IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
27. apr 2011

@adikasala ja neviem, ja som mávala BT tiež zvýšenú a potom tu baby hovorili, že to je z utrošu... a asi aj bolo, keďže doteraz nič 😀
a neboj... udialo sa...

lea101
27. apr 2011

Ahojte, citam si poslednych par stran vasej diskusie, mohla by som sa pripojit? Ja som mala IUI pred 12 dnami v BA. Myslite ze je stale sanca, ze hcg krvny test bude pozitivny v piatok ? ( moj den D) ked domaci test bol negativny vcera rano ? Okrem toho po precitani vasich skusenosti som trochu osmutnela s pomyslenim na predminuly piatok. Doteraz som bola velmi spokojna s priebehom mojho prveho IUI ale mne napriklad vobec neurobili v to rano sono... isla som rovno na salu... po tych 2 hodkach po odovzdani mm "vzorky". O sliznici nikdy nepadla rec... len to ze na 13 den - streda - som mala jednu folikulu 17mm a druhu 14... dr povedala ze ideme s tou 17mm pichli mi Marional dali mi na domov dva pregnyly ktore sme pichli tu noc o 11.00 a o 36 hodin teda v piatok som mala IUI. Co vy na to ? 😕

tinasc
27. apr 2011

@lea101 a v ktorom centre si bola? no skúsenosti sú tu také, že testom sa väčšinou nedá veriť, takže šanca, že krv bude pozitívna stále je...

hope2011
27. apr 2011

@ursula5 takze ty si uz maminka takychto velkych kociek??? tak to je krasne...chapem, ze chces dat svojmu manzelikovi krasne babatko, nech aj on ma svojho potomka, ale urcite sa vam to podari...ja stale dufam...ak ked pochybnosti su, ale verim, ze sa to podariiii. vsak uz vela kociek podstupilo ivf, tak aj my to zvladneme....drzkam palceky, moc, moc, moc!!!!! 🙂

hope2011
27. apr 2011

@lea101 ahojky, vobec sa neobavaj, podla mna si testovala este skoro.....verim, ze sa ti to podarilo....a doktoreho centra chodis????

hope2011
27. apr 2011

@adikasala mojka, piatok je uz o dva dni!!!! vies ako sa tesim na tvoje spravy???? uvidis, to budu krasne kolajnice na teste, teda ak ides testovat...ja neviem...lebo mozno pojdes rovno do centra....no vies, ako sa mam citit, to uz ani sama neviem......chcem verit, ale som realista....ja tu strasne moc fandim vsetkym vam....a verim, ze mi v piatok hned das vediet!!! 🙂

lea101
27. apr 2011

jeej dakujem za pozitivnu podporu... citim sa dost dolu od vcera. chodim do ISCARE . a ty?

tinasc
27. apr 2011

@lea101 neboj bude dobre 😉

hope2011
27. apr 2011

@katy33 mojinka moja...tak to je krasne...uz ale naozaj prestan pochybovat!!!!!!!! neviem sa dockat fotocky malickej fazulkyyyy,jupiiiii🙂

dzuli08
27. apr 2011

@adikasala Výborne, presne tak to má byť. Ja som tiež nikdy v živote nešpinila pár dní po ovulke. Iba vtedy, keď sa nám to prvý krát za 3,5 roka podarilo. Vždy sa vyskytne niečo nové. Treba sa len tešiť a veriť. Endorfíny robia svoje :D 😅

hope2011
27. apr 2011

@lea101 neviem ci si presne smerovala otazku ku mne...ale asi ano...aj chodim do iscare-mt, aj ty chodis do mt? vobec sa nebojkaj a ak si si verila do teraz...tak to je dobre znamenie....uvidis!!!!! 🙂 podla mna v piatok je naozaj den D a bude tym najkrajsim pre vas!!!!!

hope2011
27. apr 2011

@dzuli08 ahojky, ale myslis, ze musi kazda zena spinit pri zahniezdovani?????ja nespinim..vobec!!!! ☹

tinasc
27. apr 2011

@hope2011 mne sa to stalo prvýkrát... myslela som, že prišla mrcha a tak som bola sklamaná a nakoniec z toho bola naša čertica 🙂 a nie každá žena špiní, to nie je pravidlo, že keď sa zahniezďuje tak sa špiní...

hope2011
27. apr 2011

@tinasc 🙂 no ale nemusi kazda, ci ano???

tinasc
27. apr 2011

@hope2011 veď som písala, že nemusí 🙂 že to nie je pravidlo 🙂

lea101
27. apr 2011

@hope2011 tvoja pozitivita ma uplne naplna... si zlatunka... dakujem ti velmi pekne... sama sa tam neviem vysplhat ale uz citim trosku svetielko ... budem trpezlivo cakat . 🙂 Ja chodim do BA. Je to pre mna praktickejsie. Aj mi radili moji lekari tu doma, ze mam ist do MT, ze tam je vacsia uspesnost,ale to cestovanie... ja som dost stresovy typ.. vsetko ma lahko ovplyvni 😀 a v BA mame vzdy kde byt .. aj cez noc ked treba pockat a ist do iscare dva dni posebe , mm je odtial a nastastie tam mame byt. Musim, chcem verit ze vsade mozu rovnako pomoct a ze to je vsetko individualne. Zajtra vecer pocestujem do BA a rano testik... ach jaj.

hope2011
27. apr 2011

@tinasc jaaaaaj, to som asi nevidela🙂 tak dobre, ma to ukludnilo!!!!! lebo ja nemam nic!!!! a tak by som chcela.....🙂

lea101
27. apr 2011

@hope2011 ak mozem k tomu spineniu.ja som pravidelne na 7 den po ovu (pri pozitivnych ovu testoch) spinievala presne 2 dni a nebola som vraj tehotna. ☹ raz to bol dokonca zapal mocovych ciest... co je neuveritelne.. ale ze vraj ... :( a teraz odkedy som na hormonoch ziadne spinenia uz 6 mesiacov , ani hlieny nic take... tak sama tiez neviem. dr povedal ze tie hormony tomu zabranuju... neviem ci si bol isty co hovoril vlastne 😖

hope2011
27. apr 2011

@lea101 no tak to som rada, ze som ta povzbudila...uvidis, dopadne to dobre...a ak by aj nie...pojde sa dalej....mas urcite skveleho manzela...podrzite sa a urcite sa to podari....ale to nebude treba, lebo v piatok budu krasne //, uvidis!!!! citis nieco ine na sebe????? takze este raz drzkam moc, moc palce!!! nezabudaj!!!!

tinasc
27. apr 2011

@lea101 myslím si, že v podstate centrá sú všade rovnaké 🙂 a držím palce na testík 🙂

hope2011
27. apr 2011

@lea101 hm, no vidis...tie hormony su teda!!! ja uzivam utrogestan....takze mozno ten zabranuje spineniu...teda ak je tam fazulka🙂

dzuli08
27. apr 2011

@hope2011 Ale nieee, to určite nieeee. To len u mňa bol taký zázrak. Však ani formarik, ani mirus, ani zuzanka 151, ani Katka nešpinili a dokonca ani moje kámošky od nás. To len mne sa také niečo prihodilo 😀 😀 .

katy33
27. apr 2011

@oknosmas
@tinasc
@zofi81
@adikasala
@dzuli08 dakujem, slniečka moje 😲 😲 😲
@adikasala ...zlatino, ja tiež, ked si odmeram BT cez den , tak mavam37,1-37,4...aj moja normalna teplota sa mi zvyšila, ja som byvala večne podchladena, som mavala 35,8-36,1...a teraz mam normalne 36,7-36,8 a to mam už pocit, že horim 😀 ...mojenko, ja verim tomu, že je to na dobrej ceste, ja ked som začala brat utroš, neviem, či sa mi BT zvyšila, ale ked tak, tak sa ti zvyši o minimum, max. 0,2 stupnika, aspon aj babule to na MK tak pisali 😉

hope2011
27. apr 2011

@dzuli08 fuuu, to som si vydychla🙂 takze stale mozem dufat aj u nas v zazrak🙂

dzuli08
27. apr 2011

@hope2011 jasnééé, len kľud a veriť treba :D

katy33
27. apr 2011

@hope2011 Dakujem, mojenko, kiež by sme už mali najkrajšiu fotočku na svete 😉

dzuli08
27. apr 2011

@zuzanka151 dávno si sa nám neozvala ako prežívaš tehulkovanie. 😀 😀

katy33
27. apr 2011

@lea101 Ahoj, mojenko, vitaj medzi nami, jasnačka, že krvička bude v piatok pozitivna, na ine ani nemysli 😉 ...držime palčiska, nech je tam fazulka prekrasna 🙂 ....ono dost možne, že po tom merionale, ti krasne dozreje aj to druhe vajko aaaaaaa...... 🙂 ....musiš verit, že je to tam, že vaše IUI bude uspešne....znama chodi tiež do BA 😉 ...ved ono je jedno, kde sme, len nech odchadzame s tym prekrasnym darčkom 😉

ursula5
27. apr 2011

@zofi81 to mi je ľúto, že si narazila na takého zlého doktora, my sme zo Žiliny a do Martina to máme najbližšie, u mňa je všetko ok takže problém je len na strane manžela, najpr som mala problém ho pehovoriť aby sme sa dali na bábatko, lebo sa bojí že nás neuživí ja mám totiž dvojičky z prvého manželstva keď som ho konečne prehovoria, že mne letia roky a za chvíľu to už nepôjde lebo na budúci mesiac mám 35 tak sa nám nedarilo a teraz nám odporúčajú IVF, len kde nahrabať toľko peňazí ešte neviem. Preto sme najprv chceli vysúšať IUI je to predsa len menšia záťaž pre mňa, ale asi pôjdeme aj na to umelé a prežijeme aj inekcie len aby to malo nejaký význam 🙂)))) ale musíme si všetci veriť, ta sa všetky držte a budem sa tešiť na každú Vašu super správu 🙂

adikasala
27. apr 2011

@katy33 katuska normalne si ma potesila ked mas aj ty teraz v tehu 37.4 tak to bude dobre nie???ved aj ty si pod utrosom nie???alebojim sa testnut aby som nebola sklamana,pockam si na piatok racej ved iba jeden den prezit!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre