IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
17. apr 2011

@adikasala mojenko takže IUI je za tebou. Juj, teškám sa s tebou. Nech krpčekom pekne prospieva toto krásne slnečné počasíčkoa tvoja dobrá nalada.

@katy33 srdiečko, my by sme o tebe mohli vlastne napísať knihu. Alebo ešte lepšie..... mohla by si si ju napísať sama a mala by si veľkýýý uuuspech.Ja by som si ju hned kupila a prosila by som si aj autogram 🙂

katy33
17. apr 2011

@fomarik Zlatiiiičko, ja ti s radostou knižočku dam, aaaleee za kolač 😀 😀 😝

....babulky moje, ja som fakt moc ukvakana, viete si predstavit, akeho ja mam tolerantneho mm a hlavne je dobre, že už je trošku hluchučkavy, tak je to fajn....si predstavte, že rano vstanem, vidim, že mm už na mna pozera a ja hned spustim, čo sa mi snivalo, čo zasa bude cez den, či je vyspaty a on s usmevom na mna pozera a usmieva sa ako take slniečko - ja spokojna, že to asi preto, že po ranu dobre asi vyzeram, potom sa posadi a vytiehne z uši oranžove štuple, on si ich origoš zaobstaral 🙄 😠 😀 a spokojne odkrača do kupelne , no a ja samozrejme gamby ovisnute ako Flokinove uši a on ma pokoj, lebo ja som urazena a čučim, on sa vie vynajst, čo.... 😀

hope2011
17. apr 2011

@zuzana151 juuuj, ja si nepamatam ked presne bolo moje IUI...asi ale niekedy vtedy....aha uz viem 24.4. ano, tento den....no je to tak, cas rychlo leti, ale co sa tyka tejto veci, tak ani moc nie...ja by som najradsej, keby uz som mala na teste // a potom nech cas ide ako chce....🙂

hope2011
17. apr 2011

@adikasala tak to skusim niekde zohnat...urcite to bude sranda🙂

hope2011
17. apr 2011

@katy33 tvoj manzel spava so stuplami v usiach??? no ja odpadnem 😀 😀 😀 to je bohoveeeeee. tak to je ma dobre pobavilo....moj ocino si ich dava, lebo najprv mama chrapala, tak kvoli tomu a teraz ze ma vacsi klud na spanie....a u tvojho muzika preco????? ach, jaj....s tebou je fakt sranda🙂

fomarik
17. apr 2011

@katy33 samozrejme, že za koláčik. No ráno si si aspon dobre sama so sebou pokecala avyventilovala sa a Flokinove uši...chi-chi. Floky je zajačik? Inak ja tiež spávam so štuplami ale to preto lebo moj mm sa v noci zvykne drhnuť či dusiť, ani to neviem definovať a vydáva pri tom divné chraplavé zvuky, tak mu vždy poviem aby sa drhol potichšie, ale nepomáha to, takže mám štuplíky.

fomarik
17. apr 2011

@hope2011 zlatko, tvoja IU bola 24.4? asi v marci, či? Mojenko káždá si nájdete //...slubujem a budete mať prenádherné vonavčké batôžteky. TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT vírusíky pre teba....... a samozrejme @katy33 aj pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ešte dáme pár cumlikátorov 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 aby sa vám nemálilo, ved čo sa budeme trocháriť 😉

fomarik
17. apr 2011

Dnes je Livča zase akási lenivá ☹ . Kopne 2-3x denne a myslí si, že to stačí. Nie, nie.........potom má mamča strach.
Inak dievčatá myslíte si, že ked sa budem objednávať na 4D tak si možem poprosiť o Krajkoviča ? ked ja chcem len jeho.

katy33
17. apr 2011

@hope2011
@fomarik ...no akože tu piontu som doteraz nepochopila, pretože on chrape ako divy a dava si štuple do uši, ked som sa mu postažovala, že nemôžem pri nom spavat, doniesol štuple aj mne, ale su akesi velke a nedaju sa mi narvat do ucha 🙄 😀
@fomarik ...zlatinko moje, dakujeme za tehuvirusiky i za cumlikatorov, teraz budu mat určite vysoku virusovu kondenzaciu, ja to viem, ved sme tu tak fantasticky pozitivne naladene....bol by vtom čert, aby nam to nevyšlo a neboli z nas krasne tehulky 😉
...si to inak my vytrpime v noci s tymi našimi chrapadlami, minule som ho natočila a on mi povedal, že to určite cez stenu bolo počut suseda, neexist, aby on tak piloval 🙄 🙄 😕

katy33
17. apr 2011

Babulky, prsenky bolia a už začina aj bruško, už rano sa mi zdalo, že mam akesi bolesti , takžeeeee ms je už za dverami 😀 😀 😎 .....tralalalalala......

hope2011
17. apr 2011

@fomarik ano, ach, jaja, aka som popletene, jasne ze 24.3...ja som cela popletene 😒 no, verime aj my // ale sama vies, ze kym tam nie su....ake je to tazke ☹

hope2011
17. apr 2011

@katy33 to je naozaj podarene....tak on chrape a on si dava stuple???? no vy ste chutniiiii....teda to je krasne....ja by som inak s tym nedokazala spat...ani za nic!!!

hope2011
17. apr 2011

@fomarik odkazujem malickej nech pekne o sebe dava vediet...ale ked ju citis aj 2,3x, tak je to dobre....uvidis,. mozno ti vecer ani spat neda🙂🙂🙂 moja kamoska ked sa objednavala na 4D do Heliosu,. tak jej nedali na vyber, ale ked si povies ze chces len jeho, tak ta podla mna k nemu objednaju....vsak si za to platis a nie malo!!!

adikasala
17. apr 2011

@katy33 katy to co ty napises to nema obdobu ja som sa skoro po zemi povalala od smiechu.ty si svetovaaaaaa 😀 😀 😀 a aj ja si prosim autogram ku knihe co napises 😀 😀 😀

adikasala
17. apr 2011

@katy33 no my sme o tebe pisali iba v pozitivnej stranke ,ta kocka z knizky sa naozaj podoba na teba!!!presne to co si mi napisala o tych vypredajoch....ked som ju zacala citat v piatok tak som mala taky pocit akoby som taku babu uz stretla a dnes ma napadlo ze si nou ty!!! 😀 😀 😀 😀 ja som ale certica co???podla mna si tehula 😲 😲 😲

adikasala
17. apr 2011

@fomarik jaj ahoj no verim tomu ze to vyde ved aj tebe vyslo 3 iui tak aj nam zo zuzkou to uz musi klapnut konecne 😲 😀

sijust
17. apr 2011

ahojte dievcata 🙂 pol dna som prec a uz nestiham 😀 ...aky ste mali den?...dufam,ze krasny,slnecny... 🙂

walta
17. apr 2011

@hope2011 vidis, aj manzel mi povedal, nech tam zavolam... tak zajtra tam cinknem 🙂

walta
17. apr 2011

@katy33 no vidis, ja sa tu strachujem a ono to uz aj moze byt schvalene.... zajtra tam cinknem a hotovo 🙂

walta
17. apr 2011

@sijust no nam dr. povedal, ze budeme doplacat max 350 €, a okolo 1500 € nam preplati poistovna... ja uz tomu nerozumiem, a neviem, comu mam verit... ty preco doplacas az 1000 €????

walta
17. apr 2011

@aby 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

katy33
17. apr 2011

@adikasala ..zlatino, tak o tom ani len nepochybujem, so Zuzkou ste už iste tehulky, inak to ani nebude, je to vylučene 😎
..mm mi stale pili uši, že musime vybehnut do Italie, on ju miluje a mame odtial i velmi dobreho kamarata, zobral si našu najpriatelku za ženu a maju prekrasne dievčatko, vy budete mat prenadherne detušky, jaaaajha...tak, ked sa rozhodneme ist, určite sa pozvem na kavičku aaaaa aj kolačik si poprosim, ja som nenormalne žravy typ, ale všeho sladkeho 😀 😝 .....a ked mam pod nosom hocičo sladke, tak už som tvoja....aj apolenočka na to prišla a dostala som ooooobrovsku čokoladku, doteraz neviem, čim som si ju zaslužila 😎 😀 😀 ....a oddychuješ?....dufam, že ano, leboooo.... 😠 😎

lenisko1
17. apr 2011

ahoj ja sa chcem len informovat ohladom inseminácie... to ste brali niejake tabletky pred tým alebo ako to cele prebieha?? a plati sa za to?

apolenka6
17. apr 2011

@fomarik Aj ja som dnes bola u maminky,rodičia bývajú na dedine a teda som vyrastala na dedine...teraz ked som v meste na paneláku stráááášne mi chýba príroda a dnes som si tam vychutnávala čaro prírody 😵 😵 sedeli sme v záhrade medzi kvitnúcimi stromami,včielky lietali, trávička krásne zelená,všetko rozvoniavalo ....ách jáj dobre bolo.... človek sa hned nabije energiou .
Neboj Livinka ťa šetrí ved vie koľko si si vytrpela aby ste ju mali ...nezbednica malá 😉

pici
17. apr 2011

@walta ano cenu ti povedal dobru , to je cena za lieky , teda doplatok za lieky... lenze napriklad v gynfive 100 bolo doplnkove sluzby, 270 ICSI 8 oocytov, 150 mrazenie a 150 predlzena kultivacia.. a hned si na inej sume

apolenka6
17. apr 2011

@katy33 ty si čokoládku zaslúžiš ♥ vždy! a véééééľkúúú...dievčatá potvrdzujem naša Katka je ukecaná a hlavne miláááá osôbka a k tomu aj krááásna 3v1 😉 😉 😉

pici
17. apr 2011

to aby som bez kompu ani nikam nesla lebo je nemozne vas docitat :D

katy33
17. apr 2011

@sijust ....aaaa ja som mala fajn dnik, sice od obeda pracovny, ale dalo sa....dokonca som dnes dostala kompliment, tak som spokojna 😀 .....prišiel kamarat - my mu hovorime u nas v robote, že je to naš inventar 😀 a pyta sa ma, že kde to predavaju, ja sa pytam, že čo? A on, že ved pred tyždnom som prsa nemala a teraz su tam, krutil hlavou, nechapal...a o par dni je po nich, ach jaj 🙄 😔 😝
A ty si nam ako prežila dnik?

pici
17. apr 2011

@adikasala super poviem bratovi nech mi tu knizku kupi :D

pici
17. apr 2011

@lenisko1 ahoj.. ja som brala clostyl... 3-5DC potom mi povedali kedy pichnut pregnyl na prasknutie folikulu a potom do testu som uzivala utrogestan.. lieky na jeden cyklus asi 10 eur, inseminacia 35

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre