upokojuje ma,nemam ani krce do noh...ja som vitaminy pre tehu brala len prvy trim,mne ich moja dr.zatrhla... 😔

ursula5
20. apr 2012

@sijust ok moja, ďakujem moc to Magne B6 si kúpim, ale už je dobre všetko zas podľa plánu 🙂 asi som nemala včera svoj deň alebo som bola len nafúknutá 😉
Doktorky sa spýtam keď pôjdem na poradňu a ak sa to bude opakovať pôjdem tam 🙂

mirka2010
20. apr 2012

@ursula5 tak to som rada...a dnes ti je ako?

ursula5
20. apr 2012

@mirka2010 dnes zatiaľ úplne super 🙂 nič ma netlačí nič nepichá ani bruško vôbec necítim 😉
ďakujem za opýtanie, ste zlaté babuľky všetky 🙂

mirka2010
20. apr 2012

@ursula5 tak super, to mam radost 🙂 hlavne aby sa to uz neopakovalo...a ked ano, sup k dr...radsej 🙂

ursula5
20. apr 2012

@mirka2010 rozkaz, ak sa to bude opakovať smer Dr. 😀 😀 😀
nevieš čo je s cmelicou?? dlho tu nebola ešte je v nemocnici?

mirka2010
20. apr 2012

@ursula5 asi este je v nemocnici...lebo inak by tu pisala o sto sest!!!! chudatko, bohvie ako sa maju s drobatkom malym...ten moj konecne zaspinkal, my sme po tom ockovani uplne rozhodeni...zle papa, spinka...je to na nic...hrce na oboch nozickach...uvidime, dufam, ze mu to uz prejde!!!

ursula5
20. apr 2012

@mirka2010 no to mi je ľúto, musí to byť asi vážne keď je stále v nemocke 😖
Tak to po očkovaní býva moja, vždy sú tie detičky rozhodené a nespokojné, trošku to potrvá kým sa dáte zas do svojho režimu ..... ale potom bude zas dobre 😉 obklady mu ešte dávaš?

mirka2010
20. apr 2012

@ursula5 no ved to, ze neviem, ci mu ich este davat...nema to ani horuce, ani tie dopky nevidno...len tie hrce citim...myslis ze mu mam davat este obklady???

ursula5
20. apr 2012

@mirka2010 už nemusíš ak to nemá zapálené a červené ono to zmizne po čase 😉

mirka2010
20. apr 2012

@ursula5 tak som si aj myslela, ze nemusim to uz davat...vsak uvidime, ako to bude dalej...hlavne aby sa dostal do toho svojho normalu, babuliatko moje milovane...

ursula5
20. apr 2012

@mirka2010 neboj moja on sa dostane do normálu 🙂 a zas bude dobre

majca55
20. apr 2012

@ursula5 moja chcem sa ta spytat ty si bola hned po sebe na KET?brala si niečo pred vkladom?ozaj cmelica je ešte v nemocnici bambuliatko v brušku ma v poriadku ale ma nizko placentu tak preto vraj špini takže je ešte na pozorovani 😲 všetky vas tu pozdravuje 😵 😵

ursula5
20. apr 2012

@majca55 áno ja som hneď ďalší cyklus po ET išla na KET, ako mi vyšli negatívne výsledky z ET vysadila som lieky a dostala menzes a na ďalší menzes som už začala brať lieky na KET, brala som ešte vitamíny a pila gynastan, ale čaj len do vkladu v deň vkladu už nie 🙂
tak pozdravuj cmelicu prajem nech je skoro doma 🙂

majca55
21. apr 2012

@ursula5 pozdravím a dakujem pekný víkend prajem 😵

kostickabonnie
21. apr 2012

@majca55 aj odo mňa pozdravuj @cmelica

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre