IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
6. dec 2011

@sijust ahooooj... dakujeme krasne... vcera mi moja dr. napisala aj termin nastupu na matersku, lebo moja sefka si to vyziadala, lebo musi za mna hladat nahradu od druheho polroka, lebo ucim. Na matersku by som mala nastupit 12.2.2012. December sa suchne, nejako januar odkrutim a mozno aj vo februari tie dva tyzdne pojdem na dovolenku, alebo na PN, ked sa mi uz nebude chciet ucit. Uvidim, ako budem zvladat situejšn 😉

mirka2010
6. dec 2011

@zuzana151 ahoj zlaticko.....moja tak moc na teba myslim....esteze mam v novom domceku uz internet...aj ked troska obmedzujuci, ale ako docasne riesenie to staci...dakujeme za pochvalu fotociek..este urcite nejake pridame...to som len brusinko dala tak narychlo vcera u nasich....tak ako sa mas???? pride malicka na svet na Mikulasa??????? jeeeej, to by bolo naozaj nadhera....urcite ti verim, ze ti je v nemocnici zle a smutno a hlavne ze si v poriadnom strese...ale vsetko dobre dopadne...a malicka pride na svet zdravucka a budes coskoro stastna mamicka....daj co najskor vediet, co je s tebou, oki??? pa a cmuk

e.skovka
6. dec 2011

@kostickabonnie hej mavam 32dnove. dochtorko mi raz povedal ze pri 32dnovych byva vacsinou ovulacia na 18ty den.. ja som taka nedockavaa 🙂 🙂 🙂
@cmelica dnes si zavolam kedy idem na dalsie asi az podla vysledkov krvi mi to stanovia. len dufam ze je vsetko v poriadku..

mirka2010
6. dec 2011

@majca55 moje zlatko 🙂 tak ty si tehulkaaaaaaaaaaa????? jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 to je uzasna sprava....velmi sa tesime...velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

dadax84
6. dec 2011

Ahojte vsetky co mi drzali palce, IUI mam za sebou, folik bol uz prasknuty, vsetko prebehlo OK. IUI mi robila pani doktorka Culbova, bola uzasna az na mensi problem ze sa tam nemohla dostat, musela mi posunut krcok, ak som to dobre pochopila, a to bola taka strasna bolest, no ale zvladla som to. Takze uvidime ci sa zadarilo o 14 dni. Dakujem Vam vsetkym za podporu, ste zlate 🙂 🙂 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@dadax84 júj teraz budeme na teba mysliet doktorka je fain je to docentova škola 🙂

grolina
6. dec 2011

Aj my sme boli v Heliose a tiez sa nam podarilo na prvy krat, maly ma uz sedem mesiacov.

majca55
6. dec 2011

@alibabaa dakujem zlatko moc 😵 a posielam ti tehu vírusíky 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

majca55
6. dec 2011

@mirka2010 dakujem moja si zlatá 😵 😵 😵

majca55
6. dec 2011

@buba13 @cmelica babulky moje moc moc vám dakujem 😵 😵 😵

majca55
6. dec 2011

@dadax84 tfuj tfuj,aby da ti fazulka pekne uhniezdila 😵 😵

cmelica
6. dec 2011

@dadax84 ahoj 🙂 🙂 drzkam palce aby na konci boli krasne // 🙂 🙂
aj mne posuvali krcok pri prvom IUI 😖 ale dalo sa to zniest, az ta ceta domov v aute bola nekonecna 😒

zuzana151
6. dec 2011

Ahojte kamaratky z konika, narodila som sa dnes o 11.30 hod. s mierami 3500g a 50g. Zatial som bola s maminkou len asi cca 1 minutu tak sme obidve smutne,ale ked bude maminka schopna chodit urcite uz budeme stale spolu. Sme zdrave a dakujeme vam vsetkym ze ste boli take zlate a mysleli na nas! Ked budeme uz domka,tak maminka pripoji aj moje fotky - z mobilu jej to nejde. ;) vasa nova kamoska Olivia

tinka9075
6. dec 2011

@zuzana151 ahoj Olívia prajem ti vela zdravíčka a štastia aj maminke aby ste boli zachvílu spolu 😉

zuzana151
6. dec 2011

Olivia

tinka9075
6. dec 2011

@zuzana151 krásna babulka 🙂

apolenka6
6. dec 2011

@zuzana151 jééééé ta je zlatáááááá 😅 😅 😅 😅 tak už je na svete!! GRATULUJEM!!!!!

cmelica
6. dec 2011

@zuzana151 jeee krasna Olivinka 🙂 🙂 🙂 Gratulka velika a prajem vela vela zdravicka 🙂 🙂
ako sa citi maminka??

majca55
6. dec 2011

@zuzana151 moja veľká gratulka malá je nádherná cmuk 😲 😲 😲 prajem veľa zdravíčka a radostí 😵 😵 😵

kostickabonnie
6. dec 2011

@dadax84 vitaj medzi cakatelkami 🙂

apolenka6
6. dec 2011

@adikasala veru dieťa v živote určite zmení život .....ja som sa rozhodla,že tiež si skorej postavím stromček,nech ma aspoň niečo teší a nech si ho užijem ved ho máme krátko 😉 aj ja budem musieť počkať na mm nech mi ho tiež prinesie z pivnice 😀 no a dnes v robote som sa dozvedela že na štedrý deň budem v robote ☹ ☹ 😔 😠 😖 😒 tak som "natešená" 🙄

cmelica
6. dec 2011

@apolenka6 ahoj!!!prosim ta a to robite este aj na Vianoce???a to uz preco?? 😖 😖

apolenka6
6. dec 2011

@cmelica ahoj ! no pracujem v obchode ,predávam topánky,textil ,galantéiu ...nikdy sme nemali otvorené a myslím si že to bude zbytočné....keby sme aspoň v nákupnom centre ,ale nie malé mestečko ....ono by mi to nevadilo do 12 hod, len potom sa budem nahánať s varením a budem večer unavená a to budú celé Vianoce ☹ keby som mala doma "stolček prestri sa!" 😕 🙄

dasaa
6. dec 2011

@zuzana151 krasnucka je malicka 🙂 prajem vela zdravicka a radosti. 😉 a Gratulujem

apolenka6
6. dec 2011

@tinasc čitala si knihu sila? 😕 😅 ked si vsugeruješ ,že budeš chorá tak to tak aj bude...no,no,no! neboj nič také ,budeš mať krásne a veselé vianoce 🙂 🙂 🙂

cmelica
6. dec 2011

@apolenka6 veru ,asi to bude aj zbytocne 😒 a nemoze ist len veduca??? 🙂
ale aj tak to budu urcite kuzelne vianoce 🙂 🙂 budes varit den pred tym a mas vianoce na 2 dni 😀

cmelica
6. dec 2011

@dasaa ako sa mame??

dasaa
6. dec 2011

@cmelica nic moc ☹ A ty?

apolenka6
6. dec 2011

@cmelica no len keby som nebola v práci do 17hod. a potom večer makať 😒 škoda slov na túto tému,len si kazím náladu ...

cmelica
6. dec 2011

@apolenka6 tak ako sa nam mas??darceky nakupene?? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre