IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
2. feb 2012

@dasaa dobre moja budem sa tesit a hned ked pridem nakuknem ci uz je tu drobcatko 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
2. feb 2012

@majca55 ja neviem, ci mi to zabudli vybrat, alebo preco to tam mam...lebo celu ranu mam iba ako taku ciarocku, vobec tam nic nevidno, len na zaciatku a na konci...a potom v strede tento biely motuzik...tak je to zvlastne...ak mi to same nevypadne, tak zavolam dr, nech mi poradi co s tym....

dasaa
2. feb 2012

@mirka2010 dakujem za radu moja.Dobre opytam sa aj jeho. 🙂 Len nech mi pomoze aspon totu noc a hned zajtra mu budem volat 🙂

mirka2010
2. feb 2012

@dasaa pozri, kludne nech ti to ide manzel kupit...a zajtra si to s dr odkonzultuj...ale to ze ti to pomoze, tak to je isteeee 🙂

dasaa
2. feb 2012

Babenky moje @majca55 @cmelica @mirka2010 budem koncit prajem vam pekny dnicek. 🙂
@mirka2010 a Maroskovi prajem tiez pekny dnicek a posielam mu boztek 🙂

dasaa
2. feb 2012

@mirka2010 dakujem moja hned mu idem volat 😵

majca55
2. feb 2012

@mirka2010 moja lebo to máš zašité intradermálom a vyberajú sa len na začiatku a konci to je dobrý steh aspon nebudeš mať velkú jazvu niekedy sú to aj tie čo sami vypadnú tak okolo 15 dní by mali a vnutorné sa vstrebú nebojkaj ale naj si ten repík aby si to vysušila.som rada,že ste v poriadku Maroškovi cmuk posielam 😵

cmelica
2. feb 2012

@dasaa pekny den moja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
2. feb 2012

@dasaa aj tebe moja nech nezamrzneš 😵 pohladkaj malinké odo mna 😵 😵

mirka2010
2. feb 2012

@majca55 dakujem za radu...uvidime, ako to bude...nemam s tym absolutne ziadnu skusenost..a dnes som presne 15 den ´po porode, tak neviem...este si to posledujem a uvidime 🙂 ako sa drzkas ty??? co dalej chystate?

mirka2010
2. feb 2012

@dasaa potom daj vediet, co ti na to povedal, dobre? aj tebe pekny dnik...a aj Marosko posiela boztek 🙂

majca55
2. feb 2012

@mirka2010 moja teraz čakám na mrchu a mám sa do 16 dc objednať do helíku asi pojdeme na IVF ak sa nezadarí prirodzene 😝 mne je to už jedno ako len nech máme miminko 😲 už som v poriadku prezretá od hlavy po paty 😀 tak sa teším a verím,že sa podarí 😵 dakujem za opýtanie moja

mirka2010
2. feb 2012

@majca55 joooj, mojinka zlata...jasne, nech uz je to aj ivf, len nech je babatko...ja ti verim...a hlavne budeme mooooooooooc drzat palce, len aby to vyslo...aby si konecne bola stastnou tehulkou a potom samozrejme mamickou 🙂 budeme aj s Maroskom na teba mooooc mysliet 🙂

mirka2010
2. feb 2012

dievcata moje, tak som si dobre s vami pokecala, vsak ak sa mi podari, opat dnes nakuknem...idem papat a venovat sa malickemu...vsetky vas moooooc pozdravujeme a prajeme krasny dnik 🙂

majca55
2. feb 2012

@mirka2010 ahojte rodinka pekne sa napapajte 😵 😵 papa

sijust
2. feb 2012

@cmelica ahoj moja,ty si zlata ako na nas myslis 🙂 no drobciatko nase je krasne,uplne v poriadku...ideme presne podla tyzdnov,takze ani male ani velke...chceli sme si dat spravit fotky,ale nase dietatko sa odmietlo fotit najskor si dalo rucicku pred tvaricku,tak dr hovori,aby sme si pockali v cakarni a dohovorili mu,nech sa otoci...prisli sme a nasa laska zanovito(to bude mat po tatinkovi)ani sa len neotocila...tak sme len z profilu videli krasnu papulku,nostek,bradicku...a ked dr.potriasol tym sonom po brusku az som naskocila,mysliac si,ze male pohne,tvrdosijne koplo nohou a ani sa len nekuklo 😀 cely tata 😀 ked som ho videla,by som ho cele vypusinkovala,take bolo krasne...som plakala od stastia...tatik ten aj rozpravat zabudol 😀 tak mam prist este na fotku niekedy,ked budem mat cestu okolo,ze snad budeme mat vacsie stastie 🙂

adikasala
2. feb 2012

@sijust ahoj moja som rada ze mate vsetko ok...aj nasa mala na morfo sone sa nechcela fotit 🙂 🙂 .ale nezistli ste co to bude????takto ta napina?

sijust
2. feb 2012

@adikasala mojka,co ti ja viem...aj povedal a ale nebol si na 100%isty...vyzera to na Stellinku 😉

majca55
2. feb 2012

@sijust to muselo byť krásne moja až mi slzička vypadla.som rada,že je všetko ako má byť a viete čo to bude?či ktomu vás tiež nepustilo? 😵 zlaté moje no ste ho možno otravovali a chcelo sa mu spinkať 😵 😵

majca55
2. feb 2012

@sijust takže bambulka?ty si mala iného tušáka že? 😵

buba13
2. feb 2012

@dasaa @majca55 @cmelica @tinka9075
ahojte baby, ja nejako stiham len nakuknut co mi osobne napisete. mam toho strasne vela v praci a dnes som sa zastavila druhy krat. prvy krat bol obed. ako sa mate? co mate noveho? my sa mame po starom. uz sa citim lepsie. tie mrazy su strasne, ale je dobre, ze nesnezi alebo neprsi, lebo si neviem predstavit tu poladovicu tu.

cmelica
2. feb 2012

@buba13 ahoooj moja!!!!som rada,ze ti je lepsie 🙂 a co fazulka kedy idete do poradne???aj brusino rastie???

ja nic nove...idem do Heliku v utorok tak snad uz bude vidiet gestacny vacok 🙂 🙂

cmelica
2. feb 2012

@sijust jeeeeeee tak krasne sa to cita 🙂 🙂 budete mat teda hamblivku ???teda zatial podla dr,ze?
som moooc rada ze ste v poriadku a malicke sa vam ukaze v plnej krase ked bude cas 🙂 🙂 pekne sa nam drzkajte a pohladkaj "princeznicku" 🙂 🙂 🙂

lasalete
2. feb 2012

pekný večer..takže včera teploty,bolesť hlavy a závrate a dnes nič... nechápem pointu

majca55
2. feb 2012

@buba13 ja sa mám dobre už v pondelok idem do práce neskutočne sa teším 😝 ale hlavne čakám na mrchu 😵

majca55
2. feb 2012

@lasalete to sú také jednodnové vírozy ale treba dávať pozor ak sa zanedbajú tak sa to vráti 😝 takže ešte čajíčkovať a držím palce na testík 😵 😵

cmelica
2. feb 2012

@lasalete prepac trosku som sa stratila...si po IUI???a kolky den???

lasalete
2. feb 2012

@cmelica ahojky ano som po druhej IUI a dnes je 8deň

lasalete
2. feb 2012

@majca55 juj test nebude ja idem až na krv ... bojim sa testovať

majca55
2. feb 2012

@lasalete jaj a kedy na krv v utorok pamatám si či nie? 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre