IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

micikatka
28. máj 2011

kaaaty no stimuluje ma preto lebo ja bez clostilu a pregnylu nebudem mat ovulaciu. a vysvetloval mi ze ked budem mat vhodny folikul ze ma posle rovno do martina lenze v aprili nam to blbo vyslo ze som mala ovu cez velku noc. :o(((( tak sa spoleham na tento mesiac.

fomarik
29. máj 2011

No teda, babenky, nejak TO TU VIAZNE... 😔 čo to? čo to?

zambilka
29. máj 2011

@fomarik ahoj 🙂 no neviem kde su všedky babizne 😀 ja varím obedík a trpím lebo ma dost bolí brucho ako na menzes a to som dnes 8 den od iui od včera mam taketo krče 😒 a neviem či je to ok 😝

majca55
29. máj 2011

@micikatka ahoj chcem ti len povedať,že Martin robil aj cez veľkú noc,tak prečo ťa tam neposlal? ☹ mňa tiež stimuluju ako aj teba,mala som pauzu ani jeden folikul som nemala ☹ tak držím palce. 😲

majca55
29. máj 2011

@zambilka poznám tie pocity,ale možno sa ten hrášok zahniezduje a tak bolí bruško 😲 .ja idem ku koncu júna na iui tak som zvedavá.neviem či to niekomu vyšlo na prvý krát. 😉

lea101
29. máj 2011

Ahojky vsetkyyyym 🙂 🙂 🙂 Aky mate vikendiik? Vsetkym prajem krasnu nedelu. Zajtra mam hcg testik rano... tak .. potom popoludni dam vedet ako to vlastne vsetko dopadlo. Ci 🙂 alebo 😢 drzkajte sa a uzivajte si slniecko... ja sa musim ucit 😀 😀 😀 papaa xoxo

zambilka
29. máj 2011

@lea101 ahoj prajem ti aby bolo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ketere
29. máj 2011

@kaaaty ....PCO !!! presne náš problém... a ovulka nechodí a nechodí.... niekedy ani po clostyle.. tak som bola teraz stimulovaná Merilonom inj.... tak sa nejak podarilo vyprodukovať vajíčko🙂))) a okrem toho máme aj pomalšie sperma.... Takže viem o čom hovoríš... A tiež sa mi cykly veľmi naťahujú, niekedy mi cyklus trvá aj 7-8 týždňov, keďže moje telo väčšinou nereaguje.. potrebujem asi oveľa vyššie dávky... A koľko sa už snažílkujete?

ketere
29. máj 2011

@zambilka tak dúfam, že nám to dopadne dobre.... sa potom pochváľ s výborným výsledkom🙂 držím päste🙂

tinasc
29. máj 2011

@lea101 držím silno palce 🙂 🙂 🙂

tinasc
29. máj 2011

my sme boli vonku, teraz sme prišli, už som sa musela vyvetrať 🙂

lea101
29. máj 2011

@zambilka
@tinasc dakujem 🙂

kaaaty
29. máj 2011

@ketere ahoj no ja som mala clostil raz a ani sme sa nepohli...zabral az merional....teraz ho mam tiez pripraveny pichat budem od 3DC od utorka...dnes sa mi spustila mrcha sa jej normalne tesim...a v piatok uvidime ci sa najde nejaky folikul....ja som mala myslim tri pri prvom IUI to som brala aj clostil a potom merional 5inj....snazilkujem cca rok, no ale uz teraz sa psychicky rucam 😒

kaaaty
29. máj 2011

@micikatka ahoj ale ved oni by v car s tebou riesili aj stimulku a vsetko okolo toho....on ta tam chce poslat iba na IUI s tym ze stimulovat ta bude on a tam ti urobia IUI? No ja som stimulovala az s dr v centre...a stale mi robila usg aby videla ci rastu folikuli a ci bude ovulka...

kaaaty
29. máj 2011

@ketere a ty kam chodis do centra?

micikatka
29. máj 2011

majca55 ty tiez papas tie iste lieciky? ja som dnes začala, prvych 6 som zjedla. pokracujeme zajtra. a takto 5 dni.
nuz mne to povedal gynekolog ze volal s prednostom iscare a ze oni tam nerobia. tak neviem, nepatrala som za tym.

micikatka
29. máj 2011

kaaaty ja viem ze by so mnou riesili vsetko v iscare ale proste dal mi gynekolog tieto lieky a uvidim co mi povie o tyzden ked mu budem volat.

ketere
30. máj 2011

@kaaaty prepáč.. nie merilon... ale merional som brala...nejako som si to splietla... merilon je tuším antikoncepcia... som z tých názvov trošku vedľa... stále mám niečo iné:( brala som ho od 2DC 10 inj, a vytvoril sa mi 1 folikul.... akí sme boli naradovaní🙂 držím päste, aby ste aj vy našli nejaký ten folík🙂 do CAR chodím k Dr. Maršíkovi, on robil pred tým v ISCARE, teraz je na Antolskej... A Ty kam chodíš? Tak isto sa snažíme cca rok, a moja psychika tiež nie je na tom najlepšie:( hrôza...

alibabaa
30. máj 2011

@lea101 drzim palceky. moc moc

dadam88
30. máj 2011

@lea101 strašne strašne silno ti budem držať palčeky 😉 😉 😉

zuzancek22
30. máj 2011

@lea101 tiež sa pripájam k tým čo držia päste 😵 😵 😵

zambilka
30. máj 2011

@lea101 mojka dufam že nam napíšeš pozitívnu spravičku 😉 ešte aj notebook som si zobrala do roboty za teba 😀

fomarik
30. máj 2011

@zambilka mrchovské bolesti su celkom dobrým znamením, ale nie stopercentným. Dnes si už 9DC, budeš aj testovať? 😉

@lea101 pripájam sa do klubu držania prstíkov na pozitívny HCg test. 😀 😀 😀 🙂 🙂

@katy33 mojenko, tak ako malinké babatenko? Videli ste ho dnes už pekne? A budu aj fotečky? 😅 😅

@zuzana151 jééj 😀 😀 , teším sa, že ste v poriadku. tak o chvíločku ťa čaká veľký uzv v 12tt. A to už budete za vodou..z najhoršieho vonku. 😵

fomarik
30. máj 2011

Dievčatá, možno je to trápne, ale ja sa musím pochváliť. Už viacejkrát som tu spomínala, že mi vobec ale vobec nerastu prsia, moja veľkosť je 0 😖 . Ani som len nepomyslela na to, že z takých lentiliek pod kobercom bude ticť kolostrum...a bum!....... nezáleží na veľkosti 😅 😅 ..máme ho až-až 😀 Snád aj mliečko pre Livinku bude...bola by som veeeľmi šťastná!

zambilka
30. máj 2011

@fomarik ahoj mojka zajtra skusim testík 🙂 tak som zvedavá 😝 no tie bolesti ma prekvapily lebo taketo silne krče mavam prvi den menzesu 😕 zajtra som 28 dc a ja mavam 35 dnove cikly vždy 🙂 na krv idem v piatok 🙂 fuuuuuu začína ma chytat panika 😀 adrenalín zas na plafone 😝

zambilka
30. máj 2011

@fomarik moja a k tým prsiam ja mám č4 a to tiež nieje bohvie čo mat také vemienka 😀 hlavne ked bolia a momentalne su asi z utrošu asi ešte večšie 😅 😝 inak baby čo maju male prsia maju viac mliečka 😉

fomarik
30. máj 2011

@zambilka no, také silné krče som mala aj ja. To ti verím, že si teraz napätá a vyadrenalínovaná. Takže krvička bude o 4 dni? Tak daj vedieť zajtra, aký bol testík, dobre?
Inak ja som dnes tak veľmi zvedavá na leu101. Normálne tu sedím len preto, aby som zistila, ako dopadla.

alibabaa
30. máj 2011

@fomarik aj ja tu cakam ako na ihlickach.. dufam, ze to lea prelomi a doda nam, zatial neuspesnym, viac siiil 🙂

zambilka
30. máj 2011

@fomarik aj ja som zvedavá na leu dufam že jej to dopadne pozitívne 🙂

fomarik
30. máj 2011

@zambilka no, už som o tom počula, že malé prsia maju viac mliečka. No pre mna je to nepredstaviteľné. Zevraj preto, že malé prsia maju menej tuku a viac mliečnych žliaz. ja som vždy mala depky z malých prs...ešte aj teraz ich mám ( občas). Mna ani nikdy neboleli..vlastne len ked som otehu..aj to ma len akoby pálili, inak nič.
A tebe ešte z utrošu podrástli, No teda..ty sa máš! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre