IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
7. dec 2011

@cmelica zlatko ja tieto asi naozaj prespím 😀 😀 ja som tak tri hodiny čulá a potom to už ide na mna 😵

dasaa
7. dec 2011

@cmelica nie nestrikujem 😅 uz je vecer a ja nemam rada strikovanie pri svetle potom ma bolia oci.

sijust
7. dec 2011

@dasaa ahoj moja,celkom fajn...dakujem 🙂 vecer si davam posledny utroš...huraaaa 😀 drobcek sa ma snad fajn...brusino rastie...dnes som kupila biele bodynko s dlhym rukavkom,taku mam radost....aj mm som kupila sveter a to body som polozila na ten svetrik...ked prisiel,tak som mu povedala,ze som som nieco kupila pre moje najvacsie lasky na svete 😉 a ty moja,ako?ziadne problemy?

majca55
7. dec 2011

@dasaa zlatko nebojkaj dávam si pozor len nechcem ísť na PN ked sú sviatky ale ak to bude treba pojdem uvidím čo povedia v pondelok na sone 😵

cmelica
7. dec 2011

@sijust no to je krasne 🙂 🙂 aty uz si 12tt???aj ides este do Heliku??

cmelica
7. dec 2011

@dasaa no to je tiez prada 🙂 ale doobeda by si mohla 😀 ale nie len ty pekne odpocivaj 🙂

cmelica
7. dec 2011

@majca55 zlatko pokial mozes len si pospi 🙂 len v tej praci to nieje moc prakticke,ze??

dasaa
7. dec 2011

@sijust to uztak skoro to zbehlo ze koncis utros.brat tak uz mas 3 mesiace zasebou 🙂 Mohla si dat fotecku ako ti rastie brusko trosku sa nam pochvalit.Muselo to byt krasne ked to videl tvoj mm🙂.Nadalsi tyzden 15.12 idem k svojmu tak som zvedava co mi bude robit .Dnes sa da len rano mi bolo zle a teraz uz skoro cely den je to fajn.Nie je mi zle dobre sa citim len by som spala 😀

dasaa
7. dec 2011

@majca55 to uz teraz pondelok ides na sono ?

majca55
7. dec 2011

@cmelica moja ja viem ale idu sviatky napiecť treba a mne sa nič nechce ☹ a v tej práci to mám v rámci obeda 😀

majca55
7. dec 2011

@dasaa ano tak mi kázali 😵 😵

dasaa
7. dec 2011

@cmelica ved prave mohla som ale mne sa nechce vobec ine to je ked mam kamosku tak to spolu strikujeme ako 2 babky na dochodku 😀 😀 😀

dasaa
7. dec 2011

@majca55 ale ides do Heliku alebo len ku svojmu?

cmelica
7. dec 2011

@majca55 posledna alternativa a bez roboty je kupit si...ja tak budem praktizovat tiez s plnkovimi 🙂

majca55
7. dec 2011

@dasaa moja do helíku Gaťová chce vidieť čo ako 😵 ale ja som aj predtým ked som bola tehu išla po týžni zas 😵

majca55
7. dec 2011

@cmelica moja kámoška chce piecť na zákazku už som si objednala ale ja musím aj pre vonu v byte ja to mám rada asi pojdem s postelov aj do kuchyne 😀 😀

dasaa
7. dec 2011

@majca55 sice mas pravdu lebo aj mne povedala ze mam prist az o tyzden a potom hned zmenila a povedala ze o tyzden a pol koli tomu ze sme z daleka.Tak to uvidis fazulku potom daj fotku nech sa stebou potesime 🙂

cmelica
7. dec 2011

@majca55 😀 😀 😀 presne a preto budem piect len suche 🙂 🙂

dasaa
7. dec 2011

@cmelica ja len budem robit babovku pre mamku a aj pre nas.Ved moja svokra bude robit az 3 druhy kolacov.

majca55
7. dec 2011

@dasaa jasne že dám rada sa pochválim mojím pokladíkom 😵

majca55
7. dec 2011

@cmelica moja ajja 😵 😵

dasaa
7. dec 2011

nie kto sa nam tu stratil babenky ?

cmelica
7. dec 2011

@dasaa no a ty to mas vybavene...a babovecka mnam mnam 🙂 🙂 🙂 veru na ranajky s kakavkom 🙂

dasaa
7. dec 2011

chyba ty nasa @tinka9075 🙂

lenisko1
7. dec 2011

@majca55 no tak to som rada, držím palce 🙂 ja ujde snad to aj tak ostane 🙂

dasaa
7. dec 2011

@cmelica beriem to ze na ranajky ale s kakavkom nemam rada mlieko tak ja si dam cajik 😀 .
babenky tento rok sa ulievam co sa tyka vianoc jedine co urobime tak polievocku a salat aby sme mali na druhy den aj to neviem ci nebudeme zbytocne varit.Ale aspon ten pocit ze su vianoce pri vareni bude.

dasaa
7. dec 2011

joooj zle som napisala @tinka9075 tu chyba

lenisko1
7. dec 2011

@cmelica no idem až 2 januára ku svojmu obvodnému ale este chodim ku inému a tam idem na buduci týžden 🙂 tak držim palce a pekne oddychuj zatial 🙂

lenisko1
7. dec 2011

@kostickabonnie lebo som krvacala. tak mam vela lezat.

dasaa
7. dec 2011

@majca55 a ty ako na vianoce budete doma alebo planujete nie co ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre