IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
24. okt 2012

čaute kočky, dnes som volala do heliku.....tak ako som pisala, mali sme 14 vajicok, z toho 3 take poslabsie, ale jedno z nich sa rozbehlo, tak naixovali 12 a vsetky sa oplodnili 🙂 🙂 🙂 🙂 v piatok budeme volat, ako sa im dari, ale ja verim, ze vsetky sa budu pekne vyvijat 😎

mirka2010
24. okt 2012

@apolenka6 tak to ti verim, ze je ti uz dlho...ale to sa ani nenazdas a bude potom! a budes sa len tesit z rastuceho babatka 🙂 a ty chodis do akeho centra?

mirka2010
24. okt 2012

@kostickabonnie fiiiha, tak to je krasna uroda...gratulujeme a prajeme nech sa im dari....a kolko si ides vlozit?

mirka2010
24. okt 2012

@walta ahojteee...no teeeda, mala je uz riadna slecna...ake mate miery? ma nadherne ocka a chutnucka je v tom choditku 🙂 aj nas byva v choditku len na takych 20 minnut, vyblazni sa v nom a tiez sam chce ist von....aj my sme zbierali moc, ale chlapcom to ide odobrat lahsie 😀 😀 😀 😀 😀 tak drzime palce a ako sa inak mate? co uz mala vsetko dokaze? posielame jej boztek

apolenka6
24. okt 2012

@kostickabonnie krááása 😵 😵 😵 len nech sa im darí a sa krásne sa rozdeľujú bunky
ako ti je dnes? a ako to všetko prebiehalo? ked si tam prišla tak si išla na sono a pustili ťa do predu "kolegyne " ?aj si neičo dostala na upokojenie? musí sa ísť na lačno tuším aj vodu nepiť 😕 čo si si doniesla ,koľko si tam ležala či si krvácala ...a ozaj dali ti nejaké papiere aj pre tvoju/ho gynekológa ? po zákroku ak by nastali komplikácie ? ..no tuším som sa všetko spýtala ..ešte som zabudla aj máš niečo na sliznicu užívať teraz 😨

apolenka6
24. okt 2012

@mirka2010 chodím do MT Helios tuším aj ty si tam chodila 😉

apolenka6
24. okt 2012

Babulky moje ked už mám ten recept na ten Pregnyl,tak ked som bola dnes v meste tak som skúšala,či ho náhodou nezoženiem 😕 ale ani náááááhodou !! 🙄 🙄 vraj dočasne nedostupný v jednej lekárni mi povedali,že počuli vraj v polke decembra by mohol byť ....no keby som ho nemala od Katky tak by som bola nesvoja ,viem,že je aj náhrada ,ale toto je lepšie 😕
No a ešte jedná vec ,ja mám novú prácu v ktorej som od februára tohto roku ,koncom júla mi zmluvu predĺžili do januára, znovu na 1/2 roka ..ked som išla teraz na IVF tak hrám vabank bud-alebo ..ked sa podarí umelé tak ma práca netrápi ak nepodarí tak mi zmluvu určite nepredĺžia 😕 ..ale dieťa mi je prednejšie a čas plynie rýchlo 😕
ked som sa dnes zastavila na chvíľu za švagrinou v práci(pracuje na úrade práce) sa ma spýtala dokedy marodim ,lebo vraj v našej práci sa bude prepúšťať ... 😨 o čom už dávnejšie viem ,ale nechápem jej otázku vie čo podstupujem a sa ma takúto somarinu spýta?!? 😠 🙄 ako keby som ja vedela ako to dopadne .. 😒

mirka2010
24. okt 2012

@apolenka6 nie moja, ja som tam nechodila 🙂 takze tvoja svagrinka takto podpichla? asi si to neuvedomila...vsak vies, asi si to nevie ani predstavit, co to je bojovat takto o babatko...a s tou pracou...kazda praca je neista...je to sice strasne, ale je to tak..ja mam zmluvu na neurcito u nas v praci...ale clovek nikdy nevie co si na mna najdu 😠

apolenka6
24. okt 2012

@mirka2010 neviem či podpichla či ako to mám brať 😕 ale ma to naštvalo ,možno to zle nemyslela ,ale sme sa ani nemohli súkromnejšie porozprávať,lebo som stála na chodbe tak som to nerozvádzala......ona ani nevie ako som daleko ..kašlem na to 😕 teraz ma dokážu vytočiť ,fakt maličkosti a ja potom rozmýšlam..... 🙄
ja som si myslela,že si chodila tiež do Heliosu 😅
uvidíš ked nastúpiš do práce ,ale ved si na materskej tak čo by mali mať aký problém 😕 😉

mirka2010
24. okt 2012

@apolenka6 no ved ziadny problem necakam...ale proste clovek nikdy nevie..dnes je doba neista...a zo svagrinej si nic nerob...noazaj urcite si to ani neuvedomila!

apolenka6
24. okt 2012

@mirka2010 už nerobím,idem si za svojím cieľom ..ale ako som ti písala teraz som taká výbušná na všetko 😠 😀
a beriem všetko osobne...ale bola som na takéto stavy upozornená ..precitlivelá ,náladová ... 😝
aj plánujete druhé dieťatko? ja viem,že sa skoro pýtam 😅 😕

apolenka6
24. okt 2012

aj u vás je také hnusné počasie? 😕 no máme sa na čo tešiť a v sobotu sa ešte mení čas a tma bude raz dva 😕

tinasc
24. okt 2012

@kostickabonnie super, to je krásny výsledok 🙂

tinasc
24. okt 2012

@apolenka6 veru je tu hrozné počasie, sychravo... a ja si nemôžem nič iné obuť ako šľapky 😀 to sú iné pohľady, keď ráno vyprevádzam malú do školy 🙂

apolenka6
24. okt 2012

@tinasc ja som bola dnes v meste ,ale som pratala domov vôbec ma to tam nebavilo ..ale teraz mi je doma zas dlho..kto by mi vyhovel 😀 🙄
to si viem predstaviť ako beháš v šľapkách ,ale ked vidia tvoje bruško tak to určite chápu ,len si dávaj hrubšie ponožky aby si nenachladla ! 😉

tinasc
24. okt 2012

@apolenka6 moja keby som si dala hrubšie ponožky, to rovno môžem ísť v nich bez topánok 😀 lebo aj tie obujem len tak na polovicu, potom trošku povolia... ale ja nechodím von nadlho, len tam a späť 🙂

apolenka6
24. okt 2012

@tinasc práve som pozerala,že čo budem večer pozerať..neznášam Modré z neba 😖 nemusím to a obzvlášť teraz ...
a som taká rada,že som niečo našla 😅 bude Gejša ten film mám rada 😉

tinasc
24. okt 2012

@apolenka6 ja teraz revem pri všetkom... stačí málinko emocionálnejšia scéna a už slzím... ach jo... my budeme mať večer návštevu, takže telka nehrozí... akurát som včera manželovi hovorila, že už mi celá telka lezie krkom, samé seriály... a ešte aj cez správy dajú reklamu... no koniec 😠 ☹

apolenka6
24. okt 2012

@tinasc ja pozerávam Farmu a sa bavím na tom 😀 a tá streda mi nepasuje hm...
ja som teraz bola dojatá na FB dala kamarátka svojho syna novonarodeného a spravila krásne video ... 😵 😵 😵
no ved už teraz nebudeš mať čas na telku ked bude Lukáško na svete 🙂
a tie reklamy ozaj preháňajú 😠

tinasc
24. okt 2012

@apolenka6 no veď toto, som si hovorila, že budem mať iný, živý program a na telku nebudem mať čas 🙂 a budem tráviť čas zmysluplnejšie a nebude mi ľúto, že rýchlo, rýchlo, lebo o 20.00 mi ide seriál... 😉

apolenka6
24. okt 2012

@tinasc ja si to neviem predstaviť,že by som večer telku nepozerala ,ale rada ju vymením za baby 😵 😵
aj teraz mi ide stále TV som sama doma , nech mám spoločnosť
inak za 2 mesiace sú presne Vianoce 😝 😅

tinasc
24. okt 2012

@apolenka6 hej veru uteká to, teraz mi dni idú veľmi rýchlo... ako malá začala chodiť do školy, týždeň prejde veľmi rýchlo, víkend ešte rýchlejšie a zase je tu pracovný týždeň 🙂 my teraz nemáme elektrinu, inak by som si aj ja pustila telku... cez deň je sú lepšie programy...

apolenka6
24. okt 2012

@tinasc áno cez deň je v telke toho veľa ja už to mám naprogramované čo kedy prepať a kde 😀 😀
nemáte elektrinu? to poteší 😒 ešteže ide pc ,čo? 😀

tinasc
24. okt 2012

@apolenka6 no uvidíme koľko vydrží batéria 🙂 robia tu nejaké rozvody, tak vypli elektrinu 😉

apolenka6
24. okt 2012

@tinasc to je výhoda,že PC ide ešte na batériu 😀 poznám to 😉 a ty nebývaš na dome?

tinasc
24. okt 2012

@apolenka6 bývam 😉 ale dole u svokrovcov sa prerábajú rozvody, tak nemáme elektrinu ani my 🙂

apolenka6
24. okt 2012

@tinasc jáj 😅 a čo rodinné vzťahy už sú lepšie ? či sa nad tým už nepozastavuješ 😕

tinasc
24. okt 2012

@apolenka6 aaaale, no rozprávame sa, ale na bábo sa nikto nepýta... môžu ma vieš čo 🙂 😉

kostickabonnie
24. okt 2012

@apolenka6 napíšem ti do ip podrobnosti ale neter mi nedá pokoj tak nestíham všetko ti poviem 😉 ale až večer keď mala zalomi

apolenka6
24. okt 2012

@tinasc to je mi teda rodina! však uvidíš ked bude drobec na svete ako sa budú chovať ... to by bolo aby ich dieťa nerozveselilo a s na neho nepozreli

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre