IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
15. apr 2012

@ursula5 Jarinka moooooc pozdravujeme 🙂🙂🙂 a len nech si uziva pohodicku 🙂 ved to je tak dolezite v tehotenstve, presne ako pises, ked je zena kludna tak aj babo to potom vrati...teda, ja to aspon zatial pocitujem u nasej lasky, ze je to take kludne babatko, tuk, tuk, tuk...uvidime, ked bude chodit...aky bude 🙂 inak, kojenie, to je cela veda...naozaj, ked mi prestalo ist mliecko z toho jedneho prsnika, mna az depresia chytila, ved ja tak tuzim, aby bol co najdlsie kojeny...ja verim, ze aj bude, tuk, tuk, tuk.ved tomu babu sa dava tolko materskym mlieckom....aj tebe prajem nech Jarinko ma od maminky co najviac mliecka...a pozeram, ze uz ste v 24tt 🙂 to tak letiiiii 🙂 Jarinko je uz urcite krasne babatko...chystate sa aj na 4D? my sme boli v 26tt, preto sa pytam...

mistisa
15. apr 2012

@tinka9075 ahojko citam ze chodis do Gin fivu aj si bola na IUI? este som necitala vsetko mozno to tu pises 😅 my totiz chodime dogin fivu chodim dr.drabekovi 🙂 pred dvomi tyzdnami mi robil laparku mala som PCO zhrubnute steny vajecnikov a priechodnost bola velmi tazka ale nakoniec po niekolkych vstreknutiach tekutiny mohli priechodnost potvrdit.bola som na kontrole a dr. povedal ze je vsetko oki.dal mi clostylbegyt a mam ho zacat uzivat na 5 DC do 9 DC a potom na 11-12 DC na kontrolu a na krv.no a ked budu foliky tak hned ideme na IUI ideme na prve tak preto som tu zavitala a hladam niekoho kto mi o tom povie viac 🙂 😅 😉 😉

tinka9075
15. apr 2012

@mistisa ahoj ja som bola v GinFive na ivf úred troma rokmi potom som zmenila centrum na iui som bola v Iscare ale zajtra volám do GinFiv a objednám sa na konzultáciu a chceme íst na ivf ja som chodila k Harbulákovi 🙂 🙂

mistisa
15. apr 2012

@tinka9075 aha no my zatial IUI a uvidime .povedal ze ked sa po laparke podari vyvolat ovulacia mame vyhrane tak uvidime 🙂 kolko snazilkujete vy? asi dlho ked uz IVF co?

tinka9075
15. apr 2012

@mistisa ja som bola na iui 3krát a na ivf 2krát a teraz chcem íst na 3ivf tak verím že sa podarí ja som zostala tehu aj po iui ale o bábo som prišla 😒 snažíme sa dost dlho 😒

tinka9075
15. apr 2012

@majca55 zajtra budem na teba moc mysliet 🙂

majca55
15. apr 2012

@tinka9075 dakujem ti bojím sa strašne 😕

tinka9075
15. apr 2012

@majca55 neboj vyjde to uvidíš ja idem zajtra volat do centra som zvedavá kedy ma objednajú 🙂

mistisa
15. apr 2012

@tinka9075 aha no tiez dost toho teda.no budem drzat palceky nech to uz konecne vide 🙂 my tak s doktormi snazilkujeme 3 roky ale pred tym 4 roky sme sa nebranili takze za 7 rokov som neostala tehu. 😠 😠 teraz som po tej laparke tak uvidime hadam ma precistili 🙂 len uz nechceme cakat a skusat prirodzene po takej dobe uz chceme rovno IUI tak sa modlime ze to vide .ale nie je moc velka uspesnost na prvy krat ze? ci? ako u koho asi.hm no to ma mrzi musi to byt neprijemne ☹ ale neboj ako sa hovori do tretice vsetko dobre takze teraz to uz isto vide 😉 😉

tinka9075
15. apr 2012

@mistisa dakujem aj ja budem držat tebe palce 🙂 ja mám všetko v poriadku aj ked zostanem tehu len to neudržím ale budem si pichat celé tehu injekcie snád to zvládnem 😉 poznám pár kočiek ktoré zostali tehu na prvé iui 😉 😉

majca55
15. apr 2012

@tinka9075 držím palce nech je to čo najskor 😵

mistisa
15. apr 2012

@tinka9075 aha no to iste mala moja svagrina mala slabunku maternicu.tiez chodili na IVF . tak to by si mala v pohodke potom zvladnut no budem ti drzat palceky a kedy ides na IVF? ci uvidis na kedy ta objednaju co? no bodaj by to tak bolo 🙂 najradsej by som prirodzene ale ked nepojde tak nepojde.ja som nikdy nemala ovulku tak dufam ze po tej laparke mi vajecniky preberu k zivotu a budem ovulovat 😉 😉

tinka9075
15. apr 2012

@majca55 dakujem dúfam že to bude skoro poslala som ti srdiečko 🙂 🙂

tinka9075
15. apr 2012

@mistisa uvidím kedy ma objednajú a hned podpíšem žiadost na ivf tak počítam niekedy v júni v júli 🙂 🙂 podarí sa ti otehotniet po iui uvidíš 🙂 🙂

majca55
15. apr 2012

@tinka9075 jej dakujem moc dúfam,že mi prinesie šťastie 😵

tinka9075
15. apr 2012

@majca55 prinesie ja to viem ozaj čo je s cmelica nevieš?dlho tu nebola...

ursula5
15. apr 2012

@mirka2010 veru tie týždne strašne pribúdajú, čo raz rýchlejšie 😀 neviem či pôjdeme na 4D akosi sa neviem rozhodnúť v čom je to lepšie ako 3D a my sme boli na špeciálnych aj v 21tt aj v 13tt.
Pozriem si to na nete v tom prenatale tam je všetko pekne vysvetlené, uvidím musím sa rozhodnúť 🙂
Ale možno by som šla aj manžel by sa potešil.
Prajem dobrú nôcku Tebe aj Maroškovi, idem oddychovať, lebo mám ešte po večeroch brigádu a cez týždeň ešte DPH a v robote tiež kopec papierov tak hádam to všetko stihnem 😀 😀

majca55
15. apr 2012

@tinka9075 je v nemocnici ☹ chuda naše ale všetky vás pozdravuje malinké je v poriadku špinila 😲

tinka9075
15. apr 2012

@majca55 tak ju pozdravuj a nech sa drží ale hlavne že malinké je v poriadku 😉

majca55
15. apr 2012

@tinka9075 odkážem idem spať čaká má ťažký deň 😝 dobrú noc ti prajem a zajtra nech ťa čo najskor objednajú 😵

tinka9075
15. apr 2012

@majca55 ahoj dobrú nocku 😔 a zajtra čakám peknú správičku 🙂 🙂

dadax84
15. apr 2012

@majca55 Ahoj, tak aj odo mna pozdrav cmelicu, ze na nu myslim, som ani nevedela ze je v nemocnici. A tebe moja na zajtra drzim velmi palceky. Cakame na dobre spravy, tak nam to tu rychlo napis 🙂 🙂 🙂 🙂

dadax84
15. apr 2012

Ahojte kocky, poculi ste o tom, ze zdravotne poistovne chcu zrusit ciastocne preplacanie IVF? A docielit to, aby si to pacient hradil sam a v plnej sume. Ja som to citala tu na MK, a baby pisali ze im to uz rozpravali doktori v centrach 😒 Co vy na to? 😒

tinasc
16. apr 2012

@majca55 juj naša cmelica zase špinila? pozdrav ju, že na ňu myslíme 🙂 super, že malinké je v poriadku 🙂

tinasc
16. apr 2012

@dadax84 je to strašné, tým čo chcú mať deti a nemôžu mať prirodzene len zase sťažia situáciu... a to chcú aby sa rodilo veľa detí... takto to nedocielia... a z čoho budú žiť tie centrá? veď to budú mať veľký odliv pacientov... nie každý na to má a ak aj naškrabe, tak sa to na prvýkrát nemusí podariť... ach jo...

ursula5
16. apr 2012

@dadax84 radšej sa k tomu ani vyjadrovať nejdem! nech sa nám tu rodia hlavne čiernejší spoluobčania, tí nepotrebujú ani IVF proste nič a všetko majú z našich peňazí, ale keď chce niečo normálne zarábajúci a pri spievajúci do systému tak nie plať si to sám! proste sa škoda rozčuľovať

dadax84
16. apr 2012

@tinasc Mozno sa uz narodilo vela deti, a dalsie stat uz asi nepotrebuje 😀

dadax84
16. apr 2012

@ursula5 Presne tak, asi je skoda sa nad tym zamyslat. A to v lete chcem ist na IVF, dufam ze to stihnem. A najlepsie by mi bolo podat ziadost uz teraz, kto vie, mozno uz ani ziadosti neschvaluju 😠 a mozno hej ale kazdej stej 😀

tinasc
16. apr 2012

@dadax84 je to veľmi nespravodlivé ☹

kuspitka
16. apr 2012

a to chcu všetký poisťovne..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre