IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
13. máj 2012

@ursula5 dakujem krasne 🙂 Uz mate meno pre malinkeho?
@apolenka6 no jasne, ze sa nezasekne... co si? 😉

ursula5
13. máj 2012

@zuzanka7834 my budeme mať pravdepodobne Jarka 🙂

majca55
13. máj 2012

@zuzanka7834 dakujem moja 😵 😵

apolenka6
13. máj 2012

@ursula5 a prečo musí byť meno na J? ma tak napadlo ...
@zuzanka7834 už máš mm doma? alebo čakáš aj na neho?

ursula5
13. máj 2012

@apolenka6 lebo môj mužíček to považuje za tradíciu jeho rodiny a všetky ostatné mená sa tam už vyskytuj, má pečatný prsteň s iniciálkami tak ho chce synčekovi odovzdať 🙂
Tak nech si vyberie on bude to jeho asi jediné dieťa tak to chcem nechať na ňom, už sa s tým ja zmierujem ale aj tak neviem o inom čo by sa mi páčilo ako si neviem nič vybrať ešte ma napadol Richard alebo teraz Šimon takže rozhodnutie padne asi na poslednú chvíľku 😀 😀

zuzanka7834
13. máj 2012

@ursula5 A dve mena? Aj na J aj Richard alebo Simon? Inak u nas bola tiez dilema na meno... nam sa pacil aj Adam a Samuel, ale tych je teraz tak strasne vela... Este Jakub a Michal, ale Peto nechcel Jakuba a MIchal... no, podla mna najkrajsie slovenske meno, ale kazdy Miso, ktoreho poznam ma nejaku uchylku, tak sme sa bali riskovat 😀

@apolenka6 Petko pride az 30.5., skor sa neda aj to pride iba na 9 dni, ale potom nastastie pride aj zaciatkom jula a 9.augusta uz pride a ostane s nami. Malinky asi caka pekne na ocinka, aby si ho uzil co najmensieho 😵 😵 😵

apolenka6
13. máj 2012

@ursula5 Richard,Šimon je pekné,len škoda že nie na J 😕 máš to ťažké a čo keby si dala meno po mm Juraj tuším...
mám pocit,že ti Jarko moc nesedí..? či sa mýlim? 😕 ..ale tradícia je tradícia 😉

ursula5
13. máj 2012

@apolenka6 veru Jarko mi moc nesedí a mne sa nepáči keď sa dávajú mená po rodičoch, takže Juraj to nebude skúsime sa ešte nejako dohodnúť, ale už si zvykám aj na Jarka 🙂 myslím, že si zaslúži ten môj manžel nech má čo chce, stará sa o mňa ako o princeznú 😅

ursula5
13. máj 2012

@zuzanka7834 myslíš??? nad dvomi menami som neuvažovala je mi to akési cudzie 🙂 Ja poznám Michala aj bez úchylky 😀 😀 😀

apolenka6
13. máj 2012

@zuzanka7834 hmm....tak tak sa veci majú , 😕 no ved neboj zvládnete to a ked príde Petko domov na stálo to už bude hej 😅 teraz si asi pri rodičoch ,ti pomôžu 🙂 ty si nájdeš svoj režim aj s malým a potom aj ocino 😀

apolenka6
13. máj 2012

@ursula5 mne sa zdalo,že ti moc meno nesedí,ale čo nespravíš pre milujúceho mm 😵 a možno zahraničné meno by ti sedelo ..a možno aj dáke české meno 😨

zuzanka7834
13. máj 2012

@ursula5 Jichard, Jimon... 😉 My sme tiez neuvazovali nad dvoma menami, ale vela ludom sa to paci...
@apolenka6 presne ako vravis, som s nasimi a hadam kym pride ocino, budeme mat aspon aky taky rezim 😉

ursula5
14. máj 2012

@zuzanka7834
@apolenka6 zahraničné ako si neviem vymyslieť k žiadnemu zdrobneninu 😀 😀 😀 proste som nebola akosi pripravená na chlapčeka od začiatku som verila, že to bude dievčatko 😉 no nič ešte máme čas 🙂 🙂 🙂

kuspitka
14. máj 2012

ahojte dievčatá.ja ani neviem ci sa to podarilo.nieco je tam na tom teste,ale asi na tehu nestaci to

macko1121
14. máj 2012

@2609 to je skoda ze tak nemoze byt somnou,bola by to skvela podpora:'(:'(:'(:(

ursula5
14. máj 2012

@kuspitka super ak je niečo na teste tak to bude tehu, takže pekne ver a pozitívne mysli!!!

kuspitka
14. máj 2012

@ursula5 joj moja neda sa mi uz...
som stoho smutna...

ursula5
14. máj 2012

@kuspitka a prečo??? však si čosi videla na teste tak ver tomu, neupadaj na duchu, koľký deň si po? 🙂

apolenka6
14. máj 2012

Dobré ránko 😉 no polievkovú lyžicu rybacieho oleja mám za sebou 😖 😝 dal mi ho piť homeopat 🙂

@ursula5 ale u chlapca sa horšie vyberá meno ako u dievčeniec,tam sa mi zdá ,že je väčší výber ..ale čo tam po mene ,len nech je drobček a zdravý hlavne 🙂
@kuspitka možno je ešte skoro ,skús o 2 dni testnúť a ak by si mala mamam test radšej 🙂 a BT máš peknú 🙂 ?

kuspitka
14. máj 2012

@ursula5 dnes som 12den.
@apolenka6 tu je graf

apolenka6
14. máj 2012

@kuspitka pozerala som ho v tvojom albume ,teploty sú krásne 😵 nie ? 😕

ursula5
14. máj 2012

@apolenka6 veru u chlapca sa horšie vyberá meno, proste nech povie manžel ja sa prispôsobím 🙂 hlavne, že sa nám to podarilo a sme zatiaľ zdravučký a tak to aj bude!!! už sa na neho tešíme dokonca aj chlapci 🙂 nasmejú sa keď mi držia bruško a drobček bubnuje zvnútra 😉

kuspitka
14. máj 2012

@apolenka6 kuk album,neda sa mi sem dat graf ani fotku testu nic..

kuspitka
14. máj 2012

@apolenka6 neviem,kedy bolo zahniezdenie,ked test skoro nic neukaze...

ursula5
14. máj 2012

@kuspitka a čo Ti vyšlo na tom teste, duch či prečo si si není istá? 🙂 neboj nevešaj hlavu, na krv ideš až za 2 dni, ešte stále to môže byť pozitívne 🙂

kuspitka
14. máj 2012

@ursula5 mam taký pociť,že tie testy niesu dobré.pozri album.nedaju sa mi sem dat testy a neviem preco...

lasalete
14. máj 2012

prajem pekný deň..pozerám že u testujete 🙂 tak držím palce..ja iem o týždeň krv ta som zvédavá...ale na test sa neodvážim

lasalete
14. máj 2012

@kuspitka ahoj...pozrela som si tvoj testík ak nevadí a vyzerá to dosť dobre podľa mňatak ržím palce

kuspitka
14. máj 2012

@lasalete nevadi.moja,len mne sa to nezda.ciarka je slabsia,ako vcera

lasalete
14. máj 2012

@kuspitka ale bud ada že tam tá čiarka je..pre mňa je to jasný dokaz...ja som 8den po prenose ale nebudem sa testovať j ak mám pocit že každú chvílku príde mrcha

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre