IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
7. nov 2012

@ursula5 @cmelica nie, ako som vcera tlacila na wc, lebo som si myslela, ze ma prehana, tak asi praskla nejaka cievka, lebo na papieri som mala taku jasnu krv, teraz uz mam len svetlohnedy vytok a dufam, ze aj ten sa pomaly strati....ale bolesti sa vracaju 😠

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie no ved ste sestry tak to máte určite rovnaké príznaky,len by som u teba úplne vypustila prácu aspoň v začiatkoch.... 🙂

apolenka6
7. nov 2012

@ursula5
@cmelica
@kostickabonnie a to už teraz sa nemám mydlom umývať ked by bol vklad v sobotu? vôbec nič si nemôžem umyť mydlom ani konečník 😕 prepáčte ,že sa pýtam tak priamo 😝

kostickabonnie
7. nov 2012

@apolenka6 v pohode, dnes sa môžeš umývať kolko chces aj s mydlom...Ale v den vkladu splachni čistou vodou zo seba vsetky vône a smrady 😀

cmelica
7. nov 2012

@apolenka6 to sa mozes umyt,len potom aj po vklade len s neparfumovanym..teda ja som to tak...

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie nech je už zajtra ,ozaj je to málo volať každý 2 deň 🙄 to čakanie je hroznééé....pojdem do mesta šeky poplatiť a behnem za kamoškou a večer budem mať návštevu - dámsku 🙂

kostickabonnie
7. nov 2012

@apolenka6 no ved mali sme ist v sobotu do Ostrihomu, ale muz sa v noci bal viac ako ja, tak to okamzite zrusil 😖 ja som dnes ostala doma, pokusim sa len nejake papiere dat dokopy.

cmelica
7. nov 2012

@kostickabonnie aHAAAAAAA,,, a bolesti bruska??? ja som krvacala a spinila dlho...sak som si to aj odlezala v nemocke patricne...

apolenka6
7. nov 2012

@cmelica ak ma to napadne tak niečo pozriem v drogérií ,ale ked nie bude stačiť čistá voda ..na intímnu hygienu mám prípravok ,len asi voňavý Lactacyt

cmelica
7. nov 2012

@ursula5 my ideme za necele 3tt...a ideme davat aj proti rotavirusom...mame to odporucene z nemocnice,ze ked bol predcastne narodeny...

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie určite všetko zrušte ..aj ten môj mi zakázak ten pohreb a to som bola,len po OPU ,ja ho nemám v týždni doma tak nevie čo robím ,ale dávam si pozor teda budem 😉 ..sama si zváž čo robíš aby si si potom nemusela niečo vyčítať 😕

cmelica
7. nov 2012

@apolenka6 no ten radsej nepouzivaj..ani ja som nie...dole len cistu vodu...verim co prezivas a stale myslis co bublinky..
by si najradsej volala aj kazdy den,ze??a kedy volas zajtra ??ja som o 9tej volavala 🙂

apolenka6
7. nov 2012

@cmelica zajtra volám o pol10 😨 😨 neskoro 😖 áno hned by som volala a bola pri nich keby to šlo 😀 ....aj sa mám pýtať na známky či to nehovoria ? 😕 celý deň na ne myslím až ma hlava bolí 😀

apolenka6
7. nov 2012

@cmelica ešte ma napadla otázka ked si išla na 14 deň po vklade na krv a sono už bolo niečo vidieť,či ,len krv to potvrdila ?

apolenka6
7. nov 2012

@ursula5
@cmelica
@kostickabonnie a ešte ma napadlo ako ste sa dole oholili ,tiež ,len na sucho a vodou opláchli? alebo mám byť prirodzene krásna 😀 😀 😝 ..to by dopadlo 😀 😝 idem teda hlávku prevetrať aj peňaženku na poštu 😉

kostickabonnie
7. nov 2012

@cmelica ano, bolesti mi chodia v nepravidelnych intervaloch, ale uz ich beriem pozitivne....trochu som tu vsetkych vystrasila....teda ani nie ja, ale ten krpec, co si tam robi miesto 🙂 ked ustupia, tak si spravim testik, mozno v piatok, aby som mala istotu, ze je stale tam.
Inak, na tej prvej kontrole je len krv alebo aj sono ?

kostickabonnie
7. nov 2012

@apolenka6 ja som sa vyparadila pred OPU a pri vklade som to nechala tak, ved nestihlo za tyzden vela toho narast 😀 😀

cmelica
7. nov 2012

@apolenka6
@kostickabonnie kocky na ten 14 den som isla na sono +krv..u mna nebolo nic vidiet,len mi povedali aka je vysoka sliznica..no ja hned stresy,bo bola len 14mm,co som si myslela,ze je malo..kocky pisali ,ze mali 16-18mm... takze ziadne stresy!!!!!!!!
tiez som sa holila len pred opu a potom az na kontrolu po 14 dnoch...

cmelica
7. nov 2012

@apolenka6 mojka a tie znamky nehovoria,len ako sa delia... ja neviem ci si to mylim,ale mne sa zda,ze nam hovorila znamky po opu..bo este hovorila,ze kedze sa idu oplodnovat prirodzene tak ich neoplachovali,ci ako to mam nazvat,ze su to znamky iba podla toho co vidi momentalne...

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie no neviem,neviem či si to ja môžem dovoliť sa týždeň neholiť teda 5 dní 😕 som veľmi rada ,že si spokojná a nemáš strach ..určite je krpec v poriadku..no já za to by som bola v kŕči ako sa poznám 😝 mňa by bolo najlepšie dať na 2 týždne čakania do narkózy ,vlastne už teraz .. 🙄 😀

apolenka6
7. nov 2012

@cmelica dakujeme za podrobné info ako čo prebieha ,bola som v drogérke DM a tam som našla na intímnu hygienu aj Niveu ,ale všetky výrobky čo tam mali aj iné značky tak každá mala v zložení napísané parfum 😕 tak najlepšia bude voda čistá-pramenistá 😉

ursula5
7. nov 2012

@apolenka6 tak ako píšu baby 😉

ursula5
7. nov 2012

@cmelica ja dávam len povinné iné nejdem stačí svinstva do tela 🙂

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie
@cmelica
@ursula5 dík baby asi vám to prinieslo šťastie tak aj ja tak pôjdem 😀 😉

apolenka6
7. nov 2012

@ursula5 viem,že si na MD ,ale spýtam sa ťa že či nevieš kedy mi príde rozhodnutie od DNPO ,lebo som si to predĺžila a som PN od 1. októbra a stále nič nechodí 😨

dasaa
7. nov 2012

Ahojte babenky ale ste toho popisali ani nestiham citat.Ako sa mate?
Viete nie co o @tinasc ci uz su doma a ako sa maju? 😵

kostickabonnie
7. nov 2012

@apolenka6 inak, aj ja cakam na rozhodnutie za oktober, tiez som mala predlzene DNPO podla stareho zakona, ale na pn-ke som az od 19.10.

kostickabonnie
7. nov 2012

@apolenka6 no vyzera to tak, ze si asi vezmem dovolenku, ked ty budes mat po vklade a budem ta odreagovavat 😉

tinasc
7. nov 2012

@alibabaa koľko bolo hcg v piatok?

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie mala som návštevu budeš musieť aj ty prísť a môžeš ma odreagovávať 😝 ,tak mi to dobre padlo a 2 hodinky mi moji bubáčikovia neprišli na um 😕 no a večer zbehne rýchlo,len nič v telke 😠 a modré z neba nemusíííím!! 🙄
idem pozerať na Dome -nezvestná ,len aby som sa nebála sama 😕 bububu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre