IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dzuli08
19. jún 2011

@fomarik Ahoj moja, mám otázočku, či je normálne, že už druhý deň necítim pohyby drobca. Dosť sme tento víkend cestovali a včera som absolútne nič necítila. Nehovorím, že predchádzajúce som pohyby extra cítila, možno tak 3x za deň po 3 kopance a teraz nič. Strašne sa bojím, či je všetko v poriadku. Je pravda, že keď zjem čokoládu, tak by sa malá mala trošku rozhýbať? Dík

pici
19. jún 2011

@walta ano citim sa fajn mam kamosky.a svokra je svokra, narodeniny meniny vianoce velka noc a dovidenia.. a som s tym uplne ok... citim sa super... a aj ty sa nalad pekne na vas , tam orientuj energiu a dobre to bude

walta
19. jún 2011

@in131 jeeeej, si zlata... veru, ja sa nebudem hnevat a rozmyslat nad nejakou odutou ropuchou... pozitivne myslenie ja teraz potrebujem- ako sol... a ideme s manzelom na IVF, toto je pre mna nr.1.... ty si na tom ako? myslim, ci chodis aj ty do CARu 🙂

walta
19. jún 2011

@pici ja ani jej meniny nebudem riesit, ani nic... do jej domu, kde zije aj ten hlupak primitivny, ja nevkrocim... a naladim sa na to, co je prvorade pre mna, a ked uz aj odtialto odideme, fuuu, to bude ulava 😀 😀 😀

pici
19. jún 2011

@walta psychika je velmi dolezita.. super ze ste sa takto rozhodli... 😎 😎

walta
19. jún 2011

@pici ved prave, toho sa bojim, ze si vsetko pokazim tym, ze moja psychika je rozhadzana a vnutro sa vzburi a nepodari sa nam IVF.... lebo stres je hnusny na to

in131
19. jún 2011

@walta My sme boli na prvom iUI 17 tak sme vo fáze čakanie. Pocity nemám žiadne. Nechcem sa ani radovať ani smutiť. Tých sklamaní z negatívných testov bolo už dosť a teraz ked to nevíde pojdeme ešte na dalšie. Mám od 1 prázdniny tak by sme stihli ešte jedno iUI pred dovolenkou - potom v auguste by bola pauza a znova by sme začali až v septembri. A ako by aj to nevyšlo tak šup na IVF. Joj ale to je daleko myslím že za dva týždne sa už budeme usmievať. U nás všetci čakajú len na to. Najviac môj ocino - ten sa nemôže už dočkať. 😝

walta
19. jún 2011

@in131 no, vidis, a mozno vam to vyjde... si dobre naladena.... a ked mas od 1. volno- ake mas zamestnanie?

in131
19. jún 2011

@walta Nič nepokazíš - oddodnes tvoja psychika bude ok. 😉 A tvoje IVF dopadne skvelo

walta
19. jún 2011

@in131 snad mas pravdu.... a ta tvoja pracicka?

hope2011
19. jún 2011

@pici urcite, uricte to teraz vyslo....mas spravny pocit....uz o chvilku si budeme vymienat tehu skusenosti, uvidis 🙂 a velmi sa na to tesim 🙂

pici
19. jún 2011

@hope2011 ano ano... velmi sa na to tesim.. a ty ako pokracujes ha?

lin34
19. jún 2011

@fomarik ďakujem za radu, dnes už som bola na pochybách, či ho nevysadím, slabé krvácanie pokračuje ale teplota stále na 37. Však zajtra uvidíme 🙂.

tinasc
19. jún 2011

@walta kašli na svokru, ty máš teraz iné priority, ako nejakú zlú ženskú riešiť, nenechaj sa od nej zdeptať, dobre robíš, že sa od nej sťahuješ, zameraj sa na seba a na ivf, budeš potrebovať veľa psychickej aj fyzickej pohody, na to aby si vypestovala veľa vajok a zadarilo sa... takže robíš dobre že ju neriešiš 😉 a uvidíš aj bábätko sa podarí 🙂

tinasc
19. jún 2011

@pici určite sa podarilo... 🙂 😉

aby
19. jún 2011

Jeee bambulky ahojte.
Ježkove nerobte si zo svokier nič ja mám tiež jednu takú. Treba si ju nevšímať aby ste sa nestrerovali 😉 ja viem že sa to niekedy nedá, ale aj tak 😀
My sme boli dneska na krstinách a fajne teda. V stredu teda začíname s proverou hádaj mňo a zajtra idem ku včeličkám pokradnúť materskú kašičku heh 😀 😀 😀

in131
19. jún 2011

Ahojte - Prosím vas napíšte mi vaše reakcie na utrogestan - alebo pocity. Ja mám zvlášne pocity - zdá sa mi že ma boli celý spodok. Také zvláštne pocity mám. Ked som si to vkladala zdalo sa mi že ten krčok mám akýsi veľky. To si asi domýšlam - nieje možné aby za 2 dni som niečo cítila. Nie?

walta
19. jún 2011

@tinasc ahoj... presne, uz to tak je... uz ju neriesim a ani jej nevydareneho syna, mojho svagra.... neoplati sa mi rozculovat... ja sa tesim na to, co ma caka a na to sa musim sustredit... papaa 🙂 🙂 🙂

tinasc
20. jún 2011

@in131 ja pri utrogestane necítim nič, akurát je to nepríjemné, lebo zbytok vyteká 😉 a keď ho nádohou musím zjesť, lebo sa inak nedá, tak sa so mnou teda dejú veci...

fomarik
20. jún 2011

@dzuli08 zlatzko, vzhľadom na to, že si pohyby začala cítiť trošku neskor ako ja, tak je to ešte v pohode. ja som si zriadila denníček, do ktorého som si zo začiatku písala o kolkej a koľko pohybov som dítila. A boli dni, kedy som necítila ani ťuk. Najviac to však bolo 3 dni v kuse, ked som Livku vobec necítila. Vtedy som šla k dokymu, lebo som sa tiež zľakla, tak popočúval ozvy srdiečka a hned som bola kludnejšia. Malá asi mala kľudový režim. Prvé dva týždne od vtedy,a ko som pohyby začala cítiť, tie pohyby skutočne neboli každý den. Ale pre tvoj pokoj v duši, ak by si ani dnes pohyby necítila, radšej zájdi k dokymu, aby ťa upokojil 😉 . Zlatko, ja som včera nebola na koníku, tak som skor nemohla odpísať.
A dnes konečne idem pofotiť aj tu vybavičku.

fomarik
20. jún 2011

@in131 ja som pri utrogestane necítila vôbec nič...iba to nepríjemne vlhko 😖 . Ked som ho papala, tak tiež nič. Snád len tolko, že som bola ospalejšia 😉

fomarik
20. jún 2011

@katy33 srdienko, dnes držíme palčoke na uzv..nech sa vám drobátenko ukáže v plnej kráse. Potom podaj infošky a samozrejme aj fotečku 😉

fomarik
20. jún 2011

@duli08 ešte k tej čokoláde... áno, je to pravda. Vlastne ono to nemusí byť ani čokoláda, stačí sladká sirupová voda. Ja som na to prišla potom, ako som vypila tu glukozu... to bol riadny odzemok!!!!! 😀 😀 😀 Odvtedy, ked Livinku trošku dkhšie necítim, tak si dám bud niečo sladké alebo sa napijem limči a veru..funguje to. 😉

@walta mojka, na svokru sa možeš akurát tak vy...ť. Mám jednu takú tiež...eštže je od nás 800 km a vidíme ju raz do roka...ale aj to nám stačí. ty sa len pekne zameraj na včeličky, na babatenko, ktoré sa vám čoskoro podarí a na to rýchle odsťahovanie...lebo psychika je sviňa a ako sama dobre vieš, vie urobiť riadnu šarapatu. Bud v klídku ( i ked ľahko sa niečo hovorí)....jednýmmuchom dnu, druhým von.

fomarik
20. jún 2011

@tinasc mojenko, a ty sa nám ako cítiš???? Čerstvo-pečená buduca dvojnásobná mamina? 😀 😎 😉

dzuli08
20. jún 2011

@fomarik Ahoj moja ďakujem za odpoveď. Mne sa to už tie pohyby včera poobede vrátili. Vyčítala som niekde na internete, že keď si ľahnem na chrbát a 3x sa zhlboka nadýchnem, tak sa malá pohne a presne tak to aj bolo. Potom som sprášila celú čokoládu a pohybovo bolo až až. Ale ďakujem za odpoveď. Ja si tiež vediem ale taký týždeníček. Vždy si tam zapíšem ako malá podrástla, čo sa jej práve vyvíja a ako som sa celý týždeň cítila 🙂)))

tinasc
20. jún 2011

@fomarik ak ma moje prvé dieťa dovtedy neutrápi, tak hádam bude aj druhé 😀 niekedy ma vie riadne rozhádzať 🙂 veru už to nie je ako keď som čakala ju, že som si nohy vyložila a svet môžeš sa zrútiť 😀 😀 😀

petuska123
20. jún 2011

ahojte baby tak sme sa vratili z MT.dnes sme mali pohovor s embryologickou. sono dopadlo asi tak ze su tam 3 zrele folikuli a tie ostatne su este male.dnes poobede mam volat ci sa zvysia davky a docent vravel ze mozno v piatok alebo v sobotu bude odber. len aby aj tie ostatne este podrastli do riti.a este vrave ze na pravej strane je ich dako pomenej.

tinasc
20. jún 2011

@petuska123 nevadí, hlavne že budú dobré a kvalitné, ja som tiež nemala veľa 🙂

aby
20. jún 2011

Bambulky ktoré máte problémy s hormonmi odporúčam materskú kašičku 😀 včielky sú super 😉 😀

tinasc
20. jún 2011

@aby už si im bola ukradnúť? a žihadlo nebolo? 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre