IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dadax84
4. jan 2013

@apolenka6 Ahoj tehulka 😵 trosku som sa stratila, lebo som nemala moznost byt na PC, ale uz som tu 🙂 Ako sa mate? Verim, ze krasne rastiete, a ste v poriadku 😵 My sa mame vyborne, az mi je to cudne, ja viem, ze mam byt spokojna a stastna, ze mi nic nie je, ale obcas sa bojim ci je vsetko OK. Uz aj grckat som prestala, a to som grckala na zaciatku decembra asi len 5x, a odvtedy uz vobec, jedine co pocitujem tak prsia, a papanitko, ale to tak ze jeden den mi velmi chuti, a druhy mi nechuti. Do poradne mam este daleko, idem az 22. 1. - co je po mesiaci a pol, neviem preco ma neobjednal skor, uz sa neviem dockat. Juj ale som sa rozpisala, a teraz ty rychlo napis ako sa mate 😵 cakam cakam cakam 😵 😵 😵 😵 😵

apolenka6
4. jan 2013

@dadax84 no pozri sa do môjho albumu mám tam aj bruško odfotené mne už vykúka ,ale je tam určite aj slanina aj povianočná 😀 ja idem na sono 11.1. a tiež sa neviem dočkať a pocity máme rovnaké prsia jedine cítim ,hlavne večer jeden deň bolia viacej druhý menej stále dookola ..mne zle nie je ,prv som mávala aj ťažobu ,ale už nie ...tiež ma niekedy napadne ,či je všetko OK ,ale ked to každá píše tak som spokojnejšia 😝 ..no to máš neskoro poradňu ,ale počkaj oči ti vypadnú ked zbadáš drobca aký bude veľký/ká 😅

dadax84
4. jan 2013

@apolenka6 Brusko mas uzasne, krasne tehu brusko, ziadna slaninka - tu tam nevidim, aj mne uz troska vykuka, aspon si myslim 😵 A ty si akoze vobec negrckala? Ci ako? 😵

apolenka6
4. jan 2013

@dadax84 nie ja som negrckala ,len som mávala ťažobu o najedení 😝 nie každá má takéto ťažkosti a ani moja mamina pri nás 3 deťoch negrckala možno to mám aj po nej ...

tinasc
5. jan 2013

@apolenka6 tak držím palce na sono... inak tebe sa čas vlečie, mne zase uteká, aha Lukáš má už dva mesiace 🙂 a nedávno som rodila 🙂 inak mne doktor robil sono na každej poradni 🙂 asi len tak pre seba, ale poukazoval aj mne 🙂

tinasc
5. jan 2013

@dadax84
@apolenka6 nebojte sa, ja som nemala žiadne príznaky, prsia, vracanie nič... akurát neskoršie taký ťažký žalúdok... ani pri dcére nie... tak zažeňte zlé myšlienky 🙂

apolenka6
5. jan 2013

@tinasc áno vlečie sa mi čas som doma nechodím do práce a ešte čakám na ten 12tt a sono a potom mi bude "ľahšie" 😕 a dakujem za upokojenie ..mňa prsia bolia a niekedy ich stískam,mágam či bolia 😝 chúdence 😀 😝
veru letí to Lukáško už má dva mesiace 😅 pri deťoch to letí ,ved zbadám 😉

kostickabonnie
5. jan 2013

@apolenka6 ani sa mi neda robit, aj keby som chcela. Dnes som sa zobudila o osmej a o 11 stej ma uz tak palili oci, zalahnute usi, upchaty nos, tak som opäť ľahla a spala až do 13 tej. Teraz som sa postavila v kuchyni ku sporaku, ze urobim kuraci perkelt s haluskami a asi znova odkväcnem. Horsie je to v noci, lebo zaspim okolo polnoci a o druhej v noci sa zobudim a zasa som hodinu hore. Ja tiez odratavam tie dni do sona, len lutujem toho mojho drobca ☹

apolenka6
5. jan 2013

@kostickabonnie ja som dnes robila špenát ,zemiaky to má mm rád aj ja by som mala špenát teraz 😝
len pekne oddychuj nech ty to čím skôr prejde 😉 je to zlé ked sa necítiš dobre ☹ ,ja v noci spím ešte dobre ,len aspoň 1x za noc idem cikať aj ked nie moc ,ale ma mechúr tlačí 😝 ..aj ja čakám ,že budem vo fáze ked sa mi nebude chcieť spať ,každá tým asi prejde 😕 ..
veru musíme sa tešiť na sono aj ked sme v obavách detičky to cítia 🙄

mirka2010
5. jan 2013

@tinasc ahojky, no vcera som tu ani nebola...uz sme si rano mysleli, ze je to za nami...a potom k veceru zase 38, uz som bola z toho naozaj zufala....tak sme mu ju zase museli zrazat...dnes zatial nic, tuk, tuk, tuk ale uvidime ako zase vecer...a vy sa ako mate??? ako drobcek?

mirka2010
5. jan 2013

@apolenka6 ahojky, dakujeme velmi pekne...uz verim, ze bude dobre...ale poviem ti je to nieco strasne ked je babo chore...fakt, ono je to nasa prva choroba, tiez som totalne neskusena co robit, a hlavne ten strach o neho je priserny!!! tak drzime na sone palce...vsetko bude v maximalnom poriadku, uvidis...tesime sa na fotococku drobceka 🙂

sijust
5. jan 2013

@apolenka6 ahoj babulka,si zlata,ze na nas myslis...mame sa dobre,presne na novy rok sa vyklubal prvy zubisko 😀 tak uz ma okusuje 😅 sviatkovali sme dobre,aj Silvester bol super...isla som spat az o 1nej...akoze na mna uspech,malinka sa ani raz nezobudila,ked sa buchalo a tatik robil ohnostroj,bol vynimocne doma lebo inak na silvestra byva v terene...aj teraz by bol na bratislavskom hrade,ked bol o pol noci ohnostroj na 20te vyrocie vzniku rep.ale kedze mame malu,tak zostal doma...a ty sa ako citis?vsetko v poriadku?brusinko rastie?

sijust
5. jan 2013

@mirka2010 zlaticko moje krasne chorucke,prajem skore uzdravenie...nech ta nic nebolka...deticky by nemali trpiet 😢 opatrujte sa moji zlati 😲

sijust
5. jan 2013

@cmelica zlaticka,dakujeme za pozdrav...mame sa dobre,malinka je zlaticko,aj ked bola v poslednej dobe trosku uplackana,ale prvy zubisko je vonku..huraaa....a vy ako?co nove?branusko nas krasny,stellinka ti posiela pusku 😲

apolenka6
5. jan 2013

@sijust v piatok idem do MT na sono ,tak neviem ako sme narástli už to bude mesiac od posledného sona 😔 tak som nedočkavá 😝 potom dám vedieť 😉 cítim sa dobre ,nič nebolí ,len prsia ,zle mi nie je 🙂 už len drobca vidieť mi chýba ...
tak už máte prvý zúbok 😅 to je radosť,že a teraz pôjdu rad za radom 🙂

apolenka6
5. jan 2013

@mirka2010 som rada,že je malému trošku lepšie ,večer teplota stúpa ,ale už budem menej a menej až nebude vôbec 😉

tinasc
5. jan 2013

@apolenka6 no však potom sa ti nebude vliecť, pri bábätku to bude utekať veru, niekedy možno pri ňom možno až po obede zbadáš, že máš na sebe ešte pyžamo 😀

tinasc
5. jan 2013

@mirka2010 och dúfam, že už nebude teplota... my sa máme dobre, v podstate stále rovnako 🙂

tinasc
5. jan 2013

@sijust jej vy už máte zúbok? super dúfam, že nepotrápil 🙂 a čo je tatino pyrotechnik alebo požiarnik, keď by inak musel byť pri ohňostroji na hrade?

adikasala
6. jan 2013

@sijust vy uz mate zubal? ami este nic zatial vobec ju to netanguje 🙂 neviem kedy jej zacnu vyliezat,,,a le zato ostatne uz stiha vo velkom uz aj na 4 ideme trosku

sijust
6. jan 2013

@tinasc ahoj moja,ano uz mame zubisko a citim ho teda 😅 😝 tatik pracuje vo firme,ktora robi ohnostroje a pyrotechniku,aj ten,co bol na hrade na novy rok...je tam sice obch.manazer,ale ide si robit aj on papiere na odpalovanie,takze bude 2v1 🙂 a vy sa ako mate?co ma Lukinko nove?

sijust
6. jan 2013

@adikasala veru,prvy je vonku,pocitala som,ze to bude trosku neskor,lebo uz teraz ma riadne okusuje,tak neviem,co bude ked ich bude viac 😅 Valentinke babulke nasej krasnej posielame pusku... 🙂

tinasc
6. jan 2013

@sijust no však za chvíľku začnú vyliezať ostatné zuby 🙂 aha takže tatinko bude robiť aj ohňostroje, tak to bude super 🙂 my sa máme dobre, akurát Luky stále štrajkuje v dennom spaní 🙂

dasaa
6. jan 2013

@sijust jeeej tak uz vam rastu zubky to je super.Nam este zatial nie aspon nic nevidno.A ako sa ma Stellinka a ako ty co mate noveho?Pozdravujem Stellinku. 🙂

dasaa
6. jan 2013

Ahoj @tinasc ako sa mate a ako Lukasko?Co mate noveho.

dasaa
6. jan 2013

Ahoj @mirka2010 ako je Maroskovi stale na vas myslim. Pozdrav od nas Maroska a drzime mu prsteky aby bol cim skor zdravucky 😵

dasaa
6. jan 2013

Ahojteeeee tehulky nase @tinka9075 @kostickabonnie @apolenka6 ako sa mate a ako sa maju drobcekovia ? 🙂

dasaa
6. jan 2013

Ahojcek @buba13 ako sa mas nejak tu uz nechodis a ako sa ma Romanko?Uz ho prikrmujes alebo este nie ? 🙂

tinka9075
6. jan 2013

@dasaa ahoj zatial v poriadku 9 idem na screening tak potom už budem spokojnejšia 🙂 🙂 Simonke posielam cmuk na líčko 🙂 🙂

dasaa
6. jan 2013

@tinka9075 budem ti drzat prsteky aby bolo vsetko ok.Simonke odovzdam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre