IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

speranza1
23. nov 2010

takze babulky HCG negativne... tak ako som to tusila...ale nevadi...nebudem plakat nad rozliatym mliekom..idem s este vacsou silou do boja 🙂

janka134
23. nov 2010

@speranza1 budem drzat palce

speranza1
23. nov 2010

a prave som sa rozhodla ze uz sa preto nikdy nebudem trapit a nevyronim ani slzu!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

speranza1
23. nov 2010

@janka134 dakujem mojenko 🙂

janka134
23. nov 2010

@speranza1 neboj raz sa to musi podarit

zuzancek22
23. nov 2010

@speranza1 presne tak treba isť ďalej, veď čo iné zostáva.takže mna toto čaká v piatok , tak uvidím , ale tiež tomu nevávam veľku nádej.

janka134
23. nov 2010

@zuzancek22 nadej zomiera az posledna aj tebe drzim veeeeeeeeeeeeelmi prsteky 😲

speranza1
23. nov 2010

@zuzancek22 a ako sa citis? uz si skusala testovat?

zuzancek22
23. nov 2010

@speranza1 nie ani sa nebudem,mam takého tušáka, že to nevyšlo, lebo inak sa vôbec necítim , teda okrem tej príšernej nádchy, som vysporiadaná s tým, že sa po piatku rovno objednáme na konzultáciu a tam si vypíšeme žiadosť na ivf.

speranza1
23. nov 2010

@zuzancek22 ja som sa uz aj objednala do heliku ... sme objednani na pondelok... ziadost mame uz vypisanu..uz ju len zasleme na poistovnu..len neviem ci to robia v centre..alebo si to mame poslat my...

zuzancek22
23. nov 2010

@speranza1 odkial si zobrala žiadosť?dá sa požiadať skôr ako si to vybavím v centre?

strelicia
23. nov 2010

@speranza1 to sa tesim, ze to beries v pohode. To je podla mna najlepsi zaklad pre otehotnenie. Depka a tehu sa nekamaratia. Drzim silno palce.

aby
23. nov 2010

@apolenka6 si zlatíčko no neviem neviem hádam aj hej 😀
IUI v pohodke ale som unavená ako blázen idem spinkať , teda dovarím :0))))
Dneska to toľko nebolelo podali sme si žiadosť aj na IVF takže super

fomarik
23. nov 2010

@speranza1 aká bojovníčka! Super!

fomarik
23. nov 2010

prečo mi zase zmizla fotka?

fomarik
23. nov 2010

@apolenka6 papám mojka, papám. Ty si si na koľko zvýšila dávku? Ja len o jednu viac večer. teda to mám4x1

makovicka53
23. nov 2010

@fomarik ...ahojky a coho davku si zvysila?ja sa tiez chystam na IUI asi tento tyzden.to vychadza

apolenka6
23. nov 2010

@katy33
@fomarik no tiež o jednu takže namiesto 2x1 na 3x1 ,ale dnes je 3deň užívania neviem čo mám spraviť zajtra či už len 2x1?hmmm? 😕 poradíte?

makovicka53
23. nov 2010

@apolenka6 ...ja som uzivala celych 5 dni 3x1 ak hovorime o clostile 🙂

apolenka6
23. nov 2010

@katy33 aj som si myslela,že to KO pochopíš ako opicu 😀 😀 tak som to neprehnala ani kvapku som nevypila 🙄 mala som silnú mrchu a to by sa mi viacej spustilo.Neboj moja cysta tam nebude uvidíš 😉 teda už tam nebude mať čo vidieť!Tak aj ty budeš trošíčku oslavovať aj ked v práci 😒

apolenka6
23. nov 2010

@makovicka53 ano o clostile ,ale ty si ich mala predpísané,alebo si si sama zvýšila?j

makovicka53
23. nov 2010

@apolenka6 ...nie nie mne to zvysil dr. pred IUI ale mala som teraz zapal mechura tak som uvazovala ci ist ale uz sa mi nechce cakat

apolenka6
23. nov 2010

@makovicka53 aj užívaš nejaké lieky na ten zápal mechúra?a teraz si už po stimulácii?

little_miracle
23. nov 2010

@strelicia @katy33 @zuzancek22 @apolenka6 ....babuľky, veľmi vám ďakujem za podporu. Včera to bol pre mňa totálny šok - ale my všetky sa vždy po neúspechu znovu zmobilizujeme a bojujeme spoločne ďalej...veď máme rovnaký cieľ. Mne sa to ale komplikuje ešte aj s prácou.....presne v čase keď budem mať budúci cyklus ovuláciu, mala by som ísť na zahraničnú služobku........odmietnuť nemôžem, tak teraz vybavujem ten termín tak, aby som sa na ovulku stihla vrátiť ☹ len sa bojím toho stresu okolo toho... veľmi by som ešte v decembri chcela skúsiť IUI......inak ideme v januári rovno na IVF...a to už je "zabijak"........mám z toho strach, ako na tie "konské dávky" zareagujem.

makovicka53
23. nov 2010

@apolenka6 ...jjj uzivam antibiotika ale dnes ich uz doberem...a ovulku by som mala mat piatok al. sobotu...vo stvrtok idem na utz a uvidim co povie dr....stimulovala som len clostilom a asi mi pichne pregnyl a potom neviem co mi da....mam uz aj vypisan ziadost na ivf ak toto nevyjde 🙂

lenisko1
23. nov 2010

ahojte my s manželom sme dnes boli u doktora tak nam povedal že ja mam protilatky v hliene a muž ma tak isto protilatky. povedal že su dve možnosti bud normalne ale bude mi pichat korikoidy alebo inseminaciou.. chceme skusit najprv normalnou cestou len sa chcem spýtat ked ja už nebudem mat tie protilátky a manžel bude tak aj tak mi môže oplodnit jeho zla spermia a môže dôjst opat ku potratu?? ma niekto s tým skusenost?

milacik10
23. nov 2010

@bambulla ahoj, mozem sa ta opytat -mam rovnaky problem,ja som ok,len muz nie,tiez pomale a veeelmi malo zivych spermii . brala si pred IUI lieky? ak ano,ake a ako dlho? lebo mne doteraz vsetci lekari tvrdia,ze s muzovymi spermiami nemame sancu, ze len umelym oplodnenim,ale na IUI ma este nikto neposlal a ked sa na to pytam,tak sa divne tvaria...

yasminne
23. nov 2010

ahojky, tak konzultaciu mame za sebou a sme happy ...lebo IUI bude este v decembri, ale...bojim bojim, ci sa k samotnemu IUI dostaneme, lebo manzel ma planovanu SC, ktorej sa nijak nevyhne 😒 ,tak uz len dufat, ze ovulka bude pred alebo po SC.
dostala som injekcie Menopur Ferring pichat od zaciatku cyklu, po 7 dnoch HP+sono, potom poviedia kolko este pichat a den pred IUI pregnyl a ide sa na to ...ak bude manzel doma! ....snad to stihneme. 😅. Dostala som i vitaminy a po IUI utrogestan cipky. Hrdinsky som povedala, ze pichanie zvladnem sama soma... 😀 . Ake mate skusenosti s injekciami a pichanim si to do brucha? Na ktory DC ste mali robene IUI? Viem, ze je to individualne ...
Tak babulky snad nam to v tom decembri dopadne na jednotku! a budeme sa tesit z krasneho darceka 😉 Vsetkym to strasne moc prajem!!!

katy33
23. nov 2010

@yasminne Ahojky moja, chcem sa spytat, že prečo ti dali menopur, nestačil clostil, či 😕 A pred IUI ti budu ešte robit HP-aj povedali prečo? Lebo babulky tu nespominaju, že by sa im pred IUI robil HP, ja som teraz z toho akasi zmätena 😕
A držím moc palčeky, aby ste už konečne mali ten najkrajši vian.darčk, to bude fantazia 😉 Nebojkaj sa, mm to určite stihne, to by som si s tou jeho SC vybavila ručne-stručne, ak by sa nam tam priplietla do cesty cez ovulku 😎 😝

katy33
23. nov 2010

@speranza1 Zlatko, to je pristup, tak to ma byt, si proste jednička a naš vzor 😉 Držkame palce...inak tiež by ma to zaujimalo s tou žiadostou, či to treba zasielat,al. čo 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre