IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

icer
13. sep 2013

@silesias no jasné, na dobré sa oplatí počkať si 🙂

icer
13. sep 2013

@silesias no ved jasné, no 1,5 mesiaca sa vraj čaká na papiere, je to dlho, no .. ale tak čo už (oproti 3,5 roku) čo čakáme či to výde, je to už u nás aspom pre mna smiešna doba, aj ked to zatial neplánujem vôbec riešiť 🙂

silesias
13. sep 2013

@icer mi sa pokusame 3 roky a dr, povedal na rovinu, ze ak teraz nevide IUI, zacneme riesit IVF. A popravde, ked nam povedal ze je len mala sanca na IUI, nebudem sa kazdy mesiac trapit, ked podla neho to nema zmysel. :(

icer
16. sep 2013

@silesias no neviem, proste, jasné, ja ťa chápem, ved uvidíš čo a ako 🙂

silesias
18. sep 2013

prve IUI neuspesne, dalsie nam ani neodporucaju, mame zacat riesit IVF

zelenagw
18. sep 2013

@silesias a ides teraz na IVF??? ja idem

silesias
18. sep 2013

este neviem, musim sa objednat a chcem zacat riesit papiere ale najskor si dame asi trochu pauzu a zacneme to riesit az v january - ked nam tento rok nepraje ... ved este uvidime.... a kedy ides a kde??

silesias
18. sep 2013

@zelenagw este neviem, musim sa objednat a chcem zacat riesit papiere ale najskor si dame asi trochu pauzu a zacneme to riesit az v january - ked nam tento rok nepraje ... ved este uvidime.... a kedy ides a kde??

zelenagw
18. sep 2013

@silesias do MT a zaciatkom novembra teraz len zacnem brat lieky

katika232
3. okt 2013

dievčatá v pondelok idem na krv a sono do centra,či nám vyšlo IUI a chcem sa spýtať,ak bude neuspešné ako je to z mrchou,môžem ju dostať aj keď si vkladám utroš,alebo by mala prísť až po vysadení utrošu.

zelenagw
3. okt 2013

@katika232 mozes ho dostat aj ked si ho vkladas ale po IUI asi skor pojdes na krv ako dostanes menzes v kazdom pripade drzim palce 🙂

kvietok228
21. okt 2013

@katika232 Ahoj ja som bola na IUI 16.10 v Heliose tebe ktorý doktor robil IUI?

katika232
21. okt 2013

@kvietok228 ahoj.ja som nebola v Heliose,my chodíme do IS CARE.

tatiana81
22. okt 2013

@kvietok228 Ahoj, ja som bola na IUI 18.10 v Heliose a teraz idem čakať 😒

kvietok228
22. okt 2013

@tatiana81 tak super a je to tvoje prvé IUI? a ktorý doktor ti ho robil? a drzim palceky

tatiana81
23. okt 2013

@kvietok228 Ano, je to moje prevé IUI a robil mi ho Dr.Krajkovič a tebe? a ako zvladaš to čakanie?

kvietok228
23. okt 2013

@tatiana81 presne aj mne on 🙂 tak zozaciatku som si myslela že to bude horsie ale da sa to uz nato ani nemyslim len sa bojim ze to nevide.kedy ides na krv?

tatiana81
23. okt 2013

@kvietok228 Mne to najprv robila Dr. Starovecká ale kosi jej to neslo tam sa dostat, tak zavolala na pomoc Dr.Krajkoviča a jemu sa to podarila na prvý šup 😀 chlap 😀 vo svrtok buduci tyzden idem na krv a ty?

kvietok228
23. okt 2013

mne sa tam tiez nemohol dostat tak pouzil akesi noznice na pridrzanie krcka a potom to uz islo 🙂 ja idem 30 tak drzim palceky a utros ti tiez predpisali? aj sa niako inak citis?

dasaa
24. okt 2013

Ahojte babenky.Chcela by som sa vás spýtať ohľadom Heliosu.My sme tam chodili tiež bola som na IUI na 2-hy krat sa nám podarilo.Keď vojdete do Heliosu sú tam sestričky čo objednávajú.Ale chcela by som vedieť či ešte majú na stole také papieriky kde sú napísané lieky pre chlapov.Potrebovala by som vedieť aké lieky sú napísané.Ďakujem vám za odpoveď

tatiana81
24. okt 2013

@kvietok228 vcera som mala take tlaky v podbrusku, dnes uz nie - neviem co to mohlo byt, ale to je asi este skoro sa citit nejako inak, ci nie? Tak Ty ides o den skor ako ja, budem drzat palce, potom daj vediet. A to budu vysledky hned ci ako, nevies? Utros mam tiez 2-0-2.

kvietok228
24. okt 2013

mna pobolieva podbruško ale to vie že vraj s urošu ja si tiež myslím ze je skoro ale mam také tušenie že to asi nevyšlo ale sak uvidim.Jasne dam vediet a ja si myslim ze vysledky budu na druhi den az :(

kvietok228
25. okt 2013

@tatiana81 mna pobolieva podbruško ale to vie že vraj s urošu ja si tiež myslím ze je skoro ale mam také tušenie že to asi nevyšlo ale sak uvidim.Jasne dam vediet a ja si myslim ze vysledky budu na druhi den az :(

kvietok228
25. okt 2013

@dasaa ahoj myslíš tie na podporu pohyblivosti a tak?

sisisi
25. okt 2013

ahojte!
prosim vas aka dlha cesta je od snazenia k iui? my sa snazime 10 mesiacov. teraz priatelovi zistili menej spermi10-15 mil. na 1ml. nie je to katastrofa, ale nechcem cakat nekonecne dlho kym sa zadari. ako to prebiehalo u vas?

dasaa
25. okt 2013
dasaa
25. okt 2013

Ahoj @sisisi no my sme sa snazili 6 roky.Ale ked sme zacali chodit do Mratina tak nas najprv vysetrili a potom nam povedali vysledky a postup co a ako.Vsetko zalezi od vysledkoch.Ja som hned po mesiaci isla na IUI na prvy krat sa nam to nepodarilo tak hned sme isli na dalsi mesiac.Ale jasne ze sme brali tabletky.Na druhy krat som otehotnela.

karingalova
26. okt 2013

ahojte dievčatá chcem sa opytať my asi tiež pojdeme na IUI plati sa niečo zato?

tatiana81
26. okt 2013

@karingalova ahoj, ano platí sa 100 Eur.

kvietok228
27. okt 2013

@dasaa Nam odporučili tieto Tribulus Maximus a Jamieson Power Vitamins For Men

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre