IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
17. nov 2012

@kostickabonnie no ved neviem ,už chytám menšiu paniku ,ale sa upokojujem,že aj ty si to mala,že? ale ráno sa uvidí ,keby sa lepšie neprizriem na papier tak nič nezbadám ...a blíži sa čas MS od pondelka do stredy ...
ozaj možno pôjdem do MT až v pondelok ,ešte neviem potom by sme teda išli spolu ak to ešte platí neviem na 100%

kostickabonnie
17. nov 2012

@apolenka6 ziadna panika !!!! a co ak ta nitka na papieri tam uz bola ? ved casto sa stava, ze v papieri je kadeco zrecyklovane, aj mna raz take nieco vystrasilo, ale to bolo v papieri.
Ja som mala spinenie presne zo 7. na 8. den, v noci som mala silne pichanie a krce a rano bol svetlocerveny vytok.
Jej super, tesim sa, ak nam to vyjde a pojdeme spolu 🙂

apolenka6
17. nov 2012

@kostickabonnie ke ja mám MS pred dverami 😕 a nebolo to v papieri som to dostatočne študovala 😕 ale teraz už nič, možno ozaj cievka praskla..inak mne utroš nikdy pri IUI menzes nepustil ,tak uvidíme čo zajtra ..ale žalúdok mám ako na vode ti poviem...v bruchu mi buble ako ked sa guláš varí ...
to ešte neviem ten pondelok či mm pustia a budem to vedieť až vo štvrtok ...inak by to bolo super 😉

kostickabonnie
17. nov 2012

@apolenka6 aj ja som mala bolesti v case MS, a vidis, predychala som .... predychas aj ty ...je to dobreeee, neboj 😉

apolenka6
17. nov 2012

@kostickabonnie no 29DC je pondelok ,ale po IVF neviem kedy by mala prísť asi neskôr po hormónoch ...
asi by sme mali ísť spať aj ty si určite unavená 😕 a dakujem za podporu ,dobrú noc zajtra popíšeme 😉 🙂

kostickabonnie
17. nov 2012

@apolenka6 jasne, uz driemem....sla som neskoro spat vcera. Tak dobru noc a zajtra slme tu zas 🙂

apolenka6
18. nov 2012

Čaute babulky,potrebujem radu ,alebo názor ...dnes mi je zle od žalúdka už včera mi bolo divne ,mám pocit,že sa mi chce vracať ,ale nič sa nedeje a v žalúdku mám obrovskú ťažobu a ešte k tomu 37,4 teplotu zvýšenú 🙄 a mám aj obklad na hlave ,lebo hlava je na rozhraní bolenia-nebolenia 😖
dnes som 9 deň po vklade a na tehotenské príznaky sa mi to zdá skoro!? nie?? 😕 síce ak by tam bol drobec tak od oplodnenia a vloženia by mal už 14 dní....čo myslíte ? a test doma nemám 😕

apolenka6
18. nov 2012

@alibabaa môžeš si pozrieť hore vyššie otázku?

kostickabonnie
18. nov 2012

@apolenka6 moja asi sa dejú rôzne hormonálne zmeny v tvojom tele drobec sa uchytil a žlté teliesko začína produkovať hormóny ked si zajtra kupis test potvrdí sa ti táto teória 😉

apolenka6
18. nov 2012

@kostickabonnie ahoj ,no už som musela vstať ,lebo skoro celé doobedie som spala a večer nechcem ovečky rátať 😕
už mi je "lepšie" ,ale žalúdok nie je stále OK ,ale dá sa a mám nasadenú diétnu stravu ...ani špinenie nemám nič ....včera to bola ozaj asi ,len žilka prasknutá ...
a ty sa máš ako? čo budeš dnes robiť? zajtra ideš sama do MT 😕

kostickabonnie
18. nov 2012

@apolenka6 aj ja som dnes dlho spala a este dopekam kurča 😉 nechce sa mi nič robiť ale asi budem zehlit. Sestra mi dnes povedala, že nebolo vôbec zle tak som spokojná a dúfam že ani mne nebude 🙂 joj kúp Ši zajtra ten test teším sa že tam nájdeš dve čiarky 😉 😉 alebo dnes este nestihnes ísť kúpiť?

apolenka6
18. nov 2012

@kostickabonnie no vidíš nemusí byť každému zle a ty s asi bezpríznaková 😉 dobre nie? aspoň si užiješ tehu 😵
tak kuriatko pečieš,my sme mali včera čínu a som rada,že zostalo aj na dnes a nemusím mm variť dnes by som to nezvládla 😖 a ja mám sucháre ,banány a vodu 😝
nie dnes nikam nejdem a ja chcem mama test a ten kúpim,len v týždni ..a nie som rozhodnutá testovať moc sa bojím výsledku ...ja som mala vždy biely test ☹

tinka9075
18. nov 2012

@apolenka6 to sú dobré príznaky neboj aj mna bolel žalúdok a stále mi bolo na vracanie 🙂 🙂 tehu vlna ide a ty si na nu naskočila a bude bábo 🙂 🙂 tehu.test kúpiš v tescu 🙂 🙂

tinka9075
18. nov 2012

@kostickabonnie ahoj aj ja som spala dlho do pol 2 a to som šla spat o 00:30 jak šípková ruženka ale ved ked si to drobec žiada tak mu doprajem spánok 🙂 🙂

apolenka6
18. nov 2012

@tinka9075 áno? ja si myslím,že či nemám črevnú chorobu ..aj tá teplota do toho ,síce už klesla na 37.2 ale aj tak...
a vieš ,že ja chcem mama test a ten v tescu nie je 😕 ja vydržím ešte
inak už nemám pocit na vracanie ,len ráno to bolo a teraz ,len žalúdok bolí ,ale už oveľa menej ...

tinka9075
18. nov 2012

@apolenka6 nie žiadna črevná chrípka ale fazulka sa uhniezduje 🙂 🙂 tak zajtra treba íst do kocky a kúpit mama test a tam predávajú tie z dvoma čiarkami aj mne taký predali 🙂 🙂

apolenka6
18. nov 2012

@tinka9075 viem kde ho predávajú už si mi to písala raz 😝 ale ja sa testu bojím ,moc ☹ ☹ ☹ zajtra hádam skočím do mesta uvidím ako mi bude a či odolám lekárni 😝

kostickabonnie
18. nov 2012

@tinka9075 tak ja len do 9,00 😀 😀 ale robíš dobre čím dlhšie v posteli tým kratšie pri zachodovej mise 😉

kostickabonnie
18. nov 2012

@apolenka6 aj ja som vždy mala biely test ale drobcovi tvojmu veríme takže určite tam budú // 😉

tinka9075
18. nov 2012

@apolenka6 ale neboj sa treba spravit a hotovo 🙂 🙂 alebo ked sa ešte na to necítiš tak počkaj a sprav neskôr 🙂 🙂 či už budeš robit zajtra alebo potom budem ti strašne držat palce 🙂 🙂

tinka9075
18. nov 2012

@kostickabonnie tak to áno dnes som v noci biola len 3x čúrat a raz pri záchodovej mise takže celkom dobre 🙂 🙂

sijust
18. nov 2012

@mirka2010 zlatik,pomylila som sa,aj my ideme 4teho na poradnu 🙂 tak mozeme na seba mysliet... idem sa pozriet na FB...a to mate vy tam stranku?ci?ja som tiez na FB,ale mam tam tie fotky co su aj tu...asi aj menej 😅 a dakujem este raz za poradenie ohladne tej autosedacky....este nam chvilu teda postaci vajko 🙂 ...v utorok ideme na klbiky,snad na poslednu kontroli,drzte palce,aby to bolo uz dobre...

sijust
18. nov 2012

@apolenka6 nestiham citat...zhrn mi to prosim do IP...a hnevam sa,ze som si tam nic nenasla,ziadne novinky...tak toto nie 🙄 ...ale robim si srandu 😀

apolenka6
18. nov 2012

@kostickabonnie
@tinka9075 jáj ale pokúšate 😀 mm nechce o teste ani počuť ,ale v týždni je preč tak ja by som si mohla aj tak robiť čo chcem 😉

tinka9075
18. nov 2012

@apolenka6 ale nepokúšame a kedy by si mala robit test? 🙂 🙂

apolenka6
18. nov 2012

@tinka9075 mne test nekázali robiť treba ísť ,len na krv v piatok ,alebo v pondelok 😕 a čakám MS tak uvidíme či to ustojím 😝

tinka9075
18. nov 2012

@apolenka6 ms nepríde 🙂 🙂 tak to môžeš skúsit v piatok to tam už budú pekné dve // 🙂 🙂

kostickabonnie
18. nov 2012

@apolenka6 ty nijakú ms nečakáš! !!! Najskôr tak o rok 🙂

apolenka6
18. nov 2012

@kostickabonnie no ja som sa zle vyjadrila mám obdobie kedy ba mala prísť ms od zajtra 😉 @tinka9075

apolenka6
18. nov 2012

mne sa chce zas spať ked pôjdem čo budem robiť v noci 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre