IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
15. apr 2011

@hope2011 a sme sa bavili o sliaci? neviem k comu ho mam priradit.. som sa uz myslela ze p.kopacovu som si pomylilia ze je od piestan... uz mam kontakt na toho nasho kamarata a uz len dohodnut stretko a pokecat s nim o tom panovi 🙂 mm to vsetko zasa hodil na moje plecia... niekedy mam pocit, ze nezvladam vsetko co mi navala...

adikasala
15. apr 2011

@apolenka6
@hope2011
@fomarik
@zuzanka7834
@katy33
@tinasc ahojte babenky moje spriaznene dusicky tak sa vam ozyvam po mojej iui,vcera som tu nebola chcela som trosku vypnut,,,a nabrat trosku pozitivnej energie,a okrem toho som sa venovala mojmu drahemu,lebo v poslednom case len mrmlal ze som stale na tom koniku.tak som nechcela provokovat pred dnesnym dnom.takze iui bola v pooriadku,trosku som len citila ako vosla do maternice stym kateterom. moj drahy ale rano mal problem,nedarilo sa mu so spermoskami.a nakoniec sme mali 100 milionov!!!!pekne cislo.ked to uz teraz nevyde tak ma asi porazii!!!zacinam mat bolest na uzlinke mojej slavnej,neviem cim to bude asi neznasam tie inekcie ci co...nevadi nejako to prezijeme len aby o dva tyzdne bolo z toho tehulo 😲 😀

hope2011
15. apr 2011

@alibabaa no ja tam idem v pondelok na sono, takze sa ich opytat priamo......bude to tak lepsie, hlavne nech viem, no com som🙂

hope2011
15. apr 2011

@adikasala ahojkyyy, tak super ze to uz mas za sebou...tak posielam vsetku pozitivnu energiu vasim plavcom a vajickam, nech sa pekne stretnu a nech je z toho vytuzene tehuuuuuu. krasne si oddychni, ide vikend, rozmaznavaj sa a nic nerob...venuj sa manzelikovi a uvidis, ani sa nezdas a o chvilu budes tehulka 🙂🙂🙂

alibabaa
15. apr 2011

@adikasala drzim moc moc palceky.. sa tvoj m pochlapil teda.. my sme mali len 1/5 z toho...

hope2011
15. apr 2011

@alibabaa joooj, prepac, to som si pomyslila s tym panom...som mala pocit ze je zo sliaca...ale on je niekde tam od ba, vsak???? to uz je piatok, tak som pomylena poriadne....konecne vikend...len keby sa nemuselo upratovat....ale pozitivne je, ze ta velka noc prinesie aspon volne dniky navyse🙂

pici
15. apr 2011

ahojte babulky.. tak dva mrnouse su uz u mna v brusku :D

adikasala
15. apr 2011

@hope2011
@alibabaa dakujem babenkysom trosku ubolena tam dolu,aleto patri ktomu!!!!hore som velmi pozitivne naladena a ked som videla to cislo manzelove normalne som nechapala,a to tento tyzden bral aj lieky na pustenie hlienov bol trochu nachladnuty.uz som pocitala s najhorsim a pozrime sa aky sme bojovnici 😀 😀 pytala som sa v lsabaku kolko ich musi byt minimalne povedali ze aspon 7 milionov...na iui

adikasala
15. apr 2011

@pici jej superrrrr polovicna tehulaaaaa .drzim:velke palciskaaaa-D v akom zlozemni boli kolko bunkove?a kedy budes testovat?ja som po iui teraz oddychujem!!!

adikasala
15. apr 2011

@hope2011 a nevyde ti iui velku noc???

alibabaa
15. apr 2011

@pici tak sa pekne opatruj 🙂 budem drzat silno palceky 🙂

adikasala
15. apr 2011

@zuzanka7834 zuzi ked uz teraz to nebude osud tak neviem ako to nazvat aj ja mam na plane si urobyt marodku v juli vratane tehotenstva a mozno aj skor....toto uz musi vyjst na stoproooo. a auguste sa vidime s bruskami!!!

pici
15. apr 2011

@adikasala ja vobec neviem. tusim vravela morule a vybrali tie najlepsie ostatne este kultivuju lebo sa delili trosku pomalsie ako tieto.. testovat asi nebudem. na krv idem po velkej noci prvy krat 11 den po a potom 14

pici
15. apr 2011

dakujem za podporu idem si trosku lahnut lebo ma lame od rana po tom diazepame

adikasala
15. apr 2011

@pici tak budeme testovat spolu respektivne mat tehotenstvo potvrdene!!!zelam ti aby to bolo pozitivne a nech nam tieto dni uletia.

pici
15. apr 2011

@adikasala ano ano a strelicia takisto... my sme mali naraz vklad.... juchuuuuuuuuuuuuuuuuuu idem trosku spat lebo ma berie

katy33
15. apr 2011

@pici ...zlatino, tak pekne odpočivaj teraz....juuuj, nech sa len pekne zakutkaju obe fazulky, za to trapenie, si dve zaslužiš a ani o jedno menej 😀 😝 ...prajem ti to z celeho srdiečka a verim, že už je z teba tehulka a budeš nou najmenej 40 krasnych tyždnov 😉 ....a aj to bolelo, či 😕

pici
15. apr 2011

@katy33 no bolelo ma ked do ma dzgala tie americke hnusne klieste... ale samotny trasfer ani neviem kedy mi robila... lebo tie klieste tak boleli :D a ja furt cakala kedy to pride :D a nic :D juchuuuuuuuuuuuuuu

katy33
15. apr 2011

@adikasala ...no mojenko, tak ty koky, že aky počet moreplavcov 😕 😅 ...dobre mm našetril a ešte ho nahovor, nech pekne doma poistite, že budeš spokojna, ked ich bude aspon 40 mil. 😀 ....ja to tiež tak citim v kostiach, že teraz budu z nas tehulky jedna za druhou..... a vy to budete viest, kočenky moje 😀 😉 ....nech ta ta uzlinka znova nehneva, ale aspon už vieš , že je to naozaj z tej inj....tak nôžky na kanapku a lažo-plažo 😉

katy33
15. apr 2011

@pici ...brrr, už len ten nazov,,am.kliešte,, a chlpy mi stoja radom 😖 ...krasne hladkaj bruško, aby fazulky vedeli, ako ich veeelmi lubinkaš 😉 ...tak by som ti priala všetky tehu priznaky a čo najskôr 😀 😝 ...aj maš teraz niečo na vkladanie?

pici
15. apr 2011

@katy33 ano 7 mi zmrazili.. a v pondelok bude volat este kolko ostane z tychto :D tak nejakych bracekov tam este mame

kaaaty
15. apr 2011

@pici ahoj mas to za sebou...moc ti drzim palceky 🙂

kaaaty
15. apr 2011

@pici a vlastne zostali vam vsetky? viem ze ste polku dali napichnut a polku normalne...a to ktore mrazili...a co tie ostane....

katy33
15. apr 2011

@pici ...no tak určite dalšie nebude treba....a ty maš šikovnučke embrijka, tak ja si myslim že ešte bude vela mrazačikov 😉 ...čo potom s nimi?

adikasala
15. apr 2011

@katy33 no ta uzlinka bude z toho urcite!!!ale nejako to pretrpim len aby bola zomna tehula o dva tyzdne!!!mm mal super moreplavcov co???aj mi skoro oci vyliezli ked som to videla cierne na bielom,aj som ich ctila...taky vodopad domna pustila!!!! 😀 😀 😀

zuzancek22
15. apr 2011

@pici tak to je krááááása už sa teším ako to tu odšartuješ, a ukážeš ako to vychádza ivf na 1 krát.

katy33
15. apr 2011

@zuzancek22 ....jeeej, Zuzinka naša a ty sa nam ako maš, boli už vysledky z krvičky?...dufam, že dopadli dobre a vy sa budete môct vrhnut do boja za vašu fazulku 😉

zuzancek22
15. apr 2011

@katy33 ano síce doki nemal moc čas, ale povedal že podla neho je to také aké by to malo na 12 dc byť, tak či sa v centre aj nepomílili, ved uvidíme koncom mesiaca idem zase, a ak už konečne bude ten HP dobrý tak snád mi aj tu žiadosť odošlu

katy33
15. apr 2011

@zuzancek22 ...super, moje, verim, že bude vporiadku, ved nie je možne, aby boli v HP take velke vykyvy, či 😕 ...ono to určite zaleži aj od okolnosti, či ma človek nervy, stresy, to všetko hormony ovplyvnuje, takže kludok, a ja si želam, aby si už v lete mala po ET a bola z teba krasna tehulka, ale ved tu žiadost ti nemohli odoslat i tak, ved než ti to schvalia, a ono ma ta žiadost určite mesiace platnost 😕

kuspitka
15. apr 2011

@fomarik ahoj moja.
tak ano chcela by som dalsie babo.ale az auguste,alebo este kus neskor.malu mam strasne narocnu tak asi by som to nezvladala vsetko mat dve deti.staci mi zatial mala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre