IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kuspitka
6. máj 2012

@tinka9075 velmi nedufam .ale uvidíme toto iui Je iné .ako pred tým.až do dňa iui ma nič nebolelo .Len v den iui vaječníky tak silno .ako nikdy a dnes ma boli maternica ukrutne.

tinka9075
6. máj 2012

@kuspitka ved uvidíš budem ti držat palce mna nikdy po iui nič nebolelo 🙂 🙂 idem lebo zajtra vstávam do roboty dobrú nocku 😔 😔

kuspitka
6. máj 2012

@tinka9075 dobre moja.este sa ozvi.dobrú noc

mirka2010
7. máj 2012

@majca55 ahojkyyyy, mojinka, mooooc ti drzkame palce...a verim, ze malicka fazulocka je uz spokojne u maminky v brusku...hned dat potom vediet...ved vies ako moc na teba myslime 🙂

mirka2010
7. máj 2012

@adikasala ahojky, taaaaak mozno si uz maminka...mooooc vam drzkame palce a verime, ze malicka ak este nie je na svete, tak pride co chvila a hlavne v absolutnom poriadku....a tebe-maminka drzkame tiez palce, aby si to vsetko co najlepsie zvladla 🙂

adikasala
7. máj 2012

kocky stale iba cakame........ 😲 🙂 😲

buba13
7. máj 2012

@dasaa ahojcek, tak nejako som nahodila ledva ledva jednu fotku cez mobil. mam tam maly net, tak doma prihadzem dalsie foto malinkeho 🙂

buba13
7. máj 2012

@tinka9075 ahojcek, ako sa mas? vsetko ok?

buba13
7. máj 2012

@cmelica ahjcek, ako sa dnes mavate? vsetko v poriadku?

cmelica
7. máj 2012

@buba13 ahooj!!!v pohodicke 🙂 hej zatial je vsetko v poriadku tuk tuk tuk 🙂 🙂 uz sa nevieme dockat 22 ako uvidime nase drobcatko a dufame,ze sa nam pekne aj ukaze 🙂 a vy sa ako mavate???malicky kopka??

buba13
7. máj 2012

@cmelica tuk tuk tuk. to som velmi rada. to je onedlho 😀 uz citis pohyby? jasne ukaze. chalan sa hned ukaze 😉 maly kopka, ale hlavne boxuje 🙂 dnes sa predviedol 🙂 krpcek nas. je cely po muzovi. totalne leharo tam ma. hlavne, ze sme zdravi...

tinasc
7. máj 2012

@adikasala tak aj my čakáme 🙂

cmelica
7. máj 2012

@buba13 tak to je super,ze sa vam takto ozyva 🙂 🙂 🙂 tak podstatne je ,ze ste zdravucky a nic vam nechyba 🙂 nie pohyby este nie...sem tam mam pocit ,ze sa tam aj vrti ,ale mm hovori-to su isto len creva 😀 😀 tak cakam kym to bude uplne jasne 🙂 aj si v praci???kedy ides vlastne na matersku??

buba13
7. máj 2012

@cmelica to nemusia byt creva 😀 on to nebude tak citit ako my. nas bol vcera ako lochnerska prisera, teda muz ho tak nazval. z nicoho nic sa pomalicky vynaral a potom zase ponoril 🙂 nechapal z toho 😀 no jasne chodim do prace este. pokial vladzem. zajtra tiez idem. 😠 mala by som nastupit presne na moje narodeniny 😀 13.7. a ty kedy by si mala nastupit na matersku 😀

cmelica
7. máj 2012

@buba13 to mu dal krasnu prezyvku 🙂 🙂 ja by som mala iste nejako koncom agusta-presne 27.8 🙂 to je este daleko,ale mne to nejako nevadi,ved som stale doma 😅 😅 a co uz mas vybavicku nakupenu??a co kocik vybraty??

buba13
7. máj 2012

@cmelica ja mam v ten termin cca porod naplanovany 😀 super. jasne. pekne oddychuj. nech malinke rastie do krasy 😉 Ale nieco sme podedili, nieco sme kupili, postielku mam este po mne - uz je nalakovana 🙂 este dokupit madrac perinu, plachtu a aj tie zavinovacky, skrinu nam dojdu urobit, vymalovali sme tento vikend, kocar uz je vybraty camarelo Q12 evolution zeleny 🙂
a vy ste uz robili trosku nejake upravy, teda muz? ty pekne diriguj 😀

cmelica
7. máj 2012

@buba13 no super!!tak uz len doladujete co treba...my sme tiez co to podedili,aj postielku budeme mat od mm tety 🙂 kocik sa stale neviem dohodnut,teda rozhodnut aky kupime 😝 ale mame cas 🙂
este veru sme nic nezacali,chcem pockat co to bude a podla toho sa zariadime 🙂 ale podlahu budeme robit teraz niekedy ,ale nejako neponahlame...skrine tiez mame vybrate 🙂akosi sa nemozme rozhybat do roboty...ale ved budu dovolenky tak to sa postiha vsetko 😀

buba13
7. máj 2012

@cmelica to je super, ze mozeme dedit 😀 vela to usetri 😉 jasne casu mate aj vy aj my 🙂
no aj my sme cakali, ze co to bude a potom sme zacali co to pozerat na nete. a dnes nam to zase potvrdil iny doktor, tak ideme rozumne kupovat co potrebujeme este.
fuha, tak vy od zeme idete menit izbicku 😉 skrinu date na mieru vyrobit, alebo niekde v obchode ste pokukavali? mame casu. hlavne treba vsetko z rozvahou, nech ja teda nekupim blbost 😀 😀 😀 jaaaj tak ja dovolenku nebudem mat tak skoro. az ta materska. bola som na personalnom a poradili mi, ze po materskej si zoberiem dovolenku a pekne sa mi to do dalsich rokov premietne ako odpracovane dni a budem mat narok aj na viac dni dovolenky, ked sa vratim z rodicovskej "dovolenky" 🙂
idem uz z prace prec. napisem vecer 🙂 papa

tinka9075
7. máj 2012

@buba13 ahoj zatial všetko ok za dva týždne idem do centra podpísat žiadost a potom ivf ale už sa teším ako budem pestovat vajká 😀 😀

sijust
7. máj 2012

@dasaa moja,som zvedava velmi,ci ste mali sono,daj vediet 🙂 dufam,ze vsetko ok...my ideme na poradnu 16teho...vtedy by som mala nstupit aj na matersku,ale kedze ja som szčo,nejdem na matersku 🙂 inak sa mame fajn...malinka je dobrucka,vypuca ritulnicek,pasticky citim...je taka jemnucka...to bude po tatikovi...on bol take dobrucke babatko...nie ako ja 😅

dadax84
7. máj 2012

@majca55 Myslim na Vas, a silno drzim palceky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Juj tesim sa s Tebou 🙂 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
7. máj 2012

@adikasala ja si myslim, ze nam stihnes napisat este aj tesne pred odchodom do pôrodnice 😀 😀 😀 to bude super, lebo budeme vediet, kedy drzat palce najviac 😉 😉

lasalete
7. máj 2012

prajem pekný aj keď upršany deň ... dnes vložené dve embria a čakanie 14dní na výsledok 🙂

cmelica
7. máj 2012

@lasalete drzim moooc palce!!!tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂

lasalete
7. máj 2012

@cmelica ale verila som že si dám aj niečo zmraziť..no mala som len 4 vajíčka a iba tie dve prežili... nevadí musíme veriť .. myslím že aj ty si po IVf že ak sa nemýlim ... nepamätáš sa či aj teba boleli tak veľmi prsníky ... je to stav ako pred MZ

apolenka6
7. máj 2012

@lasalete držím palce! určite sa podarríííí 🙂 ..a kde prší? ,lebo u nás ani kvapka 😒 a tak by sa zišlo ....

lasalete
7. máj 2012

@apolenka6 no v Košiciach prší od rána bŕŕ

apolenka6
7. máj 2012

@lasalete V Topoľčanoch nič ....je tu riadne sucho

lasalete
7. máj 2012

@apolenka6 u nás to vyzerá na dlho 🙂

apolenka6
7. máj 2012

@lasalete je zle ked moc a dlho prší aj ked neprší ,tak primerane je rozumné,ale to už nie je nič, všetko je v extrémoch

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre