IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
30. jan 2013

@tinasc tak Lukasko je zlatucky chlapcek...🙂 hlavne je ze prosperuje a ako kazdy spravny chalan, musi byt aj on betarisko...tie noci ma mrzia, nam idu teraz zubky, takze vies si asi predstavit...

mirka2010
30. jan 2013

@apolenka6 tak viem, ze to mate urcite do Prievidze daleko, ale mozno by tam stalo zajst...naozaj, ja som taky obchod este nevidela a ten pristup toho majitela, tak to je nieco co sa dnes ani nevidi...my sme od neho vrali teraz autosedacku, pockal nas o 19.15 pred obchodom, venoval sa nam asi hodinu, kym sme si ju vyskusali, prebrali sme uplne vsetko a to mal uz po pracovnej dobre ako dlho...a tolko kocikov co tam ma...no vsak uvidis,mozno si tam spravite vylet 🙂

adikasala
30. jan 2013

@apolenka6 mojenko krasne rastiete nic sa neboj rastie ti aj do sirky...mamina ja mam ten isty prebalovaci s vanickou iba ze namontovane na vanu v kupelni,,,maximalna spokojnost,,,a valentinka sa krasne mesti este teraz do tej vanicky by si mala vidiet ako sa svachce voda je vsade uz teraz lebo je znej mala kacica 🙂inak domov sa neskutocne tesime a uz myslou aj balim co mi bude treba zobrat vsetko aj nasi uz chystaju sestra uz zaobstarala par veci od kamosiek 🙂

apolenka6
30. jan 2013

@mirka2010 a ako sa volá obchodík? možno mm niekedy nahovorím ked bude lepší čas 😕 máme to ,len 3/4 hod. cestu 🙂 a ak je tam veľký výber to by som potrebovala 🙂
mám rada ked ťa dobre obslúžia ,ale do určitej miery aby som sa vedela aj s mm porozprávať a zhodnotiť čo chceme ..niekedy je to doterné ked je predajca stále v pätách 😖

apolenka6
30. jan 2013

@adikasala dakujem 🙂 no ved záleží aké veľké dieťatko budeme mať a koľko v tej vaničke vydrží ,je taká akurát 😉 to som rada,že sta spokojní ,určite budeme aj my ..
viem si predstaviť ako sa domov tešíííš 😵 ja už nebývam u našich a ked tam idem po týždni aj neskôr tiež som natešená a ty si už veru dávno doma nebola 😉 určite všetko doma pripravia aby ste mali všetko čo treba 🙂 🙂 a ide aj mm? alebo ,len vy dve? 😕

adikasala
30. jan 2013

@apolenka6 mo ideme iba my dve same a na 17 dni to je pecka aspon si to trosku uzijem s malou,,,lebo s mm to nikdy neni ono takto si pochodim po rodine a znamych a povenujem sa aj kamaratkam,,,nikdy doma nestiham,,tak aspon teraz si to vynahradim abudeme doma aj na v noc tak aj sviatky si uzijeme a vodicky na polievacky 🙂

tinasc
30. jan 2013

@mirka2010 ale však ono sa to polepší 🙂 však snáď nebude buntošiť stále 🙂 aj keď tie noci sú kruté, ale musíme vydržať... juj zúbky, no tak tie vedia riadne vytrápiť...

kostickabonnie
30. jan 2013

@apolenka6 mne sa zda, ze ti podrastlo 🙂 takze si nezamestnana? pojdes sa hlasit na urad prace? je mi to luto, kazdeho prepustaju, len ja dobrovolne opustam biznis 😠

mirka2010
31. jan 2013

@apolenka6 no ako sa vola ten obchod nemam ponatia, ale kludne ti to zistim, pripadne ti dam na toho pana cislo...to ci by bol doterny, to sa vobec nemusis bat, on ma taku klientelu, ze on vobec nepotrebuje niekoho obhanat...prave naopak, da taku cenu ako nikde inde a hlavne je, ze aj to co vidis na internete, tak tam si to mozes obzriet, vyskusat...to je obrovska vyhoda...vies, lebo objednas kocik z internete a nemusis byt s nim spokojna, takto si poskusas, vidis a hlavne on ti aj poradi...🙂 my sme kupili kocik v ZA, ale teraz to lutujem, lebo za tu cenu sme mohli mat od neho kocik plus vsetky doplnky...takto som si nanoznik, dazdnik musela kupit extra a tasku ku kociku nemam doteraz, lebo stoji 50 euro a to za tasku nedam...

mirka2010
31. jan 2013

@tinasc no mi hovor...maly uz ma 38 teplotu, v noci som musela dat paralen, tak chudatko plackal, nespokojny bol, ked sa mu pozriem na tie dasienka, take ich ma navrete, ze aj tak ho obdivujem ako to dobre zvlada, ked ho to tak musi boliet...a ako tvoje kojenie??? ci uz davas len um?

mirka2010
31. jan 2013

@kostickabonnie ahojky, ako sa mas???? a uz viete co sa v brusku skryva???

apolenka6
31. jan 2013

@adikasala jej to sa teším,že budete doma aj na Veľkú Noc 😵 si to pekne užijete aj bez mm ,určite ti bude lepšie samej ,myslím to tak,že ked je už on pri tebe už sa musíš aj jemu venovať a prihliadať na neho 😕
domov sladký domov 😵 😵

apolenka6
31. jan 2013

@kostickabonnie no som to pozerala ,podrástlo tak trošku 😝 áno som nezamestnaná ,ale kedže som PN už 4 mesiace PNka mi stále trvá až do MD ,na úrad sa nemusím ísť prihlásiť ked som PN ,a peniaze mi vypláca sociálna a zdravotná ..
keby som nemala DNPO tak to by bolo strašné 😕 jediné šťastie mám ,že ho mám 😝

apolenka6
31. jan 2013

@mirka2010 určite nemáme v pláne objednať kočík cez net ,bez odskúšania ,preto chcem nájsť veľký obchod kočíkov kde majú viacej značiek aby som si to porovnala ,poskúšala ...
ja som to myslela tak všeobecne ,že neznášam takých predajcov,čo ti ani dýchať nedajú ,len tlačia na teba aby si kúpila...
nemyslela som ,že ten tvoj predavač je taký 🙂

tinasc
31. jan 2013

@mirka2010 juj no tie zuby... veru trápia... tak nech mu teplota rýchlo klesne a zuby nech sú čím skôr von... no my už len um, darmo mliečka už nie je ☹

mimi_2
31. jan 2013

@apolenka6 Jéj sa pekne zaokruhľuješ 🙂 , aj ja chcem mať raz také bruškooo... 😵

mirka2010
31. jan 2013

@apolenka6 jasne, ja viem, ze si to nemyslela konkretne na tohto 🙂 len som do dopredu napisala, ze on medzi takych nepatri...ach, take krasne starosit vas cakaju...vyber kocika a vybavicky...juuj,len si to uzivaj, je to krasne, prekrasne obdobie 🙂

mirka2010
31. jan 2013

@tinasc takze uz ste na um? a ako dlho??? no a ako to maly znasal? ci ani nespozoroval?

tinasc
1. feb 2013

@mirka2010 ani si to nevšimol... chutí mu beťárovi jednému...

sijust
1. feb 2013

@mirka2010 Miruska dakujem za podporu 🙂 ako Marosinko?citala som ze vam idu zubky a ze je chorucky...moje zlaticko,joj opatrujte sa...mala je zatial zdravucka,chvalabou...boli sme na poradni...ma skoro presne zdvojnasobenu por.vahu 8255g a 68cm...strasne plakala,pamatala si,ze ju minule ockovali...jooj nedala sa utisit..ale inak je vsetko ok.Zlaticka,tak sa opatrujte a dajte mi prosim vediet,ci ste boli u dr ako ste dopadli...myslim na vas... 😲

sijust
1. feb 2013

@apolenka6 ahoj zlatinko,brusinko krasne rastie,mam z vas radost...taka som zvedava,ze co je v nom 😅 uz kupujete kocik?to su prijemne starosti,ze?ja teraz vyberam sportak...hlava v smutku,aby som dobre vybrala... 🙂 ako sa inak citis?vsetko ok?a vanicku ste krasnu kupili...tam sa bude čvachtat 😀 Stelli sa uz tiez kupe vo vanice,uz sa do vedierka nezmestila,nemohli sme ju vytiahnut,sa tam zasekla 😀 😀 posielame hladkancek na brusku 😲

sijust
1. feb 2013

@cmelica zlaticka,ako sa mate?co nove?Branusko je taky krasny cukricek 🙂 daj mu za mna pusinku...uz papkate mrkvicku?

sijust
1. feb 2013

@dasaa Bambulky,ako sa mate?simonka je take krasne dievcatko,videla som fotky,ale nestiham komentovat...daj jej pusku za nas....nasa Stellka uz sedi sama...nechcelo sa jej velmi stvornozkovat ani plazit,ale uz su naznaky,tak sa tesime 🙂 vcera sme papkali prvy krat kusok chlebika s maslom,dr.povedala,ze uz moze...ja sa tak bojim aby sa nezadrhla,stojim nad nou a sledujem ju 😅 ked sme zacali papat aj ine okrem mliecka,tak mala problemy s kakanim niekedy aj 5dni nic a teraz kazdy den a dnes uz dva krat 😀 uz pije aj z poharika,to je ten co ti aj miruska @mirka2010 spominala avent so sosacikom...pekne si nan zvykla,tak som rada...zub je uz cely vonku a zrejme sa tlaci uz aj druhy...boli sme na poradni,vazi 8255g,mam co vlacit a teraz ma seklo...nemozem sa ani otocit,zohnut hlavu,nic...ach,otrasne...a vy mate zlatko co nove?

sijust
1. feb 2013

@tinasc moja a vy sa ako mate?co nove?

kostickabonnie
1. feb 2013

@mirka2010 a vsetky ostatne mamicky @cmelica, @dasaa, @sijust, @adikasala, @walta @tinasc🙂 pisem tu teraz pomenej, lebo v julovkach si piseme s tehulkami v rovnakom stadiu. Predsa len sme par mesiacov za vami a vy uz riesite zubky, kasicky, kym my este len prve kopanceky a tehotenske maniere. Dufam, ze sa nehnevate 😉
Mam sa celkom dobre, pracovne este stale dotahujem minulorocne resty, ale trva mi to preto tak dlho, lebo ked sa mi nechce, tak nerobim a basta ! Zistila som, ze pretazovanie mi nerobi dobre. Vcera som napr. chcela dokoncit nejake dokumenty na web stranku a potiahla som do druhej a dnes som uplne mimo - vsetko picha, je zle od zaludka tak. Preto radsej pomalsie, vsak oni pockaju, nie? 😉
Dnes som bola na druhych tripple testoch, poradna je az 11.2., touž budem 17+6, takze mozno sa drobcek ukaze, co skryva. Este nič nekupujem, lebo som zistila, ze taky vyber kočíka je neskutočne náročný 😀 😀 Nechávam na neskôr, tak na jar, keď sa človeku bude chcieť ist von, hlavne nebude blato a mokro a vsade same choroby - tu zmizol vsetok sneh za 2 dni. Pozdravujem Maroška, Branuska, Simonku, Stellinku, Valentinku a Lukiho dufam, že sú detičky vymenované v správnom poradí 😀 😀 Neviete, ako sa má @majca55 ?

dasaa
1. feb 2013

Ahooooj @kostickabonnie v pohode aspon ze sa tu aj ukazes.Tak to mas pravdu ze teraz riesime kasicky atd ale jasneeee ze sme zvedave aj na vas a na vasich drobcekov 🙂.Tiez sme si pisali ako to vsetko prebiehalo prve pohyby je to dobre ked mas ludi co maju taky termin ako ty aspon si radite navzajom ako mi sme si radili.Ale nezabudni na nas.Tak to som zvedava ci sa ukaze co to bude.A s tou pracou davaj pozor uz telo ti dava na javo ze ziadne namahanie.Len si pekne uzivaj tehotenstvo lebo sa ani nenazdas a uz budes mat drobceka pri sebe.O @majca55 tiez nic neviem ☹

dasaa
1. feb 2013

Ahoj @sijust Mame sa dobre aj ked ma trosku trapi ze Simonka nechce pit cajik aj ked doktorka mi povedala ze to nevadi ze nie je smedna ale aj tak ma to stve bo nemoze byt nesmedna cele dni.Inak uz sme zacali chodit vonku konecne sa aj da len som zvedava dokedy.Jeeeej tak uz sedi to je super no moja je nejaka leniva ked sa otoci na brusko tak dlho nevidrzi a potom zacne plakat tak ako dnes ☹Zatial nesedime a nelozime ale dviha sa na sedenie.Ani zubky este nemame.No Simonka zatial pekne mi kakala od zaciatku ked som jej davala prikrmy az do teraz .Dakujem a odovzdam.Pozdrav od nas Stellinku a tesime sa na nove fotecky 🙂 🙂

dasaa
1. feb 2013

Ahoj @mirka2010 dakujem za info ohladom poharika.A ako boli ste u lekarky s Maroskom? Ako ste dopadli dufam ze je vsetko ok a ze Maroskovi je uz lepsie.

skaredekacatko
1. feb 2013

@mirka2010 apolenka6 ak sa mozem zapojit do diskusie, tak tenobchod sa vola barbora toho majitela trochu poznam segra unho brala kocik jane a este ine veci a bola nadmieru spokojna. Bola som snou venoval sa nam nadmieru este jej bol aj postielku zmontovat, kedze vtedy unas nemal kto. Aj ja sa knemu chystam ked bude cas 😀 a kamoska si tiez zvykla unho kupovat vsetko okrem oblecenia.

majca55
1. feb 2013

@kostickabonnie @dasaa ahojte babulky ako som rada,že ste si n mna spomenuli 🙂 tak mam sa dobre uživam rozne vitaminy a snažilkujeme sa 😵 😵 stale sa čitam,ale moc neprispievam.
@dasaa bambulka je velmi zlata a velika už posielam cmuk 😲
@kostickabonnie moja tebe svieti už krasny tt 😵 držim palečky a hladkam fazulku 😲 čakam čo napišem že nosiš v domčkeku 😵 pozdravujem vas tu všetkych 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre