IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
5. okt 2011

@majca55 idem už v piatok namiesto pondelka tak mi to vyjde a aspoň už budem vedieť na čom som, lebo stále špiním a dnes som už mala j krv tak mi je smutno asi to nevyšlo, stretnúť sa môžeme aj inokedy 🙂

majca55
5. okt 2011

@ursula5 jasne moja dohodneme sa 🙂 bože držím ti moc palce lebo už mám toho dosť tie čo moc chcú tak im není dopriané strašna nespravodlivosť 😠 držkaj sa 😵

cmelica
5. okt 2011

@apolenka6 ja by som nezvladla chodit asi busom..ale pravda je, ze ked clobek musi a chce tak sa prekona 🙂 🙂

zuzana151
5. okt 2011

@katy33 @mirka2010 ahojte maminky ako sa mate?? co babenka?? citam ze ich mate obidve uz poriadne velkee musi im veelmi chutit v bruskach 😀 Nase ani neviem kolko ma lebo mi to dr nepovedala ako inak ☹ ale ja si myslim ze je drobunka, lebo nemam az take velke brusko aj ja sa bojim ci je vsetko v poriadku,ale verim ze ano. 😲 😲 😲
mojenka citili ste uz ckanie?? Ja neviem ci ano ale vcera si chudatko asi 10 minut tak pravidelne hybalo, pripadalo mi to ako to ckanie co citam v mudrej literature 😉
inac Kati ja som objednavala malej do postielky taku tu mega sadu 13 dielnu pripadalo mi to vsetko v jednom, tak ci tak keby som to kupovala po jednom to vyjde asi cca rovnako. Objednala som presne tuto:http://www.postielky.com/12d-exkluzivny-set-srdiecka-r...
teraz uz len dufat, ze to bude naozaj Olivka a nie Lucasko 😉

ursula5
5. okt 2011

@majca55 pravdu máš, ale čo už musíme bojovať, keby som aspoň mala viac peňazí teraz budem musieť na to zas riadne niekde zarobiť aby som na to naškrabala, zas brigády a to neviem ako skoro to pôjde asi až v apríly ach jaj 😒 no čo už

kuspitka
5. okt 2011

@pici je ,ale preto,lebo uz by sme nemali peniaze na dalsie IVF,

majca55
5. okt 2011

@ursula5 však to aspon keby preplácali 🙂 hlavne že je nízka porodnosť populácia vymiera ale nič preto nerobia 😠

cmelica
5. okt 2011

@majca55 pravdu mas,keby aspon polovicu este z toho preplacali...ved urcite je vela zien co tuzia po babatku,ale IVF je pre nich moc drahe...poznam taky parik...preto im tymto drzim peste aby im aspn to IUI vyslo 🙂

katy33
5. okt 2011

@zuzana151 Mojenko, ta tvoja dr. je divna ...a ona ti nepovie ani, keds a opytaš-zo mna by ju hlava bolela 😀 😝 Určite je malinka vporiadku, ma sa tam ako v bavlnke 😉 Mojenko, aj ja mam pocit, že som už dvakrat citila čkanie, je to take, ako to ty opisuješ, proste to je taky pravidelny pohyb, ked si priložim ruku, tak mi ju pekne nadhadzuje, ale pravidelne a potom premyšlam, čo som si dala jest, ked štikuta malinka 😀 😎 😲 Ten set do postieločky bude určite taky, aky chcem aj ja objednat, su tam take visiace srdiečka, premýšlalm nad fialovym a nebeska šifonove 😉 A ešte chodiš do robotky?Kedy ta teraz čaka najbližšie sono?Inak sa citite ako?

tinasc
5. okt 2011

@petuska123 teeeeda, super, teším sa, len nech je všetko v poriadku 🙂

alibabaa
5. okt 2011

@zuzana151 ja sa teda nalepim na barsco... ale ked si sem dala link... tak uz sa tu kutrem... pomooooooooc.... 😕 😅 😅 😅 😅

lenisko1
5. okt 2011

ahojte

pruuuser... na buduci týžden mám ist na iui už druhy týžden ma boli hrdlo a už mam aj zvýšenu teplotu... čo máám robiiiť. Pomoooc...

tinasc
5. okt 2011

@fomarik ach moja, dúfam , že sa čoskoro všetko vyrieši a vy budete môcť byť spolu a konečne si užívať jedna druhú... držím veľmi palce 🙂

tinasc
5. okt 2011

@sijust super, naša hrdinka... za chvíľku bude vklad, len nech pekne vajká vydržia, vlastne aj embryjká 🙂

lenisko1
5. okt 2011

:( tak asi sa to opäť posunie o mesiac...

alibabaa
5. okt 2011

@lenisko1 to stihnes vyliecit nebooooj @pici ma nejaky dobry recept na vyzdravenie.. pije zazvorovy caj a nieco k tomu a rychlo budes fit... ale to ti presnejsie povie ona 🙂 teda za pokus to aspon stoji nie? mne zvycajne pomaha vela vit. C. kazde rano rozpustit 1000c v deci vody, k tomu solmucol pre pripadne hlieny a ak je teplota tak aj paralen alebo ibalgin.. a za 3 dni som fit. este mi sestra vzdy hovori: zohrej mlieko, daj tam med a cesnak a teple, nie horuce to vypi.. to ma pomoct na hrdlo....

zambilka
5. okt 2011

@ketere ahoj moja tak teraz som doma z roboty dnes naročny den 😝 ráno iscare a potom makat do roboty 🙂 nooo dopadla som tak že folík je naozaj tam sliznica krááásna dnes pregnyl a v piatok iui 😀 nepochybujem že je dr odborník ale v centre by sa takéto nemalo stat 😔 že prehliadne folík keby som nebola včera išla mojmu gokimu tak nestihnem iui lebo zajtra by už bolo neskoro 😕 to povedala doktorka dnes že je to tesnotka 😅 lebo folík má 20 mili dnes a praská pri 22mili cca 😉 🙂 ale hlavne že stíham ja som pokojná a teším sa na iui 😀

tinasc
5. okt 2011

@lenisko1 no ak ťa bolí hrdlo a k tomu aj teplota, tak tam bude nejaký bacil, ktorý treba vyhnať antibiotikami... asi inej cesty niet iba vyzdravieť...

zambilka
5. okt 2011

@buba13 ahoj takže naozaj dr prehliadol folík dnes mam pregnyl a v piatok iui 🙂 🙂 🙂 dufam že vajko zatial nepraskne 😅

tinasc
5. okt 2011

@alibabaa ja som mala v decembri dvakrát po sebe angínu v priebehu dvoch týždňov... tiež sa mi to rozbiehalo tak, že bolelo ma hrdlo, liečila som sa doma všelijakými preparátmi, ale nepomáhalo to, pridala sa teplota a nič nezaberalo, teplota nakoniec skončila na 39 stupňoch, takže som skončila na antibiotikách... a o dva týždne znova... som si užila...

alibabaa
5. okt 2011

@zambilka aspon ze si nepodcenila svoje instinkty a isla si to dat preverit .. drzim palceky ale ked pichas pregnyl, tak oni si tym zarucuju, ze praskne vtedy kedy ma, ci nie?

alibabaa
5. okt 2011

@tinasc tak to si teda pekne dopadla... hej, ked su tam vyssie teploty ako 37,5 tak by som to asi uz riesila doktorkou, ale do 37,5 sa "liecim" vzdy sama

tinasc
5. okt 2011

@alibabaa no aj ja som si myslela, že sa z toho dostanem sama, ale ani tantum verde, ani strepsils, čajíky, nič nezaberalo... tak som takto aj dopadla...

lenisko1
5. okt 2011

@alibabaa dik skusim sa jej spýtať... ale pochybujem ze to pomôze tam asi len antibiotika a tie nemôzem lebo už beriem clostil a asi by to nebolo dobre nie?

lenisko1
5. okt 2011

@tinasc no ved toho sa bojim .... beriem už clostil a neviem či by som mohla na to brat antibiotika

zambilka
5. okt 2011

@alibabaa asi ano nemalo by skor prasknut 🙂 veru žena ked niečo cíti tak je to tak som sa presvedčila 😀 aj manžel moj povedal že už teraz dá na moj inštinkt 😉

tinasc
5. okt 2011

@lenisko1 môžeš, také čo môžu aj tehotné 🙂

lenisko1
5. okt 2011

myslis to vázne?? a neovplyvni to ovulku ??

tinasc
5. okt 2011

@lenisko1 no snáď nie, ale nie som doktor, ale keď si ho už začala brať, tak by bolo škoda nechať to tak... poraď sa s lekárom...

alibabaa
5. okt 2011

@lenisko1 najlepsie je poradit sa s lekarom..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre