IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
4. jan 2012

@tinka9075 dakujem stále jej dohováram a prosím ju 😢 mám pocit že sa mi zrútil svet ☹ ešte že vás tu mám

tinka9075
4. jan 2012

@majca55 neboj bude dobre ja ti posielam pozitívnu energiu.

apolenka6
5. jan 2012

@majca55 Strašne moc,ti držím palce a verím,že sa fazuľka u mamičky zakúsne a bude stále tvojou súčasťou 😉 😉 😉

ursula5
5. jan 2012

@majca55 tak som si prečítala pár príspevkov dozadu, strašne ma mrzí čo sa deje a moc držím palčeky aby všetko dopadlo dobre!!!! myslím na Teba.

majca55
5. jan 2012

@apolenka6 dakujem ti moc moja 😵

majca55
5. jan 2012

@ursula5 dakujem aj tebe moja 😵 držím palce aj tebe 😵

ursula5
5. jan 2012

@majca55 len sa teraz sústreď na seba a na maličké!!!! 🙂 ostatné nech ťa netrápi my sa držíme zatiaľ fajn. 😉

majca55
5. jan 2012

@ursula5 dakujem si zlatá 😉

dadax84
5. jan 2012

@majca55 Bojuj spolu s fazulkou, velmi na Vas myslim 🙂 Bude dobre, uvidis 🙂

lenisko1
5. jan 2012

Ahojte chcem sa spýtať či máte niektorá pocit pri čúrani že musite viac tlačit. Je to taky zvlástny pocit. nič ma neboli ale niekedy mam pocit akoby to tak lahko neslo ale pri tom sa normalne vyčurám Je to normálne???

sijust
5. jan 2012

@lenisko1 ahoj,ja to tiez mam...myslim,ze maternica sa zvacsuje a tlaci na mechur,preto sa chodi aj casto cikat...

lenisko1
5. jan 2012

@sijust dakujem je to taky zvlastny pocit a to časte cikanie hlavne vecer jaaj ... 🙂 a to este nemame velke brucha 🙂

sijust
5. jan 2012

@lenisko1 ja uz mam 😀 sice som pribrala zatial "len 2,5kg...brusino rastie zo dna na den...ziadne rifle nezapnem,len teplaky 😀 uz si musim kupit rifle s pasom,inak by som chodila von len v zastere 😀

lenisko1
5. jan 2012

@sijust to vázne? no ja som pribrala 2kila a tiez trochu brucho narastlo ale este vojdem do nohavic len radsej uz odopinam gombik a tehu su mi este trochu volne 🙂 teraz je to take ani do nohavic ani do tehu nieco medzitým by to chcelo hehe

tinasc
5. jan 2012

@majca55 držím palce, snáď nám prinesieš dobré správy...

mirka2010
5. jan 2012

@majca55 zlaticko...verim, ze si nevydrzala a prisla sem, lebo naozaj vsetky zienky su tu uzasne...a aj mne boli vzdy oporou...aj my verime a moc prosime aby vasa fazulka vydrzala...a vies co??? ja verim, naozaj moc, ze fazulocka krasna je v poriadku a vydrzi 🙂 musime verit a hlavne vy domka....opatrujte sa

mirka2010
5. jan 2012

@dasaa tak ako si dopadla zlaticko?

majca55
5. jan 2012

@dadax84 dakujem moja hladkám ju a prosím 😢

majca55
5. jan 2012

@mirka2010 dakujem zlatko hrozne verím,že zabojuje a zostane u mna moc ju chceme a lubime 😢

majca55
5. jan 2012

@tinasc dakujem snád verím tomu 😢

mirka2010
6. jan 2012

@majca55 moja zlatucka....ja verim, naozaj na milion percent, ze babika zostane u maminky...doveruj jej a uvidis, vsetko bude dobre....ved je to vas vytuzeny poklad, urcite ostane 🙂

mirka2010
6. jan 2012

dievcata moje...ja len, ze sme boli dnes na kontrole v nemocnici....a sme len na jeden prst otvoreni a len jemnucke kontrakcie boli na zazname...takze malicky si este asi pohovka u maminky...pokladik nas 🙂 prajem vam vsetkym krasny sviatocny dnik

cmelica
6. jan 2012

@mirka2010 ahooj!!takze mate este vela casu kym sa uvidite 🙂 🙂 to si bola u toho porodnika,vsak?inac je vsetko v poriadku dufam 🙂 🙂 a na kedy to asi vidi??

tinka9075
6. jan 2012

čaute babulky už mi je lepšie a vy ako sa máte?
@cmelica injekcie už picháš ako profík že? 😉
@dasaa dúfam že si si užila oslavu narodenín 😉
@majca55 moja držím ti palce nech babulka pekne rastie 😉
@mirka2010 Mirka ty budeš mat maličkého pekne na termín nejak sa mu nechce z bruška 😉

sijust
6. jan 2012

@mirka2010 zlaticko moje...drobcekovi sa u maminky paci...caka na krajsie pocasie,to bude sikovnicek velky 😉 myslim na vas...opatrujte sa 🙂

tinasc
6. jan 2012

@mirka2010 nuž páči sa mu u maminky 🙂 je mu pohodlne, nuž chlap 🙂 🙂 🙂

adikasala
6. jan 2012

@majca55 ahoj moja myslela som na teba a ma napadlo ze aj ja som mala zaciatok s dvojkami a nakoniec bola z toho nasa silna bambulka,to druhe sme mali iba gestacny vacok ktory nam potom zanikol a bambulka krasne napredovala asme tu v 23 tt,,,verim ze aj tvoja babika zabojuje,,,,,drzim velmi palce..daj potom vediet ked budes mat nove spravicky 🙂

adikasala
6. jan 2012

@mirka2010 ty brdo ty si este cela???tak poklona mamine ze to zvlada,,, avsetko naj malinkemu to bude valibuk 🙂

adikasala
6. jan 2012

kocky tak tu je nasa bambulka v brusku 🙂

majca55
6. jan 2012

@adikasala dakujem zlatko ajja verím,že tá druhá je silnejšia a zabojuje uvidíme v nedelu dám vedieť,moja krásne brušenko a spokojná mamička vela zdravíčka vám prajem 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre