IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
24. sep 2012

@mirka2010 no neviem, neviem, ako by to tatino poriešil, lebo celý deň nie je doma... ale tak moja mama by pomohla... poradňu mám 3.10. teda budúci týždeň...
akurát sa tu ukľudňujem, lebo vonku malá hrozivo spadla z hojdačky, našťastie nič sa nestalo, len má udretý chrbát, ale revu bolo, že ju bolo počuť na konci ulice... a to som ju stále upozorňovala, že drž sa poriadne... no tak na budúce si dá väčší pozor...

tinasc
24. sep 2012

@tinka9075 tak to potom na 100% otehotnieš 🙂 určite 🙂

tinasc
24. sep 2012

@apolenka6 neboj sa budeš na PN až do pôrodu, verím tomu 🙂
no budem si dávať pozor, malá je v pohode len iní ma trápia... ale to je už o inom... ☹

apolenka6
24. sep 2012

@tinasc tak to bolo šťastie,že sa malej nič zlé nestalo ,deti majú raz -dva úraz 😒 ved ja to poznám ..mám zašité obočie a jazvu mám na pamiatku 😝
a kto ťa trápi? ak chceš napíš ....ved na to tu sme ,aby sme poradili ,podporili 😉

tinasc
24. sep 2012

@apolenka6 ani som nevidela ako spadla, bola som otočená, v prvom momente som si myslela, že si ruku zlomila, ale našťastie je už ok 🙂 veď to na jej temperament sa čudujem, že je niekedy ešte celá 😀
ale tak vieš, no trápi ma rodina od manžela... švagrovci a tak, ale to by bolo na román... ako sa dozvedeli že čakáme malého, tak sa zmenili o 180 stupňov úplne akoby zatvrdli voči nám, zdá sa mi, že sa na neho ani netešia... proste keď sme im to oznámili, tak som len videla, ako im zmrzol úsmev a potom to už bolo len tak nasilu... poznám to, lebo ani sa ma neopýtajú ako mi je, ako sa cítim, pritom cudzí ľudia sa tešia viac z nášho bábätka ako oni...

tinka9075
24. sep 2012

@buba13 dakujem si zlatá Romankovi posielam božteky 🙂 🙂

tinka9075
24. sep 2012

@tinasc dakujem aj ja si myslím že budem tehulka už by bolo na čase 🙂 🙂 tvoja dcérka mi pripomenula mna ked som bola malá samé úrazy na pohotovosti ma už poznali všetci lekári...

tinasc
24. sep 2012

@tinka9075 no však musí sa to podariť, však dostaneš dobrú robotu, tak predsa musí nastať nejaká prekážka no nie? aj keď taká príjemná a želaná komplikácia 🙂 🙂 🙂

tinka9075
24. sep 2012

@tinasc ved to si myslím ked všetko takto pekne ide podarit sa musí ja už chcem bábo 🙂 🙂

buba13
24. sep 2012

@tinka9075 Romanko dakuje a posiela spat. 😉 drzte sa zajtra. cmuuuk

tinka9075
24. sep 2012

@buba13 dakujem júj snád ho prídem niekedy pozriet bábetko malinké 🙂 🙂 už mu je lepšie koliky už netrápia? 🙂 🙂

buba13
24. sep 2012

@tinka9075 jasne kedykoľvek dojdite. ale trapia. Espumisan nepomaha moc len ta rurka. na vsetko sa jeduje. uz ani na rukach, v perinke, spievanie nezabera, rozpravanie, ani do takeho lehatka nepomaha... pripadam si ako strasna matka. ani spat uz nevie dlhsie ako hodinku. Pri papani ma nervy a krci nozkami. ukludnil sa az na mne. drz palec nech aspon 2h spinka.

tinka9075
24. sep 2012

@buba13 neboj prídeme už som na malinkého zvedavá 🙂 🙂 nie neboj nie si strašná matka si dobrá maminka Romanko sa ukludní a bude dobre 🙂 🙂 budem držat palce nech pekne spinká bábetko malinké 🙂 🙂

kostickabonnie
24. sep 2012

@tinka9075 budem silno drzat vsetky palce..o 9,00 uz nastupujem do autobusu do ciech, tak budem na teba mysliet 😉

tinka9075
24. sep 2012

@kostickabonnie dakujem snád mi do zajtra vydržia všetky tri maličké 🙂 🙂

apolenka6
24. sep 2012

@tinasc neviem či mi to odošle už som ti písala ,ale mi to neodoslalo 🙄
to je nepríjemné,že máš pocit ,že sa netešia na malého 😕 ...nie je to pre to,lebo švagriná potratila? a nevedia sa úprimne tešiť? a možno sa cítia dotknutí,že si o tehotenstve povedala neskoro,čo je tvoja vec a vieš aké si mala dôvody na to im to nepovedať 😉 viem,že ti je to nepríjemné a ked si tehotná tak všetko ešte viac vnímaš ...
bud v kľude ak sa ti to dá ,tlak máš aj tak vysoký ..

apolenka6
24. sep 2012

@kostickabonnie ahoj ako sa cítiš? všetko je OK ? a šťastnú cestu do Čiech 😉

dasaa
24. sep 2012

@mirka2010 ano cvicim kazdy den.Ale v piatok mala brusko mekucke moze byt dala som jej espumisan ale niviem ci to zabralo to alebo uz ta unava co tolko plakala.Ked mi tak place niekedy tak velmi by som jej chcela pomost keby som vedela co jej je.Nic ine mi nezostava len skusat veci co by jej mohlo byt.

kostickabonnie
24. sep 2012

kočky, chcem sa opýtať, ci ste mali podobne reakcie pri Provere - nedostali ste pri jej uzivani biely husty vytok? som 20.DC a 4.den uzivania Provery 😒

dasaa
24. sep 2012

@tinka9075 supeeeer zajtra budem na teba mysliet a drzat ti silno prsteky.Potom daj vediet ako bolo 🙂

dasaa
24. sep 2012

@cmelica veru aspon tak mi pomoze ked je stale v praci.Dnes sme boli cely den doma bolo u nas chladno a Simonka je trosicku nachladena.Jeeej ako krasne pribera Branusko len tak dalej 🙂 Je fakt krasnucky.My ideme v stredu na kontrolu koli klbom.Konecne bude mat mm volno cely den ani tomu verit sa mi nechce az musim poklopat klop klop klop aspon pojde s nami na kontrolu.Pozdravuj od nas drobceka 😵

kostickabonnie
24. sep 2012

@apolenka6 ahooj, akurat som pisala, ze ma trapi husty biely vytok, tak neviem, ci je to z tej Provery alebo čo. Pomaly sa chystam na zajtrasok, ale pokazilo sa mi auto, ktore som chcela brat, tak sused mi teraz dobija bateriu a uvidime, ci to pomoze, inak budem musiet brat druhe a to by som nechcela 😠

tinka9075
24. sep 2012

@dasaa dakujem dám vediet určite posielam cmuk na líčko Simonke 🙂 🙂

apolenka6
24. sep 2012

@kostickabonnie fúúú tak to neviem či ten výtok je od provery ...skús napísať niekde na tému na IVF ak tam chodíš ...
tak" brmbátko " sa pokazilo? ani mm nemáš doma,že by ti pomohol ,no snád sused pomôže 😉 ale je dobré,že máš druhé auto a nie ,len jedno ,čo by si potom robila 😕
a ozaj volala si do MT?

kostickabonnie
24. sep 2012

@apolenka6 vsak ako prisiel, tak odide 😀 nechce sa mi vela citat, este nie som pobalena na zajtra a este musim poslat par mailov, aby som nikomu nechybala 😀 myslim, ze sused je v tomto vacsi odbornik ako mm, takze ci uz je doma alebo nie, aj tak by to riesil sused 😎 esteze ho mame 😉 od zajtra mu hodim na krk psa.....dohovaram mu, zajtra ides na prazdniny k dedkovi 😀 a to druhe auticko potrebujem predat do konca roka, potom uz neviem, ako si poradim s jednym 😀 😀

apolenka6
24. sep 2012

@kostickabonnie tak si ešte vybav čo máš a šup do postele aby si bola svieža zajtra na cestu ...ja idem spať ráno skoro stávam o pol 5 🙄 ale už som naučená ..tak dobrú noc a potom napíš ked sa vrátiš ..a možno budeš mať pri sebe PC aj tam ,tak píš 🙂
PS : a pi vodu 😉

kostickabonnie
24. sep 2012

@apolenka6 dobruuu 🙂

tinasc
25. sep 2012

@apolenka6 hej veru, už si nič nebudem pripúšťať, tento posledný mesiac už to musím nejako ustáť... veru mám pocit, že sa netešia, ono to by si musela poznať manželovu rodinu... áno možno je to tým, že potratila, boli asi spokojní, že každý máme po jednom dieťati a toto druhé nám asi tak ľahko neodpustia... ach kašlať na to...

sijust
25. sep 2012

@buba13 vy ste krasni...gratulujem este raz 🙂 s tymi kolikami to nie je nic moc teda,ale ako spominala @dasaa espumisan kvapky zaberaju aj nam hned,ked nas boli brusko...ale nas len raz za cas...do troch mesiacov je to najhorsie,potom to ustupuje,treba asi len vydrzat...

sijust
25. sep 2012

@cmelica pampusik malinky krasny,hned by som si ho celeho vypusinkovala a pomojkala...dufam,ze sa vam dobre dari a ako vidim,rastiete do krasy... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre