IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alica311
29. dec 2015

@kvetinka125 môj manžel má astenoteratozoospemiu, takže zlá pohyblivosť aj morfola, pred rokmi mal 100% patológiu a nedávali nám žiadnu šancu cez IUI, tlačili nás rovno do ivf, ale našťasie sa stal zázrak a máme trojročného chlapčeka...ak by sa tak nestalo, tiež sme zvažovali darcovské, my by sme s tým až taký problém nemali, lebo ja som veľmi nechcela adopciu a viem od známych, že je to jedna veľká korupcia aj tam, kopu párov má darcovské deti a myslím si, že je to lepšie ako adopcia lebo aspoň jeden z rodičov je biologický, dieťatko máš od narodenia, vynosíš ho, kojíš ho.... takže určite by som svedomie neriešila....

kvetinka125
29. dec 2015

@alica311 už len aby nám to všetkým vyšlo...

bad_delight
30. dec 2015

@alica311ahij. Pockala som nakoniec, testujem od 10. zatial boli testy biele ,no dnes 12 dpo a test mam takto

alica311
30. dec 2015

@bad_delight Juuuj, krásna čiarka, už pekne viditeľná, gratulujem 🙂 Ja som testovala včera 6 DPO a dnes ráno 7 DPO, ale u mňa to je isto ešte stále pregnyl, lebo dnes bola čiarka slabšia, teraz testnem až 11 a 12 deň po iui, ešte raz gratulujm 🙂))

bad_delight
30. dec 2015

@alica311 dakujem pekne za pozitivny reakciu ni este radsej pockam s tesenim sa 🙂 drzim aj tebe palce!!! 🙂

alica311
30. dec 2015

@bad_delight Dobre s teším počkaj až na krvičku 🙂 no u mňa prevažuje nejako vnútorný pocit, že asi to bude negatívne, už jedno dieťaťko mám, a ak by som bola tehu, už by som to asi vedela aj bez testu, veď uvidíme. Dám vedieť.

wanda52
30. dec 2015

ahojte, chcem sa opýtať, môj manžel má horší spermiogram, doktor mu nasadil folandrol, má s tým niekto skúsenosť, či vám tie vitamíny pomohli? O tri mesiace má ísť na kontrolu, ja už začínam byť zúfalá, snažíme sa viac než rok..

alica311
30. dec 2015

@wanda52 aj nám ho doktorka z caru odporučila, momentálne ho manžel len začína užívať, po roku skúšania by som to aspoň konzultovala v Care

wanda52
30. dec 2015

Zatiaľ to riešime s mojou gynekologičkou, robila mi folikulometriu, ovuláciu mávam normálnu, manžel bol na spermiograme, už mesiac užíva folandrol, počkáme tie dva mesiace, ako sme sa dohodli s doktorkou a potom budeme riešiť ďalej. .. zrejme nás Car neminie..

alica311
30. dec 2015

@wanda52 návšteva Caru nie je nič strašné, sú tam odborníci, porobia Vám vyšetrenia a reálne Vám odporúčia liečbu, veľa ľudí si myslí, že Car je len o umelom oplodnení, ale nie je to tak, niekedy stačí len naplánovanie pohlavného styku na ten správny čas a je to 🙂 , a potom sú tu prípady ako ja a manžel ☹

zuzsat
30. dec 2015

@bad_delight test vyzera super. kedy ides na krv? inak cokoladku mi spapal manzel 🙂

bad_delight
30. dec 2015

@zuzsat dakujem, som zvedava. krv 6.1 🙂 som zhanala dnes digitalny test ale nejako su vykupene, takze nemam. Dufam ze bude silniet. cokolady nabuduce treba schovať 🙂

kudusko
30. dec 2015

@bad_delight ahoj @rybkaa predava za 7€a rychle dodanie gratulujem

alica311
30. dec 2015

@bad_delight Môžem sa spýtať do akého centra chodíš, keď robia aj cez sviatok.

bad_delight
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bad_delight
30. dec 2015

@kudusko dakujem za info sle nechce sa mi cakat na postu 🙂 este mrknem nejaku lesren po ceste lebo aktualne sme aj tak na silvestrivskej chate 🙂

kudusko
30. dec 2015

@bad_delight ok ale viem ze tam bude + 1-2 alebo + 2-3 podla toho kedy ho budes robit 💙👍

bad_delight
30. dec 2015

@kudusko to by bolo skvele 🙂)))

bad_delight
31. dec 2015

joj dievcata, dnes som "sikovna" aj svoj vlastny odber mocu som si vyliala na podlahu a testom som brazdila po kachlickach😀 dnes asi vyhodnotenie ozeliem 😀 ale co je horsie, prejavila sa mi choroba, resp.
" nieco na mna lezie" oz od vcera smrkam, soplim :/

alexslovakia
31. dec 2015

Dievčence chcem vám zaželať všetko dobré v novom roku a aby sa nám všetkým už zadarilo mať to naše vytúžené.....

alica311
31. dec 2015

@bad_delight treba rýchlo nasadiť nejaké vitamíny, cesnak, cibuľa a hlavne byť v teple

bad_delight
31. dec 2015

@alica311 jasne pijem cajiky, som v teple, no dala by som aj nejaku prechadzku. vonku je -12 tak by ma ta zima mohla "vystipat "

zuzsat
31. dec 2015

aj ja vam chcem zazelat vsetko dobre do noveho roka a co najviac tehuliek 😀

bad_delight
2. jan 2016

@kudusko
@zuzsat
@alica311 tak som počkala 2 dni, digitalny test di kupim dnes, " obyčajny " myslim že už hovori jasne 🙂

NE- VE- RÍM

🙂))))

kudusko
2. jan 2016

@bad_delight nadhera gratulujem💙👍💝💜👌😊👍💖💟💙💙💙

alica311
2. jan 2016

@bad_delight gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja dnes 11 deň po iui a biela nad bielu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ som to aj nejako tušila, takže v januári idem na priechodnosť vaječníkov, ešte raz gratulujem k dvom krááásnym čiaročkám 🙂

bad_delight
2. jan 2016

@alica311 neboj sa ten zakrok nie je ziadna katastrofa a aspon by sa nim mohlo vyslevtlit oreco sa nedari. Hatam bude chyba v tolto aby si potom nemusela behat po lekaroch a imunologii 🙂

zuzsat
2. jan 2016

@bad_delight gratulacia. takze krasny novy rok ta caka. uz len to dotiahnut do stastneho konca.

bad_delight
2. jan 2016

@zuzsat predne tak. Určitebto zvladneme 🙂

alexslovakia
2. jan 2016

Tak 12.1 sa ide na druhé iui dúfam že aj posledné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre