IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
5. okt 2011

@ursula5 dakujem dufam ze aj ty nas prekvapis takou spravou

ursula5
5. okt 2011

@petuska123 ja tiež dúfam v kútiku duše 😉 tak sa šetri a maličkému nech sa dobre darí 🙂

mirka2010
5. okt 2011

@ursula5 peniaze vobec neries...proste ti pomozem a hotovo 🙂 takze 4 kusy? idem nachystat a poslat 🙂

ursula5
5. okt 2011

@mirka2010 ďakujem Ti fakt moc pekne, si zlatko 🙂

mirka2010
5. okt 2011

@ursula5 vobec nemas za co, treba si tu pomahat 🙂 a najstastnejsia budem ked bude malicke v brusku a ty mi napises, ze na testiku su // to bude pre mna to naj, naj 🙂

ursula5
5. okt 2011

@mirka2010 tak fajn ja budem tiež najšťastnejšia ak bude maličké v brušku, ešte raz dík do piatka to tu hádam bude 😉

kaaaty
5. okt 2011

@ketere super a chcete vediet či bude chalapec alebo dievčatko? Boli sme včera na usg a všetko ok asi ale este nebolo vidno všetko tak pojdeme ešte o tri týždne....už aj pohyby cítime 🙂

katy33
5. okt 2011

@petuska123 No, mojenko, tak mame tu dalši krasny zázrak, určite je tam krasna fazulka 😀 A ako ta napadlo urobit si test 😕 🙂 ...mala si tušaka 😝 ...to je užasne, držim silno všetky prstiska, potichučku gratulujeme, nech len fazulka krasne rastie do krasy...to bolo prekvapčo, čoooo 😀 😀 😀

walta
5. okt 2011

@tinasc dakujem aj tebe moja... nech to cim skor prejde, mam strasny kasel 😒

walta
5. okt 2011

@katy33 dakujeeeeem krasne

katy33
5. okt 2011

@apolenka6 Mojenko, dopadlo to celkom fajn, len dr.oči vybehli nad tym, aka je malinka velka 😕 🙂 ...krčok stalee skrateny, no neotvara sa 😉 ...vraj musime malinku udržat v brušku aspon do ukončenia 37tt, kym sa dovivijaju plucka, no ale mam ratat s tym, že sa bude pytat na svet skôr-určite pred terminom, ked je taka velka...sa ma aj pytala, že kolko som pribrala, s malou dušičkou som odpoedala, že 8kg, ale však to nie je vela, či? A ešte sa ma stihla opytat, že ako ju chcem porodit, ked je bude taka velka 😕 🙄 😝 ale sestrička ma ukludnila, že niekedy velke babätka pridu na svet rychlejšie ako malinke-čomu ja teda moc neverim 😝 ...vzali vzorku znova na protilatky, kvôli rh-faktoru a prišlo sa na to, že nemam v karte vysledky na toxoplazmu a rubeolu, tak mi to robili znova až teraz, tak sa velmi bojim..

fomarik
5. okt 2011

Tak od dnes je naša bbabulienka v nemocnici v BB 😔 😔 😔 😔 . len v nedelu sme prišli z nemocnice vo Vk, dva dni bola s nami domka, a už je zase tam 😔 😔 😔 . od narodenia už 4krát. A čo je najhoršie, v BB s nou nemožem byť... ja sa asi od zufalstva zblááááznim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

aby
5. okt 2011

@fomarik a čo sa stalo moja??? viem, že sa moc bojíte, ale v BB sú super odborníci 😉 veľa sily neboj bude dobre

kuspitka
5. okt 2011

Ahojte dievčatá.chcem sa opýtať koľko ste skúšali IUI až sa vám zadarilo?

tinara23
5. okt 2011

@kuspitka u nás bol úspešný druhý pokus 🙂
@fomarik nech sa Vám maličká čo najkôr vyzdravie, nech ju máte pri sebe 😵 ja som myslela, že pri takýchto maličkých detičkách je mama automaticky 😒

mirka2010
5. okt 2011

@ursula5 ahojky, takze som ti to dnes poslala, myslim, ze zajtra to aj budes mat 🙂 verim, ze to pomoze 🙂

mirka2010
5. okt 2011

@fomarik moja zlatucka....a preco je malicka v nemocnici????? co sa to deje s mrnusikom malickym nasim milovanym????? a to je ako mozne ze ti tam nedovolia s nou byt...ved to ani nie je normalne, aby maminka nemohla byt s babatkom, ved ta potrebuje...ach moja, strasne mi to je luto, dufam, ze to nejako zvladnete...a dokedy tam ma byt,???? a ako daleko to mate za nou???? drzkajte sa, moc vam prajem, aby ste to zvladli 🙂

mirka2010
5. okt 2011

@katy33 ahoj zlaticko....a aka je mala velka oproti priemeru??? nam na poslednom sone povedali ze maly je tak o tyzden popredu....tiez je vacsi ako ma byt...tak som si hned na teba spomenula, ze aj my mame drobceka vacsieho....a ja som pribrala uz 9 kg...takze ty si stale na tom dobre, ked ste o dva tyzdne pre nami...a my uz mame o kilo viac...ale vies co...ja si stale tiez myslim, ze nas maly pride skor ako v termine...neviem, proste to tak citim...nie nejako moc skor, ale pred terminom 🙂 ale hlavne ze sa neotvaras, to je najdolezitejsie 🙂

katy33
5. okt 2011

@fomarik Lucinka moja, to mi je tak luto, čo sa udialo? A z akeho dôvodu tam nemôžeš byt s nou??? 😕 Ved je to ešte drobatko malinke a potrebuje ta citit stale pri sebe...viem, že ti je hrozne smutnunko, no verim, že malinka bude čoskoro s vami domka 🙂 ...a čo vlastne povedali dr.? Kolko tam bude musiet zostat?Božinku, neviem si to ani len predstavit 😔 Slniečko, myslime na vas, hlavne na malu Livinku, nebojkaj, určite bude toto posledny krat v nemocnici a už vam bude robit radost iba domka 😉 Malinka je tam zasa kvôli tomu zlemu dychaniu?Aj povedali, čo je toho pričinou? Posielame obrovske objatie, anjelik náš 😲 😲 😲

mirka2010
5. okt 2011

@petuska123 ahojky zlaticko....no to je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna sprava.....konecne si sa aj ty dockala...tak moc ti to prajem, moc, moc, moc z celeho srdiecka 🙂

pici
5. okt 2011

@fomarik zlatik.. hlavu hore. ked je v nemocke, je o nu urcite dobre postarane... asi bola moc chorucka...

katy33
5. okt 2011

@mirka2010 Zlatinko, malinka je o dva tyždne popredu, pred dvoma tyždnami mala už skoro 1200g, vraj , čo mala mat iba teraz 😕 ..no a čo, tak jej chuti mamnkina vyživa 😀 ...nechapem, čo by malo byt na tom zle, hlavne, že nie je pozadu, no nie 😉 😝 ...a ja si zasa myslim , mojenko, že my budeme mat našich anjelik terminovo pri sebe, ked nie zaraz, uvidiš to 😀 😲 😲 ....to by bolo 😉 ...včera som nakupila vlnu na pletenie a chystam sa malinkej uštrikovat vianočku čiapočku 😀 😀 😀 ...už ma objednane aj vianočne šatôčky 😝 ...verim, že ju budemem mat na Vianoce už pod stromčekom 😀 😉 Tak malinky tiež krasne rastie, ved to je užasne...budeme mat sloničatka 😀

kuspitka
5. okt 2011

@tinara23 aspon viem čo ma bude čakať...

sijust
5. okt 2011

@mirka2010 @apolenka6 @pici @alibabaa @dzuli08 @katy33 @tinasc @walta @ursula5 @cmelica dievcata moje,mam za tym 😝 vsetko ok,velka macherka-som tam este pomaly neprebudena cosi vykrikovala 😀 mame 9vajicok...dve trojkove a ostatne jednotkove 🙂 ...tam este nic,bola som frajerka a teraz ma tak brucho boli,ze som ledva z auta vysla...zacina ma nafukovat,tak sa bojim aby to nebol hyperstimulak 😖 na to ma Krajko upozornoval...ze treba vela pit...tak nazdravie!idem do seba za liter este vliat 😝

sijust
5. okt 2011

@fomarik Zlatko,to mi je velmi luto ☹ prajem bambulke skore uzdravenie,aby ste co narychlejsie boli spolu... 😔

pici
5. okt 2011

@sijust no vidis to... vajenka krasne mas... vela pit.. a vela bielkovin... :D ale ked sa tomu nemas vyhnut. nevyhnes sa... drzim palce nech sa vajenkam krasne dari :D

sijust
5. okt 2011

@petuska123 moc moc gratulujem a velmi sa tesim,to su ale dobre spravy 🙂 juj 😀

pici
5. okt 2011

@katy33 pipi a ta tvoja malinka, je pokom taky obrik :D

sijust
5. okt 2011

@pici ved ja viem,mala si pravdu...teba sa oplati pocuvat 🙂 idem dat este druhy liter 🙂 mas krasnu profilovku 😉

pici
5. okt 2011

@sijust ja som sa tiez velmi zle velmi zle citila. som myslela ze vecer idem do galanty do nemocky.. lebo som myslela ze umieram za ziva.. ale herecka som bola aj ja.. rovno sme isli do sushi baru s mamou a kamoskami a potom som uz chodit nevedela... ale pekne lezkaj, pi, najlepsie postupne nie narazovo... a pod teplou perinkou... zajtra to bude lepsie. a ked si zavolas ako sa maju vajenka a povedia ti ako sa pekne delia, tak to bude este lepsie... mna velmi bolelo aj ked som isla pisat, som myslela ze umrem... ale zmaknes to neboj sa ty nic... oooooooo a dakujem :D za kompliment

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre