IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
27. nov 2012

@dasaa no môžem zatial sa dá 🙂 🙂 3 idem do brna na sono sa už teším velmi už by malo bit srdiečko 🙂 🙂

dasaa
27. nov 2012

@tinka9075 jeeej a chceme fotecku 🙂

tinka9075
27. nov 2012

@dasaa ved dám fotečku neboj 🙂 🙂

dasaa
27. nov 2012

@tinka9075 tesim sa som fakt rada ze si nasa tehulka a jasne ze aj nase babenky @apolenka6 @alibabaa a nasa @majca55 bude uz tiez coskoro tehulka 😵 😵

tinka9075
27. nov 2012

@dasaa aj ja len teraz som to cítila že to tak bude a verila velmi a stačilo len centrum zmenit a bolo 🙂 🙂

dasaa
27. nov 2012

@tinka9075 moja budem uz koncit.Tak sa zatial maj a pohladkaj za nas drobceka a ze ho pozdravujeme.Prajem vam dobru nocku 😵

tinka9075
27. nov 2012

@dasaa ahoj pohladkám dakujem ved aj ja o chvílku pôjdem dobrú nocku 🙂 🙂

kostickabonnie
27. nov 2012

Čaute kočky posielam pozdrav z konferencie. Chcem sa opýtať ked z vás vychádzal utros , nemali ste ten výtok taký hustý skoro ako plastelina ?

apolenka6
28. nov 2012

@kostickabonnie No ty dokedy pracuješ??? 😨 😨 no hádam dnes nebudeš už tak dlho 😝 😉

jablcko1
28. nov 2012

Ahojte dievčatá, prosím vás o radu, názor. Som 6 deň po IUI a začalo ma už druhý deň pobolievať v podbrušku, bruško je trošku nafúknuté. Teraz neviem či je to dobré, alebo zlé. Mali ste aj vy také pobolievanie?! Ďakujem

cmelica
28. nov 2012

@kostickabonnie @apolenka6 @tinka9075 @alibabaa tehulky ako sa nam mate??? co mate nove??
@dasaa @mirka2010 @sijust @adikasala @walta maminky ako sa mate??? a co deticky???

no a my sme dnes boli na ockovanie .. Branusko to zvladol bravure..taky sme na neho pysni 🙂 po kazdej injekcii si poplackal a potom bol tisko a len sledoval co bude dalej...dufam,ze to tak aj bravurne zvladneme bez teploty... mame 5300g a priblizne 63 cm 🙂 z tych 45 cm co mal ked sa narodil je to uplne uzastne 🙂

apolenka6
28. nov 2012

@cmelica ahoj ! ja sa mám dnes dobre nič ma nepichá ,ani neviem,že som tehotná len prsia naliate a boľavé sú toho príznakom,už sa neviem dočkať piatku ideme do MT tak som zvedavá 😵
tak Braňuško sa držal ako veľký chlap pri očkovaní ! ?! som rada,že to tak super zvládol a nech sa mu teplota vyhne ! 😠 😉

kostickabonnie
28. nov 2012

@apolenka6 ahoj no práve som prišla domov a som strašne unavená začínam znova špinit, takže som si teraz dala utros a idem si oddýchnuť. Zajtra by som si mala vybrať aj duphaston ten mi predpísai na výživu maternice ked budem špinit

sandra077
28. nov 2012

@kostickabonnie cafko ja som brala utros je hnusny neznasala som ho kazdych 12 hodin dve tabletky si davat...a ten vytok z toho biely... 😖 ja idem na druhe iui tak ho budem zase davat uz sa strasne tesim 🙄

apolenka6
28. nov 2012

@kostickabonnie jáj je ti to treba sa nahánať a potom to špinenie 😨 síce ti aj predpovedali,že to budeš mať aspoň nie si vyľakaná ,že? neboj všetko bude dobré ...ja som už nervózna ,že nech je piatok a viem niečo nové 🙄 dnes ma už konečne to pichanie prešlo ,a byť bezpríznaková je na nervy 😖 ale snád sa ma bubáčik dobre 🙂
zajtra ideš k svojmu dr,že?

apolenka6
28. nov 2012

Babulky našla som starý ovulačný test tak som ho skúsila vraj by mal ukázať dve// tehotnej žene ..a sú tam dve 😀 😀 je to teda pravda 😅

tinka9075
28. nov 2012

@apolenka6 ved jasné že ti ukázal dve 🙂 🙂 ja som robila včera ráno tehu test som mala ešte jeden tak sme z mužom robili a palice rovnaké no super pocit 🙂 🙂

apolenka6
28. nov 2012

@tinka9075 a koľko si mala tehu testov? ja ,len ten jeden už som si nekúpila ,ale som našla tento ovulačný ,tak som ho spravila ma zaujímalo ,že či je to pravda a na ovulačnom budú dve 😝

tinka9075
28. nov 2012

@apolenka6 asi 8 som mala jeden kamoška doniesla lebo chcela vidiet dve čiarky 🙂 🙂 v pondelok mám sono tak som sa chcela uistit či je všetko ok 🙂 🙂 dúfam že na sone už bude bit srdiečko 🙂 🙂

apolenka6
28. nov 2012

@tinka9075 si sa vyzbrojila 😀 neboj pondelok je raz dva a budeš vidieť srdiečko a hlavne drobčeka 😵

tinka9075
28. nov 2012

@apolenka6 no som sa vyzbrojila ale ved to testovanie stálo za to 🙂 🙂 no to verím že budem drobca vidiet mala by som byt v 7 týždni mi doki vyrátal 🙂 🙂

apolenka6
28. nov 2012

@tinka9075 a ty si testovala aj počas dňa aj na večer ??či ,len ráno 😕
ja som si to rátala mala by som byť v 5 týždni

skaredekacatko
28. nov 2012

Viete mi baby povedat ako prebieha iui a co sa berie od kolkeho dna cyklu?

tinka9075
28. nov 2012

@apolenka6 raz večer a inak vždy ráno 🙂 🙂

apolenka6
28. nov 2012

@tinka9075 idem sa trošku natiahnuť pri TV ,lebo tu som skrčená 😝 aj ja som ,len ráno testovala 😉

tinka9075
28. nov 2012

@skaredekacatko od 3DC do 7dc sa berie clostík na 10-12 DC ideš na sono a povedia ti aké sú folíky a podla toho rozhodnú kedy bude iui dva dni pred iui sa pichá injekcia Pregnyl 🙂 🙂 iui je ako gynekologické vyšetrenie nebolí neboj 🙂 🙂

tinka9075
28. nov 2012

@apolenka6 ja som bola zvedavá čo mi večer ukáže čiarka nebola taká výrazná ako ráno ale bola tam 🙂 🙂

skaredekacatko
28. nov 2012

Tinka907 ja sa nebojim absolvovala som uz ivf,ale embria nepresli genetikov kvoli muzovym spermiam, tak doktor aj predtym navrhoval darcu a ze by to slo aj iui kedze som zdrava ja. len neviem ci sa daju brat hormony cykli po sebe

skaredekacatko
28. nov 2012
tinka9075
28. nov 2012

@skaredekacatko môžeš íst aj po neúspešnom iui na další cyklus znovu na iui aspon mne to tak doki povedal 🙂 🙂 tak skúste darcu ked si ty v poriadku a spermoše budú tiež tak iui by sa malo podarit 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre