IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
9. feb 2012

@cmelica ja zase sladke velmi nejem ale nie kedy mam take dni ze by som sa isla zblaznit za sladkym.Ale tento tyzden mam nejaky sladky 😀 😀 😀 😀 😀

cmelica
9. feb 2012

@dasaa len si daj moja pokial ti chuti 🙂 🙂 nebudes sa predsa obmedzovat 🙂

dasaa
9. feb 2012

@cmelica ja si to uzivam ze priberam 😀 😀 😀 😀 .Aspon teraz takto ked inak nejde 😀 😀 😀 😀

cmelica
9. feb 2012

@dasaa no co by ja som dala za to keby som nepriberala 😀 ale co uz nenarobim nic 🙂

dasaa
9. feb 2012

@cmelica joooj moja no z mojej skusenosti to nie je dobre ze jes a ani jedno kg nepriberes.Sem tam si nemozes obliest to co sa ti paci.Tak ze nie je to az taka vihoda 🙂

cmelica
9. feb 2012

@dasaa asi je to na oboch stranach rovnake...ci uz si taka alebo taka stale sa najde niaky problem 😝 😝
no ty si to mozes teraz naplno uzivat to priberanie 🙂 🙂

dasaa
9. feb 2012

@cmelica tak to ano a preto si to uzivam 😀 😀 😀 .Moja budem koncit uz prisiel mm domov.
Prajem ti pekny vecer a dobru nocku.Pohladkaj za mna malinke 😵 😵 😵

cmelica
9. feb 2012

@dasaa dobru nocku moja 😔 aj ty drobcatko 😔 😔 😔 🙂 🙂 🙂

hadassah
10. feb 2012

@cmelica
@dasaa
ahojte kočky, chcem sa spýtať, mali ste nejaké pocity, že sa IUI podarilo? Ja mám zajtra otestovať, ale nejako nič nepociťujem, proste cítim sa úplne normálne, žiadne náznaky, nič. 😖
Väčšinou som čítala o tom, že žena predsa len mala nejaké tie príznaky

lasalete
10. feb 2012

@cmelica ahoj takže žiadosť podaná a dr.napísal plánovaný spôsob stimul. dlhý s aGnRH ale som z toho jeleň ... 🙂

mirka2010
10. feb 2012

@tinka9075 ahojky, pevne verime, ze to vyjde...dolezite je, ze ste na iui boli a to je ten najdolezitejsi krok k tomu, aby si si nasla o dva tyzdne krasne kolajnicky...a treba to este poistit 🙂🙂🙂

adikasala
10. feb 2012

@tinasc ahojky tak ako?ako sa maju stupliky?alebo si uz po vklade 🙂 o dva rtyzdne cakame krasne spravicky 😲

adikasala
10. feb 2012

@tinka 9075 drzim palcusky aby si sa tesila o dva tyznde, a konecne patrila medzi stastne tehulky 🙂

mirka2010
10. feb 2012

@dasaa ahojky zlaticko...tak veru, maly uz mal tri tyzdne, je to neskutocne, leti ten cas...a aj vy sa uz oskoro dockate vaseho mrnuska malickeho 🙂 dne svyzera, ze opat vykukne slniecko, tak sa nam mozno podari ist opat von, ale to este uvidime, aka bude teplota...ako sa inak citis???

cmelica
10. feb 2012

@lasalete ahoooj!!!supeeeeeer,takze mas dlhy protokol 🙂 neboj vsetko ti bude visvetlene 🙂

tinka9075
10. feb 2012

@mirka2010 dakujem ešte poistíme a uvidíme či nebudú aj dvojčatá 🙂 🙂

mirka2010
10. feb 2012

@tinka9075 aj keby boli...bolo by to supeeeer 🙂 dietko, dietatka su obrovsky dar 🙂 verime, ze to vyslo...a netreba ani troska pochybovat, dobre?

tinka9075
10. feb 2012

@mirka2010 ja by som už brala aj dve pochybovat nejdem verím že to vyšlo muž ma od včera volá tehulienka 🙂 🙂

tinka9075
10. feb 2012

@adikasala ahoj dakujem verím že budem patrit medzi štastné tehulky 🙂 🙂

mirka2010
10. feb 2012

@tinka9075 tak to je krasne, ze ta tak vola..daj na neho..urcite to vyslo...my v to verime tiez...a hlavne neskutocne vam to moc prajeme 🙂

tinka9075
10. feb 2012

@mirka2010 no je to pekné od neho počúvat 🙂 🙂 musíme len verit a Maroško poslúcha? 😉 😉

mirka2010
10. feb 2012

@tinka9075 Marosko je poklad neskutocny..je to dobrucke babatko, tuk, tuk, tuk...takze nemozem nic ine ani napisat...prezivame spolu neskutocne nadherne chvile, je to az neopisatelne, ake je to krasne byt s nim od rana do vecera a stale sa ho neviem nabazit 🙂 vsak sama uvidis....coskoro !!!!

tinka9075
10. feb 2012

@mirka2010 tak to som rada Maroško je velmi pekné dietatko a ked je aj dobrý tak maminka môže byt spokojná 🙂 🙂

azzura
10. feb 2012

ahoj baby, možem sa pridat. Na ktorý pokus IUI sa vam podarilo byt tehu? 😉

mirka2010
10. feb 2012

@tinka9075 to je veru pravda...aj maminka je spokojna...len aby mu to aj tak ostalo, tuk, tuk, tuk 🙂🙂🙂

tinka9075
10. feb 2012

@mirka2010 neboj zostane to tak a z Maroška budeš mat len radost 🙂 🙂

mirka2010
10. feb 2012

@tinka9075 jasneee, aj ja v to verim 🙂 a ty oddychujes, budes PN teraz, alebo budes pracovat???

tinka9075
10. feb 2012

@mirka2010 dnes oddychujem ale v pondelok idem do práce nemám tažkú prácu tak sa to dá zvládnut a aspon nebudem na to mysliet a rýchlejšie mi ujde čas 😉 😉 a ked budem tehu tak idem na PN 🙂 🙂

sijust
10. feb 2012

@dasaa zlatik,je to mozne,ze ta uz drobciatko koplo...ja som si tiez nebola ista ci je to kopnutie...ale teraz...rano vstava so mnou,vytrca ritusku 😀 potom si poklopka...tak okolo pupka to citim a hlavne vecer,ked si lahnem k telke...vylozim nohy...vtedy si porozprava aj s tatinkom,ten je stale nieco rozprava...a tak ...je to dobry pocit,lebo viem,ze je zive...zlaticko moje...ja uz som tak nastavena,ze to bude dievca...dufam,ze mi nakoniec nezvestuju chalana 😀

sijust
10. feb 2012

@tinka9075 mojka,nestiham...ty si bola tusim na iui...drzim moc palce...aby sa to podarilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre