IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zus_ke
2. feb 2016

@alexslovakia urcite bude vsetko okej 🙂 uz sa vam to podarilo, tak na strach zabudni a naplno si uziivaj to, ze si konecne tehu 🙂 a ak budes grcat aj to si uzivaj ! :D

hranoska
2. feb 2016

Ahojte baby..mam takú dilemu..uz druhý deň mam bolesti ako počas mrchy..tá mala za normálnych okolnosti prísť dnes..na krv idem až v pondelok,dnes som 11 DPO..rozmýšľam,ze by som uz vysadila dufik,pretože takto si len umelo oddialujem mrchu,keď ho vysadím až v pondelok po krvi,tak sa mi cyklus predĺži skoro o dva týždne..co myslite?

zuzsat
2. feb 2016

@hranoska test si nerobila?

hranoska
2. feb 2016

@zuzsat nie,nerobila..veď je ešte skoro a nemám ani príznaky žiadne,spravím až v piatok nech si zase pozriem ako vyzerá biely test :D

hranoska
2. feb 2016

@zuzsat štve má to,ze sa mi umelo predlžuje cyklus a čím neskôr začne nový,tým neskôr sa môžeme opäť snažiť :(

lenna71
2. feb 2016

@hranoska mne sa predlzuje a to ani nic neberem! Slak ma ide trafit, snad uz zajtra dostanem.uz si nahovaram ze sa mi cysta spravila alebo co 😕

hranoska
2. feb 2016

@lenna71 nie,to si nehovor..určite príde..alebo aj nie ;)

zuzsat
2. feb 2016

@hranoska tak v piatok nech su //

lucianemcova
2. feb 2016

Ahojte snažilky,mam na predaj utrogestan a estrimax ak ma niektora zaujem predam za dobru cenu,nam uz je zbytočny mame konecne nas vysnivany poklad.

hranoska
2. feb 2016

@zuzsat ďakujem,ale nedávam tomu nádej..

hranoska
3. feb 2016

ahote dievčatá..takže zázrak sa nekonal..práve prišla mrcha..sestrička mala pravdu, že keď má prísť,tak príde aj cez duphaston..čo už..

zuzsat
3. feb 2016

@hranoska sakra ☹

hranoska
3. feb 2016

@zuzsat aspoň nemám dilemu čo s tým dufíkom :D hlavne, že som si ráno dala prvú tabletku nového balenia..tak mi ostane na budúce..

isabellita
3. feb 2016

@hranoska ooooch to fakt?!?!? Došla?? Jooooj ☹

lenna71
3. feb 2016

@hranoska aj mne v noci ☹ zajtra prasim po recept na nove kolo, snad bude uspesnejsie . ides aj ty?

hranoska
3. feb 2016

@isabellita no,veď som to hovorila, že nič..aspoň viem, že keď to raz príde, môžem sa spoľahnúť na vlastnú intuíciu 🙂

hranoska
3. feb 2016

@lenna71 skôr nie..rozhodli sme sa s mužom, že schudneme a dáme detox a keď to príde, tak to príde..keď nie, tak nič..

lenna71
3. feb 2016

@hranoska jasne, chapem. tak drzim palceky nech to pride cim skor.

zus_ke
3. feb 2016

@hranoska nieee :( ja som bola presvedcena, ze sa to u vas podari...... mrzi ma to....

zuzsat
3. feb 2016

@alexslovakia halo zena. ako dopadla navsteva u lekara???

hranoska
3. feb 2016

@zus_ke čakám na teba ;)

zus_ke
3. feb 2016

@hranoska no @alexslovakia to zacala mi musime pekne pokracovat 🙂

alexslovakia
3. feb 2016

@zus_ke držím vám palčeky.

alexslovakia
3. feb 2016

@zuzsat no celkom dobre. Je to všetko ako má byť! O dva týždne budem mať fotecku, potvrdené srdiečko a knižku

isabellita
3. feb 2016

No tak dievčence, som si myslela ze budem mat lepsie správy, ale nemam.. V nedeľu som "tajne" bola u kamošky na odber krvi-to bolo 12dni po IUI a vyšiel mi HCG v nejakých hodnotách, trosku nižších ale boli tam. MS som mala dostať teraz v piatok27DC, uz dva dni co som odobrala Duphaston. no teraz poobede strašne bolesti podbrušku, krížov a prišla MS. Nechápem :( ako taká bolesť ze nechápem-nezvyknem mat takú bolestivú MS. Myslite ze to vplyvom tých všetkých liekov co som brala kvôli IUI? Ako klasika (prepáčte za opis) skôr hnedá krv, ale zas nie moc-žiaden prúd.
Len tak na margo-potrat vyzerá ako? Krvácanie a pod.?

lenna71
4. feb 2016

@isabellita ahoj ja som tiez teraz po IUI mala taku tmavu krv...☹

zus_ke
4. feb 2016

@lenna71
@isabellita baby ja to iste....bolo to moje prve iui a este stale mam mrchu.... a take iste tmave, no az skoro hneda.....

lenna71
4. feb 2016

Aj moje prve aspin bude vedet v dalsom kole co ma caka a ze si nemusim robit nadej ak ms nepride po 12 dnoch od ovulky ako obvykle 😕 Teraz mi prisla az na 16dpo.
@zus_ke

kvetinka125
4. feb 2016

@zuzsat Emka sa volá 🙂

kvetinka125
4. feb 2016

@hranoska To mi je ľúto..., držím palce na druhý úspešný pokus 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre