IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
17. dec 2012

@adikasala tak máte nové fotočky ?! 😅 júj sa teším ked ich sem dáš 😵určite sú krásne a malej očičká nádherné určite vynikajú 🙂
noooo a teraz k tomu zvracaniu 😝 😝 😝 neviem ,neviem čo to znamená ...budem teda netrpezlivo čakať ako sa to vyvinie ,ale bude to teda šok pre vás ak je to tehu 😅 ...určite chcete aj druhé dieťatko tak by ste to zvládli ....aj ja by som veľmi chcela 2 deti ,ale druhé neviem či bude 🙄 a ešte nemám ani toto prvé a už som pri druhom 😀
aj prídete domov? či ešte nie 😨
ja neviem čo kúpim na Vianoce tak sa teším na nákupy 😒 a tu u nás v TO je to bieda čo sa týka obchodov samí vietnamec ,nechápem ako mohlo toto mesto dopustiť ,že tu majú prevahu ! 😠 ale u nich nemienim nič kupovať ,ved si pýtajú toľko ako normálne obchody a ten zapáchajúci tovar !

adikasala
17. dec 2012

@apolenka6 no moja neviem co ztoho bude....zacina ma boliet cele telo a je mi zima,uprimne dufam ze len virus som chytila...druhe babo chceme ale teraz by to bol naozaj sok...necitim sa na to este 😉 a s mm som to preberala povedal ze on si je isty ze to nebude tehotenstvo,,,,iba ze by duch svaty 😝

buba13
17. dec 2012

Ahojte maminy. Ako sa mavate? Deticky posluchaju? Aj tie v bruskach?

mirka2010
17. dec 2012

@dasaa ani ja Daska nemam este vsetky darceky..co uz...fakt tento rok vobec nic nestiham, mam toho strasne moc vela a tym padom sa mi vsetko posuva a posuva...zatjra mame mat ockovanie, ale ja neviem, stale som na vazkach, ci ist, alebo nie...lebo maly mal vcera zvysenu teplotu tak uvidime, poradim sa s dr....my na Vianoce cakame celu rodinu, budeme ich mat prvy krat u nas, akoze v novom domceku, tak sa velmi tesime...brat ma priatelku zo Srbska, tak jej budeme chciet ukazat vsetky nase tradicne zvyky a viem,, ze moji rodicia to vedia najlpsie tak sa tesime..ale najviac zo vsetkeho sa tesime z maleho a z jeho prvych Vianoc, to je prave to, preco to tak vsetci prezivame 🙂 a malej co chystas pod stromcek?

mirka2010
17. dec 2012

@adikasala ahojky, co to citam??? zeby druhe babatko??? noooo, aj by to bolo skoro, ale aj tak je to krasne mat dve deticky...a veeeeelmi sa aj my tesime na vase vianocne fotocky...my sme fotili vcera naseho maleho, tiez nejake to foto pridam neskor...a ako idete travit Vianoce?

apolenka6
17. dec 2012

@tinka9075 ahoj! ako sa máš? teda máte 😀 kedy ideš do Brna? 😕

adikasala
17. dec 2012

@mirka2010 ahojky mirus no dnes rano ked som davala papat malej ma tochytilo,,neviem co si mam mysliet cely den mi je zle a som vracala asi 10 krat nastastie uz od 3 nic,ale je mi zle nic neviem do seba dostat,,,druhe babo by sme chceli ale nie teraz valentinka je este malinka aokrem toho ja nemam moc pomoci od svokry a rodicia su daleko,,,tak racej nech si druhe babo este pocka kym valentinka bude samostatna,mm ma presvieca ze to je len vyrus...mrcha mi mala prist dnes druha po porode ale pocitam ze bude mat meskanie kym sa to pekne rozbehne.. 🙂 tak som na vaskach co robyt,,,
Vianoce budeme tu u svokrovcov lebo na svk sa neoplati ist ryskovat zle pocasie,,tak mozno niekedy vo februari ked uz bude po snehu pojdeme domov,ako darcerky som dala robyt kalendare s valentinkynymi fotkami,tak preto sme ju dali fotit bolo to krasne,,,vysli naozaj nadherne fotecky

apolenka6
17. dec 2012

@adikasala že by si bola chorá? aj ja som mala na začiatku teplotu....ale ved sama musíš vedieť ako sa cítiš 🙂 a mm či niečo "napiekol" 😀

tinka9075
17. dec 2012

@apolenka6 ahoj zatial všetko ok zajtra ideme smer Brno sa teším ako sa budú drobci hýbat dúfam že bude všetko ok 🙂 🙂

apolenka6
17. dec 2012

@tinka9075 to som rada ,že si O.K. 🙂 tak zajtra šťastnú cestu a už sa teším na fotočku 😅 😅

tinka9075
17. dec 2012

@apolenka6 zatial všetko v poriadku akurát že mi nechutí nič sladké ale to je dobre ked ma už z čokolády napína 😀 😀 😀 dúfam že cesta bude v poriadku aj ja sa teším na sono velmi ved už budú krpci velký 🙂 🙂

kostickabonnie
17. dec 2012

@apolenka6 tak ja by som mala mat dievcatko podla toho kalendara, ved to zanedlho zistime 😉

apolenka6
17. dec 2012

@kostickabonnie ja chalaňa 😕 som zvedavá

apolenka6
17. dec 2012

@tinka9075 vieš,že aj mne menej chutí sladké?! sem tam si dám ,ale si nepochutím ako kedysi 😝

tinka9075
17. dec 2012

@apolenka6 mne teraz vôbec nechutí skôr slané a kyslé 🙂 🙂 podla tej tabulky by som mala mat chalana ale to druhé čo bude netuším možno dvaja chlapci jáj to by som bola rada 🙂 🙂

apolenka6
17. dec 2012

@tinka9075 preto som tebe nepísala ,lebo neviem ako sa to veští pri dvojkách 😝 aj mne berie skôr slané a vraj sladké nechutí pri chlapcoch ...ale podľa toho sa nedá vôbec riadiť,že? 😉

tinka9075
17. dec 2012

@apolenka6 tak to by mi vyhovovalo že sladké mi nechutí no uvidíme čo bude ale aspon jedného chlapčeka chcem mat 🙂 🙂

kostickabonnie
17. dec 2012

@apolenka6 no, ja som za celý život neublížila sladkostiam, a teraz neodmietnem 🙂 ale nie vo veľkom, aj to je úspech. @tinka9075 šťastnú cestu do Brna, aj ja už mám cestovnú horúčku, hoci idem len do Nitry .....ale ideme si pozrieť naše lásky, nie ? 🙂

apolenka6
17. dec 2012

@kostickabonnie aj ty ideš zajtra k dr? 😅 ja až v stredu so správou z Heliosu ...som zvedavá či tam bude moja dr.lebo má pred pôrodom 😨
@tinka9075 mne je jedno čo to bude ,ale takého oblievača pre mm treba ,nech na Veľkú noc má parťáka

tinka9075
17. dec 2012

@kostickabonnie dakujem ja budem asi na sono chodit len do brna ked sa bude dat predsa lekárovi len najviac verím 🙂 🙂 ale teším sa velmi na krpcov 🙂 🙂

tinka9075
17. dec 2012

@apolenka6 presne tak len nech sú bábetká zdravé 🙂 🙂

kostickabonnie
17. dec 2012

@apolenka6 áno, aj ja mám zajtra termín, už sa neviem dočkať, kedy uvidím drobčeka, snáď je v poriadku...som nervózna 😉 😉

apolenka6
17. dec 2012

@kostickabonnie viem si predstaviť aká si nervózna ,ja som bola strašne pred sonom srdiečka 😖 ale potom už budeš kľudná tak na týždeň 😀 😝 určite je malé silné a v poriadku ,zajtra nepíš budem zvedavá

apolenka6
17. dec 2012

@tinka9075 určite budú zdravé 🙂 🙂 🙂

tinka9075
17. dec 2012

@apolenka6 budú určite musia ved sme na ne dlho čakali 🙂 🙂

walta
18. dec 2012

@apolenka6 ahojcek.... supisko, tesakujem sa s tebou, len si tehulkovanie uzivaj, ako sa len da... nebyva ti zle? Pohladkaj za nas brusko 🙂 🙂 🙂

apolenka6
18. dec 2012

@walta ahoj! nie nebýva mi zle že by som vracala ,ale mávam sem tam ťažobu a takú divnú chuť v ústach 😕 bruško pohladkám ....
zajtra idem k dr. Ludke ak tam ešte je ,lebo minulý týždeň vraj ledva robila tento týždeň už končí ...a práve teraz by som ju najviac potrebovala a budem musieť chodiť Dr. Pospíšilovej 😖 dúfam,že nič nezanedbá ,lebo ona je taká.....

apolenka6
18. dec 2012

@kostickabonnie
@tinka9075 myslím dnes na vás a teším sa na nové fotočky fazuliek 🙂

adikasala
18. dec 2012

@apolenka6 no ja teplotu nemam aboli ma zaludok,,ale dnes je to uz lepsie,,asi to je len zaludocna chripka lebo par ludi to tu ma teraz... 😕 aj mm vcera vecer dosiel domov s horuckou a bolestami zaludka,,,bud sme nieco ziedli alebo bude aj on ttehotny :-ked to bude pokracovat v piatok urobym test pre istotu,,ale necitim sa tak

sijust
18. dec 2012

Ahojte babulky,ja vas vobec nestiham citat 😠 dufam,ze sa mate fajn,ze sa vam dari... @adikasala zlatko,skore uzdravenie,aby boli bueno Natale 🙂 posielame Vam babulky pusinky 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre