IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
3. jún 2012

@ursula5 je mu super u maminky 😵 už to maš za par moja ale to beži 😵

ursula5
4. jún 2012

@majca55 veru skracuje sa nám to 😉 však už aj kočky majú drobcov čo som im držala palce keď som bola na prvom zákroku, ten čas je riadne beží 😀
a ty ako? kedy máte KET? či nejdeš teraz do toho?

mariankach
4. jún 2012

@walta jednoznacne, neboj sa, len vydrz. A ak je aspon troska rozumna, zavolaj ju na chvilku na kavu a vydiskutujte si to.

mirka2010
4. jún 2012

@sijust ahojte zlaticka nase...noooo, Stellinka uz aj coskoro pojde von 🙂 juuuuj, uz sa to taaaaak blizi....velmi sa na nu uz tesime 🙂 inak ten cajik som nepila...ja som radsej v tehotenstve ziadne caje, okrem ovocneho nepila...o bylinkovych ani reci...zeveraj by sa to nemalo, takze tak 🙂 a na co je tento konkretne?

mirka2010
4. jún 2012

@ursula5 🙂🙂🙂 tak sa mu asi veeeeeelmi pacilo 🙂🙂🙂 juuuj, ako ja by som isla do kina...taaaak moc by sme chceli ist s manzelom na koncert Teamu, ale kdezeeee....ja by som od maleho nedokazala odist ani na hodinu...ja som na nom totalny zavislak...a nehovorim o tom, ze on na mne este viac...vsak kto iny by mu dal papat??? ale nevadi...uzijeme si neskor....a na com ste boli???

ursula5
4. jún 2012

@mirka2010 veru asi sa mu páčilo, nebolo to až také hlučné ako inokedy 😉 boli sme na Snehulienka a lovec, nechcelo sa nám doma nudiť ja by som bola večer už dolámaná tak sme šli aj na blbosť 😀 😀 😀
neboj keď bude väčší tak pôjdete aj vy a necháte ho u starých rodičov 😉 a celkom budete radi, že idete sami, ale budeš furt myslieť na to že či je všetko OK 😀 to už tak keď si maminka 🙂

buba13
4. jún 2012

@dasaa ahojcek 🙂 mam sa fajn. pomalicky pocitam dni. velmi rychlo to leti a budem mat na par tyzdnov klud a konecne zacnu tie krasne povinnosti. ako sa mas ty? vsetko tak ako ma byt?

mirka2010
4. jún 2012

@ursula5 veru ano...neustale len na neho myslim...ved je to ten nas najvacsi poklad na svete....🙂🙂🙂 ale my sme si s manzelom uzili riadne pocas tych rokov co sme spolu, chodili sme na dovolenky, vylety...do kina aj 3x za mesiac...navstevy...my sme taki spolocenski ludia...takze mne to v podstate ani nechyba...velmi si maleho uzivame to je pre nas ta najvacsia priorita 🙂 a ako sa ma Jarinko??? aku ma vahu, ked si pisala, ze uz je velky tak ako ked sa ti jeden zo syncekov narodil?

ursula5
4. jún 2012

@mirka2010 to máš pravdu, my sme si tiež užili aj s chalanmi takže sa teším, že budem doma s malinkým ale ja som neposed zbalím aj malého a pôjdem aj tak 😀 😀
Jarko sa má asi dobre 🙂 sem tam sa pohne, nerobí mi veľké kopance len sa tak hemží a vydúva ale včera mal super deň asi mal diskotéku a tak pod kožou mi chodí ako keby sa v brušku prechádzal, no na sone mi povedala podľa mier 1680g a Tomáško mal 1920g v 36tt, keď sa narodil 😀 😀 😀

buba13
4. jún 2012

@ursula5 krasne brusko mas 🙂 pekne rastiete. citis sa dobre?

mirka2010
4. jún 2012

juuuuj, tak to Tomasko bol malicky mrnusik ked sa narodil...a druhy mal kolko? ale naozaj Jarinko ma krasnu vahu uz teraz...nas maly mal v 31 tt 1200 a pozrime ze aky sa potom narodil 🙂🙂🙂 aleeeeee, to preto, lebo som tak dlho prenasalaaaaaa 😉

ursula5
4. jún 2012

@buba13 ďakujem, cítim sa fajn aj to tvrdnutie bruška úplne prestalo mala som to raz za čas, ráno si dám Magne B6 a je kľud 😎
Zatiaľ ešte robím do 29.6. tak hádam už vydržíme pekne, doma mi bude dlho, lebo takto aspoň niečo porobím po sediačky, podvečer mám už krízu keď len sedím tak musím sa ísť prejsť alebo rovno ľahnúť do postele.
Ešte dorábame doma nejaké úpravy až máme čo najviac hotovo, lebo keď budem doma tak už asi nič nespravím, celkom sa teším budú prázdniny tak budem mať všetky dietky doma 🙂 🙂
A vy ako pokračujete? tiež sa cítiš dobre?

buba13
4. jún 2012

@cmelica ahojcek mojka, ako sa mavate? citite sa dobre? co mate noveho?

majca55
4. jún 2012

@ursula5 ja idem zajtra do centra na zakrok čo tam je za problem tak som zvedava nejde im to do hlavy prečo sa neudrží tak potom uvidime čo ako do čoho sa ešte púšťať či to ma zmysel.za 10 dni su vraj potom vysledky a podla toho sa zariadime 😨

lea1333
4. jún 2012

@ursula5 aha ja ze ma povzbudis 😉 ale hlavne ze si uz tehulka 😉

dasaa
4. jún 2012

@buba13 ahoj mam sa dobre teraz sa venujem praniu a zehleniu veciciek pre malu 🙂.Cim dalej sa blizia tyzdne tym si pripadam ako stara babka 😀 Tak to mas pravdu zachvilku by si mala ist na MD.kedy sa chystas na MD?.A vy ste poriadku a ako sa ma malicky? 😵

dasaa
4. jún 2012

Ahoj @cmelica ako sa mi mas a co si dnes robila?@majca55 ako sa mi mas ?Zajtra na teba budeme mysliet a drzat ti prsteky.Daj potom vediet co a ako.Myslime na teba. 😵

ursula5
4. jún 2012

@majca55 tak to Ti strašne moc držím palce 😉 budem na Teba myslieť

ursula5
4. jún 2012

@lea1333 sú tu aj kočky po IUI určite, hlavne sa nevzdávaj 😀 nie všetkým vyjde IUI záleží aj od diagnózy

majca55
4. jún 2012

@dasaa @ursula5 dakujem babulky tehulky 😵 jasne,že sa ozvem a dam vedieť neviem či už aj zajtra budu nieo vedieť 😝 pohladkajte drobčekov v brušku za mna 😲 😲

lea1333
4. jún 2012

@ursula5 my mame vsetko ok akurat mam vela vajok a tym padom nepraska ale nasadia lieky a verim ze to vyde aj spermiogram mame super a nic ine nam nebrani v pocati a este k tomu minuly rok sme pocali prirodzene len som potratila 😒

ursula5
4. jún 2012

@lea1333 tak vidíš, takže kľudne to IUI môže vyjsť na prvý šup ak nemáte až tak vážny problém, u nás bolo IUI iba skúška ale zbytočná manžel ma veľmi zlé výsledky zo spermiogramu ja som inak v poriadku, takže uvidíš nasadia Ti liečiky a podarí sa a potom sa už budeš len šetriť a opatrovať 😉

ursula5
4. jún 2012

@majca55 pohladkáme 😉

lea1333
4. jún 2012

@ursula5 dakujem za povzbudenie 😉

ursula5
4. jún 2012

@lea1333 dôležité je sa naozaj nevzdávať a riešiť to bez emócií aj keď sa to ťažko realizuje, trpezlivosť ruže prináša, takže s úsmevom do boja 😉 a neďakuj na to sme tu aby sme sa navzájom povzbudili 😅

sijust
4. jún 2012

@majca55 zlatinko,budem na teba zajtra mysliet a drzat palce,aby to dobre dopadlo 🙂 opatruj sa a mysli pozitivne,ak sa to len trosku da 🙂

lea1333
4. jún 2012

@ursula5 ja som praveze pozitivne naladena len som trosku pri zemi na rozdiel od mojho priatela 😀 ten mi uz vyratal termin porodu aj mena ma prichystane 😀

sijust
4. jún 2012

@mirka2010 veru babulka moja,uz sa to krati...uz len 23dni do terminu...vo stvrtok mam stretnutie s jednou nasou znamou,je por.asistentka...tak sa idem trosku poinformovat...ten cajik sa zacina pit koncom 36tt a pripravuje maternicu na stahy,zevraj urychluje a ulahcuje porod... 😕 v teme junovky ho tam piju snad vsetky,tak preto som sa pytala teba...a vy ako?boli ste vcera na tom programe pre deticky? 🙂

ursula5
4. jún 2012

@lea1333 veru treba byť pri zemi 😀 neboj všetko dopadne dobre 🙂

lea1333
4. jún 2012

@ursula5 ja viem ze ano ci na prvy krat alebo na 2-3 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre