IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
29. feb 2012

@tinasc juj moje chuda radšej chod nebojkaj fazulka je u mamičky dobre uhniezdená dávaj si pozor moja a radšej to poriadne vylež 😉

tinka9075
29. feb 2012

@tinasc ja som ti ani negratulovala k fazulke 🙂 🙂 radšej k doktorovi chod nech ti niečo dá 😉 😉

cmelica
29. feb 2012

@tinasc nebojkaj moja 🙂 drobcek je v poriadku ,pekne v teplucku 🙂 len chod az sa na teba pozrie 😵

tinasc
29. feb 2012

@majca55
@tinka9075
@cmelica ďakujem vám, veru už ma to nebaví, možno mi ani nič nedá, len chcem vedieť, že nemám nič na pľúcach, alebo nech mi aj dá, len už sa mi nechce kašľať... škoda, že to, či je fazulka v poriadku uvidím až o dva týždne...

tinka9075
29. feb 2012

@tinasc neboj fazulka bude v poriadku 🙂 🙂

majca55
29. feb 2012

@tinasc silno ti budem držať palce aj všetky babulky tu moja 😵 😵

kuspitka
1. mar 2012

@tinka9075 joj moja tak som veľmi verila,ale ked ty si už odhodlaná isť na IVF tak hor sa do toho...ja uz len IUI

ketere
1. mar 2012

@tinasc jéééj, čo to tu čítam, gratulka preveliká 🙂))))) v ktorom tt si? želám skoré uzdravenie 😉

cmelica
1. mar 2012

@sijust ahooj!!!ako moja,mate bambulku potvrdenu???

cmelica
1. mar 2012

@dasaa moja ako si dnes dopadla u dokiho???

@tinasc moja a ty ako??predpisal ti niake lieky??

cmelica
1. mar 2012

@buba13 ako sa mas???

tinasc
1. mar 2012

@ketere ďakujem, ale len veľmi opatrne 🙂

tinasc
1. mar 2012

@cmelica vieš čo, ešte som nebola, dobre som sa v noci vyspala bez zakašľania, zatiaľ som kašľala len málo, ešte som si dala dnes, čo to bude, ak to bude dnes ešte také ako včera, tak zajtra na betón pôjdem... inak som definitívne prešla na Stodal, tuším mi na noc pomohol, aj dnes je to akési lepšie, síce som si musela párkrát odkašľať, ale nie je to také dusivé ako včera... tak uvidím 😉

cmelica
1. mar 2012

@tinasc 🙂 hlavne,ze ti je lepsie ako vcera 🙂 🙂 🙂 tak sa pekne drzkaj a leskaj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katla
1. mar 2012

Kocky, viete poradit? Mozu sa po KET (ET) brat lieky na alergiu alebo je lepsie ich vysadit? Dik

sherny
1. mar 2012

@kuspitka ahoj prosím ťa, prečo ty môžeš ísť iba na IUI?

kuspitka
1. mar 2012

@sherny lebo na IVF už nemáme peniaze a verím,že IUI bu u nas uspšné ,len neviem na ktorý kraát..

sherny
1. mar 2012

@kuspitka aha, ja som myslela, či po zdrav. stránke... a koľko platíte za IUI? ja som bola na jednom a platila som 45 eur, ale neúspešne ☹

kuspitka
1. mar 2012

@sherny tak my viacej 150eur

sherny
1. mar 2012

@kuspitka juhá, a prečo tak veľa?

kuspitka
1. mar 2012

@sherny prepáč ,ale ak to sem napíšem a chodia sem niektoré tu ,kde bývam a oni radi klebetie...

kostickabonnie
1. mar 2012

@tinasc ja kaslem od Vianoc -taky suchy drazdivy, tiez sa toho neviem zbavit, nepomahali mi ani kvapky stoptusin, tak som teraz kupila tie tabletky stopex co reklamuju - snad to uz pomoze,, lebo si tiez zacinam mysliet, ze mam astmu alebo co

tinasc
1. mar 2012

@kostickabonnie
@cmelica je to lepšie ako včera, ale aj tak som sa rozhodla, že asi skočím zajtra, dnes ho mám zas hlienovitý, ja už neviem, raz kašlem sucho, potom zase vykašliavam... no uvidím 😉

kuspitka
1. mar 2012

@tinasc a ty si ,ako daleko ides na IUI ci,ako?

tinasc
1. mar 2012

@kuspitka ja som po ivf 😉

kuspitka
1. mar 2012

@tinasc a koľký deň?

tinasc
1. mar 2012

@kuspitka podľa poslednej ms by som mala byť v 6tt...

kuspitka
1. mar 2012

@tinasc aj si si robila test?aké vitamíny si užívala?

kostickabonnie
1. mar 2012

@tinasc hlien sa spravi, ked pijes alebo jes mlieko a mliecne vyrobky....ale nepomoze to velmi vyliecit kasel ....rychlo sa uzdrav 😉

tinasc
1. mar 2012

@kostickabonnie viem, práveže mlieko nepijem, viem, že to zahlieňuje... no uvidím ako sa to vyvinie... bábo má dobré cvičenie v brušku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre