IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
6. nov 2012

@cmelica ahoj no ja som 11 den po iui a doki hovoril že testovat až po 17 dnoch 🙂 🙂 ale mna to vôbec neláka 🙂 🙂

adikasala
6. nov 2012

@apolenka6 mojenko klud 😲 babo bude!!!!!

apolenka6
6. nov 2012

@adikasala to sa ľahko píše a horšie dodržuje 😝 ,zajtra pôjdem do mesta a vyvetrám si hlavu 😉 ked ja som také trdlo a hned všetko analyzujem ,ale určite bude v sobotu vklad a bojovník ako sa patrí ! 😲

adikasala
6. nov 2012

@kostickabonnie ahojky potesim ta aj aj som mala prehanannie a vo<velkom a stale som mala pocit nafuknuteho brucha ist na velku 🙂 to sa ti crevka zacinaju zburovat proti parazitu co mas v tele 🙂 ( tak mi to vysvetlil gynekolog)mam na mysli babetko :- 😀 no a umna to skoncilo valentinkou,,,,tak si na dobrej ceste...drzim palcusky

apolenka6
6. nov 2012

@adikasala aj tebe ukáže ked píšeš také poprekrižovné smajlíky cez správu ktorú píšeš ty? neviem či ti robí PC či čo ,ale tebe to často robí pri písani 😕 😨

adikasala
6. nov 2012

@apolenka6 neviem co mas na mysli 😕,,ale nevadi...mozno iba ja chcem rychlo napisat apotom to dobabrem 😀

adikasala
6. nov 2012

@apolenka6 myslim na teba,,na dialku budem posielat pozitivitu tvojim mrnousom aby krasne napredovali apotom aby sa ten najlepsi aj udrzal u mamminky magdusky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
6. nov 2012

@adikasala prečítaj si správu pre @kostickabonnie či ju prečítaš celú ,lebo mne sa nedá celá ...je tam napísané,že ahojky poteším ta aj ja som mala prehaňanie a vo.... a tu sa to nedá prečítať a potom už vidím koniec správy ..máš v tele 🙂 adt..to už prečítam až do konca ...a kde sa to nedá prečítať tak sú cez seba prekrížené smajlíky

apolenka6
6. nov 2012

@adikasala budeme posielať spolu 😉 nech sú plné sily !!! a dakujem 🙂

adikasala
6. nov 2012

@apolenka6 no mne tam chyba iba slovo vo velkom 🙂

apolenka6
6. nov 2012

@adikasala no nechápem to ,ale čo už pointa správy je krásna a nech je tehotná 😅 ako ty ....jáj a potom už budeme čakať môj výsledok 😝 😕

adikasala
6. nov 2012

@apolenka6 ja som jej tam pisala ze doktor mi vysvetlil ze to sa ti creva zacinaju burit proti parazitu co mas v tele,,,vlastne babetko,,,,je pre organizmus cudzi predmet preto sa nase telo buri tymi nevolnostami kym si nezvykne na nove podmienky

adikasala
6. nov 2012

@apolenka6 o tvojom vysledku ani nepochybuj 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
6. nov 2012

@adikasala ahá a to tam sa nedá vyčítať 😕 😉 tak sme zas múdrejšie 😀 ..ved sú všelijaké príznky tehotenstva aj opačný problém 😝 ..každá reaguje inak ,no ja som zvedavá ked ja budem po vklade ako sa budem pozorovať...mna už teraz prsia boli a ,ale za to môžu hormóny ktoré mám v tele ...
a vy sa máte ako, čo maličká ..a kedy idete na Slovensko?

ursula5
6. nov 2012

@cmelica veru máme uvidíme aké budú reakcie zatiaľ nič 😉

ursula5
6. nov 2012

dnes 3 mesiace, 7160g, 69 cm 😀

kostickabonnie
6. nov 2012

Kočky tak @cmelica vyprovokovala a je tam: patrick swayze v hlavnej úlohe filmu ......😉

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie to fakt??? !!! 😅 😅 😵 😵 😵 až mám zimomriavky ty kokso 😕 a ja budem viacej nervózna čo ja 😝 😀

kostickabonnie
6. nov 2012

@apolenka6 este to nie je isté ale je to lepší pocit. Vedieť že drobec sa prilepil 🙂

apolenka6
6. nov 2012

@apolenka6 vieš čo vliala si mi nádej ktorú som tak potrebovala ...aj mna prehnalo 😀 😀 za teba ,jáj tá psychika je potvora 😝

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie neboj je to isté,len tak duch by nebol a kúp si mama test ak budeš znovu testovať ten je dôverihodnejší ... jáj to je parádička

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie napísala som sebe správu a patrila tebe 😀 😀 ty máš koľko mrazáčikov ? 9?

kostickabonnie
6. nov 2012

@apolenka6 moja páči sa mi, ako to prežívaš 🙂 až ma to dojalo. Neboj čoskoro sa ty, ja a @tinka9075 pridáme k @alibabaa. Aa v lete budeme odfukovať s veľkými bruchami v horúčave 😉

kostickabonnie
6. nov 2012

@apolenka6 a neboj teraz si na rade s podporou ty 😉 áno máme ich 9 ale neviem či sa mi podarí vsetky vynosiť. 😀

alibabaa
6. nov 2012

@mirka2010 nie niesom na pn. ale neprepinam sa. robim kolko treba a ostatne ma netrapi. zvlastne ako som uz od prvych dni davala vsetkemu inu vahu.. a odkedy to viem tak si stale viac a viac uvedomujem, ze podvedomie pracovalo uz od zaciatku 🙂
aj napriek tomu, ze su neprijemne tie stavy, aj ja aj mm sa z nich tesime 😀 😀 😀

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie no na fudbalovú 12 máš málo..vieš ja som v tomto opatrná ..ked je niečoho málo tak sa o to bojíš 🙄 nie ,že by som im neverila ,len toto je dôvod obáv pri emryjkách ...je to cennejšie ako neviem čo....

alibabaa
6. nov 2012

@tinka9075 dobre ze ta to nelaka. ja som tiez vydrzala az do krvi. bola som taka ze by som aj urobila ale som si hovorila, ze co sa budem stresovat.. tak som si urobila az den po krvi, aby som konecne test videla //.. vzdy bol iba jednociarkovy 🙂

tinka9075
6. nov 2012

@kostickabonnie super potichúčky gratulujem mne sa ešte neoplatí mám len 11 dní po iui a to ešte nebude vidiet nič ja si počkám 🙂 🙂

alibabaa
6. nov 2012

@kostickabonnie ty baba. si mi dala riadne zabrat s tym patrikom swayze-im.. 😀 😀 😀 😀 tak nie som az tak zle na tom este..
drz sa, nemysli na zle, iba pozitivne myslienky. kamaratka mi pred stimulaciou povedala vetu: ak budes mat co i len male pochybnosti, tak si ich privolas a potom ti to co si prajes nevyjde. tymto som sa riadila cely cas. a teraz sa tym riadim nadalej, a hovorim si ze cakame babatko a vsetko je v naj, naj, naj poriadku. ze 22.11 ho uvidime a urobi nam kotrmelec na pozdrav 😀 😀

tinka9075
6. nov 2012

@alibabaa ved to že mna to vôbec neláka a to som si testy dnes kúpila ale pekne odložené a ani mi na um nepríde testovat až o týžden testnem 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre