IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
8. feb 2012

@lasalete si bola po kolko na krvi??po 14 dnoch?

dasaa
8. feb 2012

@cmelica ahoj ja sa mam dobre vcera aj dnes som bola v pizzerke este nie co dokoncit.Sice dnes som skoncila ovela skor preto vcera som bola dlhsie v praci.Boli sme aj v obchode bo uz som potrebovala si kupit tehu nohavice 😀 😀 😀.

dasaa
8. feb 2012

@ivoka ahoj kludne mozes ist na ples ale aspon ja po IUI som oddychovala ale niektore babenky isli hned na druhy den do prace alebo este ten den,A zase ine babenky den IUI boli doma 🙂

cmelica
8. feb 2012

@dasaa tak uz sa nam pekne gulatis 🙂 🙂 🙂 a neni uz ani zle???

dasaa
8. feb 2012

@tinka9075 ahoj moja tak zajtra mas velky den.Budem na teba mysliet a drzat ti prsteky posielam ti tehu virusiky
suuuuuuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuupsuuuuuuuup suuuuuuup k tebe 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
8. feb 2012

@cmelica nie uz nieeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 davam si pozor co zjem.

cmelica
8. feb 2012

@dasaa supeeeeeeeeeeer!!!takze kamarat uz nieje potrebny 🙂 🙂 🙂 🙂 a co budes dnes este robit??

lasalete
8. feb 2012

@cmelica ano 14deň....

dasaa
8. feb 2012

Ahojte babenky 🙂 🙂 🙂 🙂 ako sa mate ?
@sijust ako sa mas a co malicka?
@buba13 moja ako sa citis ?
@mirka2010 mamina nasa ako sa mate a ako sa ma Marosko?
@majca55 moja co mas nove a ako sa mas?
@kostickabonnie ako sa mas a co mas nove ?

lasalete
8. feb 2012

@cmelica ideme hneď na 3 pokus no zároveň si podávame žiadosť v SPLNE na IVF... tak uvidíme lebo IUI sa dá každý mesiac no IVF nie z finančných dôvodov

dasaa
8. feb 2012

@cmelica cakam na mm bo musel ist na skok do prace a budeme pozerat panelak a potom pozrieme film.
Vcera sme kupili body s kratkym rukavom a aj s dlhym .Rukavicky juuuuj ake su malinke a ponozky tiez.Pomalicky zaciname kupovat veci pre babo len si este musime pockat co cakame 🙂
Ved aj teba to caka 😉 😉 😉 😉

dasaa
8. feb 2012

@cmelica a ako sa ma mm este stale je chorucky ? 🙂

cmelica
8. feb 2012

@dasaa jeeeeeeeee no to musi byt naozaj krasnuceke a drobunke 🙂 🙂 moja ved uz zachvilku to budete vediet a mozes urobit nalet na obchody 🙂 🙂
zatial kupujes biele ci aj zlte a zelene??

cmelica
8. feb 2012

@dasaa uz chodi do prace,len ten kasel este neni uplne fit...ale je to urcite lepsie 🙂

cmelica
8. feb 2012

@lasalete ved to ...ale super,ze si sa tak rozhodla,ze IUI a hned aj ziados...a prajem ti aby ste IVF ani nepotrebovali 🙂

dasaa
8. feb 2012

@cmelica zatial kupujem biele a take neutralne ze moze aj dievcatko aj chlapcek ale viac mam biele veci. 🙂

dasaa
8. feb 2012

@cmelica juuuj tak to je super ze uz sa ma dobre este ten kasel dat prec a bude fit.Moja ved o 2 tyzdne ides na kontrolu jeeeeej zase uvidis malinke a uz budes pocut srdiecko. 🙂

cmelica
8. feb 2012

@dasaa mojka idem uz v utorok 🙂 to by som mala byt 6tt+5...tak som zvedava co a ako 🙂

dasaa
8. feb 2012

@adikasala jeeeej krasne brusko. 🙂

dasaa
8. feb 2012

@cmelica pockaj ako na dalsi tyzden ides ?

dasaa
8. feb 2012

@tinasc ahoj drzim prsteky aby boli vsetky 6.a aby si bola uz nasa dalsia tehulka.Posielam tehu virusiky suuuuuup suuuuuup suuuuup suuuuup suuuuuup suuuuuup suuuuup suuuuupsuuuuup suuuuup suuuuuup suuuuuup suuuuup suuuuup 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
8. feb 2012

@dasaa hej uz v utorok 🙂 🙂 🙂 Krajko kazal ze za 7-10 dni,len 14 idem aj k svojmu tak preto sme to dali na ten 7den 🙂 🙂

cmelica
8. feb 2012

@tinasc drzkaaaaaaam mooooc palce aby sa im pekne darilo a pekne sa delili 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj 😵
zajtra cakam na infosku 🙂

dasaa
8. feb 2012

@cmelica jaaaaaaj ja som ale tutko 😕 😀 😀 😀

cmelica
8. feb 2012

@dasaa 🙂 🙂 to urcite nie si 🙂 viem,ze kocky chodia po 2 tyzdnoch no nam povedal takto 🙂
ty ides az na konci februara,ze??

dasaa
8. feb 2012

@cmelica no mala som ist ale nepojdem.Budem volat este tam a dohodnem sa s nimi. 😉
A ty moja co budes robit vecer ?

tinasc
8. feb 2012

@dasaa ďakujem za vírusy 🙂 teraz sa to určite podarí 🙂

tinasc
8. feb 2012

@cmelica ďakujem 🙂 a držím veľmi palce, aby na kontrole srdiečko bilo ako zvon a aby si aj ty už mohla posielať vírusy. 🙂

dasaa
8. feb 2012

@tinasc bude to tutovka 🙂 a kedy ides na vklad?

tinasc
8. feb 2012

@dasaa pravdepodobne v piatok uvidím, čo sa zajtra dozviem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre