IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
18. aug 2012

@adikasala ahoj tak malá Valentínka už dovolenkovala?? 🙂 🙂 nie nepoznám to miesto kde ste boli 😕 určite bolo krásne a malej to prospelo 😉 som rada,že si sa ru ukázala ,mamičky sem už málo chodia 😉 čo ich chápem...
a dakujem za prianie určite sa IVF podaríííí

tinasc
18. aug 2012

@apolenka6 no veru nebolo mi všetko jedno, predsa len končím 7 mesiac a bruško už zavadzia, v noci som sa nevedela ani otočiť, čo ma chrbát bolel, všade bolo treba vyšlapať tisíc schodov, príroda všetko do kopca, no veru museli sa mi prispôsobovať 🙂 hej malej sme to dnes povedali 🙂 ale ostatným sme to stále nepovedali, len jej 🙂

apolenka6
18. aug 2012

@tinasc dnes???? 😅 😅 😅 a aká bola reakcia 😨 😨 určite sa teší na bračeka a meno aké máte vybraté už ste sa rozhodli ?
že koniec 7 mesiaca ,ja odpadám ako ten čas letí 😕 to budeš koncom októbra rodiť?

adikasala
18. aug 2012

@apolenka6 no vidis valentinka ma to stastie ze zije v it 🙂 a ocinko ju zobral na dovcu,boli sme tu v it pri benatkach je to super letovisko,ja som tam chodila kedysi na dovolenky este ked som bola doma,poznam tam ludi 🙂 naozaj sme si oddychli a bolo dobre aj teplo pri mori bolo menej citit,normalne v noci sme spali zo zatvorenymi oknami 😀

adikasala
18. aug 2012

@tinasc to si ako dokazala do 7 mesica tajit,to na tebe neni nic vydiet,mala si nic nevsimla 🙂

apolenka6
18. aug 2012

@adikasala tak to máš výhodu ked si v IT 😕 to by som aj ja brala ..tak si si zaspomínala na staré letovisko ,musím pozrieť na nete ,fotky asi nemáš 😨 užívaš si materskú,krásne počasie,more ,no čo si viac môžeš priať?? 🙂 na Vianoce aj prídete na SR ,malá bude väčšia či sa ešte bojíte dlhšie cestovať ...a tu môžeš spať za zatvorenými oknami 😀

tinasc
18. aug 2012

@apolenka6 veru dnes... no a vraj jej je to jedno 😀 ale však ona sa zobudí a dôjde jej to 🙂

tinasc
18. aug 2012

@adikasala áno dokázala ešte aj teraz vyzerám ako tlstá a nie tehotná 😀

apolenka6
18. aug 2012

@tinasc vieš ako sa hovorí..ráno múdrejšie večera .. 😀 veru jej to dôjde 😝 ale určite to bude mať pre ňu viac výhod 🙂 alebo? o hračky sa deliť o ocina? 🙄 😀 a to meno?

tinasc
18. aug 2012

@apolenka6 no akurát tu robí ofuky, že nejde spať... uvidíme, však s hrkálkami sa už nehrá 😉 asi bude Lukáš 🙂 aj keď meminy má v októbri 😉

apolenka6
18. aug 2012

@tinasc zabudla som napísať,že aj o maminu sa bude deliť (prepáč) 🤐 .....Lukáško je krásne meno,inak ja by som mala cca začiatkom októbra mať vklad ak všetko pôjde ako má,mi to včera koordinátorka vyrátala podľa mojej MS

tinasc
18. aug 2012

@apolenka6 no vidíš tak budem odovzdávať štafetu Tebe, ak sa narodí v termíne ako má 🙂

apolenka6
18. aug 2012

@tinasc láskavo si ju prosím !!! 😠 😀 ..to by bolo keby si mu ju posunula 😵 🙂

dasaa
18. aug 2012

@tinasc dakujem za podporu.V utorok ideme k doktorke dat malej prepichnut uska.Vobec nemach chut ist tam a ked si to predstavim ako jej to budu robit 😠 a kolko placu bude chudiatko moje.A ako sa mas?

apolenka6
18. aug 2012

@dasaa ahoj! ako sa má @cmelica ?? neboj malá to zvládne prepichnúť ušká,mna to ako dospelú moc nebolelo a malá bude krásna princeznička ked bude mať náušničky ,ale je krásna aj bez nich 😉

adikasala
18. aug 2012

@apolenka6 no mas pravdu,,mame vyhodu ze tu mame more ale aj taksme tych 350 km museli cestovat,na slovensko to mame 1000km tak to sme si netrufli,aj tak neodpouca do pol roka cestovat dialky s babetkami,chcem prist na slovensko aj smalou zacaitkom oktobra 🙂 to uz bude mat 5 mesiacov,7 oktobra budeme krstit tu v it,sestra mi bude krsna tak pride sem a potom by som chcela snou prist letecky domov 🙂 akurat to riesime s mm,ze treba letenky kupit... 🙂 inak teraz v utorok mi pridu obe sestry na navstevu spoznat neterku nazivo 🙂 sestra docestovala vcera z australie koli tomu,teraz je doma u nasich a potom pridu spolu aj s druhou sestrou 🙂

adikasala
18. aug 2012

@apolenka6 a zabudla som dopisat 🙂 to letovisko sa vola lignano sabbiadoro,pozri na nete 🙂 super velke s rusnym nocnym zivotom,barmi obchodmi a discotekami,tam som nechala moju mladost (respektivne som sa tam vyblaznila ako mlada 20) 😀

apolenka6
18. aug 2012

@adikasala jéééé 😅 😅 😅 tak to bude radosti!!! sestričky vás navštívia aké krásne 😵 malú teda čaká krst a čaká sa asi na krstnú je to zložitejšie ked ste rozbehané po svete 😝 ..to more tu veľmi chýba ,ved vieš ako je to tu ..len kúpaliská ,jazerá....ja som teraz nechápala ked som bola na dovolenke,že koľko ľudí sedelo,len ri bazénoch a more ich nelákalo 😨 ..ja som tam išla pre more a bazén som ani raz neokúsila 😀 🤐 i ked ich tam bolo na každom kroku bazénov

kostickabonnie
18. aug 2012

@apolenka6
@tinasc a mne posunie @cmelica !!!!! 😉

adikasala
18. aug 2012

@apolenka6 no uz\sa nevieme dockat ako si ju uziju trosku ju popestuju rozmaznaju,,teta z australie ma plny kufor prekvapeni pre valentinku 😀 kazdy den jej rozpravam ze ju pridu tety pozriet,a ona sa mi na to usmieva vyciera sa ako keby mi naozaj rozumela co jej hovorim,,samozrejme po slovensky,,,, 🙂

apolenka6
18. aug 2012

@adikasala som to trošku pozrela a vyzerá to tam krásne 😵 možno tam raz skočíme 😉 musím mm ukázať,len už práve odcupital spať tu pri mne chrapkal 😝 tak sa presunul,ja už pôjdem tiež za ním ..spánok milujem ,len ráno sa skoro budím celú dovolenku 😠 ,ale počkaj ked od pondelka nastúpim do práce po dovolenke tak by som potom vyspávala 🙄 tak dobrú noc a som rada,že si sa tu ukázala a prídi zas 😉 ked nebudeš mať návštevu a uži si sestričky!!!

apolenka6
18. aug 2012

@kostickabonnie jasné a keby nám ju nikto neodovzdal ,tak aj tak si tú štafetu samé vytvoríme 🙂

adikasala
18. aug 2012

@apolenka6 idem si ja lahnut,,,aby som bola trosku vyspata kym sa valentinka zobudi,zvykne tak o 3 a potom okolo 6-7 😉 a potom sme uz hore a vyvadzame 😀

apolenka6
18. aug 2012

@adikasala aj ja chcem kufor plný prekvapeníííí 😵 😵 😵 a koľko budeš mať milú návštevu? určite rozumie bude asi ovládať 2 jazyky ? 😕 chceš aby vedela aj našu reč že?

dasaa
18. aug 2012

@apolenka6 Ahoj neviem ako sa ma cmelica dufam ze dobre a aj drobcek.Uz 2 den jej chcem napisat sms ale stale je vela hodim bo teraz cez den nemam cas.Ale urcite jej zajtra napisem ci uz je doma alebo nie.
Dakujem 🙂

tinka9075
18. aug 2012

@apolenka6 tak to som rada že ste pekne oslávili 🙂 🙂 už musíš chvílu vydržat v robote a potom budeš oddychovat pekne na peenke 😉 😉 ja som vedela že
@tinasc je na dovolenke len som čakala kedy sa ozve že už je doma 🙂 🙂

tinka9075
18. aug 2012

@adikasala ahoj no čo už narobíme treba íst dalej a hotovo aj ked mi je lúto muža ten to berie horšie ako ja 😒 😒 ale spolu to zvládneme a budeme mat dietatko ja tomu verím 😉 😉

kostickabonnie
18. aug 2012

@tinka9075 moja, a ty ako? uz sa ti rozbehla mrcha alebo uz si v novom cykle? posledne si len pisala, ze krv bola negat, tak neviem, ako to pokracovalo....

tinka9075
18. aug 2012

@tinasc trošku to bolelo ale už je to za mnou KET musí vyjst lebo ja chcem bábo a do roboty sa vrátit nechcem 😒 ved dáme vložit tri ak sa všetky rozmrazia a budem mat trojičky a budeme štastný dlho 😀 😀

tinka9075
18. aug 2012

@kostickabonnie ahoj no ja som krvácala dva dni po tom ako som bola na prvú krv tak neviem čo sa robí ale na budúci týžden idem do centra a ak by sa dalo tak idem na vklad už tento mesiac uvidím čo doki povie 🙂 🙂 12 ideme do brna tak sa porozprávam s doktorom myslím že v čechách sú lepší odborníci 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre