IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
6. dec 2012

@kostickabonnie jéj ozaj ja že to ,len ja mám také sny ,a to vraj tehotné mávajú ...ja mám tiež zvláštne sny 😝
pekná stránka ,že aj ja by som bral už január a ukončím 1 trimester 🙂 tak pekné čítanie a dobrú paa 🙂

mirka2010
6. dec 2012

@apolenka6 no kraaaaasne tehu priznaky...parada 🙂 🙂🙂 neboj, povolia...aj prsia, aj pachy...ja som to presne tak isto mala...to papanie tiez uplne rovnako, nic rano,az na obed mi pustilo prvu davku...takze bezneeeee 🙂🙂🙂 ale tak to ma byt...bez nich by to predsa nebolo tehotenstvo.,..a co za paradne knizky citas??? daj typ 🙂

mirka2010
6. dec 2012

@tinka9075 tak budu to krasne Vianoce, ale pockaj tie dalsie...take dva male batozky pod stromcekom...ach, to bude take krasne...normalne si to uz predstavujem, ako to budete mat carovne, ked dve take babatenka tam budu lezkat 🙂🙂🙂

tinka9075
6. dec 2012

@mirka2010 ja sa už teším ten šok už trošku opadol ale zase som si povedala že som čakala dlho a to mám za čakanie 🙂 🙂 a asi ma má ten hore velmi rád ked mi doprial dve detičky už sa asi nemohol pozerat na to ako som trpela 😖 😖 ved budúce vianoce budú pekné 🙂 🙂

tinka9075
6. dec 2012

@kostickabonnie a ty máš určené vychádzky?ja som na rizikovom a môžem chodit von kedy chcem bez obmedzenia 🙂 🙂

apolenka6
6. dec 2012

@mirka2010 no autorka Joy Fieldingová neviem či poznáš ale už od nej čítam ,ale 5 knihu nepíše romány aj ked trošku romantiky tam nájdeš také napínavé knihy píše ,ale nie až také že by som sa bála teraz som čítala Bábiku a dnes som načala novú Sieť tak budem domotaná 😀
no a k tej ťažobe ráno som hladná 😕 pekne sa najem a potom do hodinky ťažoba až do piatej ako kedy 😝

apolenka6
6. dec 2012

@tinka9075
@mirka2010 kočky dobrú noc prajem 😉 idem ja spať už som dávno nespala (2 x cez deň 😀 )

mirka2010
6. dec 2012

@kostickabonnie hmmm, tak to ti verim, to je jasne, to je strata casu a poriadna...ale mne napriklad gynekolog vobec nechcel zmenit vychadzky...presne podla predpisov,dve doobeda, dve poobede, ani pohnut s nim ohladom tohto...ale vydrzala som, vsak co ine mi ostavalo...takze ty robis z domu??? naozaj najdolezitejsie je byt v klude, potom sa ti babatko za to odmeni spokojnuckym spravanim a dobrym spinkanim...🙂 a Marosko uz krasne buvinka...pokladik nas milovany 🙂

tinka9075
6. dec 2012

@apolenka6 dobrú nocku 😔 😔

mirka2010
6. dec 2012

@apolenka6 no ta tazoba, to poznam...Maalox velmi na to pomaha,ale v lekarni to tehotnym nepredpisu...je to aj na zahu, mne jedine to pomahalo...ale kym sa ti da vydrzat, tak vydrz...ja uz som nemohla...mne aj z vody byvalo od 8 mesiaca zle...tak knizky niekde pozriem, mozno dobry darcek aj pre maminu...aj tebe dobru nocku...paaaaa

mirka2010
6. dec 2012

@tinka9075 presne tak,mas to za cakanie dvojnasobnu radost 🙂🙂🙂 hlavne aby ste boli v poriadku...kedy mas dalsiu kontorolu? to vobec neviem ako to je pri dvojickach, ci su zeny castejsie kontrolovane...

tinka9075
6. dec 2012

@mirka2010 presne tak budeme sa tešit dvojnásobne 🙂 🙂 na sono idem 17 do brna 🙂 🙂 ale doktor povedal že sú to silné a pekné miminka tak verím že je všetko ok 🙂 🙂

mirka2010
6. dec 2012

@tinka9075 jasne ze su krasne a urcite sa im u maminky uzasne dari...bozinku,kto by to bol pred nedavnom povedal, ze budes tehulka s dvomi babatkami??? ja sa z toho stale tak tesiiiiiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
6. dec 2012

@mirka2010 doktorovi sa páčili a ked mi ukazoval ako krásne im bijú srdiečka bolo na nom vidiet ako sa teší 🙂 🙂 dnes som sa rozprávala zo susedou tiež ma dvojičky a povedala že keby mala mat detičky zase len dvojičky by chcela vraj aby som sa nebála zvládnem to 🙂 🙂

sandra077
6. dec 2012

@kostickabonnie super teda a ake to bolo ivf teda? Horsie? Bolesti a tak? Musela si potom byt aj doma po zakroku?a tusim predtym sa pichaju dake injekcie je to tak?

sijust
7. dec 2012

@dasaa pre mna to vypadavanie ma aj vyhodu,lebo nemusim chodit kazdy mesiac na prestrihavanie 😅 tiez ich mam vela,ale potom si to vies predstavit,ako to asi vyzera na zemi...takze stale nosim chvost a kazdu chvilu zbieram vlasy,stve ma to kvoli malej lebo ak sa to nepolepsi,bude sa po nich valat na zemi...uz sa zacina plazit 🙂 takze budem musiet umyvat zem aj dva krat za den... my sme ockovanie zvladli ako minule,okrem revu pocas pichania,ani neviem,ze bola ockovana...chvalabohu...som rada!Mame sa fajn,malinka je zlaticko,cely den sa usmieva,je velmi sikovna,mame z nej radost,ale sama to poznas,takze vies,o com pisem 🙂 ma presne 7,5kg a 67cm...dr.povedala,ze je akurat,ze jej nehrozi obezita,dost som sa toho bala,ked bola taka velka pri narodeni... 😝 tak pozdravuj Simonecku krasnu...posielame pusku 😲

dadax84
7. dec 2012

Baby, musim sa pochvalit, HCG 5000 🙂

sijust
7. dec 2012

@mirka2010 zlaticka,nemate za co....pre Marosinka vsetko 😉 dufam,ze mu sopliky rychlo prejdu...ja uz ani neviem,ze bola Stelli ockovana,velmi dobra to znasa....taka je zlata,radosta a velmi si ma potesila,ze sa ti paci...jaaj az do neba rastiem,ved to poznas... 🙂 Marosko je krasny chlapcek,na spapkanie 🙂 daj mu za nas pusinku 😲

kostickabonnie
7. dec 2012

@sandra077 nie, IVF bolo síce náročné na cestovanie, čas, pichanie injekcií, ale prežívala som ho ľahšie ako IUI - už som nebola taká naivná, že prídem k lekárovi a odídem tehotná. Že to chce prípravu na celý proces, triezvu hlavu a reálne pozitívne myslenie 🙂

kostickabonnie
7. dec 2012

@dadax84 jej, tak to je skvelé, také vysoké číslo tu hádam ešte nikto nemal - blahoželám 🙂 🙂 🙂 🙂

sandra077
7. dec 2012

@kostickabonnie super tak to si ma potesila ze prinajhorsom to skusime aj my takto 😎 a tiez si cakala asi 2 tyzdne predpokladam kym si sla na krv a zistilo sa to sak?

kostickabonnie
7. dec 2012

@sandra077 no, na krv som sla az o dva tyzdne, ale testik mi vysiel uz na 9.den po vklade 😉

sandra077
7. dec 2012

@kostickabonnie tak super tesim sa s tebou ze to takto nakoniec dopadlo a aky si si kupila testik ak sa mozem opyta znacka?

dadax84
7. dec 2012

@kostickabonnie preto take vysoke, lebo na odbere som bola 40 DC, a vy ostatne ste chodili na 28-30 DC 😵

kostickabonnie
7. dec 2012

@sandra077 no ja som mala Rapi Clear taky zeleny 🙂 lebo ten mamatest sa neda v nitre zohnat. dakujem, snad vsetko pojde hladko a drobec sa v lete narodi 🙂

kostickabonnie
7. dec 2012

@dadax84 to je pravda, radost musi byt obrovska, ako reagoval mm? 🙂

dadax84
7. dec 2012

@kostickabonnie Este o tom vobec nevie, dnes vecer mu to poviem, ten mi nebude verit. A ozaj v utorok idem na ultrazvuk - sama sestricka ma "pozvala", som myslela, ze pojdem az neskor 😵

kostickabonnie
7. dec 2012

@dadax84 dufam, že nám tu dáš krásnu fotečku, tak to už si vlastne v 7tt, no to je skvele. a napis, ako reagoval, nechapem, ako sa ti podarilo to pred nim zatajiť tak dlho 🙂

dadax84
7. dec 2012

@kostickabonnie Jasne ze dam fotecku ak uz bude, neviem ci 7 tt, skor 6tt, PM bola 28.10. , urcite napisem ako sa ksichtil. Tyzden mi meskal menzes, a to som vobec netestovala lebo som si bola ista ze štítke zacalo šibať, potom som urobila prvy test, ktory bol pozitivny, ale som tomu vobec neverila, myslela som ze bud šibe mojmu telu alebo test falosny, potom som urobila este druhy a treti, a vlastne treti test bol v den krvi- vcera. A stale som tomu neverila, vravela som si ze az ked bude krv uverim, a iba dnes mi to oznamila sestricka. Ja som fakt asi spadla z oblakov, si mi minule pisala, ze som tu najviac prekvapila, ja som to fakt ani nahodou necakala. Ja som sa uz tesila a chystala na IVF na jar, ale asi sa stal zazrak, nemozem to inac nazvat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dasaa
7. dec 2012

Ahoj @mirka2010 u nas bol Mikulas taky divny.Simonka dostala samu zeleninku a od svagriny dostala cokoladku ktoru zjedla mama🙂.Od nasich este neviem co dostane ale pocitam ze tiez zeleninku a aj vyzivu.Chceli sme ju prekvapit ze mm sa oblecie za Mikulasa a ze jej da balicek .Ale nepodarilo sa nam to bo mm mal mat volno ale nakoniec musel ist do prace.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre