IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
17. nov 2012

@apolenka6 to vyzerá dobre fazulka sa roztahuje musí ved si naskočila na tehu vlnu 🙂 🙂 ja som si dnes robila test len tak pre zaujímavost a čiarka silnejšia ako kontrolná tak sa teším som zvedavá aké bude v pondelok hcg 🙂 🙂

apolenka6
17. nov 2012

@tinka9075 ja sa bojím aj niečo vysloviť 😕
to je perfektné ,že je čiarka silná ,len si dávaj prosím na seba pozor !!!! 😉 určite bude HCG krásne ,verím tomu

tinka9075
17. nov 2012

@apolenka6 ved tak potichúčky ja si dávam pozor som len doma sem tam idem sa prejst ked už máme tu tesco tak si idem nakúpit ved prechádzka mi neublíži 🙂 🙂 to viem že bude krásne hcg ale chcela som sa ešte presvedčit robila som mamatest inými ani netestujem a čiarka nabehla skôr ako kontrolná 🙂 🙂

apolenka6
17. nov 2012

@tinka9075 určite prechádzka malá neuškodí,ja mám dnes službu v paneláku tak si ju pôjdem spraviť cez vychádzku 😀
a na večer ideme k bratovi včera mal narodeniny tak si niečo zamlsám 😝
ja keby som náhodou kúpila test ,len mama test iný nie 😉

tinka9075
17. nov 2012

@apolenka6 jasné ved aj doki kázal robit všetko ako doteraz len sa nenatahovat 🙂 🙂 ved aj dnes som dala do práčky potom do sušičky a pekne poskladané do skrine tá sušička je parádna vec teraz nemusím pozerat či prší sneží ja som ju kupovala hlavne aby som cez zimu nemusela na sušiak všetko dávat 🙂 🙂 ,mne práveže teraz sladké vôbec nechutí len ovocie a ryža tej sa neviem dojest 🙂 🙂

apolenka6
17. nov 2012

@tinka9075 tak si spokojná a sušička slúži aj ti ju v dobrom závidím ,lebo ozaj teraz zle všetko schne 😝 😉
určite sa nenadrapuj aj ja si dávam pozor 😉 dnes pôjde mm mne pomáhať robiť službu v paneláku nechcem vedro nadrapovať ,istota je gulomet 😀
idem si ja pospať trochu v noci som halabušila už o 3 hod. ráno a o pol5 sedela pri telke 🙄
ešte pekný deň ti prajem 🙂

tinka9075
17. nov 2012

@apolenka6 je to dobrá vec hlavne v takomto počasí ako je aj dnes 🙂 🙂 ja tiež pôjdem zdriemnut stále sa mi drieme a v noci som velmi nespala 🙂 🙂

kostickabonnie
17. nov 2012

čaute kočky, už som doma z výletu....všetci účastníci sa mi tam opili, tak som to musela odšoférovať z Čiech na veľkom 9miestnom aute...proste profíčka 😉 😉 😉 ako sa máte?

tinasc
17. nov 2012

@apolenka6 juuuj žeby??? ešte stále tu poletujú tehu hormóny 🙂 😉 držím palce 🙂

tinasc
17. nov 2012

@kostickabonnie no vidíš aká si ty šikulka 🙂 takto vedieť šoférovať, veru by som brala, ja si na dlhšie trasy netrúfam... 🙂

kostickabonnie
17. nov 2012

@tinasc no, to bolo len 200 km, to k rodicom mam dlhsiu cestu, ale take velke auto, o chvilu si trufnem aj na autobus 😀 ako sa ma Luky? uz spinka?

tinasc
17. nov 2012

@kostickabonnie Luky je v pohode, len tu podriemkava, na nočný spánok to ešte nevyzerá 😉

kostickabonnie
17. nov 2012

@tinasc tak to vyzera, ze ja dnes odpadnem skor ako Lukino 😀 😀 ale dala som do rury este ryzovy nakyp, lebo mm bol doma dva dni sam a vyzera dost biedne 😀 😀

tinka9075
17. nov 2012

@kostickabonnie no ty si aká šoférka ti normálne závidím že dokážeš jazdit 🙂 🙂 ja sa teraz dávam vozit mužom mne je stále zle len ma napína a záchodová misa je moja kamoška 😀 😀

chilinkaxxx
17. nov 2012

@apolenka6 ahoj môžem sa opýtať, kedy si mala vklad? ja som mala teraz v pondelok a brucho nafúknuté, črevá sa aj mne prelievali, žblnkotali a pobolievajú raz vaječníky, raz podbruško, snáď je to dobré znamenie... stále sa bojím toho hyperstimuláku. Darí sa ti vypiť toľko vody denne?

tinasc
17. nov 2012

@kostickabonnie no tak to určite odpadneš skôr ako on... včera zalomil konečne na nočný spánok až o 23.00 😕 a ty sa ešte vyspi do zásoby kým môžeš 🙂

kostickabonnie
17. nov 2012

@tinka9075 to mi je luto, ze ti je tak zle. Ja zatial mozem uplne vsetko, nemam ziadne priznaky...normalne som zvedava na pondelkove sono, preco je krpec tak ticho 😕 bala som sa, ze ma to chyti na exkurzii a ze by sme museli stat na kazdom rohu, ale vobec nic. Ani unava, ani caste močenie, pohodicka

tinka9075
17. nov 2012

@kostickabonnie no ty sa máš ja chodím celú noc cikat abjímam misu zjest nemôžem hocičo teraz fičím na ovocí a dnes som robila zeleninové rizoto som sa naspráskala a ja ryžu velmi nelúbim 🙂 🙂

kostickabonnie
17. nov 2012

@tinka9075 no, tak musis vymysliet novy jedalnicek podla zelani drobca/drobcov ...este si nebola na sono, ze nie?

tinka9075
17. nov 2012

@kostickabonnie ešte nie v pondelok budem vediet výsledky hcg a potom sa z dokim dohodnem ale chcem íst ked bude srdiečko 🙂 🙂 a ešte mi chutí bryndza 🙂 🙂

kostickabonnie
17. nov 2012

@tinka9075 hmmm, dala by som si teraz take bryndzove halusky ... ako sa ten ryzovy nakyp dopiekol, tak uz nanho vobec nemam chut 😖

apolenka6
17. nov 2012

@kostickabonnie ahoj už si doma? ako bolo?

tinka9075
17. nov 2012

@kostickabonnie ja som robila bryndzovú pomazánku no mnamka dobrá je 🙂 🙂

apolenka6
17. nov 2012

@tinasc neviem,neviem 😕 ako to je 😉

kostickabonnie
17. nov 2012

@apolenka6 ahooj, no celkom sme to zvladli 🙂 program nebol narocny...spoznat novych ludi a ich cinnost a vypit pri tom vela vinka a ineho alkoholu...robila som sofera.
ty sa ako citis, nekupila si ten test ? 😉

apolenka6
17. nov 2012

@chilinkaxxx ja som mala vklad presne pred týždňom v sobotu ,dnes som 8 deň po vklade ..vodu pijem minimálne 2 litre ,ale aj viac vypijem určite 😉 a čo sú príznaky a halucinácia neviem 😀 uvidíme na krvičke

apolenka6
17. nov 2012

@kostickabonnie včera sme boli v tej Blave a ked sme prišli večer domov tak ma ,len zakrútilo v bruchu a prehnalo ...a ráno to isté ,ale že by som mala prehánky to nie ,len ked idem na potrebu najskôr bolesti a potom utekám a je to prehánka ...
a mi strašne črevá behajú,vŕzgajú a teraz mám ,už len takú menšiu ťažobu ....neviem či som niečo pojedla včera z chuti ,alebo... 😨
a ešte mám zvýšenú teplotu ,len 37

kostickabonnie
17. nov 2012

@apolenka6 neboj, to bude dobre aj prehanky ustanu, pre istotu papaj nieco dietne 😉 ale uz si za polovicou 🙂

apolenka6
17. nov 2012

@kostickabonnie práve som bola na Wcku a na papieri som našla slabú hnedú "nitku" som zvedavá na zajtra 😕

kostickabonnie
17. nov 2012

@apolenka6 daj si radsej zajtra pohov ale hlavne sa neboj, to sa urcite drobec hniezdi alebo len nejaka cievka praskla, a ziadne zle myslienky.....povedz si je to dobre znamenie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre